štopericaciljna zastavica 1. 20.-21.04.07. - Međimurski
2. 24.-26.05.07. - Croatia Delta
3. 06.-07.07.07. - Maribor (SLO)
4. 28.-29.09.07. - Admont (A)
5. 09.-10.11.07. - Poreč
6. 23.-24.11.07. - Pićan
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Tomaž Kaučič Valvoline Racing Team 8 16 10 - 5 10 49
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 10 20 - - 8 8 46
3. Darko Peljhan AK MPI Racing 4 12 8 - 2 - 26
4. Janos Szilagyi Stille ASE 6 10 0 - 4 4 24
5. Ivan Goran Čibej AK Astra [0] 4 0 3 6 6 19
6. Siniša Crnojević AK Sljeme [0] 0 2 0 10 5 17
7. Baumschlager Raimund Remus Racing - - - 15 - - 15
8. Andreas Waldherr VW Austria Rallyeteam - - - 12 - - 12
9. Tomislav Cilenšek DTD Kaučić 1 2 4 - 3 - 10
10. Gerwald Grössing Gerwald Grössing - - - 9 - - 9
11. Antun Filipec AK Delta 5 od 3 0 od - 8
12. Miha Rihtar ARC Lizzy-EZ Racing 3 od 5 - - - 8
13. Georg Reitsperger AK Astra 0 0 [od] 6 od 2 8
14. Corrado Fontana Corrado Fontana - 8 - - - - 8
15. Kris Rosenberger VW Austria Rallyeteam - - - 7,5 - - 7,5
16. Miha Jezeršek AK MPI Racing 0 0 6 - - - 6
17. Saša Stanišić AK Astra 2 0 0 [od] 1 3 6
18. Mitja Klemenčič Športni Klub Pip - 6 od - - - 6
19. Hannes Danzinger VW Austria Rallyeteam - - - 4,5 - - 4,5
20. Daniel Šaškin Istra Racing Team 0 0 od 1,5 od - 1,5
21. Jiri Tošovsky TT di Andrea Lupo RT - - 1 - - - 1
22. Sasa Olle Suzuki Team Hugary - - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Tomaž Kaučič Valvoline Racing 8 16 10 - 5 10 49
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 10 20 - - 8 8 46
3. Darko Peljhan AK MPI Racing 4 12 8 - 2 - 26
4. Ivan Goran Čibej AK Astra [0] 4 1 9 6 6 26
5. Janos Szilagyi Stille ASE 6 10 0 - 4 4 24
6. Siniša Crnojević AK Sljeme [0] 0 3 4,5 10 5 22,5
7. Baumschlager Raimund Remus Racing - - - 15 - - 15
8. Antun Filipec AK Delta 5 od 4 6 od - 15
9. Gerwald Grössing Gerwald Grössing - - - 12 - - 12
10. Tomislav Cilenšek DTD Kaučić 2 2 5 - 3 - 12
11. Corrado Fontana Corrado Fontana - 8 - - - - 8
12. Daniel Šaškin Istra Racing Team 0 0 od 7,5 od - 7,5
13. Miha Jezeršek AK MPI Racing 1 0 6 - - - 7
14. Saša Stanišić AK Astra 3 0 0 [od] 1 3 7
15. Mitja Klemenčič Športni Klub Pip - 6 od - - - 6
16. Rene Winter Ford Racing Club - - - 3 - - 3
17. Robert Markt AK Delta 0 [od] 0 0 0 2 2
18. Jiri Tošovsky TT di Andrea Lupo RT - - 2 - - - 2
19. Nenad Lončarić AK Astra 0 0 0 1,5 - - 1,5
20. Krešimir Ravenščak AK Delta od 0 - 0 0 1 1
- Boro Mateša AMD Matulji Racing 0 0 0 [od] 0 0 0
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki 0 [od] 0 0 0 0 0
- Peter Marc DAS Koleselj 0 0 0 - 0 - 0
- Miha Prek AK Olimpija 0 0 0 - 0 - 0
- Juraj Combaj AMD Zanatlija 0 0 - - 0 0 0
- Branko Labaš AMK Stubaki 0 [od] 0 0 0 od 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo 0 0 - - 0 - 0
- Miran Jerman AK Olimpija - 0 0 - 0 - 0
- Marko Kavčič Gold Club Racing Team - 0 0 - - - 0
- Slavko Komel DAS Koleselj - 0 0 - - - 0
- Mitja Prezelj DAS Koleselj - 0 0 - - - 0
- Zoran Raštegorac AMD Zanatlija od od - od 0 0 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - 0 0 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - 0 0 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team 0 od - - - - 0
- Laszlo Lengyel Type-R Ramse 0 - - - od - 0
- Peter Hanzely Ritmus ASE 0 - - - - - 0
- Sašo Vusič AMD Šentilj 0 - - - - - 0
- Miroslav Herceg AK Dubrava - 0 - - - - 0
- Srđan Petrović Gaga Ford - 0 - - - - 0
- Mitja Ambroželj AMD Gorica - - 0 - - - 0
- Rodolfo Cosimi Italy Rally Team - - 0 - - - 0
- Cristian Ghidinelli Cristian Ghidinelli - - 0 - - - 0
- Silvano Grendene Scuderia Gorizia Corse - - 0 - - - 0
- Andrea Polato Andrea Polato - - 0 - - - 0
- Walter Danklmeier Walter Danklmeier - - - 0 - - 0
- Alois Handler Alois Handler - - - 0 - - 0
- Philipp Kipperer Philipp Kipperer - - - 0 - - 0
- Mike König Mike König - - - 0 - - 0
- Christoph Leitgeb Ford Racing Club - - - 0 - - 0
- Christian Nussbaumer MSV Litschau - - - 0 - - 0
- Peter Ölsinger Peter Ölsinger - - - 0 - - 0
- Daniel Wollinger Ford Racing Club - - - 0 - - 0
- Siniša Milinković AMD Matulji Racing od isk od - 0 od 0
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - 0 od 0
- Igor Gauš ASK Kastavac - - - - 0 - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Davor Mihelić AMD Grobnik - - - - 0 - 0
- Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 0 - 0
- Mladen Stepanovič AK Olimpija - - - - 0 - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - - od 0 0
- Gorana Hunić AK Delta - - - - - 0 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Alan Pajk AK Olimpija - od od - - - 0
- Reno Turk AK Delta od - - - od - 0
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Narcis Mujkić AK Dubrava - od - - - - 0
- Ivica Petrović AK Delta - od - - - - 0
- Alojz Udovč Udovč Motorsport - od - - - - 0
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Marco Mazzolini Hawk Racing Team - - od - - - 0
- Massimo Pastrello Hawk Racing Team - - od - - - 0
- Boris Požeg ŠRD Olimp - - od - - - 0
- Daniele Stekar Daniele Stekar - - od - - - 0
- Luigi Terpin Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Walter Vida Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Robert Kettner Robert Kettner - - - od - - 0
- Walter Kovar Walter Kovar - - - od - - 0
- Alexander Krapesch Ford Racing Club - - - od - - 0
- Franz Schulz Franz Schulz - - - od - - 0
- Patrick Winter Ford Racing Club - - - od - - 0
- Hrvoje Mišta AK Rijeka - - - - - od 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - od 0
- Draško Topalović Auto Sport - isk - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Georg Reitsperger AK Astra 8 20 [od] 9 od 10 47
2. Uroš Petrič AK Ajdovščina Motorsport 5 12 0 4,5 10 - 31,5
3. Rok Turk Amortizer Junior Team - 16 5 - - - 21
4. Miha Rihtar ARC Lizzy-EZ Racing 10 od 10 - - - 20
5. Andreas Waldherr VW Austria Rallyeteam - - - 15 - - 15
6. Mitja Slejko Sec Racing Team - - - - 8 6 14
7. Marin Galić AMD Matulji Racing [od] od 0 3 6 5 14
8. Branko Jemrić AK Astra [od] 8 0 0 5 0 13
9. Kris Rosenberger VW Austria Rallyeteam - - - 12 - - 12
10. Miloš Komljenović AMSK Interspeed Rac.Team - 10 - - - - 10
11. Carlo Fornasiero Italy Racing Team - - 8 - - - 8
12. Sasa Olle Suzuki Team Hungary - - - - - 8 8
13. Hannes Danzinger VW Austria Rallyeteam - - - 7,5 - - 7,5
14. Tomislav Škalić AK Delta 4 isk - - - 3 7
15. Marin Petrić AK Rijeka 6 od od - - - 6
16. Borut Bratina AK Modri Dirkač - od 6 - - - 6
17. Karl Rumpler Karl Rumpler 2 - - - 4 - 6
18. Gerhard Hanschitz Gassner Rallisport - - - 6 - - 6
19. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 6 - - - - 6
20. Domen Agnič Autosport Jazon od od 4 1,5 - - 5,5
21. Željko Sopić AK Delta 3 od - 0 2 0 5
22. Friderik Vajnhandl AMD Šentilj - - - - - 4 4
23. Robert Novosel AK Delta Timing 1 od 0 - 3 0 4
24. Jan Medved DAS Koleselj - 4 0 - - - 4
25. Tihomir Simon AK Delta [od] od 3 0 0 od 3
26. Uroš Papež AŠD Kamniška Bistrica - od 2 - - - 2
27. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - od 2 2
28. Dejan Mlekuž AK Cerkno Racing - 2 od - - - 2
29. Martin Štucin AK Ajdovščina Motorsport - od 1 - od - 1
30. Evgen Gunjac AK Olimpija - - - - 1 - 1
31. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - od 1 1
- Alen Sekula AMD Zanatlija od 0 - - 0 0 0
- Lana Sutlović AK Delta 0 [od] od 0 od od 0
- Simon Trobec AK MPI Racing - od od - 0 0 0
- Dino Stelmah AK Delta 0 od - - 0 - 0
- Adrijan Kobol AK Ajdovščina Motorsport 0 - od - od - 0
- Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing 0 od - - - - 0
- Davor Bradvić ACK Jaska 0 - - - - - 0
- Albert Ponikvar AK Olimpija - 0 od - - - 0
- Matjaž Vogrič AK Modri Dirkač - 0 od - - - 0
- Grega Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - 0 - - - - 0
- Jurij Čuk AK Cerkno Racing - od 0 - - - 0
- Aleksander Dimic AK Olimpija - od 0 - - - 0
- Luca Glavina Squadra Corse Trieste - od 0 - - - 0
- Alberto Grassi Squadra Corse Trieste - od 0 - - - 0
- Marjan Hren Moto Klub Buhc - od 0 - - - 0
- Simon Lenko AK V-Racing Velenje - od 0 - - - 0
- Saša Saksida AK Modri Dirkač - - 0 - od - 0
- Davor Mihelić AMD Grobnik - - 0 - - od 0
- Mićo Rajšić AK Dubrava - isk 0 - - - 0
- Boštjan Frančeškin AK Ajdovščina Motorsport - - 0 - - - 0
- Stojan Kozlovič AK Olimpija - - 0 - - - 0
- Sebastijan Rome Sec Racing Team - - 0 - - - 0
- Guglielmo Vallisneri Squadra Corse Trieste - - 0 - - - 0
- Andrej Velkavrh Društvo TGR - - 0 - - - 0
- Iztok Vukelič ŠD Carst 04 - - 0 - - - 0
- Kurt Adam Kurt Adam - - - 0 - - 0
- Matija Bizjak AK Ajdovščina Motorsport ns - od - 0 - 0
- Aleš Martinuc AMD Gorica - - - - 0 - 0
- Denis Savič AMTK Koper - - - - 0 - 0
- Ivan Bahorić AK Delta od od - - od 0 0
- Igor Gauš ASK Kastavac - - - - - 0 0
- Miro Birt AK HBT Racing od od - - od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od od - - - od 0
- Mitja Laharnar AMD Groica - od od - - od 0
- Andrej Veronek AK Delta od od - - - - 0
- Uroš Cerjak AMK Šemrov - od od - - - 0
- Matej Grudnik AK V-Racing Velenje - od od - - - 0
- Gašper Verbič DAS Koleselj - od od - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - od - - od - 0
- Mitja Bratina AK Ajdovščina Motorsport - - od - od - 0
- Christopg Göschl MCL 68 od - - - - - 0
- Petr Pospišil Pospa Rally Team od - - - - - 0
- Rade Novosel AK Delta - od - - - - 0
- Tomislav Ormuž AK Delta - od - - - - 0
- Tomas Pletka V.D.K.Racing Team - od - - - - 0
- Antonin Tlustak Czech National Team - od - - - - 0
- Robert Anželak AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Radovan Babič AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Pierluigi Bergometti Pierluigi Bergometti - - od - - - 0
- Robert Čimžar AŠD Kamniška Bistrica - - od - - - 0
- Jurij Eržen AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Bojan Jereb Moto Klub Buhc - - od - - - 0
- Zdenko Lah Avto Sport Klub - - od - - - 0
- Darko Lampe Sec Racing Team - - od - - - 0
- Niko Lovišček ŠD Carst 04 - - od - - - 0
- Jure Mrak DAS Koleselj - - od - - - 0
- Roberto Nicola Gass Racing - - od - - - 0
- Klemen Seljak DAS Koleselj - - od - - - 0
- Aleš Stablovnik AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Alen Vidmar AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Heinz Andlinger MSC Molln - - - od - - 0
- Waldemar Benedict Waldemar Benedict - - - od - - 0
- Herbert Breiteneder Rallye Club Perg - - - od - - 0
- Moreno Luksetić AMD Zrinski - - - - od - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - - - od 0
- Dražen Ćurić AMD Opatija ns - - - - - 0
- Vladica Rabrenović AMSK WRR - isk - - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Miha Prek AK Olimpija 10 20 10 - 6 - 46
2. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 6 [od] 5 15 3 8 37
3. Branko Labaš AMK Stubaki 8 [od] 6 12 5 od 31
4. Juraj Combaj AMD Zanatlija 5 16 - - 2 6 29
5. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - 8 10 18
6. Mladen Stepanovič AK Olimpija - - - - 10 - 10
7. Cristian Ghidinelli Cristian Ghidinelli - - 8 - - - 8
8. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - 1 5 6
9. Andrea Polato Andrea Polato - - 4 - - - 4
10. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 4 - 4
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - od 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Miran Jerman AK Olimpija - 20 10 - 10 - 40
2. Robert Markt AK Delta 10 [od] 3 6 8 10 37
3. Slavko Komel DAS Koleselj - 16 5 - - - 21
4. Marko Kavčič Gold Club Racing Team - 10 8 - - - 18
5. Krešimir Ravenščak AK Delta od 6 - 0 4 8 18
6. Mitja Prezelj DAS Koleselj - 12 6 - - - 18
7. Rene Winter Ford Racing Club - - - 15 - - 15
8. Boro Mateša AMD Matulji Racing 6 0 1 [od] 2 5 14
9. Christoph Leitgeb Ford Racing Club - - - 12 - - 12
10. Zoran Raštegorac AMD Zanatlija od od - od 5 6 11
11. Alois Handler Alois Handler - - - 9 - - 9
12. Laszlo Lengyel Type-R Ramse 8 - - - - - 8
13. Srđan Petrović Gaga Ford - 8 - - - - 8
14. Daniel Wollinger Ford Racing Club - - - 7,5 - - 7,5
15. Bruno Boršić AMK Dugo Selo 5 2 - - 0 - 7
16. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - 6 od 6
17. Philipp Kipperer Philipp Kipperer - - - 4,5 - - 4,5
18. Silvano Grendene Scuderia Gorizia Corse - - 4 - - - 4
19. Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - - od 4 4
20. Miroslav Herceg AK Dubrava - 4 - - - - 4
21. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - 3 - 3
22. Gorana Hunić AK Delta - - - - - 3 3
23. Mike König Mike König - - - 3 - - 3
24. Mitja Ambroželj AMD Gorica - - 2 - - - 2
25. Walter Danklmeier Walter Danklmeier - - - 1,5 - - 1,5
26. Siniša Milinković AMD Matulji Racing od isk od - 1 od 1
- Igor Gauš ASK Kastavac - - - - 0 - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Davor Mihelić AMD Grobnik - - - - 0 - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Alan Pajk AK Olimpija - od od - - - 0
- Reno Turk AK Delta od - - - od - 0
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Alojz Udovč Udovč Motorsport - od - - - - 0
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Marco Mazzolini Hawk Racing Club - - od - - - 0
- Massimo Pastrello Hawk Racing Club - - od - - - 0
- Daniele Stekar Daniele Stekar - - od - - - 0
- Luigi Terpin Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Walter Vida Scuderia Gorizia Corse - - od - - - 0
- Robert Kettner Robert Kettner - - - od - - 0
- Alexander Krapesch Ford Racing Club - - - od - - 0
- Franz Schulz Franz Schulz - - - od - - 0
- Patrick Winter Ford Racing Club - - - od - - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 10 od - 15 10 6 41
2. Jan Medved DAS Koleselj - 16 6 - - - 22
3. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 20 - - - - 20
4. Lana Sutlović AK Delta 6 [od] od 12 od od 18
5. Alen Sekula AMD Zanatlija od 10 - - 4 4 18
6. Dejan Mlekuž AK Cerkno Racing - 12 od - - - 12
7. Simon Trobec AK MPI Racing - od od - 3 8 11
8. Martin Štucin AK Ajdovščina Motorsport - od 10 - od - 10
9. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - od 10 10
10. Adrijan Kobol AK Ajdovščina Motorsport 8 - od - od - 8
11. Sebastijan Rome Sec Racing Team - - 8 - - - 8
12. Evgen Gunjac AK Olimpija - - - - 8 - 8
13. Matjaž Vogrič AK Modri Dirkač - 8 od - - - 8
14. Denis Savič AMTK Koper - - - - 6 - 6
15. Albert Ponikvar AK Olimpija - 6 od - - - 6
16. Marjan Hren Moto Klub Buhc - od 5 - - - 5
17. Matija Bizjak AK Ajdovščina Motorsport ns - od - 5 - 5
18. Ivan Bahorić AK Delta od od - - od 5 5
19. Boštjan Frančeškin AK Ajdovščina Motorsport - - 4 - - - 4
20. Saša Saksida AK Modri Dirkač - - 3 - od - 3
21. Andrej Velkavrh Društvo TGR - - 2 - - - 2
22. Luca Glavina Squadra Corse Trieste - od 1 - - - 1
- Jurij Čuk AK Cerkno Racing - od 0 - - - 0
- Aleksander Dimic AK Olimpija - od 0 - - - 0
- Alberto Grassi Squadra Corse Trieste - od 0 - - - 0
- Stojan Kozlovič AK Olimpija - - 0 - - - 0
- Iztok Vukelič ŠD Carst 04 - - 0 - - - 0
- Miro Birt AK HBT Racing od od - - od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od od - - - od 0
- Mitja Laharnar AMD Gorica - od od - - od 0
- Uroš Cerjak AMK Šemrov - od od - - - 0
- Matej Grudnik AK V-Racing Velenje - od od - - - 0
- Gašper Verbič DAS Koleselj - od od - - - 0
- Mitja Bratina AK Ajdovščina Motorsport - - od - od - 0
- Tomislav Ormuž AK Delta - od - - - - 0
- Robert Anželak AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Radovan Babič AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Bojan Jereb Moto Klub Buhc - - od - - - 0
- Darko Lampe Sec Racing Team - - od - - - 0
- Niko Lovišček ŠD Carst 04 - - od - - - 0
- Jure Mrak DAS Koleselj - - od - - - 0
- Klemen Seljak DAS Koleselj - - od - - - 0
- Aleš Stablovnik AK V-Racing Velenje - - od - - - 0
- Alen Vidmar AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - - - od 0
- Vladica Rabrenović AMSK WRR - isk - - - - 0
 
KLASA A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Uroš Petrič AK Ajdovščina Motorsport 8 16 1 15 10 - 50
2. Marin Galić AMD Matulji Racing [od] od 4 12 8 8 32
3. Rok Turk Amortizer Junior Team - 20 6 - - - 26
4. Tihomir Simon AK Delta [od] od 5 9 6 od 20
5. Tomislav Škalić AK Delta 6 isk - - - 5 11
6. Marin Petrić AK Rijeka 10 od od - - - 10
7. Carlo Fornasiero Italy Rally Team - - 10 - - - 10
8. Sasa Olle Suzuki Team Hungary - - - - - 10 10
9. Borut Bratina AK Modri Dirkač - od 8 - - - 8
10. Friderik Vajnhandl AMD Šentilj - - - - - 6 6
11. Simon Lenko AK V-Racing Velenje - od 3 - - - 3
12. Davor Mihelić AMD Grobnik - - 2 - - od 2
- Tomas Pletka V.D.K.Racing Team - od - - - - 0
- Antonin Tlustak Czech National Team - od - - - - 0
- Waldemar Benedict Waldemar Benedict - - - od - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra [od] 16 8 7,5 8 6 45,5
2. Robert Novosel AK Delta Timing 10 od 4 - 6 4 24
3. Mitja Slejko Sec Racing Team - - - - 10 10 20
4. Miloš Komljenović AMSK Interspeed Rac.Team - 20 - - - - 20
5. Andreas Waldherr VW Austria Rallyeteam - - - 15 - - 15
6. Kris Rosenberger VW Austria Rallyeteam - - - 12 - - 12
7. Grega Podpečan AMD Slovenija Avto-IMOS - 12 - - - - 12
8. Uroš Papež AŠD Kamniška Bistrica - od 10 - - - 10
9. Dino Stelmah AK Delta 6 od - - 4 - 10
10. Hannes Danzinger VW Austria Rallyeteam - - - 9 - - 9
11. Davor Bradvić ACK Jaska 8 - - - - - 8
12. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - od 8 8
13. Mićo Rajšić AK Dubrava - isk 6 - - - 6
14. Kurt Adam Kurt Adam - - - 6 - - 6
15. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing 5 od - - - - 5
16. Guglielmo Vallisneri Squadra Corse Trieste - - 5 - - - 5
17. Aleš Martinuc AMD Gorica - - - - 5 - 5
18. Igor Gauš ASK Kastavac - - - - - 5 5
- Andrej Veronek AK Delta od od - - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - od - - od - 0
- Christopg Göschl MCL 68 od - - - - - 0
- Petr Pospišil Pospa Rally Team od - - - - - 0
- Rade Novosel AK Delta - od - - - - 0
- Pierluigi Bergometti Pierluigi Bergometti - - od - - - 0
- Robert Čimžar AŠD Kamniška Bistrica - - od - - - 0
- Jurij Eržen AMD Slovenija Avto-IMOS - - od - - - 0
- Zdenko Lah Avto Sport Klub - - od - - - 0
- Roberto Nicola Gass Racing - - od - - - 0
- Herbert Breiteneder Rallye Club Perg - - - od - - 0
- Moreno Luksetić AMD Zrinski - - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI