AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
10. NAGRADA GRADA OGULINA '08 - MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI
Ogulin, 21.-22.06.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 4:01,785 0:00,000 10
2. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 4:03,154 0:01,369 8
3. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:14,832 0:13,047 6
4. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 4:16,008 0:14,223 5
5. 705 A8 Dan Lipoščak SAK Split Renault Clio RS 4:16,892 0:15,107 4
6. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:17,073 0:15,288 3
7. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:20,038 0:18,253 2
8. 104 23 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 16V 4:21,244 0:19,459 1
9. 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 4:25,816 0:24,031 -
10. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 4:25,875 0:24,090 -
11. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:27,824 0:26,039 -
12. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 4:27,999 0:26,214 -
13. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 4:29,174 0:27,389 -
14. 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:30,271 0:28,486 -
15. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 4:30,522 0:28,737 -
16. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:31,474 0:29,689 -
17. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 4:32,578 0:30,793 -
18. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:32,765 0:30,980 -
19. 58 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Citroën AX GTi 4:33,468 0:31,683 -
20. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 4:34,084 0:32,299 -
21. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:34,185 0:32,400 -
22. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 4:36,257 0:34,472 -
23. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 4:36,914 0:35,129 -
24. 73 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:38,335 0:36,550 -
25. 39 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Renault Clio Sport 4:39,251 0:37,466 -
26. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:39,841 0:38,056 -
27. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:40,364 0:38,579 -
28. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 4:42,464 0:40,679 -
29. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:43,547 0:41,762 -
30. 75 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:44,685 0:42,900 -
31. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,803 0:45,018 -
32. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 4:47,187 0:45,402 -
33. 192 N2 Marko Ćoza AMD Grobnik Peugeot 106 1.6 4:48,454 0:46,669 -
34. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:48,953 0:47,168 -
35. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:49,335 0:47,550 -
36. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:49,625 0:47,840 -
37. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:51,318 0:49,533 -
38. 47 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 4:54,486 0:52,701 -
39. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 4:56,473 0:54,688 -
40. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:56,909 0:55,124 -
41. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,124 0:56,339 -
42. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:58,699 0:56,914 -
43. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,919 0:57,134 -
44. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 4:59,554 0:57,769 -
45. 179 H16 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Fiesta ST 4:59,998 0:58,213 -
46. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:00,999 0:59,214 -
47. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 5:01,899 1:00,114 -
48. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 5:03,535 1:01,750 -
49. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 5:03,950 1:02,165 -
50. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:04,454 1:02,669 -
51. 171 22 Dario Lipoščak SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 5:05,065 1:03,280 -
52. 153 21 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:06,778 1:04,993 -
53. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 5:08,253 1:06,468 -
54. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Mazda 323 GTX 4WD 5:09,606 1:07,821 -
55. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 5:10,694 1:08,909 -
56. 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 5:13,337 1:11,552 -
57. 180 H16 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 5:13,776 1:11,991 -
58. 187 N3 Zdravko Draženović AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 5:18,332 1:16,547 -
59. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:18,598 1:16,813 -
60. 181 N3 Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:28,489 1:26,704 -
61. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 5:44,552 1:42,767 -
- 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS odustao -
- 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 odustao -
- 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 odustao -
- 155 H13 Marina Miše AMK Trogir Fiat Cinquecento Sp. odustala -
- 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:56,656 0:00,000 10
2. 30 E19 Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik Nissan Coloni 3:59,136 0:02,480 8
3. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 4:17,707 0:21,051 6
- 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:49,335 0:00,000 22
2. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:58,699 0:09,364 16
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 4:36,257 0:00,000 24
2. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 4:42,464 0:06,207 18,5
3. 192 N2 Marko Ćoza AMD Grobnik Peugeot 106 1.6 4:48,454 0:12,197 14,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:20,038 0:00,000 24,5
2. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 4:47,187 0:27,149 18
3. 187 N3 Zdravko Draženović AMD Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 5:18,332 0:58,294 12
4. 181 N3 Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:28,489 1:08,451 10
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 4:56,473 0:00,000 21,5
2. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:00,999 0:04,526 15,5
3. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 5:10,694 0:14,221 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:17,073 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 4:32,578 0:00,000 22,5
2. 58 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Citroën AX GTi 4:33,468 0:00,890 16,5
3. 73 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:38,335 0:05,757 13
4. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,803 0:14,225 10
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:32,765 0:00,000 22
- 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 705 A8 Dan Lipoščak SAK Split Renault Clio RS 4:16,892 0:00,000 26,5
2. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:27,824 0:10,932 21
3. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 4:27,999 0:11,107 17,5
4. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 4:30,522 0:13,630 15
5. 39 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Renault Clio Sport 4:39,251 0:22,359 10,5
6. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:43,547 0:26,655 8
7. 75 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 4:44,685 0:27,793 6
8. 47 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 4:54,486 0:37,594 5
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 4:03,154 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:04,454 0:00,000 20
2. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 5:08,253 0:03,799 15
3. 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 5:13,337 0:08,883 12
- 155 H13 Marina Miše AMK Trogir Fiat Cinquecento Sp. odustala -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 4:30,271 0:00,000 21,5
2. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 4:34,084 0:03,813 15,5
3. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:51,318 0:21,047 12
4. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 5:44,552 1:14,281 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:31,474 0:00,000 21
2. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:34,185 0:02,711 15
3. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:40,364 0:08,890 12
- 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 odustao -
- 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 4:01,785 0:00,000 25
2. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:39,841 0:38,056 15
3. 179 H16 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Fiesta ST 4:59,998 0:58,213 12
4. 180 H16 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 5:13,776 1:11,991 10
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 4:29,174 0:00,000 22
2. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 4:36,914 0:07,740 15
3. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:48,953 0:19,779 12
4. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 4:59,554 0:30,380 10
5. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 5:03,950 0:34,776 8
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth 4:16,008 0:00,000 24
2. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Mazda 323 GTX 4WD 5:09,606 0:53,598 15
- 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth nije startao

-
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E19 Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik Nissan Coloni 3:59,136 0:00,000 24,5
2. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 4:17,707 0:18,571 19
- 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 odustao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:56,656 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:49,625 0:00,000 20
2. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,124 0:08,499 15
3. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,919 0:09,294 12
4. 153 21 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:06,778 0:17,153 10
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:56,909 0:00,000 20
2. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 5:01,899 0:04,990 15
3. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 5:03,535 0:06,626 12
4. 171 22 Dario Lipoščak SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 5:05,065 0:08,156 10
5. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:18,598 0:21,689 8
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:14,832 0:00,000 24,5
2. 104 23 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 16V 4:21,244 0:06,412 18,5
3. 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 4:25,816 0:10,984 15
4. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 4:25,875 0:11,043 12,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 24,5 Kristian Marinić 23 24,5 Saša Radola N3 24 Tomislav Muhvić N2 73
2. AK DUBRAVA 24 Boris Durlen H18 22 Dejan Dimitrijević H17 15,5 Željko Kelečić N4 61,5
3. ISTRA RACING TEAM 22 Kristijan Koraca N1 22 Nikola Dobrila A7 16 Darko Ladavac N1 60
4. AK BUZET AUTOSPORT 22,5 Manuel Kodelja A6 18,5 Viliam Prodan N2 15 Valter Nežić N5 56
5. AMD ZRINSKI 21 Denis Močibob A8 19 Igor Gauš E19 15,5 Sergio Miščenić H14 55,5
6. AMD MATULJI RACING 20 Robin Malinarić 22 20 Dario Šamec 21 15 Matija Čelhar A8 55
7. AK KLEK 21,5 Renato Jaketić H14 18,5 Milan Brozinić H16 15 Jurica Majić A8 55
8. SAK SPLIT 26,5 Dan Lipoščak A8 12 Goran Rajčić 22 10 Dario Lipoščak 22 48,5
9. AK RIJEKA 21 Dejan Kopajtić H15 15 Igor Krišto H18 12 Zdenko Cutvarić H17 48
10. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H13 15 Riccardo Ala CN20 12 Vili Buršić H13 47
11. AK MIHOVIL ŠIBENIK 24,5 Franjo Kunčer E19 12 Boris Belamarić 21 8 Boris Štrkalj A8 44,5
12. AMD ZANATLIJA 21,5 Igor Cossetto N4 12 Zdravko Draženović N3 - 33,5
13. AK DUBROVNIK RACING 12 Antonio Gavranović H16 10 Srđan Pavlić N3 5 Maro Franić A8 27
14. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 - - 25
15. AK SB AUTO SPORT 18 Goran Sertić N3 - - 18
16. AK SPEEDY 16,5 Ivo Ivančević A6 - - 16,5
17. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
18. AK DELTA 15 Mladen Šekoranja 23 - - 15
19. AMD GROBNIK 14,5 Marko Ćoza N2 - - 14,5
20. AMK STUBAKI 10 Tomislav Gredičak 21 - - 10
21. AMK TROGIR 8 Nikola Rožić 22 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RACING TEAM DUBRAVA 24 Boris Durlen H18 22 Dejan Dimitrijević H17 - 46
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 22,5 Manuel Kodelja A6 18,5 Viliam Prodan N2 0 Alfio Štoković A7 41
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA