štopericaciljna zastavica 1. 11.-13.04.08. - Rabac-Labin
2. 10.-11.05.08. - Malačka
3. 07.-08.06.08. - Učka
4. 21.-22.06.08. - Ogulin-Klek
5. 12.-13.07.08. - Čabar
6. 12.-13.07.08. - Lovćen (CG)
  7. 26.-27.07.08. - Bor (SRB)
  8. 09.-10.08.08. - Cazin (BIH)
  9. 30.-31.08.08. - Karlobag
10. 13.-14.09.08. - Sljeme
11. 20.-21.09.08. - Buzet
12. 11.-12.10.08. - Skradin
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - 0 0 0 - 4 - 0 ns 0 0 4
 
REDOSLIJED GRUPE N/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - 1 6 3 - 8 - 8 [ns] 0 6 32
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Mario Delmoro AK Pula-Rovinj [0] [0] 0 0 0 - 0 - [0] 0 0 0 0
- Daniel Šarić AK Pula-Rovinj [0] [0] 0 0 0 - 0 - od - 0 0 0
 
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 5. Dopune Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima-MRPH
(nastup na minimalno 6 natjecanja od kojih je barem jedno izvan države koja mu je izdala licencu)
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Branko Krstulović AK Split Motorsport 4 10 10 10 5 - - - 10 10 3 10 72
- Robert Bradarić AMK Solin - 8 8 8 10 - - - 8 8 8 8 66
- Valter Nežić AK Buzet Autosport 8 - 5 3 8 - - - - - 0 - 24
- Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 0 od 4 6 0 - - - 3 6 od 5 24
- Danko Bakrač (CG) AMSK Budućnost - - - - - 8 - 8 - - - - 16
- Siniša Krainc AMD Matulji Racing 2 0 6 ns 2 - - - 6 od - - 16
- Boris Durlen AK Dubrava 0 6 od 5 3 - - - - ns 1 od 15
- Ivan Černeha AMD Zrinski - - 3 - isk - - - 1 5 0 4 13
- Saša Radola AK Pula-Rovinj 10 0 0 2 0 - - - 0 - - - 12
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava 0 1 0 0 0 - - - 4 0 od 6 11
- Balša Raičević (CG) Eletronik M - - - - - 10 - - - - - - 10
- Dušan Borković (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 10 - - - - - 10
- Peter Jurena (SK) Magic Racing Team - - - - - - - 10 - - - - 10
- Leonardo Isolani (I) Isolani Racing Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Laszlo Hernadi (H) Rich Motorsport 0 4 - - 6 - - - - - - - 10
- Shkelzen Lajqi (CG) AMSK Lovćen - - - - - 5 - 5 - - - - 10
- Filip Nikolić (CG) AMSK Podgorica - - - - - 6 - 3 - - - - 9
- Vitomir Cvetić (SRB) Mogul Racing Team - - - - - - 8 - - - - - 8
- Zvonko Brkljačić AK Dubrava 3 5 ns - - - - - - - - - 8
- Lucio Stolli (I) Lucio Stolli 6 - - - - - - - - - 0 - 6
- Nebojša Atanacković (SRB) Centar Boban - - - - - - 6 - - - - - 6
- Miroslav Josipović (BIH) AK Optima Modriča - - - - - 0 - 6 - - - - 6
- Milan Bubnič (SLO) AMD Slovenija Avto IMOS - - - - - - - - - - 6 - 6
- Milan Brozinić AK Klek 0 2 - 1 0 - - - 0 3 0 0 6
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team 5 - 0 - - - - - - - 0 - 5
- Saša Toroman (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 5 - - - - - 5
- Mladen Šekoranja AK Delta 0 0 od 0 0 - - - 5 ns 0 - 5
- Vaclav Janik (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 5 - 5
- Denis Močibob AMD Zrinski 0 0 0 0 4 - - - - 1 0 0 5
- Nikola Dobrila Istra Racing Team 0 0 0 0 0 - - - 0 4 0 1 5
- Dan Lipoščak SAK Split - - - 4 - - - - - - - - 4
- Željko Baničević (CG) Blažo Smiljanić - - - - - 4 - - - - - - 4
- Vladan Mašanović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 0 - 4 - - - - 4
- Rudi Bicciato (I) Rudi Bicciato - - - - - - - - - - 4 - 4
- Sebastijan Čepar AMD Zrinski - od od 0 od - - - 2 0 0 2 4
- Cvetko Jaketić AK Klek 0 3 - 0 0 - - - 0 0 - ns 3
- Simo Raičević (CG) AMSK Budućnost - - - - - 3 - - - - - - 3
- Boris Šelemba (SRB) Mogul Racing Team - - - - - - 3 - - - - - 3
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing - 0 - 0 0 - - - 0 - od 3 3
- Davor Domazet (BIH) AMK Pro Sport - 0 - - - 1 - 2 - - 0 0 3
- Neven Sušanj AMD Zrinski - - 2 - ns - - - - - - - 2
- Mirko Vujačić (CG) AMSK Kilkas - - - - - 2 - - - - - - 2
- Aleksandar Vidosavljević (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 2 - - - - - 2
- Nenad Lončarić AK Astra - - - - - - - - - 2 - - 2
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 0 2 - 2
- Goran Sertić AK SB Auto Sport 1 0 0 0 ns - - - 0 od 0 0 1
- Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj od 0 1 0 0 - - - 0 od - - 1
- Tomislav Šepić AK Rijeka - - 0 - 1 - - - - - 0 - 1
- Milutin Milić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 1 - - - - - 1
- Mladen Šoljić (BIH) AK Optima Modriča - - - - - 0 - 1 - - - - 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Riccardo Ala AMK Skok Racing - - 10 10 10 - - - 10 8 2 - 50
- Igor Gauš AMD Zrinski 8 5 - 6 6 - - - 6 10 0 - 41
- Branimir Radić AMD Zrinski 10 10 5 - od - - - 8 6 0 ns 39
- Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik - - 8 8 - 10 - - - - - - 26
- Rajko Vlah AMD Matulji Racing - - 6 - 4 - - - 5 od 0 8 23
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver - 6 - - 8 - 8 - - - - od 22
- Gabriella Pedroni (I) Scuderia Veregra - 8 - - 5 - - - - - - - 13
- Marjan Smrdelj (SLO) AK Lamko - - - - - - - - - - 1 10 11
- Vladimir Stankovič (SLO) In Šport - - - - - - 10 - - - - - 10
- Milan Svoboda (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Nexhat Qubreli (CG) Lovćen - - - - - 8 - - - - - - 8
- Laszlo Szasz (H) Szasz Motorsport - - - - - - - - - - 8 - 8
- Andraž Hribar (SLO) AK Hribar - - - - - - 6 - - - - - 6
- Otakar Kramsky (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 6 - 6
- Renzo Napione (I) Renzo Napione - - - - - - - - - - 5 - 5
- Jaroslav Krajči (CZ) Jaroslav Krajči - - - - - - - - - - 4 - 4
- Lanfranco Evans (I) Lanfranco Evans - - - - - - - - - - 3 - 3
 
REDOSLIJED GRUPE N/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Valter Nežić AK Buzet Autosport 8 - 10 10 10 - - - - - 5 - 43
- Saša Radola AK Pula-Rovinj 10 6 6 8 [5] - - - 10 - - - 40
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport [3] 4 3 5 6 - - - 6 6 [2] 8 38
- Davor Domazet (BIH) AMK Pro Sport - 8 - - - 3 - 5 - - 0 10 26
- Goran Sertić AK SB Auto Sport 4 5 0 4 [ns] - - - 0 [od] 0 5 18
- Tomislav Šepić AK Rijeka - - 5 - 8 - - - - - 4 - 17
- Filip Nikolić (CG) AMSK Podgorica - - - - - 8 - 6 - - - - 14
- Shkelzen Lajqi (CG) AMSK Lovćen - - - - - 6 - 8 - - - - 14
- Martin Mustapić SAK Split - 10 - - - - - - - - - 2 12
- Toni Delbianco AK Pula-Rovinj 2 3 2 - 1 - - - 3 [0] 0 1 12
- Balša Raičević (CG) Eletronik M - - - - - 10 - - - - - - 10
- Saša Toroman (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 10 - - - - - 10
- Peter Jurena (SK) Magic Racing Team - - - - - - - 10 - - - - 10
- Nenad Lončarić AK Astra - - - - - - - - - 10 - - 10
- Rudi Bicciato (I) Rudi Bicciato - - - - - - - - - - 10 - 10
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team 5 - 4 - - - - - - - 0 - 9
- Neven Sušanj AMD Zrinski - - 8 - ns - - - - - - - 8
- David Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - - - - 8 - - 8
- Aleš Prek (SLO) AK Olimpija - - - - - - - - - - 8 - 8
- Mirko Vujačić (CG) AMSK Kilkas - - - - - 4 - 4 - - - - 8
- Lucio Stolli (I) VI Motorsport 6 - - - - - - - - - 0 - 6
- Boris Šelemba (SRB) Mogul Racing Team - - - - - - 6 - - - - - 6
- Jiri Voves (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 6 - 6
- Simo Raičević (CG) AMSK Budućnost - - - - - 5 - 1 - - - - 6
- Marko Ćoza AMD Grobnik - - - 3 0 - - - - - - 3 6
- Dragomir Milenković (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 5 - - - - - 5
- Danijel Vitezica AMD Matulji Racing - - 0 - 0 - - - 5 - - - 5
- Anđelko Košec AMD Zanatlija - - - - - - - - - 5 0 0 5
- Željko Kelečić AK Dubrava [0] 2 0 0 0 - - - [0] 3 0 0 5
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 4 - - - - - - - 4
- Nikola Đurić Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 4 - - - - - 4
- Saša Černeka AK Buzet Autosport - - - - - - - - 4 - 0 - 4
- Zdravko Draženović AK Dubrava - - - 0 od - - - - 4 - - 4
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - - - - - - 0 4 4
- Vladimir Vujović (CG) AMSK Budva - - - - - 2 - 2 - - - - 4
- Kristijan Koraca Istra Racing Team [0] 1 0 2 0 - - - 1 - 0 0 4
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - - - - - 0 - 3 - - - - 3
- Petr Vojaček (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 3 - 3
- Igor Cossetto AMD Zanatlija - 0 0 1 0 - - - 2 0 [od] 0 3
- Martin Črtalić (SLO) AK Elektrodekleva - - - - 2 - - - - - - - 2
- Andrej Veronek AK Delta - - - - - - - - - 2 - - 2
- Darko Ladavac Istra Racing Team 1 - 0 0 - - - - - - 0 0 1
- Ljubomir Bogdanović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 1 - - - - - - 1
- Mario Šarik AK Dubrava - - - - - - - - - 1 - - 1
- Roman Holoch (CZ) Peter Žižkovsky - - - - - - - - - - 1 - 1
- Tomislav Mikulić AK Dubrava - - 0 0 0 - - - 0 0 0 - 0
- Ozren Vitezica AMD Matulji Racing - - 0 - 0 - - - 0 - 0 - 0
- Dario Ljubičić AK Dubrava 0 0 - - - - - - - - - - 0
- Alen Kapusta AMK Trogir - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Nikola Mijandrušić Istra Racing Team 0 - - - - - - - - - - - 0
- Duje Čulić SAK Split - 0 - - - - - - - - - - 0
- Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing - - - 0 - - - - - - - - 0
- Zlatko Dubreta (CG) Blažo Smiljanić - - - - - 0 - - - - - - 0
- Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - 0 - - - - - - 0
- Tripo Ivović (CG) Blažo Smiljanić - - - - - 0 - - - - - - 0
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - - - - - 0 od - 0
- Juraj Combaj AMD Zanatlija - - - - - - - - - 0 - - 0
- Damir Meznarić AK Delta - - - - - - - - - 0 - - 0
- Pietro Da Rin Spaletta (I) Pietr Da Rin Spaletta - - - - - - - - - - 0 - 0
- Goran Dojčinović (BIH) AMRC Fortuna - - - - - - - - - - 0 - 0
- Martin Jerman (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 0 - 0
- Roberto Martincich (I) Borett Team Motorsport - - - - - - - - - - 0 - 0
- Sandro Miskić Istra Racing Team - - - - - - - - - - 0 - 0
- Karel Patočka (CZ) Dekra Racing Team - - - - - - - - - - 0 - 0
- Enver Prodan AK Dubrava - - - - - - - - - - 0 - 0
- Lukaš Vojaček (CZ) Dekra Racing Team - - - - - - - - - - 0 - 0
- Danko Skorić AMD Zrinski od - - - - - - - - - - - 0
- Željko Ivanović (CG) AMSK Budućnost - - - - - od - - - - - - 0
- Ivan Zuber (CG) AMSK Budva - - - - - od - - - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - - - - - - od - - 0
- Gabriela Jermanova (CZ) Dekra Racing Team - - - - - - - - - - od - 0
- Bpris Seccareccia AMD Opatija - - - - - - - - - - od - 0
- Robert Novosel AK Delta Timing - - - - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Robert Bradarić AMK Solin - 10 10 10 10 - - - [10] 10 10 10 70
- Denis Močibob AMD Zrinski 6 4 [1] 6 6 - - - - 4 3 5 34
- Nikola Dobrila Istra Racing Team [2] 5 4 2 5 - - - [5] 6 5 6 33
- Ivan Černeha AMD Zrinski - - 8 - isk - - - 8 8 [6] 8 32
- Laszlo Hernadi (H) Rich Motorsport 3 8 - - 8 - - 5 - - - - 24
- Danko Bakrač (CG) AMSK Budućnost - - - - - 10 - 10 - - - - 20
- Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj [od] 0 6 5 1 - - - 6 od - - 18
- Miroslav Josipović (BIH) AK Optima Modriča - - - - - 6 - 8 - - - - 14
- Milan Brozinić AK Klek - - - - 2 - - - 3 5 [0] 4 14
- Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik 4 3 5 0 [od] - - - 2 0 0 [ns] 14
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport 1 6 3 [od] 3 - - - - - - - 13
- Marin Petrić AK Rijeka - - 0 - 4 - - - 4 - 4 - 12
- Vladan Mašanović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 5 - 6 - - - - 11
- Branko Krstulović AK Split Motorsport 10 - - - - - - - - - - - 10
- Dušan Borković (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 10 - - - - - 10
- Matija Čelhar AMD Matulji Racing 5 0 0 4 [ns] - - - 0 [od] 1 od 10
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport [0] 1 2 3 0 - - - 1 ns 2 - 9
- Vedran Drndić Istra Racing Team 8 - ns - - - - - - - 0 - 8
- Dan Lipoščak SAK Split - - - 8 - - - - - - - - 8
- Željko Baničević (CG) Blažo Smiljanić - - - - - 8 - - - - - - 8
- Milutin Milić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 8 - - - - - 8
- Vaclav Janik (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 8 - 8
- Mile Cvjetičanin (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 6 - - - - - 6
- Dejan Radojčić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 5 - - - - - 5
- Goran Dojčinović (BIH) AMRC Fortuna - - - - - 4 - od - - - - 4
- Miodrag Božović (CG) AMSK Kilkas - - - - - od - 4 - - - - 4
- Slobodan Mugoša (CG) AMSK Lovćen - - - - - 3 - - - - - - 3
- Tihomir Simon AK Astra - - - - - - - - - 3 - - 3
- Robert Nikpalj AK Split Motorsport - - - - - - - - - - - 3 3
- Ivo Ivančević AK Speedy 0 2 0 1 - - - - - - - - 3
- Petar Mihaljević (CG) AMSK Lovćen - - - - - 2 - - - - - - 2
- Zvonko Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - - - - 2 - - 2
- Miroslav Ujdenica AK Klek 0 0 0 0 - - - - 0 - 0 2 2
- Đuro Roganović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 1 - - - - - - 1
- Marin Čohar AK Rijeka - isk - 0 - - - - - 1 0 - 1
- Ante Alduk AMK Ragusa Racing 0 0 - - - - - - - - - 1 1
- Ivan Stipetić AK Klek 0 0 - - - - - - - - - - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport 0 - 0 - - - - - - - od - 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - 0 od 0 - - - od - - - - 0
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing - 0 - 0 - - - - - - - - 0
- Kristian Leitner AMK Stubaki - - - - - - - - - 0 0 - 0
- Željko Tokić AMD Zanatlija - - - - - - - - 0 - - 0 0
- Jurica Majić AK Klek 0 od - - - - - - - - - - 0
- Toni Novak (SLO) AŠD Kamniška Bistrica 0 - - - - - - - - - - - 0
- Danielle Trani (SLO) Danielle Trani 0 - - - - - - - - - - - 0
- Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 0 - - - - - - - - - 0
- Alen Peruč AMD Zrinski od - od 0 - - - - - - - - 0
- Karlo Vučić AK Dubrava - - - - 0 - - - - - - - 0
- Miloš Asanović (CG) Elektronik M - - - - - 0 - - - - - - 0
- Ranko Radonjić (CG) Elektronik M - - - - - 0 - - - - - - 0
- Nikola Mijandrušić Istra Racing Team - - - - - - - - 0 - - - 0
- Marko Đurković AK Dubrava - - - - - - - - - 0 - - 0
- Branko Labaš AMK Stubaki - - - - - - - - - 0 - - 0
- Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - - - - 0 - - 0
- Hrvoje Radan AK Dubrava - - - - - - - - - 0 - - 0
- Lana Sutlović AK Delta - - - - - - - - - 0 - - 0
- Paulo Petretić AMD Matulji Racing - - - - - - - - - - 0 - 0
- Denis Savič (SLO) AMTK Koper - - - - - - - - - - 0 - 0
- Tomislav Tuk AK Dubrava - - - - - - - - - - - 0 0
- Edin Džemidžić (BIH) ARC Racing - - - - - od - - - - - - 0
- Zoran Kasom (CG) Lovćen - - - - - od - - - - - - 0
- Časlav Nikčević (CG) Elektronik M -

 

- - - od - - - - - - 0
- Zakir Oković (BIH) AMK Pro Sport - - - - - od - - - - - - 0
- Damir Habazin AK Delta - - - - - - - - - od - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Branko Krstulović AK Split Motorsport - 10 10 10 10 - - - 10 10 [6] 10 70
- Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 6 [od] 6 8 1 - - - 4 8 [od] 6 39
- Siniša Krainc AMD Matulji Racing 8 1 8 [ns] 6 - - ns 8 od - - 31
- Boris Durlen AK Dubrava 5 8 [od] 6 8 - - - - ns 4 od 31
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava [0] 3 4 2 0 - - - 5 3 [od] 8 25
- Mladen Šekoranja AK Delta 2 2 [od] 4 5 - - - 6 ns 3 - 22
- Mladen Šoljić (BIH) AK Optima Modriča - - - - - 10 - 10 - - - - 20
- Zvonko Brkljačić AK Dubrava 10 6 ns - - - - - - - - - 16
- Bakir Hadžić (BIH) AK Hota Racing - - - - - 8 - 6 - - 0 2 16
- Sebastijan Čepar AMD Zrinski - od od 0 od - - - 3 6 [2] 4 13
- Cvetko Jaketič AK Klek 3 5 - 3 0 - - - 0 1 - ns 12
- Vitomir Cvetić (SRB) Mogul Racing Team - - - - - - 10 - - - - - 10
- Leonardo Isolani (I) Isolani Racing Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Milan Brozinić AK Klek 0 4 - 5 - - - - - - - - 9
- Nebojša Atanacković (SRB) Centar Boban - - - - - - 8 - - - - - 8
- Dario Biloš (BIH) SAK Prodriver - 0 - - ns - - 8 - - - 0 8
- Milan Bubnič (SLO) AMD Slovenija Avto IMOS - - - - - - - - - - 8 - 8
- Sergio Miščenić AMD Zrinski - - 0 0 3 - - - [0] 5 0 0 8
- Dejan Kopajtić AK Rijeka 4 - 2 0 0 - - - 2 - 0 - 8
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 2 5 - 7
- Božidar Jablan (CG) AMSK Lovćen - - - - - 6 - - - - - - 6
- Aleksandar Vidosavljević (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 6 - - - - - 6
- Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 0 - 5 - 0 - - od 1 - ns - 6
- Željko Hitrec AK Dubrava - - - - 2 - - - 0 4 0 [ns] 6
- Nikola Marković (CG) AMSK Lovćen - - - - - 5 - - - - - - 5
- Aleksandar Pantelić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 5 - - - - - 5
- Hrvoje Jugović (BIH) AK Optima Modriča - ns - - - - - 5 - - - - 5
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 0 - - - 0 - od 5 5
- Renato Jaketič AK Klek od ns - 1 4 - - - [ns] 0 ns od 5
- Veljko Stanišić (CG) Elektronik M - - - - - 4 - - - - - - 4
- Vladimir Panić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 4 - - - - - 4
- Nermin Muhamedagić (BIH) AMK Extra Sport - - - - - - - 4 - - - - 4
- Dujko Grčić AK Buzet Autosport 0 - 3 - - - - - - - 0 - 3
- Engin Beširević (BIH) ARC Racing - - - - - 3 - - - - - - 3
- Darko Božilović (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 3 - - - - - 3
- Remzo Kržarić (BIH) AMK Extra Sport - - - - - - - 3 - - - - 3
- Jurica Majić AK Klek - - - 0 0 - - - [0] 0 0 3 3
- Bojan Simić (BIH) Banja Luka - - - - - 2 - - - - - - 2
- Marko Pavličević (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 2 - - - - - 2
- Denis Savič (SLO) AMTK Koper 1 - - - - - - - - - - - 1
- Lino Pauletić Istra Racing Team 0 0 1 0 - - - - 0 [od] 0 0 1
- Milan Mitrović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 1 - - - - - - 1
- Dragoljub Arsić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 1 - - - - - 1
- Daniele Trani (SLO) AMTK Koper - - - - - - - - - - 1 - 1
- Nenad Draganić AK Pula-Rovinj 0 0 0 0 - - - - [0] 0 0 1 1
- Zoran Grabović AK Rijeka [0] 0 0 0 0 - - - [0] 0 0 0 0
- Denis Nišević AK SB Auto Sport 0 [od] 0 od 0 - - - [0] 0 0 0 0
- Donald Milokanović AMK Skok Racing [0] 0 0 0 0 - - - 0 od od - 0
- Petar Fable AMK Skok Racing od - 0 0 ns - - - [0] 0 0 0 0
- Miro Jus AK Pula-Rovinj 0 0 - 0 - - - - 0 0 - - 0
- Zdenko Cutvarić AK Rijeka 0 - od 0 0 - - - 0 - 0 - 0
- Igor Krišto AK Rijeka [ns] 0 0 0 ns - - - 0 od [ns] 0 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - 0 - - - 0 0 0 [ns] 0
- Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj 0 - 0 - - - - - - - 0 - 0
- Villi Buršić AMK Skok Racing ns - 0 0 - - - - od - 0 - 0
- Igor Janko AMK Skok Racing ns - 0 od 0 - - - - - 0 - 0
- Ivan Stipetić AK Klek - - - 0 - - - - - 0 - 0 0
- Robert Lukašić AK Pula-Rovinj 0 - 0 - - - - - - - - - 0
- Goran Načinović AMD Opatija 0 - 0 - - - - - - - - - 0
- Marko Pikula AK INA Zagreb - - - - 0 - - - - 0 - - 0
- Sanjin Soldatić AK Rijeka - - 0 - - - - - - - 0 - 0
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - od - - - - - 0 - 0 - 0
- Marina Miše AMK Trogir - 0 - od - - - - - - - 0 0
- Neven Križanac AMK Ragusa Racing - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Ivica Radić AK Mihovil Šibenik - 0 - - - - - - - - - 0 0
- Mario Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - - - 0 0 0
- Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - - - - - 0 0 0
- Diego Maggian (I) Diego Maggian 0 - - - - - - - - - - - 0
- David Pelicar AMK Skok Racing 0 - - - - - - - - - - - 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - 0 - - - - - - - - - - 0
- Mato Dumenčić AK SB Auto Sport ns ns 0 - - - - - od - - - 0
- Elvis Kadunc AMD Opatija - - 0 - ns - - - - - - - 0
- Leo Černi AMD Opatija - - 0 - - - - - - - - - 0
- Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - 0 - - - - - - - - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - 0 - - - - - - - 0
- Željko Kokotec AMK Trogir - - - - 0 - - - - - - - 0
- Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - 0 - - - - - - 0
- Uroš Brkić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Dejan Čolović (SRB) Auto Royal Beograd - - - - - - 0 - - - - - 0
- Svetislav Isakov (SRB) Zvezdara - - - - - - 0 - - - - - 0
- Boris Ivanović (CG) AMSK Budućnost - - - - - - 0 - - - - - 0
- Saša Janković (SRB) SAMK Novi Sad - - - - - - 0 - - - - - 0
- Stefan Janković (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Saša Krstić (SRB) Jagodina - - - - - - 0 - - - - - 0
- Mladen Laković (CG) AMSK Cetinje - - - - - - 0 - - - - - 0
- Nenad Miljković (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Aleksandar Mladenović (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Slobodan Nikolić (SRB) Župa Junior - - - - - - 0 - - - - - 0
- Nebojša Petrić (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Nenad Radovanović (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Vladica Ristić (SRB) Župa - - - - - - 0 - - - - - 0
- Dragoslav Stanojević (SRB) Zvezdara - - - - - - 0 - - - - - 0
- Vladimir Šekularac (SRB) Župa - - - - - - 0 - - - - - 0
- Goran Toroman (SRB) Manaus - - - - - - 0 - - - - - 0
- Radmilo Vojnović (SRB) Tron - - - - - - 0 - - - - - 0
- Vladica Živković (SRB) Gaga Serbian Racing Team - - - - - - 0 - - - - - 0
- Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - - - - - 0 od - 0
- Nenad Damarija AK Delta Timing - - - - - - - - - 0 - - 0
- Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - - - - 0 - - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - - - - - 0 - - 0
- Gianfranco Muzio (I) Idem od - - - - - - - - - 0 - 0
- Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj - - - - - - - - - - 0 - 0
- Mikele Vižintin AMK Skok Racing - - - - - - - - - - 0 - 0
- Karlo Vučić AK Dubrava - - - - - - - - - - 0 - 0
- Suad Hota (BIH) AK Hota Racing - - - - - od - - - - od - 0
- Luigino Zerbato (I) Luigino Zerbato od - - - - - - - - - - - 0
- Đuro Perović AMK Ragusa Racing - od - - - - - - - - - - 0
- Sahib Huseinspahić (BIH) Zenica No.1 - - - - - od - - - - - - 0
- Adis Mujačić (BIH) Zenica No.1 - - - - - od - - - - - - 0
- Ekrem Ikić (BIH) AMK Extra Sport - - - - - - - od - - - - 0
- Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - - - - - - - - od - - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - - - - - od - 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - - - - - - od - 0
- Vlado Krivec (SLO) AK V-Racing - - - - - - - - - - od - 0
- Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - - - - - - - - od - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - - - - - - - od 0
- Mato Milković AMK Ragusa Racing - ns - - - - - - - - - - 0
- Seadin Kržarić (BIH) AMK Extra Sport - - - - - - - ns - - - - 0
- Krste Trajkovski (MK) AF Makedonija - - - - - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Riccardo Ala AMK Skok Racing - - 10 10 10 - - - 10 10 8 - 58
- Andraž Hribar (SLO) AK Hribar - - - - - - 10 - - - - - 10
- Lanfranco Evans (I) Lanfranco Evans - - - - - - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Igor Gauš AMD Zrinski 8 5 - 8 8 - - - 8 10 0 - 47
- Branimir Radić AMD Zrinski 10 10 6 [od] od - - - 10 8 1 [ns] 45
- Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik - - 10 10 - 10 - - - - - - 30
- Rajko Vlah AMD Matulji Racing - - 8 - 5 - - - 6 [od] 2 8 29
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver - 6 - - 10 - 8 - - - - od 24
- Gabriella Pedroni (I) Scuderia Veregra - 8 - - 6 - - - - - - - 14
- Marjan Smrdelj (SLO) AK Lamko - - - - - - - - - - 3 10 13
- Vladimir Stankovič (SLO) In Šport - - - - - - 10 - - - - - 10
- Milan Svoboda (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 10 - 10
- Nexhat Qubreli (CG) AMSK Lovćen - - - - - 8 - - - - - - 8
- Laszlo Szasz (H) Szasz Motorsport - - - - - - - - - - 8 - 8
- Otakar Kramsky (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - - 6 - 6
- Renzo Napione (I) Renzo Napione - - - - - - - - - - 5 - 5
- Jaroslav Krajči (CZ) Jaroslav Krajči - - - - - - - - - - 4 - 4
- Fausto Bormolini (I) Fausto Bormolini - - - - - - - - - - od - 0