štopericaciljna zastavica 1. 20.-21.04.07. - Međimurski
2. 24.-26.05.07. - Croatia Delta
3. 06.-07.07.07. - Maribor (SLO)
4. 28.-29.09.07. - Admont (A)
5. 09.-10.11.07. - Poreč
6. 23.-24.11.07. - Pićan
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 10 20 - - 8 10 48
2. Ivan Goran Čibej AK Astra [2] 16 6 12 6 8 48
3. Siniša Crnojević AK Sljeme [3] 10 8 6 10 6 40
4. Saša Stanišić AK Astra 6 12 5 [od] 5 5 33
5. Georg Reitsperger AK Astra 5 8 [od] 15 od 4 32
6. Antun Filipec AK Delta 8 od 10 7,5 od - 25,5
7. Daniel Šaškin Istra Racing Team 0 6 od 9 od - 15
8. Nenad Lončarić AK Astra 4 4 4 3 - - 15
9. Marin Galić AMD Matulji Racing [od] od 0 4,5 4 3 11,5
10. Robert Markt AK Delta 1 [od] 2 1,5 3 1 8,5
11. Branko Jemrić AK Astra [od] 2 1 0 1 0 4
12. Tihomir Simon AK Delta [od] od 3 0 0 od 3
13. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - 2 od 2
14. Tomislav Škalić AK Delta 0 isk - - - 2 2
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Ivan Goran Čibej AK Astra [3] 16 6 15 6 8 51
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 10 20 - - 8 10 48
3. Siniša Crnojević AK Sljeme [4] 10 8 7,5 10 6 41,5
4. Saša Stanišić AK Astra 6 12 5 [od] 5 5 33
5. Antun Filipec AK Delta 8 od 10 9 od - 27
6. Daniel Šaškin Istra Racing Team 1 8 od 12 od - 21
7. Nenad Lončarić AK Astra 5 6 4 6 - - 21
8. Robert Markt AK Delta 2 [od] 3 4,5 4 4 17,5
9. Krešimir Ravenščak AK Delta od 4 - 3 1 3 11
10. Zoran Raštegorac AMD Zanatlija od od - od 2 2 4
11. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - 3 od 3
12. Boro Mateša AMD Matulji Racing 0 0 2 [od] 0 1 3
13. Miroslav Herceg AK Dubrava - 2 - - - - 2
14. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 0 [od] 0 1,5 0 0 1,5
15. Branko Labaš AMK Stubaki 0 [od] 1 0 0 od 1
- Juraj Combaj AMD Zanatlija 0 0 - - 0 0 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo 0 0 - - 0 - 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - 0 0 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - 0 0 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team 0 od - - - - 0
- Siniša Milinković AMD Matulji Racing od isk od - 0 od 0
- Igor Gauš ASK Kastavac - - - - 0 - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Davor Mihelić AMD Grobnik - - - - 0 - 0
- Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 0 - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - - od 0 0
- Gorana Hunić AK Delta - - - - - 0 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Reno Turk AK Delta od - - - od - 0
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Narcis Mujkić AK Dubrava - od - - - - 0
- Ivica Petrović AK Delta - od - - - - 0
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Hrvoje Mišta AK Rijeka - - - - - od 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Georg Reitsperger AK Astra 10 20 [od] 15 od 10 55
2. Branko Jemrić AK Astra [od] 16 8 9 8 3 44
3. Marin Galić AMD Matulji Racing [od] od 6 12 10 8 36
4. Tihomir Simon AK Delta [od] od 10 7,5 2 od 19,5
5. Željko Sopić AK Delta 5 od - 6 5 2 18
6. Robert Novosel AK Delta Timing 4 od 4 - 6 0 14
7. Alen Sekula AMD Zanatlija od 10 - - 4 0 14
8. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 12 - - - - 12
9. Tomislav Škalić AK Delta 6 isk - - - 6 12
10. Marin Petrić AK Rijeka 8 od od - - - 8
11. Mićo Rajšić AK Dubrava - isk 5 - - - 5
12. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - od 5 5
13. Dino Stelmah AK Delta 2 od - - 3 - 5
14. Lana Sutlović AK Delta 0 [od] od 4,5 od od 4,5
15. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - od 4 4
16. Davor Bradvić ACK Jaska 3 - - - - - 3
17. Davor Mihelić AMD Grobnik - - 3 - - od 3
18. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing 1 od - - - - 1
19. Igor Gauš ASK Kastavac - - - - - 1 1
- Ivan Bahorić AK Delta od od - - od 0 0
- Miro Birt AK HBT Racing od od - - od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od od - - - od 0
- Andrej Veronek AK Delta od od - - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - od - - od - 0
- Rade Novosel AK Delta - od - - - - 0
- Tomislav Ormuž AK Delta - od - - - - 0
- Moreno Luksetić AMD Zrinski - - - - od - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - - - od 0
- Dražen Ćurić AMD Opatija ns - - - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 8 [od] 8 15 5 8 44
2. Branko Labaš AMK Stubaki 10 [od] 10 12 8 od 40
3. Juraj Combaj AMD Zanatlija 6 20 - - 4 6 36
4. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - 10 10 20
5. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - 3 5 8
6. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 6 - 6
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - od 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Robert Markt AK Delta 10 [od] 10 15 10 10 55
2. Krešimir Ravenščak AK Delta od 20 - 12 5 8 45
3. Boro Mateša AMD Matulji Racing 8 10 8 [od] 3 5 34
4. Bruno Boršić AMK Dugo Selo 6 12 - - 0 - 18
5. Miroslav Herceg AK Dubrava - 16 - - - - 16
6. Zoran Raštegorac AMD Zanatlija od od - od 6 6 12
7. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - - 8 od 8
8. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - 4 - 4
9. Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - - od 4 4
10. Gorana hunić AK Delta - - - - - 3 3
11. Siniša Milinković AMD Matulji Racing od isk od - 2 od 2
12. Igor Gauš ASK Kastavac - - - - 1 - 1
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Davor Mihelić AMD Grobnik - - - - 0 - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od od - - - - 0
- Reno Turk AK Delta od - - - od - 0
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Igor Usmiani AMD Zanatlija - od - - - - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 10 od - 15 10 8 43
2. Alen Sekula AMD Zanatlija od 16 - - 8 5 29
3. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 20 - - - - 20
4. Lana Sutlović AK Delta 8 [od] od 12 od od 20
5. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - od 10 10
6. Ivan Bahorić AK Delta od od - - od 6 6
- Miro Birt AK HBT Racing od od - - od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od od - - - od 0
- Tomislav Ormuž AK Delta - od - - - - 0
- Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing [od] od 8 15 10 10 43
2. Tihomir Simon AK Delta [od] od 10 12 8 od 30
3. Tomislav Škalić AK Delta 8 isk - - - 8 16
4. Marin Petrić AK Rijeka 10 od od - - - 10
5. Davor Mihelić AMD Grobnik - - 6 - - od 6
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra [od] 20 10 15 10 8 63
2. Robert Novosel AK Delta Timing 10 od 6 - 8 5 29
3. Dino Stelmah AK Delta 6 od - - 6 - 12
4. Vedran Drndić Istra Racing Team - - - - od 10 10
5. Davor Bradvić ACK Jaska 8 - - - - - 8
6. Mićo Rajšić AK Dubrava - isk 8 - - - 8
7. Igor Gauš ASK Kastavac - - - - - 6 6
8. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing 5 od - - - - 5
- Andrej Veronek AK Delta od od - - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - od - - od - 0
- Rade Novosel AK Delta - od - - - - 0
- Moreno Luksetić AMD Zrinski - - - - od - 0
 
SKUPINA I (A5+N1)
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 10 od - 15 10 8 43
2. Branko Labaš AMK Stubaki 8 [od] 10 9 6 od 33
3. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 6 [od] 8 12 3 4 33
4. Alen Sekula AMD Zanatlija od 16 - - 4 3 23
5. Juraj Combaj AMD Zanatlija 5 12 - - 2 2 21
6. Antun Vrbanović AMK Stubaki - 20 - - - - 20
7. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - 8 6 14
8. Lana Sutlović AK Delta 4 [od] od 7,5 od od 11,5
9. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - od 10 10
10. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 5 - 5
11. Ivan Bahorić AK Delta od od - - od 5 5
12. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - 1 1 2
- Miro Birt AK HBT Racing od od - - od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od od - - - od 0
- Tomislav Ormuž AK Delta - od - - - - 0
- Alen Peruč AMD Zrinski - - - - - od 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - od 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI