PRVENSTVO SREDNJEEUROPSKE ZONE
2. MEĐIMURSKI RALLY-TOPLICE SVETI MARTIN '07
Čakovec, 20.-21.04.2007.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:52:44,7 0:00:00,0 10
2. 2 N4 Tomaž Kaučič
Peter Zorenč
Subaru Impreza WRX STi
Valvoline Racing
0:00 0:53:07,9 0:00:23,2 8
3. 9 N4 Janos Szilagyi
Mercedes Gergye
Mitsubishi Lancer Evo IX
Stille ASE
0:00 0:53:24,1 0:00:39,4 6
4. 11 N4 Antun Filipec
Luka Marjanović
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Delta
0:00 0:53:45,0 0:01:00,3 5
5. 3 N4 Darko Peljhan
Igor Kacin
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK MPI Racing
0:10 0:53:54,9 0:01:10,2 4
6. 16 A8 Miha Rihtar
Maja Rojšek
Mitsubishi Lancer Evo V
ARC Lizzy-EZ Racing
0:00 0:54:03,4 0:01:18,7 3
7. 7 N4 Saša Stanišić
Saša Bitterman
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Astra
0:10 0:54:05,5 0:01:20,8 2
8. 15 N4 Tomislav Cilenšek
Gregor Brešer
Subaru Impreza WRX STi
DTD Kaučič
0:00 0:54:27,4 0:01:42,7 1
9. 4 A8 Georg Reitsperger
Tina Maria Monego
Mitsubishi Lancer Evo VII
AK Astra
0:00 0:54:35,1 0:01:50,4 -
10. 8 N4 Miha Jezeršek
Marko Potočnik
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK MPI Racing
0:00 0:55:07,1 0:02:22,4 -
11. 14 N4 Nenad Lončarić
Tomislav Milakara
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Astra
0:00 0:55:17,4 0:02:32,7 -
12. 12 N4 Siniša Crnojević
Martina Maretić
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:55:28,0 0:02:43,3 -
13. 10 N4 Ivan Goran Čibej
Darko Karanović
Subaru Impreza STi S.C.
AK Astra
0:00 0:55:33,8 0:02:49,1 -
14. 17 N4 Sašo Vusič
Robert Levstik
Mitsubishi Lancer Evo VIII
AMD Šentilj
0:00 0:55:53,6 0:03:08,9 -
15. 25 N3 Robert Markt
Davor Matun
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:10 0:56:51,5 0:04:06,8 -
16. 6 N4 Daniel Šaškin
Damir Bruner
Mitsubishi Lancer Evo IX
Istra Racing Team
0:10 0:57:09,0 0:04:24,3 -
17. 28 A6 Marin Petrić
Aleksandra Požar
Citroën C2
AK Rijeka
0:00 0:57:29,3 0:04:44,6 -
18. 33 A6 Uroš Petrič
Darko Lah
Citroën C2 R2 1600
AK Ajdovščina Motorsport
0:00 0:57:43,3 0:04:58,6 -
19. 24 A6 Tomislav Škalić
Zdravko Škalić
Honda Civic 1.6 VTi
AK Delta
0:00 0:58:04,0 0:05:19,3 -
20. 18 N4 Goran Francetić
Marin Frčko
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK CRO Dakar Team
0:00 0:58:10,6 0:05:25,9 -
21. 20 N4 Peter Marc
Zmago Logar
Mitsubishi Lancer Evo VIII
DAS Koleselj
0:00 0:58:49,1 0:06:04,4 -
22. 22 N4 Peter Hanzely
Magyari Beck Szabolcs
Mitsubishi Lancer Evo VI
Ritmus ASE
0:00 0:59:29,1 0:06:44,4 -
23. 32 A5 Željko Sopić
Zvonko Mrzljak
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 0:59:47,9 0:07:03,2 -
24. 62 A8 Karl Rumpler
Maria Rumpler
Mitsubishi Lancer Evo V
Karl Rumpler
0:00 1:00:39,8 0:07:55,1 -
25. 38 A7 Robert Novosel
Tomislav Tomašković
Honda Civic Type-R
AK Delta Timing
0:10 1:01:34,0 0:08:49,3 -
26. 29 N3 Laszlo Lengyel
Veronika Szekelyhidi
Peugeot 306 S16
Type-R Ramse
0:00 1:01:35,1 0:08:50,4 -
27. 55 N1 Miha Prek
Valter Mršnik
VW Polo 1.4 16V
AK Olimpija
0:00 1:02:37,8 0:09:53,1 -
28. 58 N1 Branko Labaš
Nikola Miketić
Škoda Fabia 1.4 16V
AMK Stubaki
0:00 1:02:53,3 0:10:08,6 -
29. 43 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
Honda Civic Type-R
AMD Matulji Racing
0:00 1:03:14,5 0:10:29,8 -
30. 42 A7 Davor Bradvić
Vedran Pisačić
Škoda Fabia 1.9 TDi
ACK Jaska
0:00 1:03:51,5 0:11:06,8 -
31. 41 A7 Dino Stelmah
Ljubomir Kalevski
VW Golf 2.0 GTi 16V
AK Delta
0:00 1:04:42,6 0:11:57,9 -
32. 40 A7 Tomislav Šiprak
Zoran Harapin
Renault Clio Williams
AMD Matulji Racing
0:00 1:05:41,4 0:12:56,7 -
33. 52 A5 Adrian Kobol
Nataša Zega
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Ajdovščina Motorsport
0:00 1:06:54,0 0:14:09,3 -
34. 57 N1 Daniel Vojvodić
Robert Vojvodić
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMK Stubaki
0:00 1:06:54,8 0:14:10,1 -
35. 60 N1 Juraj Combaj
Danijel Babić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMD Zanatlija
0:00 1:07:44,7 0:15:00,0 -
36. 54 N2 Bruno Boršić
Vladimir Poredski
Peugeot 106 Rallye 1.6
AMK Dugo Selo
0:00 1:09:28,0 0:16:43,3 -
37. 61 A5 Lana Sutlović
Sanda Tolić
Ford Ka
AK Delta
0:10 1:14:11,3 0:21:26,6 -
- 5 A6 Marin Galić
Goran Zlatar
Renault Clio S1600
AMD Matulji Racing
odustali -
- 21 A8 Domen Agnič
Klemen Babnik
Mitsubishi Lancer Evo VII
Autosport Jazon
odustali -
- 26 A7 Branko Jemrić
Dina Orešić
Škoda Fabia RS
AK Astra
odustali -
- 27 A6 Tihomir Simon
Ivan Liščević
Citroën C2 R2 1600
AK Delta
odustali -
- 31 A7 Christoph Göschl
Richard Schutzner
Fiat Bravo HGT
MCL 68
odustali -
- 36 A7 Andrej Veronek
Tomislav Pazman
Renault Clio Williams
AK Delta
odustali -
- 37 A7 Petr Pospišil
Karel Vajik
Honda Civic Type-R
Pospa Rally Team
odustali -
- 39 N3 Reno Turk
Silvijo Ščukanec
Honda Civic Type-R
AK Delta
odustali -
- 44 N3 Siniša Milinković
Denis Vidović
Peugeot 206 RC
AMD Matulji Racing
odustali -
- 45 N3 Zoran Raštegorac
Ante Ujević
Citroën Xsara VTS
AMD Zanatlija
odustali -
- 46 A5 Alen Sekula
Tomislav Radovanić
Zastava Yugo 1.3
AMD Zanatlija
odustali -
- 47 N3 Tomislav Postružin
Tomislav Pospiš
Opel Astra GSi 16V
AMD Zanatlija
odustali -
- 48 A5 Marko Cavor
Nina Žmegać
Zastava Yugo 1.3
AMD Zanatlija
odustali -
- 50 A5 Miro Birt
Danijel Šola
Zastava Yugo 1.3
AK HBT Racing
odustali -
- 53 N3 Krešimir Ravenščak
Damir Lucić
Peugeot 206 RC
AK Delta
odustali -
- 59 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
Suzuki swift 1.3 GTi
AK Delta
odustali -
- 19 A8 Dražen Ćurić
Siniša Dereta
Subaru Impreza STi
AMD Opatija
nisu startali -
- 51 A5 Matija Bizjak
Grega Kravos
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Ajdivščina Motorsport
nisu startali -
 
GRUPA N
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:52:44,7 0:00:00,0 10
2. 2 N4 Tomaž Kaučič
Peter Zorenč
Subaru Impreza WRX STi
Valvoline Racing
0:00 0:53:07,9 0:00:23,2 8
3. 9 N4 Janos Szilagyi
Mercedes Gergye
Mitsubishi Lancer Evo IX
Stille ASE
0:00 0:53:24,1 0:00:39,4 6
4. 11 N4 Antun Filipec
Luka Marjanović
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Delta
0:00 0:53:45,0 0:01:00,3 5
5. 3 N4 Darko Peljhan
Igor Kacin
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK MPI Racing
0:10 0:53:54,9 0:01:10,2 4
6. 7 N4 Saša Stanišić
Saša Bitterman
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Astra
0:10 0:54:05,5 0:01:20,8 3
7. 15 N4 Tomislav Cilenšek
Gregor Brešer
Subaru Impreza WRX STi
DTD Kaučič
0:00 0:54:27,4 0:01:42,7 2
8. 8 N4 Miha Jezeršek
Marko Potočnik
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK MPI Racing
0:00 0:55:07,1 0:02:22,4 1
9. 14 N4 Nenad Lončarić
Tomislav Milakara
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Astra
0:00 0:55:17,4 0:02:32,7 -
10. 12 N4 Siniša Crnojević
Martina Maretić
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK Sljeme
0:00 0:55:28,0 0:02:43,3 -
11. 10 N4 Ivan Goran Čibej
Darko Karanović
Subaru Impreza STi S.C.
AK Astra
0:00 0:55:33,8 0:02:49,1 -
12. 17 N4 Sašo Vusič
Robert Levstik
Mitsubishi Lancer Evo VIII
AMD Šentilj
0:00 0:55:53,6 0:03:08,9 -
13. 25 N3 Robert Markt
Davor Matun
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:10 0:56:51,5 0:04:06,8 -
14. 6 N4 Daniel Šaškin
Damir Bruner
Mitsubishi Lancer Evo IX
Istra Racing Team
0:10 0:57:09,0 0:04:24,3 -
15. 18 N4 Goran Francetić
Marin Frčko
Mitsubishi Lancer Evo IX
AK CRO Dakar Team
0:00 0:58:10,6 0:05:25,9 -
16. 20 N4 Peter Marc
Zmago Logar
Mitsubishi Lancer Evo VIII
DAS Koleselj
0:00 0:58:49,1 0:06:04,4 -
17. 22 N4 Peter Hanzely
Magyari Beck Szabolcs
Mitsubishi Lancer Evo VI
Ritmus ASE
0:00 0:59:29,1 0:06:44,4 -
18. 29 N3 Laszlo Lengyel
Veronika Szekelyhidi
Peugeot 306 S16
Type-R Ramse
0:00 1:01:35,1 0:08:50,4 -
19. 55 N1 Miha Prek
Valter Mršnik
VW Polo 1.4 16V
AK Olimpija
0:00 1:02:37,8 0:09:53,1 -
20. 58 N1 Branko Labaš
Nikola Miketić
Škoda Fabia 1.4 16V
AMK Stubaki
0:00 1:02:53,3 0:10:08,6 -
21. 43 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
Honda Civic Type-R
AMD Matulji Racing
0:00 1:03:14,5 0:10:29,8 -
22. 57 N1 Daniel Vojvodić
Robert Vojvodić
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMK Stubaki
0:00 1:06:54,8 0:14:10,1 -
23. 60 N1 Juraj Combaj
Danijel Babić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMD Zanatlija
0:00 1:07:44,7 0:15:00,0 -
24. 54 N2 Bruno Boršić
Vladimir Poredski
Peugeot 106 Rallye 1.6
AMK Dugo Selo
0:00 1:09:28,0 0:16:43,3 -
- 39 N3 Reno Turk
Silvijo Ščukanec
Honda Civic Type-R
AK Delta
odustali -
- 44 N3 Siniša Milinković
Denis Vidović
Peugeot 206 RC
AMD Matulji Racing
odustali -
- 45 N3 Zoran Raštegorac
Ante Ujević
Citroën Xsara VTS
AMD Zanatlija
odustali -
- 47 N3 Tomislav Postružin
Tomislav Pospiš
Opel Astra GSi 16V
AMD Zanatlija
odustali -
- 53 N3 Krešimir Ravenščak
Damir Lucić
Peugeot 206 RC
AK Delta
odustali -
 
GRUPA A
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A8 Miha Rihtar
Maja Rojšek
Mitsubishi Lancer Evo V
ARC Lizzy-EZ Racing
0:00 0:54:03,4 0:00:00,0 10
2. 4 A8 Georg Reitsperger
Tina Maria Monego
Mitsubishi Lancer Evo VII
AK Astra
0:00 0:54:35,1 0:00:31,7 8
3. 28 A6 Marin Petrić
Aleksandra Požar
Citroën C2
AK Rijeka
0:00 0:57:29,3 0:03:25,9 6
4. 33 A6 Uroš Petrič
Darko Lah
Citroën C2 R2 1600
AK Ajdovščina Motorsport
0:00 0:57:43,3 0:03:39,9 5
5. 24 A6 Tomislav Škalić
Zdravko Škalić
Honda Civic 1.6 VTi
AK Delta
0:00 0:58:04,0 0:04:00,6 4
6. 32 A5 Željko Sopić
Zvonko Mrzljak
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 0:59:47,9 0:05:44,5 3
7. 62 A8 Karl Rumpler
Maria Rumpler
Mitsubishi Lancer Evo V
Karl Rumpler
0:00 1:00:39,8 0:06:36,4 2
8. 38 A7 Robert Novosel
Tomislav Tomašković
Honda Civic Type-R
AK Delta Timing
0:10 1:01:34,0 0:07:30,6 1
9. 42 A7 Davor Bradvić
Vedran Pisačić
Škoda Fabia 1.9 TDi
ACK Jaska
0:00 1:03:51,5 0:09:48,1 -
10. 41 A7 Dino Stelmah
Ljubomir Kalevski
VW Golf 2.0 GTi 16V
AK Delta
0:00 1:04:42,6 0:10:39,2 -
11. 40 A7 Tomislav Šiprak
Zoran Harapin
Renault Clio Williams
AMD Matulji Racing
0:00 1:05:41,4 0:11:38,0 -
12. 52 A5 Adrian Kobol
Nataša Zega
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Ajdovščina Motorsport
0:00 1:06:54,0 0:12:50,6 -
13. 61 A5 Lana Sutlović
Sanda Tolić
Ford Ka
AK Delta
0:10 1:14:11,3 0:20:07,9 -
- 5 A6 Marin Galić
Goran Zlatar
Renault Clio S1600
AMD Matulji Racing
odustali -
- 21 A8 Domen Agnič
Klemen Babnik
Mitsubishi Lancer Evo VII
Autosport Jazon
odustali -
- 26 A7 Branko Jemrić
Dina Orešić
Škoda Fabia RS
AK Astra
odustali -
- 27 A6 Tihomir Simon
Ivan Liščević
Citroën C2 R2 1600
AK Delta
odustali -
- 31 A7 Christoph Göschl
Richard Schutzner
Fiat Bravo HGT
MCL 68
odustali -
- 36 A7 Andrej Veronek
Tomislav Pazman
Renault Clio Williams
AK Delta
odustali -
- 37 A7 Petr Pospišil
Karel Vajik
Honda Civic Type-R
Pospa Rally Team
odustali -
- 46 A5 Alen Sekula
Tomislav Radovanić
Zastava Yugo 1.3
AMD Zanatlija
odustali -
- 48 A5 Marko Cavor
Nina Žmegać
Zastava Yugo 1.3
AMD Zanatlija
odustali -
- 50 A5 Miro Birt
Danijel Šola
Zastava Yugo 1.3
AK HBT Racing
odustali -
- 59 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
Suzuki swift 1.3 GTi
AK Delta
odustali -
- 19 A8 Dražen Ćurić
Siniša Dereta
Subaru Impreza STi
AMD Opatija
nisu startali -
- 51 A5 Matija Bizjak
Grega Kravos
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Ajdivščina Motorsport
nisu startali -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 N1 Miha Prek
Valter Mršnik
VW Polo 1.4 16V
AK Olimpija
0:00 1:02:37,8 0:00:00,0 10
2. 58 N1 Branko Labaš
Nikola Miketić
Škoda Fabia 1.4 16V
AMK Stubaki
0:00 1:02:53,3 0:00:15,5 8
3. 57 N1 Daniel Vojvodić
Robert Vojvodić
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMK Stubaki
0:00 1:06:54,8 0:04:17,0 6
4. 60 N1 Juraj Combaj
Danijel Babić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AMD Zanatlija
0:00 1:07:44,7 0:05:06,9 5
 
KLASA N2+N3
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 N3 Robert Markt
Davor Matun
Honda Civic Type-R
AK Delta
0:10 0:56:51,5 0:00:00,0 10
2. 29 N3 Laszlo Lengyel
Veronika Szekelyhidi
Peugeot 306 S16
Type-R Ramse
0:00 1:01:35,1 0:04:43,6 8
3. 43 N3 Boro Mateša
Krešimir Konjević
Honda Civic Type-R
AMD Matulji Racing
0:00 1:03:14,5 0:06:23,0 6
4. 54 N2 Bruno Boršić
Vladimir Poredski
Peugeot 106 Rallye 1.6
AMK Dugo Selo
0:00 1:09:28,0 0:12:36,5 5
- 39 N3 Reno Turk
Silvijo Ščukanec
Honda Civic Type-R
AK Delta
odustali -
- 44 N3 Siniša Milinković
Denis Vidović
Peugeot 206 RC
AMD Matulji Racing
odustali -
- 45 N3 Zoran Raštegorac
Ante Ujević
Citroën Xsara VTS
AMD Zanatlija
odustali -
- 47 N3 Tomislav Postružin
Tomislav Pospiš
Opel Astra GSi 16V
AMD Zanatlija
odustali -
- 53 N3 Krešimir Ravenščak
Damir Lucić
Peugeot 206 RC
AK Delta
odustali -
 
KLASA A5
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 A5 Željko Sopić
Zvonko Mrzljak
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 0:59:47,9 0:00:00,0 10
2. 52 A5 Adrian Kobol
Nataša Zega
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Ajdovščina Motorsport
0:00 1:06:54,0 0:07:06,1 8
3. 61 A5 Lana Sutlović
Sanda Tolić
Ford Ka
AK Delta
0:10 1:14:11,3 0:14:23,4 6
- 46 A5 Alen Sekula
Tomislav Radovanić
Zastava Yugo 1.3
AMD Zanatlija
odustali -
- 48 A5 Marko Cavor
Nina Žmegać
Zastava Yugo 1.3
AMD Zanatlija
odustali -
- 50 A5 Miro Birt
Danijel Šola
Zastava Yugo 1.3
AK HBT Racing
odustali -
- 59 A5 Ivan Bahorić
Mario Bahorić
Suzuki swift 1.3 GTi
AK Delta
odustali -
- 51 A5 Matija Bizjak
Grega Kravos
Škoda Fabia 1.4 16V
AK Ajdivščina Motorsport
nisu startali -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 28 A6 Marin Petrić
Aleksandra Požar
Citroën C2
AK Rijeka
0:00 0:57:29,3 0:00:00,0 10
2. 33 A6 Uroš Petrič
Darko Lah
Citroën C2 R2 1600
AK Ajdovščina Motorsport
0:00 0:57:43,3 0:00:14,0 8
3. 24 A6 Tomislav Škalić
Zdravko Škalić
Honda Civic 1.6 VTi
AK Delta
0:00 0:58:04,0 0:00:34,7 6
- 5 A6 Marin Galić
Goran Zlatar
Renault Clio S1600
AMD Matulji Racing
odustali -
- 27 A6 Tihomir Simon
Ivan Liščević
Citroën C2 R2 1600
AK Delta
odustali -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 A7 Robert Novosel
Tomislav Tomašković
Honda Civic Type-R
AK Delta Timing
0:10 1:01:34,0 0:00:00,0 10
2. 42 A7 Davor Bradvić
Vedran Pisačić
Škoda Fabia 1.9 TDi
ACK Jaska
0:00 1:03:51,5 0:02:17,5 8
3. 41 A7 Dino Stelmah
Ljubomir Kalevski
VW Golf 2.0 GTi 16V
AK Delta
0:00 1:04:42,6 0:03:08,6 6
4. 40 A7 Tomislav Šiprak
Zoran Harapin
Renault Clio Williams
AMD Matulji Racing
0:00 1:05:41,4 0:04:07,4 5
- 26 A7 Branko Jemrić
Dina Orešić
Škoda Fabia RS
AK Astra
odustali -
- 31 A7 Christoph Göschl
Richard Schutzner
Fiat Bravo HGT
MCL 68
odustali -
- 36 A7 Andrej Veronek
Tomislav Pazman
Renault Clio Williams
AK Delta
odustali -
- 37 A7 Petr Pospišil
Karel Vajik
Honda Civic Type-R
Pospa Rally Team
odustali -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ASTRA 10 Georg Reitsperger A 6 Saša Stanišić N 5 Nenad Lončarić N 21
2. AK DELTA 8 Antun Filipec N 6 Tomislav Škalić A 5 Željko Sopić A 19
3. AK SLJEME 10 Juraj Šebalj N 4 Siniša Crnojević N - 14
4. AK RIJEKA 8 Marin Petrić N - - 8
5. AK DELTA TIMING 4 Robert Novosel A - - 4
6. ACK JASKA 3 Davor Bradvić A - - 3
7. ISTRA RACING TEAM 1 Daniel Šaškin N - - 1
8. AMD MATULJI RACING 1 Tomislav Šiprak A - - 1
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA