AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. NAGRADA GORNJIH POLJICA '08
Srijan, 18.-19.10.2008.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 20
2. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTL 17
3. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 15
4. 307 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0T 4x4 13
5. 18 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf 2.0 12
6. 12 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 11
7. 21 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 2.0 10
8. 7 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 9
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 59 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 GTL 1.4 17
3. 63 Josip Barbir AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.4 15
4. 61 Joško Tomić AMK Oneum Peugeot 205 Rallye 1.3 13
5. 65 Teo Barada AMK Trogir Opel Corsa 1.4 12
6. 60 Mario Šarić AMK Gornja Poljica Yugo 45 11
7. 66 Goran Slatina AMK Trogir VW Golf 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 20
2. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy TT-1 3.6 17
3. 88 Ivica Hrman AKK Varaždin Buggy DM-1 1.8 4x4 15
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTL 17
3. 59 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 GTL 1.4 15
4. 21 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 2.0 13
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 20
2. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 GTL 17
3. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 15
4. 18 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf 2.0 13
5. 12 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 12
6. 21 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 2.0 11
7. 7 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 20 Dražen Lipka D1A 17 Sven Katić D1A 15 Igor Nikolaus D1 52
2. ASK KASTAVAC¸ 20 Vigor Grbac D3 13 Robert Grbac D1 - 33
3. AKK VARAŽDIN 17 Marijan Cukor D3 15 Ivica Hrman D3 - 32
4. AMK GORNJA POLJICA 11 Tomislav Pavić D1 11 Mario Šarić D1A 10 Zoran Pavić D1 32
5. AMK ONEUM 13 Joško Tomić D1A 12 Goran Miličević D1 - 25
6. AMD MATULJI RACING 20 Marino Čargonja D1 - - 20
7. AK SPLIT MOTORSPORT 17 Konstatntin Visković D1 - - 17
8. AMK RACING TEAM PLOČE 15 Josip Barbir D1A - - 15
9. AMK TROGIR 12 Teo Barada D1A - - 12