PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
2. NAGRADA ALLIANZ OSIGURANJA '07
Novi Marof, 05.05.2007.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Filip Kreševac Udruga Klakson
INA Racing Team
8 9:06,540 0:00,000 20
2. 3 Leon Vignjević KK Koprivnica 8 9:18,791 0:12,251 15
3. 5 Moni Petrović KK GB 8 9:22,038 0:15,498 12
4. 10 Jurica Brkljačić KK 1 Zagreb 8 9:37,166 0:30,626 10
5. 9 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 8 9:51,111 0:44,571 8
6. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 7 8:47,449 1 krug 6
7. 6 Kristian Badovinac AK Info Kart 7 8:53,670 1 krug 4
8. 11 Dorijan Dobrinić Podravina Koprivnica 7 9:40,465 1 krug 3
9. 12 Petra Lesički Podravina Koprivnica 7 9:41,605 1 krug 2
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Filip Kreševac Udruga Klakson
INA Racing Team
8 9:05,625 0:00,000 20
2. 3 Leon Vignjević KK Koprivnica 8 9:15,197 0:09,572 15
3. 5 Moni Petrović KK GB 8 9:17,642 0:12,017 12
4. 11 Dorijan Dobrinić Podravina Koprivnica 8 9:34,240 0:28,615 10
5. 10 Jurica Brkljačić KK 1 Zagreb 7 8:57,286 1 krug 8
6. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 7 9:03,818 1 krug 6
7. 9 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 7 9:04,304 1 krug 4
8. 12 Petra Lesički Podravina Koprivnica 7 9:45,642 1 krug 3
9. 6 Kristian Badovinac AK Info Kart 4 5:10,049 4 kruga 2
 
KLASA II - 1. UTRKA
klasa nije bodovana zbog premalog broja natjecatelja
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 8 8:38,121 0:00,000 0
2. 26 Antun Bošnjak KK Koprivnica 8 8:48,081 0:09,960 0
 
KLASA II - 2. UTRKA
klasa nije bodovana zbog premalog broja natjecatelja
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 8 8:42,215 0:00,000 0
2. 26 Antun Bošnjak KK Koprivnica 8 8:45,002 0:02,787 0
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 Nikola Belohradski Belohradski
INA Racing Team
12 11:08,791 0:00,000 20
2. 2 Sven Gorup AMD Zanatlija 12 11:14,651 0:05,860 15
3. 9 Tea Vidanec KU Novi Marof 12 11:17,118 0:08,327 12
- 13 Matej Čarapina AMKK Požega 1 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 Nikola Belohradski Belohradski
INA Racing Team
8 7:24,567 0:00,000 20
2. 2 Sven Gorup AMD Zanatlija 8 7:28,575 0:04,008 15
3. 9 Tea Vidanec KU Novi Marof 8 7:49,751 0:25,184 12
4. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 8 7:53,618 0:29,051 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 Roberto Rauš KU Novi Marof 13 11:54,166 0:00,000 20
2. 22 Hinko Pavlec KU Novi Marof 13 12:04,560 0:10,394 15
3. 21 Samir Smailagić AK Info Kart 13 12:07,822 0:13,656 12
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 Roberto Rauš KU Novi Marof 13 11:51,622 0:00,000 20
2. 21 Samir Smailagić AK Info Kart 13 12:10,196 0:18,574 15
3. 22 Hinko Pavlec KU Novi Marof 12 12:13,399 1 krug 12
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 13 11:29,769 0:00,000 20
2. 10 Sven Lukačić KK 1 Zagreb 13 11:36,731 0:06,962 15
3. 99 Antonio Vrban Udruga Klakson
INA Racing Team
13 11:38,396 0:08,627 12
4. 2 Ivan Jurković Udruga Klakson 13 11:53,035 0:23,266 10
5. 6 Damir Nakić KK 1 Zagreb 13 12:00,197 0:30,428 8
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 13 11:30,645 0:00,000 20
2. 99 Antonio Vrban Udruga Klakson
INA Racing Team
13 11:35,947 0:05,302 15
3. 10 Sven Lukačić KK 1 Zagreb 13 11:37,501 0:06,856 12
4. 2 Ivan Jurković Udruga Klakson 13 11:56,401 0:25,756 10
5. 6 Damir Nakić KK 1 Zagreb 13 12:01,382 0:30,737 8
 
KLASA VI - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Vladimir Vukobrat KK 1 Zagreb 13 8:32,029 0:00,000 20
2. 17 Mario Rebo AMK Siget 13 8:49,391 0:17,362 15
3. 16 Dubravko Svečak KK 1 Zagreb 13 8:51,111 0:19,082 12
4. 15 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 13 9:10,291 0:38,262 10
5. 9 Marko Marović AMK Siget 5 8:59,613 3 kruga 8
 
KLASA VI - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Vladimir Vukobrat KK 1 Zagreb 13 8:45,197 0:00,000 20
2. 9 Marko Marović AMK Siget 13 8:50,208 0:05,011 15
3. 16 Dubravko Svečak KK 1 Zagreb 13 9:15,911 0:30,714 12
4. 17 Mario Rebo AMK Siget 13 9:18,928 0:33,731 10
5. 15 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 13 9:29,520 0:44,323 8
 
BETA ROTAX KUP
Generalni sponzor HAKS-a: INA