štopericaciljna zastavica 1. 10.03.07. - Zagreb-Zanatlija
2. 27.05.07. - Slavonski Brod
3. 08.07.07. - Buzet
4. 25.08.07. - Brtonigla
5. 15.09.07. - Zagreb-INA
6. 13.10.07. - Zagreb-Delta
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY
KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Antun Laušin SAK Samobor 10 x 20 20 20 20 90
2. Luisa Božičević AK Rijeka 6 x 15 2 15 12 50
3. Alen Sekula AMD Zanatlija 20 x - - 10 10 40
4. Marko Cesar AK HBT Racing 15 x - 3 12 0 30
5. Jordan Matijašić AK Rijeka - x 12 15 - - 27
6. Nenad Damarija AK Delta Timing - x 8 8 2 8 26
7. Bojan Krota AK Buzet Autosport 12 x 6 4 - 1 23
8. Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo 3 x 3 12 0 0 18
9. Alen Prodan AK Buzet Autosport - x 1 10 - 6 17
10. Igor Janko AMK Skok Racing 8 x 0 0 6 3 17
11. Igor Golojka AK Buzet Autosport - x 10 6 - 0 16
12. Miro Birt AK HBT Racing - x - - - 15 15
13. Toni Cerin AMK Skok Racing 0 x 4 1 8 0 13
14. Marko Pikula AK INA Zagreb 4 x - - 0 4 8
15. Marin Vuković AK HBT Racing 0 x - - 4 od 4
16. Dejan Ciglenečki AK SB Auto Sport 0 x 0 0 3 0 3
17. Donald Milokanović AMK Skok Racing 2 x od 0 - 0 2
18. Edi Milokanović AMK Skok Racing - x 2 0 - - 2
19. Ivica Malić AK SB Auto Sport 0 x - - - 2 2
20. Alen Vačić AK SB Auto Sport 1 x - 0 - - 1
21. Nenad Morić AK HBT Racing 0 x - 0 1 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA - VOZAČICE
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Luisa Božičević AK Rijeka 20 x 20 20 20 20 100
2. Elena Golojka AK Buzet Autosport 15 x 15 - - 15 45
3. Matea Makek AK INA Zagreb - x - - 15 12 27
 
REDOSLIJED JUNIORA - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marko Pikula AK INA Zagreb 20 x - - 15 15 50
2. Bojan Ciglenečki AK SB Auto Sport 3 x - 20 12 10 45
3. Alen Sekula AMD Zanatlija - x - - 20 20 40
4. Matea Makek AK INA Zagreb - x - - 10 8 18
5. Donald Milokanović AMK Skok Racing 15 x - - - - 15
6. Petar Domišljanović AK Dubrava 12 x - - - - 12
7. Marko Popović AK HBT Racing - x - - - 12 12
8. Ivan Fakin AK Dubrava 10 x - - - - 10
9. Marko Andrić AK SB Auto Sport 8 x - - - - 8
10. Denis Hernaut AMD Zanatlija 6 x - - - - 6
11. Ivan Božac AMK Skok Racing 4 x - - - - 4
 
KLASA 1 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Luisa Božičević AK Rijeka 20 x 20 10 20 15 85
2. Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo 12 x 8 15 6 8 49
3. Toni Cerin AMK Skok Racing 8 x 10 8 15 1 42
4. Dejan Ciglenečki AK SB Auto Sport 10 x 6 6 12 6 40
5. Marko Pikula AK INA Zagreb 15 x - - 10 12 37
6. Jordan Matijašić AK Rijeka - x 15 20 - - 35
7. Igor Golojka AK Buzet Autosport - x 10 12 - 3 25
8. Miro Birt AK HBT Racing - x - - - 20 20
9. Ivica Malić AK SB Auto Sport 6 x - - - 10 16
10. Danijel Babić AMD Zanatlija - x - 4 8 0 12
11. Elena Golojka AK Buzet Autosport 3 x 4 - - 2 9
12. Krešo Merlić AMD Zanatlija 4 x - - - 4 8
13. Bojan Ciglenečki AK SB Auto Sport 0 x - 3 4 0 7
14. Vedran Radović AK Buzet Autosport - x 3 - - - 3
15. Mario Macan AMD Zanatlija 2 x - - - - 2
16. Željko Despinić AK Buzet Autosport - x - 2 - - 2
17. Arsen Čiković AK Rijeka 1 x od - - - 1
- Denis Hernaut AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Siniša Krajač AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Sanjin Prodan AK SB Auto Sport od x - - - - 0
 
KLASA 2 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Antun Laušin SAK Samobor 12 x 20 20 20 20 92
2. Marko Cesar AK HBT Racing 15 x - 12 15 10 52
3. Alen Sekula AMD Zanatlija 20 x - - 12 15 47
4. Alen Prodan AK Buzet Autosport - x 15 15 - 12 42
5. Zoran Vlahović AK Pula-Rovinj - x 12 10 - - 22
6. Donald Milokanović AMK Skok Racing 10 x od 0 - 6 16
7. Alen Vačić AK SB Auto Sport 8 x - 8 - - 16
8. Marin Vuković AK HBT Racing 1 x - - 10 od 11
9. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport 0 x - 3 - 8 11
10. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - x 10 - - - 10
11. Igor Gržinić AK Buzet Autosport - x 6 4 - - 10
12. Robert Slavić AK Buzet Autosport - x 8 - - - 8
13. Danijel Babić AMD Zanatlija 6 x 2 - - - 8
14. Josip Prebeg AK SB Auto Sport 0 x - 6 - - 6
15. Ivan Božac AMK Skok Racing 0 x 4 2 - - 6
16. Vladimir Poredski AK Delta 4 x - - - - 4
17. Marko Popović AK HBT Racing - x - - - 4 4
18. Marijan Čengić AK SB Auto Sport 3 x - - - - 3
19. Ivan Uršanić AMK Dugo Selo 0 x 3 0 - - 3
20. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija 2 x - - - - 2
21. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - x - 1 - - 1
- Saša Čaklović AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Petar Domišljanović AK Dubrava 0 x - - - - 0
- Slobodan Karleuša AK HBT Racing 0 x - - - - 0
- Tomislav Malec AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Matija Oštrec AK Dubrava 0 x - - - - 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Dragan Vodopija AK SB Auto Sport - x - 0 - - 0
- Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport od x - - - - 0
- Želimir Popović AK Pula-Rovinj - x - od - - 0
 
KLASA 3 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nenad Damarija AK Delta Timing - x 20 20 15 20 75
2. Igor Janko AMK Skok Racing 15 x 10 10 20 15 70
3. Bojan Krota AK Buzet Autosport 20 x 15 15 - 12 62
4. Nenad Morić AK HBT Racing 12 x - 12 12 6 42
5. Željko Kralj AK HBT Racing 8 x 8 - 10 8 34
6. Dragan Vodopija AK SB Auto Sport 6 x - - 8 10 24
7. Edi Milokanović AMK Skok Racing - x 12 8 - - 20
8. Dean Zečević AK SB Auto Sport 10 x - - - - 10
9. Moreno Komar AK Buzet Autosport - x 4 6 - - 10
10. Matea Makek AK INA Zagreb - x - - 6 4 10
11. Marino Milokanović AMK Skok Racing - x 6 - - - 6
12. Marko Andrić AK SB Auto Sport 4 x - - - - 4
13. Ante Ujević AMD Zanatlija 3 x - - - - 3
14. Roberto Greblo AK Buzet Autosport - x 3 - - - 3
15. Ivan Fakin AK Dubrava 2 x - - - - 2
- Damir Birt AK HBT Racing - x - - - od 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Lana Laušin SAK Samobor 10 x 20 20 20 20 90
2. Nensi Lučić-Kinkela AK Rijeka 6 x - 2 15 12 35
3. Branko Radulović AMK Skok Racing - x 12 15 - - 27
4. Nataša Damarija AK Delta Timing - x 8 8 2 8 26
5. Dorjan Kodelja AK Buzet Autosport 12 x 6 4 - 1 23
6. Željko Žukina AMD Zanatlija 20 x - - - - 20
7. Tomislav Malec AMD Zanatlija - x - - 10 10 20
8. Domagoj Bračić AMK Dugo Selo 3 x 3 12 0 0 18
9. Slavko Janko AMK Skok Racing 8 x 0 0 6 3 17
10. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - x 10 6 - 0 16
11. Marko Dremel AK HBT Racing 15 x - - - - 15
12. Helena Božičević AK Rijeka - x 15 - - - 15
13. Darko Hanaček AK HBT Racing - x - - - 15 15
14. Vladimir Poredski AK Delta - x - 3 12 0 15
15. Ivica Popović AMK Skok Racing 0 x 4 1 8 0 13
16. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - x 1 10 - - 11
17. Ivana Bituh AK INA Zagreb 4 x - - 0 4 8
18. Martina Mihok AMK Dugo Selo - x - - - 6 6
19. Vedran Đukić AK HBT Racing 0 x - - 4 - 4
20. Čedo Ciglenečki AMD Zanatlija 0 x 0 0 3 0 3
21. Tanja Visintin AMK Skok Racing 2 x od 0 - 0 2
22. Zoran Novačić AMK Skok Racing - x 2 - - - 2
23. Berislav Vardić AK SB Auto Sport 0 x - 0 - 2 2
24. Ivan Pesić AK SB Auto Sport 1 x - - - - 1
25. Zdravko Draženović AK HBT Racing 0 x - 0 1 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA - SUVOZAČICE
Poz. Suvozačica Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nensi Lučić-Kinkela AK Rijeka 20 x - 20 20 20 80
2. Tamara Dobša AK Buzet Autosport 15 x 15 - - 15 45
3. Zvjezdana Bužan AK INA Zagreb - x - - 15 12 27
4. Helena Božičević AK Rijeka - x 20 - - - 20
 
REDOSLIJED JUNIORA - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Ivana Bituh AK INA Zagreb 20 x - - 15 15 50
2. Aleksandar Ananić AK SB Auto Sport 3 x - 20 12 10 45
3. Tomislav Malec AMD Zanatlija - x - - 20 20 40
4. Zvjezdana Bužan AK INA Zagreb - x - - 10 8 18
5. Tanja Visintin AMK Skok Racing 15 x - - - - 15
6. Nedjeljko Kosanović AK Dubrava 12 x - - - - 12
7. Kruno Keri AK HBT Racing - x - - - 12 12
8. Denis Nišević AK Dubrava 10 x - - - - 10
9. Ivan Andrić AK SB Auto Sport 8 x - - - - 8
10. Leon Laptoš AMD Zanatlija 6 x - - - - 6
11. Toni Matešić AMK Skok Racing 4 x - - - - 4
 
KLASA 1 - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nensi Lučić-Kinkela AK Rijeka 20 x - 10 20 15 65
2. Domagoj Bračić AMK Dugo Selo 12 x 8 15 6 8 49
3. Ivica Popović AMK Skok Racing 8 x 10 8 15 1 42
4. Čedo Ciglenečki AMD Zanatlija 10 x 6 6 12 6 40
5. Ivana Bituh AK INA Zagreb 15 x - - 10 12 37
6. Branko Radulović AMK Skok Racing - x 15 20 - - 35
7. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - x 12 12 - 3 27
8. Helena Božičević AK Rijeka - x 20 - - - 20
9. Darko Hanaček AK HBT Racing - x - - - 20 20
10. Ivan Grubišić AMD Zanatlija - x - 4 8 0 12
11. Berislav Vardić AK SB Auto Sport - x - - - 10 10
12. Tamara Dobša AK Buzet Autosport 3 x 4 - - 2 9
13. Igor Jankek AMD Zanatlija 4 x - - - 4 8
14. Aleksandar Ananić AK SB Auto Sport 0 x - 3 4 0 7
15. Tomislav Grgić AK SB Auto Sport 6 x - - - - 6
16. Mladenka Radović AK Buzet Autosport - x 3 - - - 3
17. Damir Bartolić AMD Zanatlija 2 x - - - - 2
18. Edi Slavić AK Buzet Autosport - x - 2 - - 2
19. Dubravka Zaharija AK Rijeka 1 x - - - - 1
- Leon Laptoš AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Tomislav Radovanić AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Rebeka Đukić AK HBT Racing - x - - - 0 0
- Igor Golojka AK SB Auto Sport od x - - - - 0
- Robert Ogrinc AK Rijeka - x od - - - 0
 
KLASA 2 - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Lana Laušin SAK Samobor 12 x 20 20 20 20 92
2. Vladimir Poredski AK Delta - x - 12 15 10 37
3. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - x 15 15 - - 30
4. Tomislav Malec AMD Zanatlija - x - - 12 15 27
5. Iva Peruško AK Pula-Rovinj - x 12 10 - - 22
6. Željko Žukina AMD Zanatlija 20 x - - - - 20
7. Tanja Visintin AMK Skok Racing 10 x od 0 - 6 16
8. Marko Dremel AK HBT Racing 15 x - - - - 15
9. Martina Mihok AMK Dugo Selo - x - - - 12 12
10. Vedran Đukić AK HBT Racing 1 x - - 10 - 11
11. Dragan Jelić AK SB Auto Sport - x - 3 - 8 11
12. Dujko Grčić AK Buzet Autosport - x 10 - - - 10
13. Marin Gržinić AK Buzet Autosport - x 6 4 - - 10
14. Ivan Pesić AK SB Auto Sport 8 x - - - - 8
15. Edi Slavić AK Buzet Autosport - x 8 - - - 8
16. Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport - x - 8 - - 8
17. Ivan Grubišić AMD Zanatlija 6 x 2 - - - 8
18. Berislav Vardić AK SB Auto Sport 0 x - 6 - - 6
19. Igor Kocijančić AMK Skok Racing - x 4 2 - - 6
20. Lana Frančić AK Delta 4 x - - - - 4
21. Kruno Keri AK HBT Racing - x - - - 4 4
22. Branko Marić AK SB Auto Sport 3 x - - - - 3
23. Albin Gomaz AMK Dugo Selo 0 x 3 0 - - 3
24. Petra Radovanić AMD Zanatlija 2 x - - - - 2
25. Mateo Štoković AK Buzet Autosport - x - 1 - - 1
- Tomislav Brajković AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Dražen Kappler Stare AK HBT Racing 0 x - - - - 0
- Nedjeljko Kosanović AK Dubrava 0 x - - - - 0
- Davor Kostanjčar AK Dubrava 0 x - - - - 0
- Željko Kozina AK SB Auto Sport 0 x - - - - 0
- Silvije Krajač AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Toni Matešić AMK Skok Racing 0 x - - - - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija 0 x - - - - 0
- Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - x - 0 - - 0
- Nikola Čurčić AK SB Auto Sport od x - - - - 0
- Igor Ilić AK Pula-Rovinj - x - od - - 0
- Matko Ugrin AK HBT Racing - x - - - od 0
 
KLASA 3 - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nataša Damarija AK Delta Timing - x 20 20 15 20 75
2. Slavko Janko AMK Skok Racing 15 x 10 10 20 15 70
3. Dorjan Kodelja AK Buzet Autosport 20 x 15 15 - 12 62
4. Zdravko Draženović AK HBT Racing 12 x - 12 12 6 42
5. Stjepan Kralj AK HBT Racing 8 x 8 - 10 8 34
6. Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport - x - - 8 10 18
7. Mario Milokanović AMK Skok Racing - x 6 8 - - 14
8. Zoran Novačić AMK Skok Racing - x 12 - - - 12
9. Monika Zečević AK SB Auto Sport 10 x - - - - 10
10. Sebastijan Rabak AK Buzet Autosport - x 4 6 - - 10
11. Zvjezdana Bužan AK INA Zagreb - x - - 6 4 10
12. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport 6 x - - - - 6
13. Ivan Andrić AK SB Auto Sport 4 x - - - - 4
14. Zoran Raštegorac AMD Zanatlija 3 x - - - - 3
15. Elvis Krajcar AK Buzet Autosport - x 3 - - - 3
16. Denis Nišević AK Dubrava 2 x - - - - 2
- Ivan Dremel AK HBT Racing - x - - - od 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. AMK SKOK RACING 33 x 32 26 35 22 148
2. AK HBT RACING 35 x 8 24 37 38 142
3. AK BUZET AUTOSPORT 23 x 42 42 - 27 134
4. AK RIJEKA 21 x 35 30 20 15 121
5. AK SB AUTO SPORT 28 x 6 20 24 28 106
6. SAK SAMOBOR 12 x 20 20 20 20 92
7. AMD ZANATLIJA 30 x 2 4 20 19 75
8. AK DELTA TIMING - x 20 20 15 20 75
9. AMK DUGO SELO 12 x 11 15 6 8 52
10. AK INA ZAGREB 15 x - - 16 16 47
11. AK PULA-ROVINJ - x 12 10 - - 22
12. AK DELTA 4 x - - - - 4
13. AK DUBRAVA 2 x - - - - 2
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. FEROTRANS SAMOBOR 28 x 20 32 35 30 145
2. SKOK RACING TEAM 33 x 20 18 35 22 128