štopericaciljna zastavica 1. 20.-21.04.07. - Međimurski
2. 24.-26.05.07. - Croatia Delta
3. 06.-07.07.07. - Maribor (SLO)
4. 28.-29.09.07. - Admont (A)
5. 09.-10.11.07. - Poreč
6. 23.-24.11.07. - Pićan
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Peter Zorenč Valvoline Racing Team 8 16 10 - 5 10 49
2. Toni Klinc AK Sljeme 10 20 - - 8 8 46
3. Igor Kacin AK MPI Racing 4 12 8 - 2 - 26
4. Mercedes Gergye Stille ASE 6 10 0 - 4 4 24
5. Martina Maretić AK Sljeme [0] 0 2 0 10 5 17
6. Darko Karanović AK Astra 0 4 0 - 6 6 16
7. Thomas Zeltner Remus Racing - - - 15 - - 15
8. Richard Jeitler VW Austria Rallyeteam - - - 12 - - 12
9. Gregor Brešer DTD Kaučić 1 2 4 - 3 - 10
10. Luka Marjanović AK Delta 5 od 3 1,5 od - 9,5
11. Herbert Knödl Herbert Knödl - - - 7,5 od 2 9,5
12. Tina Maria Monego Tina Maria Monego 0 - - 9 - - 9
13. Maja Rojšek ARC Lizzy-EZ Racing 3 - 5 - - - 8
14. Renzo Casazza Corrado Fontana - 8 - - - - 8
15. Marko Potočnik AK MPI Racing 0 0 6 - - - 6
16. Pia Maria Schirnhofer VW Austria Rallyeteam - - - 6 - - 6
17. Saša Bitterman AK Astra 2 0 0 [od] 1 3 6
18. Jernej Korpar Športni Klub Pip - 6 od - - - 6
19. Nenad Puzić AK Astra - - - 4,5 - - 4,5
20. Damir Bruner Istra Racing Team 0 0 od 3 od - 3
21. Michal Slama TT di Andrea Lupo RT - - 1 - - - 1
22. Janke Czako Suzuki Team Hungary - - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Peter Zorenč Valvoline Racing 8 16 10 - 5 10 49
2. Toni Klinc AK Sljeme 10 20 - - 8 8 46
3. Igor Kacin AK MPI Racing 4 12 8 - 2 - 26
4. Martina Maretić AK Sljeme [0] 0 3 6 10 5 24
5. Mercedes Gergye Stille ASE 6 10 0 - 4 4 24
6. Darko Karanović AK Astra 0 4 1 - 6 6 17
7. Luka Marjanović AK Delta 5 od 4 7,5 od - 16,5
8. Thomas Zeltner Remus Racing - - - 15 - - 15
9. Nenad Puzić AK Astra - - - 12 - - 12
10. Gregor Brešer DTD Kaučić 2 2 5 - 3 - 12
11. Damir Bruner Istra Racing Team 0 0 od 9 od - 9
12. Renzo Casazza Corrado Fontana - 8 - - - - 8
13. Marko Potočnik AK MPI Racing 1 0 6 - - - 7
14. Saša Bitterman AK Astra 3 0 0 [od] 1 3 7
15. Jernej Korpar Športni Klub Pip - 6 od - - - 6
16. Stefan Rinnerberger Ford Racing Club - - - 4,5 - - 4,5
17. Tomislav Milakara AK Astra 0 0 0 3 - - 3
18. Davor Matun AK Delta 0 od 0 0 0 2 2
19. Michal Slama TT di Andrea Lupo RT - - 2 - - - 2
20. Dražen Ćurić AMD Opatija - - - 0 0 1 1
- Krešimir Konjević AMD Matulji Racing 0 0 0 - 0 0 0
- Robert Vojvodić AMK Stubaki 0 [od] 0 0 0 0 0
- Valter Mršnik AK Olimpija 0 0 0 - 0 - 0
- Danijel Babić AMD Zanatlija 0 0 - - 0 0 0
- Zmago Logar DAS Koleselj 0 0 0 - - - 0
- Vladimir Poredski AK Delta 0 0 - - 0 - 0
- Nikola Miketić AMK Stubaki 0 od 0 - 0 od 0
- Boris Tonejc AK Olimpija - 0 0 - 0 - 0
- Matej Čar DAS Koleselj - 0 0 - - - 0
- Kristijan Širok DAS Koleselj - 0 0 - - - 0
- Dejan Ščuka ŠD Gold Club - - 0 - 0 - 0
- Denis Močibob Istra Racing Team - - - - 0 0 0
- Mladenka Radović AK Buzet Autosport - - - - 0 0 0
- Marin Frčko AK CRO Dakar Team 0 od - - - - 0
- Robert Levstik AMD Šentilj 0 - - - - - 0
- Magyari Beck Szabolcs Ritmus ASE 0 - - - - - 0
- Veronika Szekelyhidi Type-R Ramse 0 - - - - - 0
- Andrej Kavčič Gold Club Racing Team - 0 - - - - 0
- Andrej Medić AK Dubrava - 0 - - - - 0
- David Mrzljak AMK Stubaki - 0 - - - - 0
- Boško Oličkov Gaga Ford - 0 - - - - 0
- Mirko Dallavilla Andrea Polato - - 0 - - - 0
- Fabio Grendene Scuderia Gorizia Corse - - 0 - - - 0
- Mauro Iacolutti Italy Rally Team - - 0 - - - 0
- Borut Klančič AMD Gorica - - 0 - - - 0
- Roberto Marzocco Cristian Ghidinelli - - 0 - - - 0
- Franz Berger Franz Berger - - - 0 - - 0
- Robert Funkl Robert Funkl - - - 0 - - 0
- Bettina Handler Bettina Handler - - - 0 - - 0
- Bernhard Holzer Ford Racing Club - - - 0 - - 0
- Ivo Marinović AMK Stubaki - - - 0 - - 0
- Susanne Müller Susanne Müller - - - 0 - - 0
- Gerald Pöschl MSV Litschau - - - 0 - - 0
- Petra Seher Petra Seher - - - 0 - - 0
- Gerald Winter Ford Racing Club - - - 0 - - 0
- Ante Ujević AMD Zanatlija od od - od 0 - 0
- Zoran Harapin AMD Matulji Racing - - - od 0 od 0
- Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - - 0 od 0
- Andi Afrić ASK Kastavac - - - - 0 - 0
- Antonio Butorac AMD Grobnik - - - - 0 - 0
- Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Igor Golojka AMK Skok Racing - - - - 0 - 0
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Boštjan Marc DAS Koleselj - - - - 0 - 0
- Tin Mikulec AK Dubrava - od - - - 0 0
- Alen Sprčić AMK Ragusa Racing - - - - od 0 0
- Anđelko Košec AK Dubrava - - - - - 0 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Denis Vidović AMD Matulji Racing od isk od - - - 0
- Viljem Ošlaj AK Olimpija - od od - - - 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta od - - - od - 0
- Valdi Jerman AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Damir Lucić AK Delta od - - - - - 0
- Ivana Bituh AK INA Zagreb - od - - - - 0
- Tomaž Černe Udovč Motorsport - od - - - - 0
- Krunoslav Mervar AK Delta - od - - - - 0
- Stefano Ierman Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Cristina Iussa Daniele Stekar - - od - - - 0
- Fabrizio Larice Hawk Racing Club - - od - - - 0
- Gabriele Scognamiglio Hawk Racing Club - - od - - - 0
- Cristian Terpin Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Boštjan Uljančič AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Asja Zupanc ŠRD Olimp - - od - - - 0
- Florian Gruber Florian Gruber - - - od - - 0
- Werner Kohlbacher Werner Kohlbacher - - - od - - 0
- Karl Lilek Karl Lilek - - - od - - 0
- Daniela Moser Ford Racing Club - - - od - - 0
- Werner Schröfl Ford Racing Club - - - od - - 0
- Zoltan Balog Type-R Ramse - - - - od - 0
- Robert Butković AK Rijeka - - - - - od 0
- Damir Kuzmić AMD Opatija - - - - - od 0
- Vojkan Pijević Auto Sport - isk - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Darko Lah AK Ajdovščina Motorsport 5 16 0 4,5 10 - 35,5
2. Enej Ložnar Kranjc Amortizer Junior Team - 20 5 - - - 25
3. Maja Rojšek ARC Lizzy-EZ Racing 10 - 10 - - - 20
4. Tina Maria Monego Tina Maria Monego 8 - - 12 - - 20
5. Herbert Knödl Herbert Knödl - - - 9 od 10 19
6. Richard Jeitler VW Austria Rallyeteam - - - 15 - - 15
7. Izidor Šavelj Sec Racing Team - - - - 8 6 14
8. Goran Zlatar AMD Matulji Racing [od] od 0 3 6 5 14
9. Aleksandar Jeremić AMSK Interspeed Rac.Team - 12 - - - - 12
10. Dina Orešić AMK Dugo Selo od 10 0 0 - - 10
11. Angela Forina Italy Rally Team - - 8 - - - 8
12. Janke Czako Suzuki Team Hungary - - - - - 8 8
13. Branimir Kučko AMK Stubaki - 8 - - - - 8
14. Pia Maria Schirnhofer VW Austria Rallyeteam - - - 7,5 - - 7,5
15. Zdravko Škalić AK Delta 4 isk - - - 3 7
16. Aleksandra Požar AK Rijeka 6 od od - - - 6
17. Andrej Mrak AK Modri Dirkač - od 6 - - - 6
18. Maria Rumpler Maria Rumpler 2 - - - 4 - 6
19. Martin Lichtenegger Gassner Rallisports - - - 6 - - 6
20. Damjan Medved DAS Koleselj - 6 0 - - - 6
21. Klemen Babnik Autosport Jazon od od 4 1,5 - - 5,5
22. "Slaven" AK Delta - - - - 5 - 5
23. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 3 od - 0 2 0 5
24. Robert Levstik AMD Šentilj - - - - - 4 4
25. Tomislav Tomašković AMD Zanatlija 1 od 0 - 3 0 4
26. Jure Mlekuž AK Cerkno Racing - 4 od - - - 4
27. Tomislav Pazman AK Delta [od] od 3 0 0 od 3
28. Aleš Papež AŠD Kamniška Bistrica - od 2 - - - 2
29. Marijan Benčić Istra Racing Team - - - - - 2 2
30. Jure Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - 2 - - - - 2
31. Peter Rehar AK Ajdovščina Motorsport - od 1 - - - 1
32. Aleš Bele AK Olimpija - - - - 1 - 1
33. Tomislav Hrvatin Istra Racing Team - - - - od 1 1
- Tomislav Radovanić AMD Zanatlija od 0 - - 0 0 0
- Simon Goja AK Ajdovščina Motorsport - - - - 0 0 0
- Sanda Tolić AK Delta 0 od od - od od 0
- Zoran Harapin AMD Matulji Racing 0 od - - - - 0
- Nataša Zega AK Ajdovščina Motorsport 0 - - - od - 0
- Ljubomir Kalevski AK Delta 0 - - - - - 0
- Vedran Pisačić AK Dubrava 0 - - - - - 0
- Boštjan Gomizelj AK Modri Dirkač - 0 od - - - 0
- Gregor Mohar AK Olimpija - 0 od - - - 0
- Sandi Hvala AMD Gorica - od 0 - - od 0
- Boštjan Celcer AK V-Racing Velenje - od 0 - - - 0
- Michele Ceretti Squadra Corse Trieste - od 0 - - - 0
- Valerija Čuk AK Cerkno Racing - od 0 - - - 0
- Damjana Hren Moto Klub Buhc - od 0 - - - 0
- Janez Pečar AK Olimpija - od 0 - - - 0
- Antonio Butorac AMD Grobnik - - 0 - - od 0
- Darko Vujanić AK Dubrava - isk 0 - - - 0
- Boštjan Bratina AK Modri Dirkač - - 0 - - - 0
- Piercarlo Donda Squadra Corse Trieste - - 0 - - - 0
- Dejan Jurca Društvo TGR - - 0 - - - 0
- Slavko Peterc Sec Racing Team - - 0 - - - 0
- Andrej Prelc AK Ajdovščina Motorsport - - 0 - - - 0
- Borut Škerjanc ŠD Carst 04 - - 0 - - - 0
- Corrado Ughetti Squadra Corse Trieste - - 0 - - - 0
- Vasja Vadnov AK Olimpija - - 0 - - - 0
- Hanide Adam Hanide Adam - - - 0 - - 0
- Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing - - - 0 - - 0
- Anđelko Košec AK Dubrava - od - - 0 - 0
- Goran Čučilovič AK Ajdovščina Motorsport - - od - 0 - 0
- Matija Praprotnik AMD Gorica - - - - 0 - 0
- Dražen Radovič AMTK Koper - - - - 0 - 0
- Mario Bahorić AK Delta od od - - od 0 0
- Andi Afrić ASK Kastavac - - - - - 0 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta - - - - - 0 0
- Danijel Šola AK HBT Racing od od - - od - 0
- Nina Žmegać AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Blaž Selan DAS Koleselj - od od - - - 0
- Gregor Slavec EZ Racing - od od - - - 0
- Aleš Širca AK MPI Racing - od od - - - 0
- Viljem Čibej AK Ajdovščina Motorsport - - od - od - 0
- Rok Vovk AK Ajdovščina Motorsport - - od - od - 0
- Nenad Morić AK HBT Racing - od - - - od 0
- Ivan Liščević AK Delta od - - - - - 0
- Richard Schutzner MCL 68 od - - - - - 0
- Karel Vajik Pospa Rally Team od - - - - - 0
- Igor Črnac AK Rijeka - od - - - - 0
- Vlastimir Dedic Czech National Team - od - - - - 0
- Hrvoje Dodigović AK Delta - od - - - - 0
- Alan Groppo Squadra Corse Trieste - od - - - - 0
- Teodor Horvat AK V-Racing Velenje - od - - - - 0
- Jiri Svoboda V.D.K.Racing Team - od - - - - 0
- Allan Šafarić AK Delta - od - - - - 0
- Aleksandra Trobec AMK Šemrov - od - - - - 0
- Janja Anželak AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Paolo Cargnelutti Gass Racing - - od - - - 0
- Kristjan Gartnar AMK Šemrov - - od - - - 0
- Simon Lapajne DAS Koleselj - - od - - - 0
- Igor Mrak DAS Koleselj - - od - - - 0
- Iztok Prislan AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Marko Salmič Avto Sport Klub - - od - - - 0
- Laura Sangalli Pierluigi Bergometti - - od - - - 0
- Michael Schauderna Michael Schauderna - - od - - - 0
- Jože Stablovnik AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Boštjan Sušnik AŠD Kamniška Bistrica - - od - - - 0
- Primož Tavčar Moto Klub Buhc - - od - - - 0
- Bojan Ušaj ŠD Carst 04 - - od - - - 0
- Bojan Velkavrh Sec Racing Team - - od - - - 0
- Klemen Zobavnik AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Helmut Grasseger MSC Molln - - - od - - 0
- Elisabeth Hellinger Elisabeth Hellinger - - - od - - 0
- Marcus Mayrhofer Rallye Club Perg - - - od - - 0
- Grega Kravos AK Ajdovščina Motorsport ns - - - od - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Gorana Hunić AK Delta - - - - od - 0
- Simone Scattolin TRT - - - - od - 0
- Senad Sirotić Istra Racing Team - - - - od - 0
- Robert Grbac ASK Kastavac - - - - - od 0
- Goran Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Siniša Dereta AMD Opatija ns - - - - - 0
- Radmil Radivojević AMSK WRR - isk - - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Valter Mršnik AK Olimpija 10 20 10 - 6 - 46
2. Robert Vojvodić AMK Stubaki 6 [od] 5 15 3 8 37
3. Danijel Babić AMD Zanatlija 5 16 - - 2 6 29
4. Nikola Miketić AMK Stubaki 8 od 6 - 5 od 19
5. Denis Močibob Istra Racing Team - - - - 8 10 18
6. Ivo Marinović AMK Stubaki - - - 12 - - 12
7. Dejan Ščuka AK Olimpija - - - - 10 - 10
8. Roberto Marzocco Cristian Ghidinelli - - 8 - - - 8
9. Mladenka Radović AK Buzet Autosport - - - - 1 5 6
10. Mirko Dallavilla Andrea Polato - - 4 - - - 4
11. Igor Golojka AMK Skok Racing - - - - 4 - 4
- Damir Kuzmić AMD Opatija - - - - - od 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Boris Tonejc AK Olimpija - 20 10 - 10 - 40
2. Davor Matun AK Delta 10 [od] 3 6 8 10 37
3. Kristijan Širok DAS Koleselj - 16 5 - - - 21
4. Matej Čar DAS Koleselj - 12 6 - - - 18
5. Stefan Rinnerberger Ford Racing Club - - - 15 - - 15
6. Krešimir Konjević AMD Matulji Racing 6 0 1 - 2 5 14
7. Gerald Winter Ford Racing Club - - - 12 - - 12
8. Dražen Ćurić AMD Opatija - - - 0 4 8 12
9. Andrej Kavčič Gold Club Racing Team - 10 - - - - 10
10. Bettina Handler Bettina Handler - - - 9 - - 9
11. Veronika Szekelyhidi Type-R Ramse 8 - - - - - 8
12. Dejan Ščuka ŠD Gold Club - - 8 - - - 8
13. Boško Oličkov Gaga Ford - 8 - - - - 8
14. Bernhard Holzer Ford Racing Club - - - 7,5 - - 7,5
15. Vladimir Poredski AK Delta 5 2 - - 0 - 7
16. Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - - 6 od 6
17. Tin Mikulec AK Dubrava - - - - - 6 6
18. David Mrzljak AMK Stubaki - 6 - - - - 6
19. Ante Ujević AMD Zanatlija od od - od 5 - 5
20. Franz Berger Franz Berger - - - 4,5 - - 4,5
21. Fabio Grendene Scuderia Gorizia Corse - - 4 - - - 4
22. Alen Sprčić AMK Ragusa Racing - - - - od 4 4
23. Andrej Medić AK Dubrava - 4 - - - - 4
24. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 3 - 3
25. Anđelko Košec AK Dubrava - - - - - 3 3
26. Robert Funkl Robert Funkl - - - 3 - - 3
27. Borut Klančič AMD Gorica - - 2 - - - 2
28. Susanne Müller Susanne Müller - - - 1,5 - - 1,5
29. Zoran Harapin AMD Matulji Racing - - - od 1 od 1
- Andi Afrić ASK Kastavac - - - - 0 - 0
- Antonio Butorac AMD Grobnik - - - - 0 - 0
- Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Denis Vidović AMD Matulji Racing od isk od - - - 0
- Viljem Ošlaj AK Olimpija - od od - - - 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta od - - - od - 0
- Valdi Jerman AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Damir Lucić AK Delta od - - - - - 0
- Ivana Bituh AK INA Zagreb - od - - - - 0
- Tomaž Černe Udovč Motorsport - od - - - - 0
- Stefano Ierman Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Cristina Iussa Daniele Stekar - - od - - - 0
- Fabrizio Larice Hawk Racing Club - - od - - - 0
- Gabriele Scognamiglio Hawk Racing Club - - od - - - 0
- Cristian Terpin Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Florian Gruber Florian Gruber - - - od - - 0
- Karl Lilek Karl Lilek - - - od - - 0
- Daniela Moser Ford Racing Club - - - od - - 0
- Werner Schröfl Ford Racing Club - - - od - - 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 10 od - 15 10 6 41
2. Damjan Medved DAS Koleselj - 16 6 - - - 22
3. Branimir Kučko AMK Stubaki - 20 - - - - 20
4. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija od 10 - - 4 4 18
5. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing - - - 12 - - 12
6. Jure Mlekuž AK Cerkno Racing - 12 od - - - 12
7. Simon Goja AK Ajdovščina Motorsport - - - - 3 8 11
8. Peter Rehar AK Ajdovščina Motorsport - od 10 - - - 10
9. Marijan Benčić Istra Racing Team - - - - - 10 10
10. Nataša Zega AK Ajdovščina Motorsport 8 - - - od - 8
11. Slavko Peterc Sec Racing Team - - 8 - - - 8
12. Aleš Bele AK Olimpija - - - - 8 - 8
13. Boštjan Gomizelj AK Modri Dirkač - 8 od - - - 8
14. Sanda Tolić AK Delta 6 od od - od od 6
15. Dražen Radovič AMTK Koper - - - - 6 - 6
16. Gregor Mohar AK Olimpija - 6 od - - - 6
17. Damjana Hren Moto Klub Buhc - od 5 - - - 5
18. Goran Čučilovič AK Ajdovščina Motorsport - - od - 5 - 5
19. Mario Bahorić AK Delta od od - - od 5 5
20. Andrej Prelc AK Ajdovščina Motorsport - - 4 - - - 4
21. Boštjan Bratina AK Modri Dirkač - - 3 - - - 3
22. Dejan Jurca Društvo TGR - - 2 - - - 2
23. Piercarlo Donda Squadra Corse Trieste - - 1 - - - 1
- Michele Ceretti Squadra Corse Trieste - od 0 - - - 0
- Valerija Čuk AK Cerkno Racing - od 0 - - - 0
- Janez Pečar AK Olimpija - od 0 - - - 0
- Borut Škerjanc ŠD Carst 04 - - 0 - - - 0
- Vasja Vadnov AK Olimpija - - 0 - - - 0
- Danijel Šola AK HBT Racing od od - - od - 0
- Nina Žmegać AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Sandi Hvala AMD Gorica - od od - - od 0
- Blaž Selan DAS Koleselj - od od - - - 0
- Aleš Širca AK MPI Racing - od od - - - 0
- Viljem Čibej AK Ajdovščina Motorsport - - od - od - 0
- Rok Vovk AK Ajdovščina Motorsport - - od - od - 0
- Alan Groppo Squadra Corse Trieste - od - - - - 0
- Teodor Horvat AK V-Racing Velenje - od - - - - 0
- Allan Šafarić AK Delta - od - - - - 0
- Aleksandra Trobec AMK Šemrov - od - - - - 0
- Janja Anželak AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Kristjan Gartnar AMK Šemrov - - od - - - 0
- Simon Lapajne DAS Koleselj - - od - - - 0
- Igor Mrak DAS Koleselj - - od - - - 0
- Iztok Prislan AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Gregor Slavec AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Jože Stablovnik AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Primož Tavčar Moto Klub Buhc - - od - - - 0
- Boštjan Uljančič AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Bojan Ušaj ŠD Carst 04 - - od - - - 0
- Bojan Velkavrh Sec Racing Team - - od - - - 0
- Grega Kravos AK Ajdovščina Motorsport ns - - - od - 0
- Senad Sirotić Istra Racing Team - - - - od - 0
- Robert Grbac ASK Kastavac - - - - - od 0
- Nenad Morić AK HBT Racing - - - - - od 0
- Goran Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Radmil Radivojević AMSK WRR - isk - - - - 0
 
KLASA A6
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Darko Lah AK Ajdovščina Motorsport 8 16 1 15 10 - 50
2. Goran Zlatar AMD Matulji Racing [od] od 4 12 8 8 32
3. Enej Ložnar Kranjc Amortizer Junior Team - 20 6 - - - 26
4. Tomislav Pazman AK Delta - od 5 9 6 od 20
5. Zdravko Škalić AK Delta 6 isk - - - 5 11
6. Aleksandra Požar AK Rijeka 10 od od - - - 10
7. Angela Forina Italy Rally Team - - 10 - - - 10
8. Janke Czako Suzuki Team Hungary - - - - - 10 10
9. Andrej Mrak AK Modri Dirkač - od 8 - - - 8
10. Robert Levstik AMD Šentilj - - - - - 6 6
11. Boštjan Celcer AK V-Racing Velenje - od 3 - - - 3
12. Antonio Butorac AMD Grobnik - - 2 - - od 2
- Ivan Liščević AK Delta od - - - - - 0
- Vlastimir Dedic Czech National Team - od - - - - 0
- Jiri Svoboda V.D.K.Racing Team - od - - - - 0
- Elisabeth Hellinger Elisabeth Hellinger - - - od - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - - od - 0
 
KLASA A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Dina Orešić AMK Dugo Selo od 16 8 7,5 - - 31,5
2. Tomislav Tomašković AMD Zanatlija 10 od 5 - 6 4 25
3. Izidor Šavelj Sec Racing Team - - - - 10 10 20
4. Aleksandar Jeremić AMSK Interspeed Rac.Team - 20 - - - - 20
5. Richard Jeitler VW Austria Rallyeteam - - - 15 - - 15
6. Tina Maria Monego VW Austria Rallyeteam - - - 12 - - 12
7. Jure Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - 12 - - - - 12
8. Aleš Papež AŠD Kamniška Bistrica - od 10 - - - 10
9. Pia Maria Schirnhofer VW Austria Rallyeteam - - - 9 - - 9
10. Vedran Pisačić AK Dubrava 8 - - - - - 8
11. "Slaven" AK Delta - - - - 8 - 8
12. Tomislav Hrvatin Istra Racing Team - - - - od 8 8
13. Ljubomir Kalevski AK Delta 6 - - - - - 6
14. Darko Vujanić AK Dubrava - isk 6 - - - 6
15. Silvijo Ščukanec AK Delta - - - - - 6 6
16. Hanide Adam Hanide Adam - - - 6 - - 6
17. Zoran Harapin AMD Matulji Racing 5 od - - - - 5
18. Corrado Ughetti Squadra Corse Trieste - - 5 - - - 5
19. Matija Praprotnik AMD Gorica - - - - 5 - 5
20. Andi Afrić ASK Kastavac - - - - - 5 5
21. Anđelko Košec AK Dubrava - od - - 4 - 4
- Tomislav Pazman AK Delta od - - - - - 0
- Richard Schutzner MCL 68 od - - - - - 0
- Karel Vajik Pospa Rally Team od - - - - - 0
- Igor Črnac AK Rijeka - od - - - - 0
- Hrvoje Dodigović AK Delta - od - - - - 0
- Nenad Morić AK HBT Racing - od - - - - 0
- Paolo Cargnelutti Gass Racing - - od - - - 0
- Marko Salmič Avto Sport Klub - - od - - - 0
- Laura Sangalli Pierluigi Bergometti - - od - - - 0
- Boštjan Sušnik AŠD Kamniška Bistrica - - od - - - 0
- Klemen Zobavnik AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Marcus Mayrhofer Rallye Club Perg - - - od - - 0
- Gorana Hunić AK Delta - - - - od - 0
- Simone Scattolin TRT - - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI