AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
11. NAGRADA MALAČKE INA MILLENNIUM SV.DUJAM '08
Lećevica, 09.-11.05.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 5:39,877 0:00,000 10
2. 41 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 5:41,701 0:01,824 8
3. 7 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 5:49,004 0:09,127 6
4. 9 H18 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 5:55,350 0:15,473 5
5. 18 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 6:03,869 0:23,992 4
6. 21 H16 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 16V 6:04,215 0:24,338 3
7. 12 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 6:07,741 0:27,864 2
8. 25 H16 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 6:11,883 0:32,006 1
9. 59 N5 Martin Mustapić SAK Split Subaru Impreza 6:11,984 0:32,107 -
10. 8 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:15,216 0:35,339 -
11. 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 6:18,922 0:39,045 -
12. 63 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:23,179 0:43,302 -
13. 53 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:23,896 0:44,019 -
14. 43 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:25,737 0:45,860 -
15. 46 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:27,861 0:47,984 -
16. 58 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Citroën AX GTi 6:28,683 0:48,806 -
17. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 6:31,552 0:51,675 -
18. 56 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:32,389 0:52,512 -
19. 50 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:32,857 0:52,980 -
20. 27 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 6:37,523 0:57,646 -
21. 14 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 6:39,457 0:59,580 -
22. 64 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS 6:41,117 1:01,240 -
23. 68 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:43,024 1:03,147 -
24. 70 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 6:44,879 1:05,002 -
25. 54 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 6:45,078 1:05,201 -
26. 57 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 6:49,723 1:09,846 -
27. 13 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 6:50,596 1:10,719 -
28. 47 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:50,597 1:10,720 -
29. 33 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:50,806 1:10,929 -
30. 10 H18 Igor Krišto AK Rijeka Mazda 323 GTX 4WD 6:52,106 1:12,229 -
31. 34 H14 Neven Križanac AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:53,383 1:13,506 -
32. 49 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 6:57,325 1:17,448 -
33. 74 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:00,116 1:20,239 -
34. 60 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:04,587 1:24,710 -
35. 32 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:05,001 1:25,124 -
36. 71 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:07,248 1:27,371 -
37. 11 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth 7:08,842 1:28,965 -
38. 78 21 Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:09,364 1:29,487 -
39. 76 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:11,498 1:31,621 -
40. 79 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 7:12,811 1:32,934 -
41. 80 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:15,134 1:35,257 -
42. 61 N4 Dario Ljubičić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:15,780 1:35,903 -
43. 62 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 7:17,738 1:37,861 -
44. 83 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:18,444 1:38,567 -
45. 35 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:22,800 1:42,923 -
46. 77 21 Tino Barada AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:25,120 1:45,243 -
47. 15 H17 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Renault 5 GT Turbo 7:25,375 1:45,498 -
48. 38 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 7:26,996 1:47,119 -
49. 51 A8 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 1.8 GLX 7:33,913 1:54,036 -
50. 67 N3 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:35,062 1:55,185 -
51. 40 H13 Marina Miše AMK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 7:37,011 1:57,134 -
52. 73 N1 Alen Kapusta AMK Trogir Peugeot 106 Rallye 1.3 7:42,959 2:03,082 -
53. 81 22 Wanglai Jin AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V 7:49,241 2:09,364 -
54. 82 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:52,739 2:12,862 -
- 45 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams isključen -
- 20 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 26 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 29 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 odustao -
- 39 H13 Đuro Perović AMK Ragusa Racing Autobianchi A112 odustao -
- 48 A8 Jurica Majić AK Klek Škoda Octavia 1.8 GLX odustao -
- 16 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta nije startao -
- 30 H15 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 1.6 nije startao -
- 31 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 5:42,103 0:00,000 10
2. 5 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 6:02,079 0:19,976 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:07,248 0:00,000 22
2. 73 N1 Alen Kapusta AMK Trogir Peugeot 106 Rallye 1.3 7:42,959 0:35,711 15
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 68 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:43,024 0:00,000 23,5
2. 70 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 6:44,879 0:01,855 18
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:23,179 0:00,000 24,5
2. 64 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS 6:41,117 0:17,938 19
3. 67 N3 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:35,062 1:11,883 12,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:04,587 0:00,000 22,5
2. 61 N4 Dario Ljubičić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:15,780 0:11,193 16,5
3. 62 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 7:17,738 0:13,151 13
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 N5 Martin Mustapić SAK Split Subaru Impreza 6:11,984 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Citroën AX GTi 6:28,683 0:00,000 22,5
2. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 6:31,552 0:02,869 17
3. 56 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:32,389 0:03,706 13,5
4. 54 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 6:45,078 0:16,395 10,5
5. 57 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 6:49,723 0:21,040 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 6:18,922 0:00,000 24,5
2. 53 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:23,896 0:04,974 19
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:25,737 0:00,000 25,5
2. 46 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:27,861 0:02,124 20
3. 50 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:32,857 0:07,120 15
4. 47 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:50,597 0:24,860 12
5. 49 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 6:57,325 0:31,588 10
6. 51 A8 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 1.8 GLX 7:33,913 1:08,176 8
- 45 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams isključen -
- 48 A8 Jurica Majić AK Klek Škoda Octavia 1.8 GLX odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 5:41,701 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:22,800 0:00,000 20
2. 38 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 7:26,996 0:04,196 15
3. 40 H13 Marina Miše AMK Trogir Fiat Cinquecento Sp. 7:37,011 0:14,211 12
- 39 H13 Đuro Perović AMK Ragusa Racing Autobianchi A112 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:50,806 0:00,000 20
2. 34 H14 Neven Križanac AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:53,383 0:02,577 15
3. 32 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:05,001 0:14,195 12
- 31 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 6:37,523 0:00,000 21
- 26 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 29 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 odustao -
- 30 H15 Mato Milković AMK Ragusa Racing Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 5:39,877 0:00,000 25
2. 18 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 2.0 GTi 16V 6:03,869 0:23,992 18,5
3. 21 H16 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 16V 6:04,215 0:24,338 15
4. 25 H16 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 6:11,883 0:32,006 12
- 20 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 6:07,741 0:00,000 22,5
2. 14 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 6:39,457 0:31,716 15,5
3. 13 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 6:50,596 0:42,855 12
4. 15 H17 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Renault 5 GT Turbo 7:25,375 1:17,634 10
- 16 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 5:49,004 0:00,000 24,5
2. 9 H18 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 5:55,350 0:06,346 19
3. 8 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:15,216 0:26,212 13,5
4. 10 H18 Igor Krišto AK Rijeka Mazda 323 GTX 4WD 6:52,106 1:03,102 10
5. 11 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth 7:08,842 1:19,838 8
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 5:42,103 0:00,000 25
2. 5 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 6:02,079 0:19,976 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 74 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:00,116 0:00,000 20
2. 78 21 Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:09,364 0:09,248 15
3. 76 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:11,498 0:11,382 12
4. 77 21 Tino Barada AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:25,120 0:25,004 10
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 7:12,811 0:00,000 20
2. 80 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:15,134 0:02,323 15
3. 83 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:18,444 0:05,633 12
4. 81 22 Wanglai Jin AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V 7:49,241 0:36,430 10
5. 82 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:52,739 0:39,928 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25,5 Denis Močibob A8 25 Branimir Radić E19 20 Filip Valjan 22 70,5
2. AK DUBRAVA 24,5 Boris Durlen H18 22,5 Dejan Dimitrijević H17 22,5 Željko Kelečić N4 69,5
3. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Alfio Štoković A7 23,5 Viliam Prodan N2 17 Manuel Kodelja A6 65
4. AK PULA-ROVINJ 24,5 Saša Radola N3 20 Nenad Draganić H14 18 Toni Delbianco N2 62,5
5. ISTRA RACING TEAM 22 Kristijan Koraca N1 21 Lino Pauletić H15 19 Nikola Dobrila A7 62
6. AMD MATULJI RACING 20 Dario Šamec 21 15 Matija Čelhar A8 15 Robin Malinarić 22 50
7. AK MIHOVIL ŠIBENIK 20 Boris Štrkalj A8 15 Jure Gašperov 21 10 Ivica Radić H17 45
8. AK KLEK 18,5 Cvetko Jaketić H16 15 Milan Brozinić H16 10,5 Miroslav Ujdenica A6 44
9. SAK SPLIT 15 Martin Mustapić N5 12,5 Duje Čulić N3 12 Goran Rajčić 22 39,5
10. AMK TROGIR 15 Alen Kapusta N1 12 Marina Miše H13 10 Tino Barada 21 37
11. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 - - 25
12. AMK RAGUSA RACING 15 Neven Križanac H14 8 Ante Alduk A6 - 23
13. AK SPEEDY 22,5 Ivo Ivančević A6 - - 22,5
14. AK RIJEKA 12 Zoran Grabović H17 10 Igor Krišto H18 - 22
15. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H13 - - 20
16. AK SB AUTO SPORT 19 Goran Sertić N3 - - 19
17. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
18. AMD ZANATLIJA 13 Igor Cossetto N4 - - 13
19. AK DELTA 12 Mladen Šekoranja H16 - - 12
20. AK DUBROVNIK RACING 12 Maro Franić A8 - - 12
21. AK PELJEŠAC RACING 8 Božo Prnić H18 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RACING TEAM DUBRAVA 24,5 Boris Durlen H18 22,5 Dejan Dimitrijević H17 19 Zvonko Brkljačić H18 66
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 24,5 Alfio Štoković A7 23,5 Viliam Prodan N2 17 Manuel Kodelja A6 65
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
VW POLO CASTROL PIRELLI CUP