štopericaciljna zastavica 1. 09.05.-10.05.08. - Mladina
2. 31.05.-01.06.08. - Srijane
3. 30.08.-31.08.08. - Varaždin
4. 03.10.-04.10.08. - Mladina
5. 18.10.-19.10.08. - Srijane
 
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. 307 Robert Grbac ASK Kastavac x 20 20 x 13 53
2. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing x 15 17 x 20 52
3. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj x 17 12 x 15 44
4. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport x 11 - x 17 28
5. 7 Goran Jakić AK Ozalj x - 13 x 9 22
6. 311 Dejan Vuradin AKK Varaždin x 12 10 x - 22
7. 18 Goran Miličević AMK Oneum x 10 - x 12 22
8. 10 Božidar Špišić ACK Jaska x - 15 x - 15
9. 16 Milivoj Smajić AMK Gornja Poljica x 13 - x - 13
10. 9 Renato Mance ACK Jaska x 0 11 x - 11
11. 12 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica x 0 - x 11 11
12. 21 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica x - - x 10 10
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1A
rezultati su obračunati temeljem odluke OAŠ-a
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj x 17 20 x 20 57
2. 61 Joško Tomić AMK Oneum x 20 13 x 13 46
3. 59 Sven Katić AK Ozalj x 12 17 x 17 46
4. 63 Josip Barbir AMK Racing Team Ploče x 15 15 x 15 45
5. 65 Teo Barada AMK Trogir x 10 - x 12 22
6. 66 Goran Slatina AMK Trogir x 13 - x 0 13
7. 64 Maja Barbir AMK Racing Team Ploče x 11 - x - 11
8. 60 Mario Šarić AMK Gornja Poljica x 0 - x 11 11
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac x 10 17 x 20 47
2. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin x 8,5 13 x 17 38,5
3. 88 Ivica Hrman AKK Varaždin x - 15 x 15 30
4. 90 Igor Svaguša AMCD Svigo x - 20 x - 20
5. 83 Robert Vuradin AKK Varaždin x 7,5 0 x - 7,5
  
REDOSLIJED VOZAČA - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. 53 Dražen Lipka AK Ozalj x 20 20 x 20 60
2. 59 Sven Katić AK Ozalj x 17 17 x 15 49
3. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport x 15 - x 17 32
4. 9 Renato Mance ACK Jaska x 13 15 x - 28
5. 21 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica x - - x 13 13
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. 1 Marino Čargonja AMD Matulji Racing x 17 20 x 20 57
2. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj x 20 13 x 15 48
3. 19 Konstantin Visković AK Split Motorsport x 13 - x 17 30
4. 7 Goran Jakić AK Ozalj x - 15 x 10 25
5. 18 Goran Miličević AMK Oneum x 12 - x 13 25
6. 10 Božidar Špišić ACK Jaska x - 17 x - 17
7. 16 Milivoj Smajić AMK Gornja Poljica x 15 - x - 15
8. 12 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica x 0 - x 12 12
9. 9 Renato Mance ACK Jaska x 0 11 x - 11
10. 21 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica x - - x 11 11
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3A
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. 88 Ivica Hrman AKK Varaždin x - 15 x 15 30
  
REDOSLIJED KLUBOVA
rezultati su obračunati temeljem odluke OAŠ-a
Poz. Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. AK OZALJ x 46 50 x 52 148
2. ASK KASTAVAC x 30 37 x 33 100
3. AKK VARAŽDIN x 28 38 x 32 98
4. AMK ONEUM x 30 13 x 25 68
5. AMK RACING TEAM PLOČE x 26 15 x 15 56
6. AMD MATULJI RACING x 15 17 x 20 52
7. AMK GORNJA POLJICA x 13 - x 32 45
8. AMK TROGIR x 23 - x 12 35
9. AK SPLIT MOTORSPORT x 11 - x 17 28
10. ACK JASKA x 0 26 x - 26
11. AMCD SVIGO x - 20 x - 20