AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
3. NAGRADA GRADA VARAŽDINA '08
Kučan Gornji, 30.-31.08.2008.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 307 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0T 4x4 20
2. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 17
3. 10 Božidar Špišić ACK Jaska Opel Vectra 2.0 15
4. 7 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 13
5. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 12
6. 9 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 11
7. 311 Dejan Vuradin AKK Varaždin Honda Civic 1.6T 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
rezultati su obračunati temeljem odluke OAš-a
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 59 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 GTL 1.4 17
3. 63 Josip Barbir AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.4 15
4. 61 Joško Tomić AMK Oneum Peugeot 205 Rallye 1.3 13
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 90 Igor Svaguša AMCD Svigo Buggy Tatra 3.5 4x4 20
2. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 17
3. 88 Ivica Hrman AKK Varaždin Buggy DM-1 1.8 15
4. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy TT-1 3.6 13
5. 83 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy RV-1 Lancia 2.0T 4x4 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 59 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 GTL 1.4 17
3. 9 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 15
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 20
2. 10 Božidar Špišić ACK Jaska Opel Vectra 2.0 17
3. 7 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 2.0 15
4. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 13
5. 9 Renato Mance ACK Jaska VW Golf 2.0 12
 
KLUBOVI
rezultati su obračunati temeljem odluke OAš-a
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 20 Dražen Lipka D1A 17 Sven Katić D1A 13 Goran Jakić D1 50
2. AKK VARAŽDIN 15 Ivica Hrman D3 13 Marijan Cukor D3 10 Dejan Vuradin D1 38
3. ASK KASTAVAC 20 Robert Grbac D1 17 Vigor Grbac D3 - 37
4. ACK JASKA 15 Božidar Špišić D1 11 Renato Mance D1 - 26
5. AMCD SVIGO 20 Igor Svaguša D3 - - 20
6. AMD MATULJI RACING 17 Marino Čargonja D1 - - 17
7. AMK RACING TEAM PLOČE 15 Josip Barbir D1A - - 15
8. AMK ONEUM 13 Joško Tomić D1A - - 13