AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. NAGRADA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE '08
Srijane, 31.05.-01.06.2008.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 307 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0T 4x4 20
2. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 17
3. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 15
4. 16 Milivoj Smajić AMK Gornja Poljica VW Golf 2.0 13
5. 311 Dejan Vuradin AKK Varaždin Honda Civic 1.6T 12
6. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTL 11
7. 18 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf 2.0 10
8. 9 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 0
9. 12 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 61 Joško Tomić AMK Oneum Peugeot 205 20
2. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 17
3. 63 Josip Barbir AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.4 15
4. 66 Goran Slatina AMK Trogir VW Golf 13
5. 59 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 GTL 1.4 12
6. 64 Maja Barbir AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.4 11
7. 65 Teo Barada AMK Trogir Opel Corsa 1.4 10
8. 60 Mario Šarić AMK Gornja Poljica Yugo 45 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 10
2. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy TT-1 3.6 8,5
3. 83 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy RV-1 Lancia 2.0T 4x4 7,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 59 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 GTL 1.4 17
3. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTL 15
4. 9 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 13
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 20
2. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 17
3. 16 Milivoj Smajić AMK Gornja Poljica VW Golf 2.0 15
4. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTL 13
5. 18 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf 2.0 12
6. 9 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 0
7. 12 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 0
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 17 Igor Nikolaus D1 17 Dražen Lipka D1A 12 Sven Katić D1A 46
2. ASK KASTAVAC 20 Robert Grbac D1 10 Vigor Grbac D3 - 30
3. AMK ONEUM 20 Joško Tomić D1A 10 Goran Miličević D1 - 30
4. AKK VARAŽDIN 12 Dejan Vuradin D1 8,5 Marijan Cukor D3 7,5 Robert Vuradin D3 28
5. AMK RACING TEAM PLOČE 15 Josip Barbir D1A 11 Maja Barbir D1A - 26
6. AMK TROGIR 13 Goran Slatina D1A 10 Teo Barada D1A - 23
7. AMD MATULJI RACING 15 Marino Čargonja D1 - - 15
8. AMK GORNJA POLJICA 13 Milivoj Smajić D1 - - 13
9. AK SPLIT MOTORSPORT 11 Konstatntin Visković D1 - - 11