OCJENSKI RALLY ZA PRVENSTVO HRVATSKE
7. AMC OCJENSKI RALLY '07
Zagreb, 13.10.2007.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 1 Antun Laušin
Lana Lušin
SAK Samobor
Ferotrans Samobor
Honda Civic 11.786 0 20
2. 1 23 Miro Birt
Darko Hanaček
AK HBT Racing Yugo 12.005 219 15
3. 1 12 Luisa Božičević
Nensi Lučić-Kinkela
AK Rijeka Autobianchi A112 12.199 413 12
4. 2 3 Alen Sekula
Tomislav Malec
AMD Zanatlija Opel Corsa 12.350 564 10
5. 3 30 Nenad Damarija
Nataša Damarija
AK Delta Timing Ford Focus 12.671 885 8
6. 2 4 Alen Prodan
Martina Mihok
AK Buzet Autosport Zastava 101 12.692 906 6
7. 1 16 Marko Pikula
Ivana Bituh
AK INA Zagreb Yugo 55 12.871 1.085 4
8. 3 31 Igor Janko
Slavko Janko
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 12.943 1.157 3
9. 1 21 Ivica Malić
Berislav Vardić
AK SB Auto Sport Lanvia Y10 12.974 1.188 2
10. 3 32 Bojan Krota
Dorjan Kodelja
AK Buzet Autosport Peugeot 309 13.003 1.217 1
11. 1 13 Hrvoje Čižmek
Domagoj Bračić
AMK Dugo Selo Yugo 13.051 1.265 -
12. 2 2 Marko Cesar
Vladimir Poredski
AK HBT Racing
Ferotrans Samobor
Peugeot 205 GTi 13.181 1.395 -
13. 1 15 Dejan Ciglenečki
Čedo Ciglenečki
AK SB Auto Sport Autobianchi A112 13.216 1.430 -
14. 2 7 Marko Mrkalj
Dragan Jelić
AK SB Auto Sport Honda Civic 13.367 1.581 -
15. 1 22 Krešo Merlić
Igor Jankek
AMD Zanatlija Yugo 13.409 1.623 -
16. 2 6 Donald Milokanović
Tanja Visintin
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Renault Clio 1.6 13.736 1.950 -
17. 1 17 Igor Golojka
Sanjin Prodan
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 13.799 2.013 -
18. 1 19 Elena Golojka
Tamara Dobša
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.081 2.295 -
19. 1 14 Toni Cerin
Ivica Popović
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Autobianchi A112 14.316 2.530 -
20. 3 35 Dragan Vodopija
Tomislav Vidaković
AK SB Auto Sport Renault Laguna 14.546 2.760 -
21. 1 18 Danijel Babić
Ivan Grubišić
AMD Zanatlija Citroën AX 14.617 2.831 -
22. 3 34 Željko Kralj
Stjepan Kralj
AK HBT Racing Hyundai Accent GT 14.632 2.846 -
23. 3 33 Nenad Morić
Zdravko Draženović
AK HBT Racing Opel Astra 14.729 2.943 -
24. 1 24 Vedran Đukić
Rebeka Đukić
AK HBT Racing Citroën C1 15.282 3.496 -
25. 2 8 Marko Popović
Kruno Keri
AK HBT Racing Citroën Saxo 15.879 4.093 -
26. 1 20 Bojan Ciglenečki
Aleksandar Ananić
AK SB Auto Sport Renault Twingo 17.538 5.752 -
27. 3 37 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 18.017 6.231 -
- 2 5 Marin Vuković
Matko Ugrin
AK HBT Racing
Ferotrans Samobor
Peugeot 106 odustali -
- 3 36 Damir Birt
Ivan Dremel
AK HBT Racing Hyundai Accent odustali -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica/Suvozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 12 Luisa Božičević
Nensi Lučić-Kinkela
AK Rijeka Autobianchi A112 12.199 0 20
2. 1 19 Elena Golojka
Tamara Dobša
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.081 1.882 15
3. 3 37 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 18.017 5.818 12
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 3 Alen Sekula
Tomislav Malec
AMD Zanatlija Opel Corsa 12.350 0 20
2. 1 16 Marko Pikula
Ivana Bituh
AK INA Zagreb Yugo 55 12.871 521 15
3. 2 8 Marko Popović
Kruno Keri
AK HBT Racing Citroën Saxo 15.879 3.529 12
4. 1 20 Bojan Ciglenečki
Aleksandar Ananić
AK SB Auto Sport Renault Twingo 17.538 5.188 10
5. 3 37 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 18.017 5.667 8
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 23 Miro Birt
Darko Hanaček
AK HBT Racing Yugo 12.005 0 20
2. 1 12 Luisa Božičević
Nensi Lučić-Kinkela
AK Rijeka Autobianchi A112 12.199 194 15
3. 1 16 Marko Pikula
Ivana Bituh
AK INA Zagreb Yugo 55 12.871 866 12
4. 1 21 Ivica Malić
Berislav Vardić
AK SB Auto Sport Lanvia Y10 12.974 969 10
5. 1 13 Hrvoje Čižmek
Domagoj Bračić
AMK Dugo Selo Yugo 13.051 1.046 8
6. 1 15 Dejan Ciglenečki
Čedo Ciglenečki
AK SB Auto Sport Autobianchi A112 13.216 1.211 6
7. 1 22 Krešo Merlić
Igor Jankek
AMD Zanatlija Yugo 13.409 1.404 4
8. 1 17 Igor Golojka
Sanjin Prodan
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 13.799 1.794 3
9. 1 19 Elena Golojka
Tamara Dobša
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.081 2.076 2
10. 1 14 Toni Cerin
Ivica Popović
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Autobianchi A112 14.316 2.311 1
11. 1 18 Danijel Babić
Ivan Grubišić
AMD Zanatlija Citroën AX 14.617 2.612 -
12. 1 24 Vedran Đukić
Rebeka Đukić
AK HBT Racing Citroën C1 15.282 3.277 -
13 1 20 Bojan Ciglenečki
Aleksandar Ananić
AK SB Auto Sport Renault Twingo 17.538 5.533 -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 1 Antun Laušin
Lana Lušin
SAK Samobor
Ferotrans Samobor
Honda Civic 11.786 0 20
2. 2 3 Alen Sekula
Tomislav Malec
AMD Zanatlija Opel Corsa 12.350 564 15
3. 2 4 Alen Prodan
Martina Mihok
AK Buzet Autosport Zastava 101 12.692 906 12
4. 2 2 Marko Cesar
Vladimir Poredski
AK HBT Racing
Ferotrans Samobor
Peugeot 205 GTi 13.181 1.395 10
5. 2 7 Marko Mrkalj
Dragan Jelić
AK SB Auto Sport Honda Civic 13.367 1.581 8
6. 2 6 Donald Milokanović
Tanja Visintin
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Renault Clio 1.6 13.736 1.950 6
7. 2 8 Marko Popović
Kruno Keri
AK HBT Racing Citroën Saxo 15.879 4.093 4
- 2 5 Marin Vuković
Matko Ugrin
AK HBT Racing
Ferotrans Samobor
Peugeot 106 odustali -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 30 Nenad Damarija
Nataša Damarija
AK Delta Timing Ford Focus 12.671 0 20
2. 3 31 Igor Janko
Slavko Janko
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 12.943 272 15
3. 3 32 Bojan Krota
Dorjan Kodelja
AK Buzet Autosport Peugeot 309 13.003 332 12
4. 3 35 Dragan Vodopija
Tomislav Vidaković
AK SB Auto Sport Renault Laguna 14.546 1.875 10
5. 3 34 Željko Kralj
Stjepan Kralj
AK HBT Racing Hyundai Accent GT 14.632 1.961 8
6. 3 33 Nenad Morić
Zdravko Draženović
AK HBT Racing Opel Astra 14.729 2.058 6
7. 3 37 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 18.017 5.346 4
- 3 36 Damir Birt
Ivan Dremel
AK HBT Racing Hyundai Accent odustali -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK HBT RACING 20 Miro Birt K1 10 Marko Cesar K2 8 Željko Kralj K3 38
2. AK SB AUTO SPORT 10 Ivica Malić K1 10 Dragan Vodopija K3 8 Marko Mrkalj K2 28
3. AK BUZET AUTOSPORT 12 Alen Prodan K2 12 Bojan Krota K3 3 Igor Golojka K1 27
4. AMK SKOK RACING 15 Igor Janko K3 6 Donald Milokanović K2 1 Toni Cerin K1 22
5. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
6. AK DELTA TIMING 20 Nenad Damarija K3 - - 20
7. AMD ZANATLIJA 15 Alen Sekula K2 4 Krešo Merlić K1 - 19
8. AK INA ZAGREB 12 Marko Pikula K1 4 Matea Makek K3 - 16
9. AK RIJEKA 15 Luisa Bložičević K1 - - 15
10. AMK DUGO SELO 8 Hrvoje Čižmek K1 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. FEROTRANS SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 10 Marko Cesar K2 0 Marin Vuković K2 30
2. SKOK RACING TEAM 15 Igor Janko K3 6 Donald Milokanović K2 1 Toni Cerin K1 22