AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
6. NAGRADA RABAC-LABIN '08
Rabac-Labin, 11.-13.04.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:58,772 0:00,000 10
2. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:04,116 0:05,344 8
3. 178 N3 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Renault Clio 2.0 Sport 4:10,631 0:11,859 6
4. 1 ST11 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 4:12,024 0:13,252 5
5. 4 H18 Zvonko Brkljačić AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:13,570 0:14,798 4
6. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:16,656 0:17,884 3
7. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS 4:17,972 0:19,200 2
8. 11 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:19,802 0:21,030 1
9. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 4:20,304 0:21,532 -
10. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:20,860 0:22,088 -
11. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 4:23,299 0:24,527 -
12. 74 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 2.0 4:23,544 0:24,772 -
13. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:23,831 0:25,059 -
14. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:24,647 0:25,875 -
15. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:24,866 0:26,094 -
16. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:25,738 0:26,966 -
17. 156 21 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 4:26,221 0:27,449 -
18. 176 N2 Nikola Mijandrušić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:28,424 0:29,652 -
19. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 4:30,740 0:31,968 -
20. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:31,554 0:32,782 -
21. 5 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:31,879 0:33,107 -
22. 119 H16 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 4:32,485 0:33,713 -
23. 137 H16 Dionello Viddalli AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:38,035 0:39,263 -
24. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:38,324 0:39,552 -
25. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:38,791 0:40,019 -
26. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:39,689 0:40,917 -
27. 72 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 4:41,677 0:42,905 -
28. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:41,807 0:43,035 -
29. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 4:42,132 0:43,360 -
30. 153 21 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:43,259 0:44,487 -
31. 99 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 4:43,323 0:44,551 -
32. 14 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:46,319 0:47,547 -
33. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,838 0:48,066 -
34. 37 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:47,442 0:48,670 -
35. 198 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,908 0:49,136 -
36. 117 H16 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 16V 4:48,299 0:49,527 -
37. 94 A8 Jurica Majić AK Klek Škoda Octavia 4:49,163 0:50,391 -
38. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:49,362 0:50,590 -
39. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,645 0:52,873 -
40. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:53,173 0:54,401 -
41. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Zastava Yugo 1.5 4:53,839 0:55,067 -
42. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:55,949 0:57,177 -
43. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:02,727 1:03,955 -
44. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo 5:03,112 1:04,340 -
45. 181 N4 Dario Ljubičić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo 5:04,077 1:05,305 -
46. 104 H16 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 16V 5:06,937 1:08,165 -
47. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:07,309 1:08,537 -
48. 165 22 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Fabia 1.4 16V 5:07,322 1:08,550 -
49. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 5:14,438 1:15,666 -
50. 125 H15 Goran Načinović AMD Opatija Zastava Yugo 45 5:15,894 1:17,122 -
51. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 5:23,062 1:24,290 -
52. 112 H13 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 5:32,143 1:33,371 -
53. 193 H13 Robert Lulkašić AK Pula-Rovinj Zastava Yugo 5:34,126 1:35,354 -
54. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio V6 Trophy 5:41,799 1:43,027 -
55. 186 A8 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 5:43,474 1:44,702 -
56. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 5:44,000 1:45,228 -
57. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:45,019 1:46,247 -
58. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 5:47,650 1:48,878 -
- 39 A7 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 S16 odustao -
- 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane odustao -
- 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 154 21 Srećko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 164 22 Wanglai Jin AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 166 22 Igor Korelić AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 180 N3 Danko Skorić AMD Zrinski Peugeot 205 GTi odustao -
- 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 nije startao -
- 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Zastava Yugo nije startao -
- 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Mazda 323 GTX 4WD nije startao -
- 185 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW FVW 2002 4:46,841 0:00,000 10
2. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 4:53,032 0:06,191 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:25,738 0:00,000 22
2. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:31,554 0:05,816 16
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 4:20,304 0:00,000 23
2. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 4:23,299 0:02,995 17,5
3. 176 N2 Nikola Mijandrušić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:28,424 0:08,120 13,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:58,772 0:00,000 25
2. 178 N3 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Renault Clio 2.0 Sport 4:10,631 0:11,859 19
3. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS 4:17,972 0:19,200 15,5
- 180 N3 Danko Skorić AMD Zrinski Peugeot 205 GTi odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo 5:03,112 0:00,000 20,5
2. 181 N4 Dario Ljubičić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo 5:04,077 0:00,965 15
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:04,116 0:00,000 14,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:41,807 0:00,000 21,5
2. 99 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 4:43,323 0:01,516 16
3. 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,838 0:05,031 12,5
4. 198 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,908 0:06,101 10
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:39,689 0:00,000 22,5
2. 72 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 4:41,677 0:01,988 17
3. 39 A7 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 S16 odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 74 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 2.0 4:23,544 0:00,000 26,5
2. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:23,831 0:00,287 21
3. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 4:30,740 0:07,196 17,5
4. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:38,324 0:14,780 15
5. 37 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:47,442 0:23,898 10
6. 94 A8 Jurica Majić AK Klek Škoda Octavia 4:49,163 0:25,619 8
7. 186 A8 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 5:43,474 1:19,930 6
- 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST11 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 4:12,024 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:02,727 0:00,000 20
2. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 5:23,062 0:20,335 15
3. 112 H13 David Pelicar AMK Skok Racing Lancia Y10 5:32,143 0:29,416 12
4. 193 H13 Robert Lulkašić AK Pula-Rovinj Zastava Yugo 5:34,126 0:31,399 10
- 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 5:44,000 0:00,000 20
2. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:45,019 0:01,019 15
- 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:24,647 0:00,000 23
2. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Zastava Yugo 1.5 4:53,839 0:29,192 15
3. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 5:14,438 0:49,791 12
4. 125 H15 Goran Načinović AMD Opatija Zastava Yugo 45 5:15,894 0:51,247 10
- 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Zastava Yugo nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:19,802 0:00,000 26
2. 5 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 2.0 16V 4:31,879 0:12,077 19,5
3. 119 H16 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 4:32,485 0:12,683 16
4. 137 H16 Dionello Viddalli AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:38,035 0:18,233 13,5
5. 117 H16 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 16V 4:48,299 0:28,497 10,5
6. 104 H16 Milan Brozinić AK Klek Opel Kadett GSi 16V 5:06,937 0:47,135 8
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 4:49,362 0:00,000 20
2. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 4:55,949 0:06,587 15
3. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio V6 Trophy 5:41,799 0:52,437 12
4. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 5:47,650 0:58,288 10
- 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 185 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 H18 Zvonko Brkljačić AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:13,570 0:00,000 25
2. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:16,656 0:03,086 19,5
3. 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:20,860 0:07,290 15,5
4. 14 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:46,319 0:32,749 11
- 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Mazda 323 GTX 4WD nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW FVW 2002 4:46,841 0:00,000 25
2. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 4:53,032 0:06,191 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:24,866 0:00,000 20
2. 156 21 Roberto Rauš KU Novi Marof Škoda Felicia 1.3 LXi 4:26,221 0:01,355 15
3. 153 21 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:43,259 0:18,393 12
4. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:51,645 0:26,779 10
5. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:53,173 0:28,307 8
- 154 21 Srećko Bura AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 4:38,791 0:00,000 20
2. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 4:42,132 0:03,341 15
3. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:07,309 0:28,518 12
4. 165 22 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Fabia 1.4 16V 5:07,322 0:28,531 10
- 164 22 Wanglai Jin AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 166 22 Igor Korelić AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 26 Kristian Marinić H16 25 Saša Radola N3 20 Nenad Draganić H14 71
2. ISTRA RACING TEAM 26,5 Vedran Drndić A8 22,5 Nikola Dobrila A7 22 Darko Ladavac N1 71
3. AMD ZRINSKI 25 Branimir Radić E19 21 Denis Močibob A8 19,5 Igor Gauš E19 65,5
4. AK DUBRAVA 25 Zvonko Brkljačić H18 20,5 Željko Kelečić N4 15,5 Boris Durlen H18 61
5. AMD MATULJI RACING 20 Dario Šamec 21 20 Robin Malinarić 22 19,5 Siniša Krainc H18 59,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 23 Viliam Prodan N2 17 Alfio Štoković A7 14,5 Valter Nežić N5 54,5
7. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić H15 20 Zdenko Cutvarić H17 10 Zoran Grabović H17 53
8. AK KLEK 21,5 Miroslav Ujdenica A6 19,5 Cvetko Jaketić H16 8 Jurica Majić A8 49
9. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H13 12 David Pelicar H13 - 32
10. AK SB AUTO SPORT 15,5 Goran Sertić N3 15 Denis Nišević H15 - 30,5
11. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Štrkalj A8 8 Boris Belamarić 21 - 23
12. AMK RAGUSA RACING 16 Ante Alduk A6 - - 16
13. AK DELTA 16 Mladen Šekoranja H16 - - 16
14. AK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 - - 15
15. KU NOVI MAROF 15 Roberto Rauš 21 - - 15
16. AMK STUBAKI 12 Tomislav Gredičak 21 - - 12
17. AMK TROGIR 12 Nikola Rožić 22 - - 12
18. AK SPEEDY 10 Ivo Ivančević A6 - - 10
19. AMD OPATIJA 10 Goran Načinović H15 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 23 Viliam Prodan N2 17 Alfio Štoković A7 12,5 Manuel Kodelja A6 0
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA