AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
27. BUZETSKI DANI-INA '08
Buzet, 20.-21.09.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 5:27,175 0:00,000 10
2. 46 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 5:39,315 0:12,140 8
3. 44 23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart Turbo 5:40,231 0:13,056 6
4. 72 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 5:40,860 0:13,685 5
5. 157 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 5:50,475 0:23,300 4
6. 49 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 5:51,174 0:23,999 3
7. 136 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:52,947 0:25,772 2
8. 117 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Renault Clio 2.0 Sport 5:56,001 0:28,826 1
9. 37 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 5:56,840 0:29,665 -
10. 120 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 5:57,804 0:30,629 -
11. 148 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 5:58,562 0:31,387 -
12. 76 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 5:59,622 0:32,447 -
13. 34 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:59,702 0:32,527 -
14. 149 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 6:00,374 0:33,199 -
15. 35 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:07,153 0:39,978 -
16. 29 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 6:09,959 0:42,784 -
17. 153 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:10,325 0:43,150 -
18. 140 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 6:10,616 0:43,441 -
19. 156 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:10,915 0:43,740 -
20. 158 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:11,026 0:43,851 -
21. 26 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:14,110 0:46,935 -
22. 119 N3 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Renault Clio 2.0 Sport 6:14,436 0:47,261 -
23. 159 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 2.0 6:15,273 0:48,098 -
24. 55 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:16,958 0:49,783 -
25. 155 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:16,980 0:49,805 -
26. 54 23 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 6:18,744 0:51,569 -
27. 30 H14 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.4 6:19,137 0:51,962 -
28. 67 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 6:19,288 0:52,113 -
29. 38 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 6:21,243 0:54,068 -
30. 64 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 6:21,598 0:54,423 -
31. 25 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:23,070 0:55,895 -
32. 36 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 6:23,104 0:55,929 -
33. 111 N2 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:23,288 0:56,113 -
34. 161 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:23,589 0:56,414 -
35. 66 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 6:25,228 0:58,053 -
36. 109 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 6:26,229 0:59,054 -
37. 27 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Peugeot 106 XSI 6:27,651 1:00,476 -
38. 110 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:27,674 1:00,499 -
39. 97 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:30,141 1:02,966 -
40. 116 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 6:30,659 1:03,484 -
41. 107 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 6:30,875 1:03,700 -
42. 98 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:31,113 1:03,938 -
43. 18 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 S Pro 6:32,821 1:05,646 -
44. 102 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 6:34,104 1:06,929 -
45. 141 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 6:34,444 1:07,269 -
46. 40 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 6:35,241 1:08,066 -
47. 3 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 6:39,249 1:12,074 -
48. 1 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:40,885 1:13,710 -
49. 108 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 6:41,771 1:14,596 -
50. 57 H16 Karlo Vučić AK Dubrava Renault Clio 2.0 6:44,036 1:16,861 -
51. 129 N4 Željko Kelečić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:44,878 1:17,703 -
52. 2 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:45,390 1:18,215 -
53. 146 A6 Paulo Petretić AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:46,151 1:18,976 -
54. 8 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 6:48,848 1:21,673 -
55. 131 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:49,740 1:22,565 -
56. 9 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 6:49,952 1:22,777 -
57. 10 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 6:50,996 1:23,821 -
58. 162 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 6:53,879 1:26,704 -
59. 124 N3 Anđelko Košec AMD Zanatlija Citroën Xsara VTS 6:55,543 1:28,368 -
60. 19 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 6:55,602 1:28,427 -
61. 145 A6 Kristian Leitner AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:55,816 1:28,641 -
62. 23 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 6:59,995 1:32,820 -
63. 13 22 Ivica Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 16V 7:06,503 1:39,328 -
64. 12 22 Mirna Ključariček AK Delta Škoda Fabia 1.4 16V 7:14,535 1:47,360 -
65. 11 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:20,852 1:53,677 -
66. 106 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 7:22,401 1:55,226 -
67. 22 H13 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 7:27,928 2:00,753 -
68. 53 23 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf 7:35,818 2:08,643 -
69. 17 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 12:01,019 6:33,844 -
- 4 21 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 16 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 31 H14 Branimir Kučko AMK Stubaki Škoda Favorit odustao -
- 39 H15 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 48 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 56 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett odustao -
- 59 H15 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX odustala -
- 63 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
VW Golf IV odustao -
- 77 H18 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 99 N1 Boris Seccareccia AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
- 118 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 130 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 odustao -
- 160 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 28 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
- 50 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Škoda Octavia nije startao -
- 73 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:06,867 0:00,000 10
2. 192 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:36,487 0:29,620 8
3. 190 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 5:39,894 0:33,027 6
4. 191 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 5:43,345 0:36,478 5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:30,141 0:00,000 21,5
2. 98 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:31,113 0:00,972 15
3. 102 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 6:34,104 0:03,963 12
- 99 N1 Boris Seccareccia AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 111 N2 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:23,288 0:00,000 25
2. 109 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 6:26,229 0:02,941 19,5
3. 110 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:27,674 0:04,386 16
4. 107 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 6:30,875 0:07,587 12,5
5. 108 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 6:41,771 0:18,483 10
6. 106 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 7:22,401 0:59,113 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 117 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Renault Clio 2.0 Sport 5:56,001 0:00,000 24,5
2. 120 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 5:57,804 0:01,803 19
3. 119 N3 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Renault Clio 2.0 Sport 6:14,436 0:18,435 15,5
4. 116 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 6:30,659 0:34,658 11
5. 124 N3 Anđelko Košec AMD Zanatlija Citroën Xsara VTS 6:55,543 0:59,542 8
- 118 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 129 N4 Željko Kelečić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:44,878 0:00,000 20
2. 131 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:49,740 0:04,862 15
- 130 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 136 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 5:52,947 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 140 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 6:10,616 0:00,000 22,5
2. 141 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 6:34,444 0:23,828 15
3. 146 A6 Paulo Petretić AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:46,151 0:35,535 12
4. 145 A6 Kristian Leitner AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:55,816 0:45,200 10
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 148 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 5:58,562 0:00,000 24
2. 149 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 6:00,374 0:01,812 18,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 157 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 5:50,475 0:00,000 26,5
2. 153 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:10,325 0:19,850 20
3. 156 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:10,915 0:20,440 16
4. 158 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:11,026 0:20,551 13,5
5. 159 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 2.0 6:15,273 0:24,798 11
6. 155 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:16,980 0:26,505 8,5
7. 161 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 6:23,589 0:33,114 6
- 160 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 5:27,175 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 S Pro 6:32,821 0:00,000 20
2. 19 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 6:55,602 0:22,781 15
3. 23 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 6:59,995 0:27,174 12
4. 22 H13 Mikele Vižintin AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 7:27,928 0:55,107 10
5. 17 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 12:01,019 5:28,198 8
- 16 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 6:09,959 0:00,000 21
2. 26 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:14,110 0:04,151 15,5
3. 30 H14 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.4 6:19,137 0:09,178 12
4. 25 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:23,070 0:13,111 10
5. 27 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Peugeot 106 XSI 6:27,651 0:17,692 8
- 31 H14 Branimir Kučko AMK Stubaki Škoda Favorit odustao -
- 28 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 5:56,840 0:00,000 25
2. 34 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:59,702 0:02,862 19
3. 35 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:07,153 0:10,313 15,5
4. 38 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 6:21,243 0:24,403 12
5. 36 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 6:23,104 0:26,264 10
6. 40 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 6:35,241 0:38,401 8
- 39 H15 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 59 H15 Sanja Šćulac AK Buzet Autosport Honda Civic CRX odustala -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 5:39,315 0:00,000 25
2. 55 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:16,958 0:37,643 15
3. 57 H16 Karlo Vučić AK Dubrava Renault Clio 2.0 6:44,036 1:04,721 12
4. 162 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 6:53,879 1:14,564 10
- 56 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 67 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 6:19,288 0:00,000 20
2. 64 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 6:21,598 0:02,310 15
3. 66 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 6:25,228 0:05,940 12
- 63 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
VW Golf IV odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 5:40,860 0:00,000 24
2. 76 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 5:59,622 0:18,762 17,5
- 77 H18 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 73 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 192 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:36,487 0:00,000 24,5
2. 190 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 5:39,894 0:03,407 19
3. 191 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 5:43,345 0:06,858 15,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:06,867 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 6:39,249 0:00,000 20
2. 1 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:40,885 0:01,636 15
3. 2 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:45,390 0:06,141 12
- 4 21 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 6:48,848 0:00,000 22
2. 9 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 6:49,952 0:01,104 17
3. 10 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 6:50,996 0:02,148 14
4. 13 22 Ivica Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 16V 7:06,503 0:17,655 12
5. 12 22 Mirna Ključariček AK Delta Škoda Fabia 1.4 16V 7:14,535 0:25,687 10
6. 11 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:20,852 0:32,004 8
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart Turbo 5:40,231 0:00,000 24,5
2. 49 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 5:51,174 0:10,943 18,5
3. 54 23 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 6:18,744 0:38,513 12
4. 53 23 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf 7:35,818 1:55,587 10
- 48 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 50 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Škoda Octavia nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 26,5 Ivan Černeha A8 25 Sebastijan Čepar H15 22 Filip Valjan 22 73,5
2. AK BUZET AUTOSPORT 25 Alfio Štoković N2 22,5 Manuel Kodelja A6 19,5 Saša Černeka N2 67
3. AK DUBRAVA 24 Boris Durlen H18 20 Marko Šnidaršić 21 20 Željko Kelečić N4 64
4. AK RIJEKA 24,5 Tomislav Šepić N3 19 Dejan Kopajtić H15 18,5 Marin Petrić A7 62
5. ISTRA RACING TEAM 24 Nikola Dobrila A7 21,5 Kristijan Koraca N1 16 Sandro Miskić N2 61,5
6. AMD MATULJI RACING 24,5 Rajko Vlah E19 17 Robin Malinarić 22 16 Matija Čelhar A8 57,5
7. AK PULA-ROVINJ 20 Petar Fable H17 15,5 Nenad Draganić H14 12,5 Toni Delbianco N2 48
8. AK KLEK 15 Jurica Majić H16 15 Miroslav Ujdenica A6 13,5 Milan Brozinić A8 43,5
9. AMK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 15 Vili Buršić H13 12 Igor Janko H15 42
10. AK DELTA 18,5 Mladen Šekoranja 23 10 Mirna Ključariček 22 - 28,5
11. AMK BUZET 20 Denis Sandalj H13 8 Miroslav Poljak H15 - 28
12. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 - - 25
13. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Niko Pulić 23 - - 24,5
14. AK SB AUTO SPORT 11 Goran Sertić N3 10 Denis Nišević H15 - 21
15. AK MIHOVIL ŠIBENIK 12 Boris Belamarić 21 8,5 Boris Štrkalj A8 - 20,5
16. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
17. SAK SPLIT 14 Goran Rajčić 22 - - 14
18. AK ŽUPA DUBROVAČKA 12 Mario Barović H13 - - 12
19. AK INFO KART 12 Ivica Magdić 22 - - 12
20. AMK STUBAKI 10 Kristian Leitner A6 - - 10
21. AMD ZANATLIJA 8 Anđelko Košec N3 - - 8
22. AMK TROGIR 8 Nikola Rožić 22 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 25 Alfio Štoković N2 22,5 Manuel Kodelja A6 19 Viliam Prodan N3 66,5
2. RACING TEAM DUBRAVA 24 Boris Durlen H18 20 Željko Kelečić N4 0 Dejan Dimitrijević H17 44
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP