štopericaciljna zastavica 1. 11.-13.04.08. - Rabac-Labin
2. 10.-11.05.08. - Malačka
3. 07.-08.06.08. - Učka
4. 21.-22.06.08. - Ogulin-Klek
5. 12.-13.07.08. - Čabar-Matulji
6. 30.-31.08.08. - Čabar-Zrinski
7. 13.-14.09.08. - Sljeme
8. 20.-21.09.08. - Buzet
9. 11.-12.10.08. - Skradin
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Kristijan Koraca Istra Racing Team 16 22 20,5 22 [10,5] 11,5 - 21,5 21 134,5
2. Darko Ladavac Istra Racing Team 22 - 15 16 - - - 15 15,5 83,5
3. Alen Kapusta AMK Trogir - 15 - - - - - - 12 27
4. Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - - 20,5 - - 20,5
5. Juraj Combaj AMD Zanatlija - - - - - - 15 - - 15
6. Enver Prodan AK Dubrava - - - - - - - 12 - 12
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 23 23,5 22,5 18,5 - 19 24 - - 130,5
2. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - - 13,5 24 17,5 24,5 ns 8 24,5 112
3. Toni Delbianco AK Pula-Rovinj 17,5 18 17 - 14 12,5 16 12,5 [12] 107,5
4. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - - - 25 18,5 43,5
5. Marko Ćoza AMD Grobnik - - - 14,5 11,5 - - - 15 41
6. Ozren Vitezica AMD Matulji Racing - - 10 - 8 8 - 10 - 36
7. Saša Černeka AK Buzet Autosport - - - - - 15 - 19,5 - 34,5
8. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 23 - - - - 23
9. Sandro Miskić Istra Racing Team - - - - - - - 16 - 16
10. Nikola Mijandrušić Istra Racing Team 13,5 - - - - - - - - 13,5
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Saša Radola AK Pula-Rovinj 25 24,5 24 24,5 15,5 25 - - - 138,5
2. Goran Sertić AK SB Auto Sport 15,5 19 11 18 [ns] 12 [od] 11 19 105,5
3. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 18,5 - 24,5 - - 24,5 - 67,5
4. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - 19 - - 19 25 63
5. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team 19 - 15 - - - - 15,5 - 49,5
6. Anđelko Košec AMD Zanatlija - - - - - - 18,5 8 11,5 38
7. Danijel Vitezica AMD Matulji Racing - - 8 - 11 18,5 - od - 37,5
8. Zdravko Draženović AMD Zanatlija - - - 12 od - 15 - - 27
9. David Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - 24,5 - - 24,5
10. Martin Mustapić SAK Split - - - - - - - - 14,5 14,5
11. Duje Čulić SAK Split - 12,5 - - - - - - - 12,5
12. Mario Šarik AK Dubrava - - - - - - 11,5 - - 11,5
13. Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing - - - 10 - - - - - 10
14. Damir Meznarić AK Delta - - - - - - 8 - - 8
- Danko Skorić AMD Zrinski od - - - - - - - - 0
- Robert Novosel AK Delta Timing - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Željko Kelečić AK Dubrava 20,5 22,5 [15] 15,5 15 [12,5] 22,5 20 20 136
2. Igor Cossetto AMD Zanatlija - 13 20 21,5 20 22 12 [od] 15 123,5
3. Tomislav Mikulić AK Dubrava - - 12 12 12 16 10 15 - 77
4. Dario Ljubičić AK Dubrava 15 16,5 - - - - - - - 31,5
5. Andrej Veronek AK Delta - - - - - - 17 - - 17
 
REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Valter Nežić AK Buzet Autosport 14,5 - 25 15 15 - - 15 - 84,5
2. Nenad Lončarić AK Astra - - - - - - 25 - - 25
3. Neven Sušanj AMD Zrinski - - 19,5 - ns - - - - 19,5
4. Martin Mustapić SAK Split - 15 - - - - - - - 15
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - - - od - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 12,5 17 22 22,5 11,5 21,5 [ns] 22,5 - 129,5
2. Miroslav Ujdenica AK Klek 21,5 10,5 12 10 - 15,5 - 15 17 101,5
3. Ivo Ivančević AK Speedy 10 22,5 15 16,5 - - - - - 64
4. Ante Alduk AMK Ragusa Racing 16 8 - - - - - - 13,5 37,5
5. Claudio Visintin AMD Zrinski - 13,5 od 13 - - - - - 26,5
6. Kristian Leitner AMK Stubaki - - - - - - 14 10 - 24
7. Marko Đurković AK Dubrava - - - - - - 22,5 - - 22,5
8. Robert Nikpalj AK Split Motorsport - - - - - - - - 22,5 22,5
9. Željko Tokić AMD Zanatlija - - - - - 12 - - 10,5 22,5
10. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - - - - 17 - - 17
11. Branko Labaš AMK Stubaki - - - - - - 12 - - 12
12. Paulo Petretić AMD Matulji Racing - - - - - - - 12 - 12
13. Hrvoje Radan AK Dubrava - - - - - - 10 - - 10
14. Lana Sutlović AK Delta - - - - - - 8 - - 8
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Nikola Dobrila Istra Racing Team 22,5 [19] 23 [22] 24 23,5 24 24 24 165
2. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 17 24,5 17,5 od 15 - - - - 74
3. Marin Petrić AK Rijeka - - 13 - 18,5 18 - 18,5 - 68
4. Tihomir Simon AK Astra - - - - - - 17,5 - - 17,5
5. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - 14 - - 14
6. Nikola Mijandrušić Istra Racing Team - - - - - 12 - - - 12
7. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 10 - - - - - - 10
- Alen Peruč AMD Zrinski od - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Denis Močibob AMD Zrinski 21 25,5 [13,5] 21 24,5 - 15 20 18,5 145,5
2. Ivan Černeha AMD Zrinski - - 26,5 - isk 24,5 24,5 26,5 24,5 126,5
3. Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik 15 20 17,5 8 [od] 12 9 8,5 - 90
4. Matija Čelhar AMD Matulji Racing 17,5 15 10,5 15 [ns] 9 od 16 - 83
5. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj od 10 21 17,5 14 19 od - - 81,5
6. Milan Brozinić AK Klek - - - - 17,5 14,5 18,5 13,5 15 79
7. Vedran Drndić Istra Racing Team 26,5 - ns - - - - 11 - 37,5
8. Dan Lipoščak SAK Split - - - 26,5 - - - - - 26,5
9. Marin Čohar AK Rijeka - isk - 6 - - 11,5 6 - 23,5
10. Vedran Radović AK Buzet Autosport 10 - 8 - - - - od - 18
11. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - 12 - 5 - - - - - 17
12. Ivan Stipetić AK Klek 6 8 - - - - - - - 14
13. Karlo Vučić AK Dubrava - - - - 11 - - - - 11
14. Alen Peruč AMD Zrinski - - od 10,5 - - - - - 10,5
15. Jurica Majić AK Klek 8 od - - - - - - - 8
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Tomislav Tuk AK Dubrava - - - - - - - - 21 21
 
REDOSLIJED KLASE A10
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
- Damir Habazin AK Delta - - - - - - od - - 0
 
REDOSLIJED KLASE ST11
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Robert Bradarić AMK Solin - [15] 15 15 15 15 15 15 25 115
2. Branko Krstulović AK Split Motorsport 15 - - - - - - - - 15
 
REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Donald Milokanović AMK Skok Racing 20 20 20 20 15 15 [od] od - 110
2. Daniel Šarić AK Pula-Rovinj 15 15 12 15 12 [od] - 8 20 97
3. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - 20 20 20 20 ns 80
4. Villi Buršić AMK Skok Racing ns - 15 12 - od - 15 - 42
5. Mario Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - 12 15 27
6. Robert Lukašić AK Pula-Rovinj 10 - 8 - - - - - - 18
7. David Pelicar AMK Skok Racing 12 - - - - - - - - 12
8. Marina Miše AMK Trogir - 12 - od - - - - - 12
9. Elvis Kadunc AMD Opatija - - 10 - ns - - - - 10
10. Mikele Vižintin AMK Skok Racing - - - - - - - 10 - 10
- Đuro Perović AMK Ragusa Racing - od - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Nenad Draganić AK Pula-Rovinj 20 20 12 [10] - 12 12 15,5 22 113,5
2. Sergio Miščenić AMD Zrinski - - 15 15,5 17,5 15,5 25,5 8 15,5 112,5
3. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 15 12 20 12 [10] [8] 10 10 12 91
4. Željko Hitrec AMD Zrinski - - - - 14 21 20 21 ns 76
5. Renato Jaketič AK Klek od ns - 21,5 23 ns 14,5 ns - 59
6. Neven Križanac AMK Ragusa Racing - 15 - - - - - - 10 25
7. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - od - - 10 - 12 - 22
8. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - - 8 - - 8
9. Branimir Kučko AMK Stubaki - - - - - - 6 od - 6
10. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - 5 - - 5
- Antun Vrbanović AMK Stubaki - - - - - - - - od 0
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 23 - 24 21 15 17 - 19 - 119
2. Sebastijan Čepar AMD Zrinski - [od] od 15 od 22,5 24 25 23 109,5
3. Lino Pauletić Istra Racing Team 12 21 18,5 12 - 12 [od] 15,5 16,5 107,5
4. Denis Nišević AK SB Auto Sport 15 [od] 15 [od] 10 10 15 10 13 88
5. Igor Janko AMK Skok Racing ns - 12 od 12 - - 12 - 36
6. Mario Jurišić AK Rijeka - - - - 21 - - - - 21
7. Marko Pikula AK INA Zagreb - - - - 8 - 12 - - 20
8. Goran Načinović AMD Opatija 10 - 8 - - - - - - 18
9. Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - - 8 8 16
10. Leo Černi AMD Opatija - - 10 - - - - - - 10
11. Marina Miše AMK Trogir - - - - - - - - 10 10
- Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - - - - - od - - 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - - - od - 0
- Sanja Šćulac AK Buzet Autosport - - - - - - - od - 0
- Mato Milković AMK Ragusa Racing - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Branko Krstulović AK Split Motorsport - 25 [15] 25 25 25 25 25 25 175
2. Jurica Majić AK Klek - - - 15 12 12 16 15 14,5 84,5
3. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 15 15 - od 18,5 48,5
4. Cvetko Jaketič AK Klek 19,5 18,5 - - - - - - - 38
5. Ivan Stipetić AK Klek - - - 10 - - 12 - 10 32
6. Mladen Šekoranja AK Delta 16 12 - - - - - - - 28
7. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 26 od - - - - - - - 26
8. Milan Brozinić AK Klek 8 15 - - - - - - - 23
9. Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj 13,5 - - - - - - - - 13,5
10. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - 12 - - - - - 12
11. Karlo Vučić AK Dubrava - - - - - - - 12 - 12
12. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 10,5 - - - - - - - - 10,5
13. Željko Kokotec AMK Trogir - - - - 10 - - - - 10
14. Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj - - - - - - - 10 - 10
- Renato Jaketič AK Klek - - - - - - - - od 0
 
REDOSLIJED KLASE H17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [12] 22,5 23 22 20 23,5 22,5 [od] 24,5 158
2. Zoran Grabović AK Rijeka [10] 12 12 [10] 12 10 15 15 15 91
3. Petar Fable AK Pula-Rovinj [od] - 15,5 8 ns 15 10 20 10 78,5
4. Miro Jus AK Pula-Rovinj 15 15,5 - 15 - 12 12 - - 69,5
5. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 20 - od 12 15 8 - 12 - 67
6. Ivica Radić AK Mihovil Šibenik - 10 - - - - - - 12 22
7. Mato Dumenčić AK SB Auto Sport ns ns 10 - - od - - - 10
8. Nenad Damarija AK Delta Timing - - - - - - 8 - - 8
 
REDOSLIJED KLASE H18
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Boris Durlen AK Dubrava 15,5 24,5 [od] 24 24,5 - ns 24 od 112,5
2. Siniša Krainc AMD Matulji Racing 19,5 13,5 24,5 ns 19 24,5 od - - 101
3. Igor Krišto AK Rijeka [ns] 10 12 15 ns 15 od - 20 72
4. Dujko Grčić AK Buzet Autosport 11 - 17,5 - - - - 17,5 - 46
5. Zvonko Brkljačić AK Dubrava 25 19 ns - - - - - - 44
6. Božo Prnić AK Pelješac Racing - 8 - - - - - ns - 8
- David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Igor Gauš AMD Zrinski 19,5 19,5 - 19 24,5 19 25 15,5 - 142
2. Branimir Radić AMD Zrinski 25 25 15,5 [od] [od] 24,5 19 19 ns 128
3. Rajko Vlah AMD Matulji Racing - - 19 - 19 15,5 od 24,5 25 103
4. Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik - - 24,5 24,5 - - - - - 49
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Riccardo Ala AMK Skok Racing - - 15 15 15 15 14,5 15 - 89,5
 
REDOSLIJED KLASE 21 - FELICIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dario Šamec AMD Matulji Racing 20 20 20 20 20 - 20 15 - 135
2. Marko Šnidaršić AK Dubrava 10 12 - 15 12 - 12 20 20 101
3. Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik 8 - - 12 15 15 10 12 15 87
4. Tomislav Gredičak AMK Stubaki 12 - 15 10 - - - - - 37
5. Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik - 15 - - - - - - 12 27
6. Zoran Hižak AMK Stubaki - - - - - - 15 - 8 23
7. Ivica Radić AK Mihovil Šibenik - - - - - 20 - od - 20
8. Roberto Rauš KU Novi Marof 15 - - - - - - - - 15
9. Tino Barada AMK Trogir - 10 - - - - - - - 10
10. Neven Škugor AK Mihovil Šibenik - - - - - - - - 10 10
11. Goran Šams AMK Stubaki - - - - - - 8 - - 8
- Srečko Bura AK Mihovil Šibenik od - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 22 - FABIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Robin Malinarić AMD Matulji Racing 20 15 [od] 20 20 20 17 17 - 129
2. Filip Valjan AMD Zrinski 15 20 20 15 15 15 [12] 22 - 122
3. Goran Rajčić SAK Split - 12 - 12 12 12 22 14 20 104
4. Nikola Rožić AMK Trogir 12 8 15 8 - [od] 14 8 15 80
5. Ivica Magdić AK Info Kart - - - - - - 10 12 - 22
6. Mirna Ključariček AK Delta - - - - - - 6 10 - 16
7. Stipe Tdodorović AK Mihovil Šibenik - - - - - - - - 12 12
8. Tomislav Mikulić AK Dubrava 10 - - - - - - - - 10
9. Wanglai Jin AK Pula-Rovinj od 10 - - - - - - - 10
10. Dario Lipoščak SAK Split - - - 10 - - - - - 10
11. Josip Todorović AK Mihovil Šibenik - - - - - - - - 10 10
12. Ivan Filakovac AK Delta - - - - - - 8 - - 8
- Igor Korelić AK Pula-Rovinj od - - - - - - - - 0
- Daniel Matešković AK Pula-Rovinj - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj - - 24 24,5 16,5 18 24,5 od 24 131,5
2. Mladen Šekoranja AK Delta - - od 15 23,5 24 ns 18,5 - 81
3. Cvetko Jaketič AK Klek - - - 12,5 10 10 13,5 - ns 46
4. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - - 18,5 - 12,5 13,5 - ns - 44,5
5. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 17 24,5 - 41,5
6. Sanjin Soldatić AK Rijeka - - 12 - - - - 10 - 22
7. Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj - - 10 - - - - 12 - 22
8. Milan Brozinić AK Klek - - - 18,5 - - - - - 18,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE