štopericaciljna zastavica 1. 11.-13.04.08. - Rabac-Labin
2. 10.-11.05.08. - Malačka
3. 07.-08.06.08. - Učka
4. 21.-22.06.08. - Ogulin-Klek
5. 12.-13.07.08. - Čabar-Matulji
6. 30.-31.08.08. - Čabar-Zrinski
7. 13.-14.09.08. - Sljeme
8. 20.-21.09.08. - Buzet
9. 11.-12.10.08. - Skradin
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Branko Krstulović AK Split Motorsport [5] 10 10 10 [6] 10 10 8 10 68
2. Robert Bradarić AMK Solin - [8] 8 8 10 8 8 10 8 60
3. Valter Nežić AK Buzet Autosport 8 - 5 3 8 - - 2 - 26
4. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 1 [od] 4 6 0 3 6 [od] 5 25
5. Boris Durlen AK Dubrava 0 6 [od] 5 4 - ns 5 od 20
6. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 3 0 6 od 3 6 od - - 18
7. Ivan Černeha AMD Zrinski - - 3 - isk 1 5 4 4 17
8. Saša Radola AK Pula-Rovinj 10 0 0 2 0 0 - - - 12
9. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [0] 2 0 0 0 4 0 [od] 6 12
10. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 4 5 ns - - - - - - 9
11. Mladen Šekoranja AK Delta 0 1 od 0 0 5 [ns] 3 - 9
12. Milan Brozinić AK Klek [0] 3 - 1 0 0 3 0 0 7
13. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 0 6 - 6
14. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team 6 - 0 - - - - 0 - 6
15. Denis Močibob AMD Zrinski [0] 0 0 0 5 - 1 0 0 6
16. Nikola Dobrila Istra Racing Team [0] [0] 0 0 1 0 4 0 1 6
17. Dan Lipoščak SAK Split - - - 4 - - - - - 4
18. Cvetko Jaketič AK Klek 0 4 - 0 0 0 0 - ns 4
19. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - [od] od 0 od 2 0 0 2 4
20. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - 0 - 0 0 0 - od 3 3
21. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 0 - 2 - - 1 - 3
22. Neven Sušanj AMD Zrinski - - 2 - ns - - - - 2
23. Nenad Lončarić AK Astra - - - - - - 2 - - 2
24. Goran Sertić AK SB Auto Sport 2 0 0 0 [ns] 0 [od] 0 0 2
25. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj od 0 1 0 0 0 od - - 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Riccardo Ala AMK Skok Racing - - 10 10 10 10 8 10 - 58
2. Igor Gauš AMD Zrinski 8 8 - 6 8 6 10 5 - 51
3. Branimir Radić AMD Zrinski 10 10 5 [od] [od] 8 6 6 ns 45
4. Rajko Vlah AMD Matulji Racing - - 6 - 6 5 od 8 10 35
5. Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik - - 8 8 - - - - - 16
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AMD ZRINSKI 65,5 70,5 66 55,5 66,5 71,5 75 73,5 66 610
2. AK PULA-ROVINJ 71 62,5 69 73 49,5 68,5 52,5 48 70,5 564,5
3. AK DUBRAVA 61 69,5 50 61,5 59,5 52 67,5 64 65,5 550,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 54,5 65 69,5 56 57 55,5 32 67 43,5 500
5. ISTRA RACING TEAM 71 62 62 60 34,5 47,5 24 61,5 61,5 484
6. AMD MATULJI RACING 59,5 50 63,5 55 59 63 37 57,5 25 469,5
7. AK RIJEKA 53 22 55,5 48 64 50 26,5 62 35 416
8. AK KLEK 49 44 12 55 52,5 42 49 43,5 46,5 393,5
9. AK MIHOVIL ŠIBENIK 23 45 42 44,5 15 47 19 20,5 39 295
10. AMK SKOK RACING 32 20 50 47 42 30 14,5 42 - 277,5
11. AK SPLIT MOTORSPORT 15 25 15 25 25 25 25 25 47,5 227,5
12. AMD ZANATLIJA - 13 20 33,5 20 34 50,5 8 37 216
13. AK SB AUTO SPORT 30,5 19 36 18 10 22 15 21 32 203,5
14. SAK SPLIT - 39,5 - 48,5 12 12 22 14 34,5 182,5
15. AK DELTA 16 12 0 15 23,5 24 33 28,5 - 152
16. AMK TROGIR 12 37 15 8 10 0 14 8 37 141
17. AMK SOLIN - 15 15 15 15 15 15 15 25 130
18. AK DUBROVNIK RACING - 12 - 27 15 15 17 24,5 18,5 129
19. AMK STUBAKI 12 - 15 10 - - 60 10 8 115
20. AMK BUZET - - - - 20 20 20 28 8 96
21. AK SPEEDY 10 22,5 15 16,5 - - - - - 64
22. AMK RAGUSA RACING 16 23 - - - - - - 23,5 62,5
23. AK ASTRA - - - - - - 42,5 - - 42,5
24. AMD GROBNIK - - - 14,5 11,5 - - - 15 41
25. AMD OPATIJA 10 - 28 - 0 - - 0 - 38
26. AK ŽUPA DUBROVAČKA - - - - - - - 12 15 27
27. AK INFO KART - - - - - - 10 12 - 22
28. AK INA ZAGREB - - - - 8 - 12 - - 20
29. KU NOVI MAROF 15 - - - - - - - - 15
30. AK PELJEŠAC RACING - 8 - - - - - - - 8
31. AK DELTA TIMING - - - - - - 8 - - 8
- AMK DUGO SELO - - - - - - 0 - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 52,5 65 62 41 45,5 40,5 32 66,5 43,5 448,5
2. RACING TEAM DUBRAVA - 66 23 46 59,5 - 45 44 - 283,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE