štopericaciljna zastavica 1. 11.-13.04.08. - Rabac-Labin
2. 10.-11.05.08. - Malačka
3. 07.-08.06.08. - Učka
4. 21.-22.06.08. - Ogulin-Klek
5. 12.-13.07.08. - Čabar-Matulji
6. 30.-31.08.08. - Čabar-Zrinski
7. 13.-14.09.08. - Sljeme
8. 20.-21.09.08. - Buzet
9. 11.-12.10.08. - Skradin
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 23 23,5 22,5 [18,5] [19] 19 24 19 25 156
2. Saša Radola AK Pula-Rovinj 25 24,5 24 24,5 15,5 25 - - - 138,5
3. Željko Kelečić AK Dubrava 20,5 22,5 [15] 15,5 15 [12,5] 22,5 20 20 136
4. Kristijan Koraca Istra Racing Team 16 22 20,5 22 [10,5] 11,5 - 21,5 21 134,5
5. Igor Cossetto AMD Zanatlija - 13 20 21,5 20 22 12 [od] 15 123,5
6. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - 13,5 24 17,5 24,5 ns 8 24,5 112
7. Toni Delbianco AK Pula-Rovinj 17,5 18 17 - 14 12,5 16 12,5 [12] 107,5
8. Goran Sertić AK SB Auto Sport 15,5 19 11 18 [ns] 12 [od] 11 19 105,5
9. Valter Nežić AK Buzet Autosport 14,5 - 25 15 15 - - 15 - 84,5
10. Darko Ladavac Istra Racing Team 22 - 15 16 - - - 15 15,5 83,5
11. Tomislav Mikulić AK Dubrava - - 12 12 12 16 10 15 - 77
12. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 18,5 - 24,5 - - 24,5 - 67,5
13. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team 19 - 15 - - - - 15,5 - 49,5
14. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - - - 25 18,5 43,5
15. Marko Ćoza AMD Grobnik - - - 14,5 11,5 - - - 15 41
16. Anđelko Košec AMD Zanatlija - - - - - - 18,5 8 11,5 38
17. Danijel Vitezica AMD Matulji Racing - - 8 - 11 18,5 - od - 37,5
18. Ozren Vitezica AMD Matulji Racing - - 10 - 8 8 - 10 - 36
19. Saša Černeka AK Buzet Autosport - - - - - 15 - 19,5 - 34,5
20. Dario Ljubičić AK Dubrava 15 16,5 - - - - - - - 31,5
21. Martin Mustapić SAK Split - 15 - - - - - - 14,5 29,5
22. Alen Kapusta AMK Trogir - 15 - - - - - - 12 27
23. Zdravko Draženović AMD Zanatlija - - - 12 od - 15 - - 27
24. Nenad Lončarić AK Astra - - - - - - 25 - - 25
25. David Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - 24,5 - - 24,5
26. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 23 - - - - 23
27. Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - - 20,5 - - 20,5
28. Neven Sušanj AMD Zrinski - - 19,5 - ns - - - - 19,5
29. Andrej Veronek AK Delta - - - - - - 17 - - 17
30. Sandro Miskić Istra Racing Team - - - - - - - 16 - 16
31. Juraj Combaj AMD Zanatlija - - - - - - 15 - - 15
32. Nikola Mijandrušić Istra Racing Team 13,5 - - - - - - - - 13,5
33. Duje Čulić SAK Split - 12,5 - - - - - - - 12,5
34. Enver Prodan AK Dubrava - - - - - - - 12 - 12
35. Mario Šarik AK Dubrava - - - - - - 11,5 - - 11,5
36. Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing - - - 10 - - - - - 10
37. Damir Meznarić AK Delta - - - - - - 8 - - 8
- Danko Skorić AMD Zrinski od - - - - - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - - - od - - 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - - - od - 0
- Robert Novosel AK Delta Timing - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Nikola Dobrila Istra Racing Team 22,5 [19] 23 [22] 24 23,5 24 24 24 165
2. Denis Močibob AMD Zrinski 21 25,5 [13,5] 21 24,5 - 15 20 18,5 145,5
3. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 12,5 17 22 22,5 11,5 21,5 [ns] 22,5 - 129,5
4. Ivan Černeha AMD Zrinski - - 26,5 - isk 24,5 24,5 26,5 24,5 126,5
5. Robert Bradarić AMK Solin - [15] 15 15 15 15 15 15 25 115
6. Miroslav Ujdenica AK Klek 21,5 10,5 12 10 - 15,5 - 15 17 101,5
7. Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik 15 20 17,5 8 [od] 12 9 8,5 - 90
8. Matija Čelhar AMD Matulji Racing 17,5 15 10,5 15 [ns] 9 od 16 - 83
9. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj od 10 21 17,5 14 19 od - - 81,5
10. Milan Brozinić AK Klek - - - - 17,5 14,5 18,5 13,5 15 79
11. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 17 24,5 17,5 od 15 - - - - 74
12. Marin Petrić AK Rijeka - - 13 - 18,5 18 - 18,5 - 68
13. Ivo Ivančević AK Speedy 10 22,5 15 16,5 - - - - - 64
14. Vedran Drndić Istra Racing Team 26,5 - ns - - - - 11 - 37,5
15. Ante Alduk AMK Ragusa Racing 16 8 - - - - - - 13,5 37,5
16. Dan Lipoščak SAK Split - - - 26,5 - - - - - 26,5
17. Claudio Visintin AMD Zrinski - 13,5 od 13 - - - - - 26,5
18. Kristian Leitner AMK Stubaki - - - - - - 14 10 - 24
19. Marin Čohar AK Rijeka - isk - 6 - - 11,5 6 - 23,5
20. Marko Đurković AK Dubrava - - - - - - 22,5 - - 22,5
21. Robert Nikpalj AK Split Motorsport - - - - - - - - 22,5 22,5
22. Željko Tokić AMD Zanatlija - - - - - 12 - - 10,5 22,5
23. Tomislav Tuk AK Dubrava - - - - - - - - 21 21
24. Vedran Radović AK Buzet Autosport 10 - 8 - - - - od - 18
25. Tihomir Simon AK Astra - - - - - - 17,5 - - 17,5
26. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - 17 - - 17
27. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - 12 - 5 - - - - - 17
28. Branko Krstulović AK Split Motorsport 15 - - - - - - - - 15
29. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - 14 - - 14
30. Ivan Stipetić AK Klek 6 8 - - - - - - - 14
31. Nikola Mijandrušić Istra Racing Team - - - - - 12 - - - 12
32. Branko Labaš AMK Stubaki - - - - - - 12 - - 12
33. Paulo Petretić AMD Matulji Racing - - - - - - - 12 - 12
34. Karlo Vučić AK Dubrava - - - - 11 - - - - 11
35. Alen Peruč AMD Zrinski od - od 10,5 - - - - - 10,5
36. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 10 - - - - - - 10
37. Hrvoje Radan AK Dubrava - - - - - - 10 - - 10
38. Jurica Majić AK Klek 8 od - - - - - - - 8
39. Lana Sutlović AK Delta - - - - - - 8 - - 8
- Damir Habazin AK Delta - - - - - - od - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Branko Krstulović AK Split Motorsport - 25 [15] 25 25 25 25 25 25 175
2. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [12] 22,5 23 22 20 23,5 22,5 [od] 24,5 158
3. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 26 [od] 24 24,5 16,5 18 24,5 [od] 24 157,5
4. Dejan Kopajtić AK Rijeka 23 - 24 21 15 17 - 19 - 119
5. Nenad Draganić AK Pula-Rovinj 20 20 12 [10] - 12 12 15,5 22 113,5
6. Boris Durlen AK Dubrava 15,5 24,5 [od] 24 24,5 - ns 24 od 112,5
7. Sergio Miščenić AMD Zrinski - - 15 15,5 17,5 15,5 25,5 8 15,5 112,5
8. Donald Milokanović AMK Skok Racing 20 20 20 20 15 15 [od] od - 110
9. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - [od] od 15 od 22,5 24 25 23 109,5
10. Mladen Šekoranja AK Delta 16 12 od 15 23,5 24 [ns] 18,5 - 109
11. Lino Pauletić Istra Racing Team 12 21 18,5 12 - 12 [od] 15,5 16,5 107,5
12. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 19,5 13,5 24,5 ns 19 24,5 od - - 101
13. Daniel Šarić AK Pula-Rovinj 15 15 12 15 12 [od] - 8 20 97
14. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 15 12 20 12 [10] [8] 10 10 12 91
15. Zoran Grabović AK Rijeka [10] 12 12 [10] 12 10 15 15 15 91
16. Denis Nišević AK SB Auto Sport 15 [od] 15 [od] 10 10 15 10 13 88
17. Jurica Majić AK Klek - - - 15 12 12 16 15 14,5 84,5
18. Cvetko Jaketič AK Klek 19,5 18,5 - 12,5 10 10 13,5 - ns 84
19. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - 20 20 20 20 ns 80
20. Petar Fable AK Pula-Rovinj [od] - 15,5 8 ns 15 10 20 10 78,5
21. Željko Hitrec AMD Zrinski - - - - 14 21 20 21 ns 76
22. Igor Krišto AK Rijeka [ns] 10 12 15 ns 15 od - 20 72
23. Miro Jus AK Pula-Rovinj 15 15,5 - 15 - 12 12 - - 69,5
24. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 20 - od 12 15 8 - 12 - 67
25. Renato Jaketič AK Klek [od] ns - 21,5 23 ns 14,5 ns od 59
26. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 10,5 - 18,5 - 12,5 13,5 - ns - 55
27. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 15 15 - od 18,5 48,5
28. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 11 - 17,5 - - - - 17,5 - 46
29. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 25 19 ns - - - - - - 44
30. Villi Buršić AMK Skok Racing ns - 15 12 - od - 15 - 42
31. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 17 24,5 - 41,5
32. Milan Brozinić AK Klek 8 15 - 18,5 - - - - - 41,5
33. Igor Janko AMK Skok Racing ns - 12 od 12 - - 12 - 36
34. Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj 13,5 - 10 - - - - 12 - 35,5
35. Ivan Stipetić AK Klek - - - 10 - - 12 - 10 32
36. Mario Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - 12 15 27
37. Neven Križanac AMK Ragusa Racing - 15 - - - - - - 10 25
38. Milan Brozinić AK Klek 8 15 - - - - - - - 23
39. Marina Miše AMK Trogir - 12 - od - - - - 10 22
40. Ivica Radić AK Mihovil Šibenik - 10 - - - - - - 12 22
41. Sanjin Soldatić AK Rijeka - - 12 - - - - 10 - 22
42. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - od - - 10 - 12 - 22
43. Mario Jurišić AK Rijeka - - - - 21 - - - - 21
44. Marko Pikula AK INA Zagreb - - - - 8 - 12 - - 20
45. Goran Načinović AMD Opatija 10 - 8 - - - - - - 18
46. Robert Lukašić AK Pula-Rovinj 10 - 8 - - - - - - 18
47. Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - - 8 8 16
48. David Pelicar AMK Skok Racing 12 - - - - - - - - 12
49. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - 12 - - - - - 12
50. Karlo Vučić AK Dubrava - - - - - - - 12 - 12
51. Mato Dumenčić AK SB Auto Sport ns ns 10 - - od - - - 10
52. Elvis Kadunc AMD Opatija - - 10 - ns - - - - 10
53. Leo Černi AMD Opatija - - 10 - - - - - - 10
54. Željko Kokotec AMK Trogir - - - - 10 - - - - 10
55. Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj - - - - - - - 10 - 10
56. Mikele Vižintin AMK Skok Racing - - - - - - - 10 - 10
57. Božo Prnić AK Pelješac Racing - 8 - - - - - ns - 8
58. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - - 8 - - 8
59. Nenad Damarija AK Delta Timing - - - - - - 8 - - 8
60. Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - - 6 od - 6
61. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - 5 - - 5
- Đuro Perović AMK Ragusa Racing - od - - - - - - - 0
- Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - - - - - od - - 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - - - od - 0
- Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - - - - - od - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - - od - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - - - - od 0
- Mato Milković AMK Ragusa Racing - ns - - - - - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE