AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA ČABRA INA '08
Čabar, 11.-13.07.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 6:27,426 0:00,000 10
2. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:41,421 0:13,995 8
3. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 6:47,304 0:19,878 6
4. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:50,886 0:23,460 5
5. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 6:54,958 0:27,532 4
6. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:56,312 0:28,886 3
7. 44 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Renault Clio 2.0 Sport 6:58,415 0:30,989 2
8. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:58,484 0:31,058 1
9. 32 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 7:00,562 0:33,136 -
10. 99 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 7:00,963 0:33,537 -
11. 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 7:02,405 0:34,979 -
12. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV 7:05,132 0:37,706 -
13. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 7:06,831 0:39,405 -
14. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:07,491 0:40,065 -
15. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 7:09,724 0:42,298 -
16. 31 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:11,193 0:43,767 -
17. 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 7:11,246 0:43,820 -
18. 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 7:14,056 0:46,630 -
19. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 7:16,048 0:48,622 -
20. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 7:16,678 0:49,252 -
21. 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 7:18,386 0:50,960 -
22. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:22,136 0:54,710 -
23. 33 H15 Mario Jurišić AK Rijeka VW Golf 7:28,345 1:00,919 -
24. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:31,559 1:04,133 -
25. 117 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 2.0 16V 7:32,965 1:05,539 -
26. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 7:33,976 1:06,550 -
27. 192 N2 Marko Ćoza AMD Grobnik Peugeot 106 1.6 7:34,518 1:07,092 -
28. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 7:36,006 1:08,580 -
29. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 7:38,084 1:10,658 -
30. 100 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:38,769 1:11,343 -
31. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 7:38,826 1:11,400 -
32. 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 7:39,073 1:11,647 -
33. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 7:40,319 1:12,893 -
34. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:41,698 1:14,272 -
35. 91 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 7:43,111 1:15,685 -
36. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 7:44,155 1:16,729 -
37. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:47,018 1:19,592 -
38. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:47,270 1:19,844 -
39. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:47,769 1:20,343 -
40. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:49,481 1:22,055 -
41. 93 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC 7:49,531 1:22,105 -
42. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 7:49,918 1:22,492 -
43. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 7:50,037 1:22,611 -
44. 98 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 7:50,086 1:22,660 -
45. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:50,660 1:23,234 -
46. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 7:51,124 1:23,698 -
47. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:51,648 1:24,222 -
48. 185 A8 Karlo Vučić AK Dubrava Renault Clio 2.0 7:51,673 1:24,247 -
49. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 7:56,866 1:29,440 -
50. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:57,332 1:29,906 -
51. 164 H15 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 8:14,533 1:47,107 -
52. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 8:23,745 1:56,319 -
53. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:27,456 2:00,030 -
54. 311 H16 Željko Kokotec AMK Trogir Škoda Felicia 9:35,490 3:08,064 -
- 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R isključen -
- 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 odustao -
- 187 N3 Zdravko Draženović AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V odustao -
- 25 N5 Neven Sušanj AMD Zrinski Subaru Impreza nije startao -
- 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo nije startao -
- 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport nije startao -
- 148 H13 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 nije startao -
- 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa nije startao -
- 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 6:41,068 0:00,000 10
2. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 6:56,246 0:15,178 8
3. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 7:25,090 0:44,022 6
- 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:41,698 0:00,000 10,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:11,193 0:00,000 23
2. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 7:16,678 0:05,485 17,5
3. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 7:33,976 0:22,783 14
4. 192 N2 Marko Ćoza AMD Grobnik Peugeot 106 1.6 7:34,518 0:23,325 11,5
5. 98 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 7:50,086 0:38,893 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Renault Clio 2.0 Sport 6:58,415 0:00,000 24,5
2. 32 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 7:00,562 0:02,147 19
3. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:07,491 0:09,076 15,5
4. 100 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:38,769 0:40,354 11
- 187 N3 Zdravko Draženović AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V odustao -
- 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 7:44,155 0:00,000 20
2. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:49,481 0:05,326 15
3. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:27,456 0:43,301 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:41,421 0:00,000 15
- 25 N5 Neven Sušanj AMD Zrinski Subaru Impreza nije startao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 7:09,724 0:00,000 11,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:58,484 0:00,000 24
2. 99 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 7:00,963 0:02,479 18,5
3. 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 7:02,405 0:03,921 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:50,886 0:00,000 24,5
2. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV 7:05,132 0:14,246 17,5
3. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 7:06,831 0:15,945 14
4. 185 A8 Karlo Vučić AK Dubrava Renault Clio 2.0 7:51,673 1:00,787 11
- 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R isključen -
- 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 odustao -
- 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX nije startao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 6:27,426 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC 7:49,531 0:00,000 20
2. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:57,332 0:07,801 15
3. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 8:23,745 0:34,214 12
- 148 H13 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 7:14,056 0:00,000 23
2. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 7:16,048 0:01,992 17,5
3. 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 7:18,386 0:04,330 14
4. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:51,648 0:37,592 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 H15 Mario Jurišić AK Rijeka VW Golf 7:28,345 0:00,000 21
2. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 7:38,826 0:10,481 15
3. 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 7:39,073 0:10,728 12
4. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 7:40,319 0:11,974 10
5. 164 H15 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 8:14,533 0:46,188 8
- 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 6:47,304 0:00,000 25
2. 91 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 7:43,111 0:55,807 15
3. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 7:51,124 1:03,820 12
4. 311 H16 Željko Kokotec AMK Trogir Škoda Felicia 9:35,490 2:48,186 10
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 7:38,084 0:00,000 20
2. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 7:49,918 0:11,834 15
3. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 7:56,866 0:18,782 12
- 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo nije startao

 

-
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 6:54,958 0:00,000 24,5
2. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:56,312 0:01,354 19
- 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 6:56,246 0:00,000 24,5
2. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 7:25,090 0:28,844 19
- 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 odustao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 6:41,068 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:31,559 0:00,000 20
2. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:47,018 0:15,459 15
3. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:47,270 0:15,711 12
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:47,769 0:00,000 20
2. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 7:50,037 0:02,268 15
3. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:50,660 0:02,891 12
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 7:11,246 0:00,000 23,5
2. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:22,136 0:10,890 16,5
3. 117 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 2.0 16V 7:32,965 0:21,719 12,5
4. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 7:36,006 0:24,760 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 24,5 Igor Gauš E19 24,5 Denis Močibob A8 17,5 Sergio Miščenić H14 66,5
2. AK RIJEKA 24,5 Tomislav Šepić N3 21 Mario Jurišić H15 18,5 Marin Petrić A7 64
3. AK DUBRAVA 24,5 Boris Durlen H18 20 Dejan Dimitrijević H17 15 Željko Kelečić N4 59,5
4. AMD MATULJI RACING 20 Robin Malinarić 22 50 Dario Šamec 21 19 Rajko Vlah E19 59
5. AK BUZET AUTOSPORT 23 Bojan Krota N2 19 Viliam Prodan N3 15 Valter Nežić N5 57
6. AK KLEK 23 Renato Jaketić H14 17,5 Milan Brozinić A8 12 Jurica Majić H16 52,5
7. AK PULA-ROVINJ 17,5 Tomislav Muhvić N2 16,5 Kristian Marinić 23 15,5 Saša Radola N3 49,5
8. AMK SKOK RACING 15 Donald Milokanović H13 15 Riccardo Ala CN20 12 Igor Janko H15 42
9. ISTRA RACING TEAM 24 Nikola Dobrila A7 10,5 Kristijan Koraca N1 - 34,5
10. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 - - 25
11. AK DELTA 23,5 Mladen Šekoranja 23 - - 23,5
12. AMD ZANATLIJA 20 Igor Cossetto N4 - - 20
13. AMK BUZET 20 Denis Sandalj H13 - - 20
14. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
15. AK DUBROVNIK RACING 15 Maro Franić H16 - - 15
16. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić 21 - - 15
17. SAK SPLIT 12 Goran Rajčić 22 - - 12
18. AMD GROBNIK 11,5 Marko Ćoza N2 - - 11,5
19. AK SB AUTO SPORT 10 Denis Nišević H15 - - 10
20. AMK TROGIR 10 Željko Kokotec H16 - - 10
21. AK INA ZAGREB 8 Marko Pikula H15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RACING TEAM DUBRAVA 24,5 Boris Durlen H18 20 Dejan Dimitrijević H17 15 Željko Kelečić N4 59,5
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 19 Viliam Prodan N3 15 Alfio Štoković A7 11,5 Manuel Kodelja A6 45,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP