AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
2. NAGRADA GRADA SKRADINA '08
Skradin, 11.-12.10.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 3:30,796 0:00,000 10
2. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 3:32,926 0:02,130 8
3. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV 3:44,018 0:13,222 6
4. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:49,958 0:19,162 5
5. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:52,589 0:21,793 4
6. 91 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 3:55,063 0:24,267 3
7. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:56,559 0:25,763 2
8. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:56,827 0:26,031 1
9. 32 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:00,619 0:29,823 -
10. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:01,023 0:30,227 -
11. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:03,591 0:32,795 -
12. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:04,507 0:33,711 -
13. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:04,958 0:34,162 -
14. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 4:06,454 0:35,658 -
15. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 4:07,109 0:36,313 -
16. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 4:08,041 0:37,245 -
17. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Peugeot 106 XSI 4:08,267 0:37,471 -
18. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 4:10,013 0:39,217 -
19. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:11,107 0:40,311 -
20. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 4:13,841 0:43,045 -
21. 52 N2 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:14,712 0:43,916 -
22. 192 N2 Marko Ćoza AMD Grobnik Peugeot 106 1.6 4:15,476 0:44,680 -
23. 86 N3 Martin Mustapić SAK Split Honda Civic Type-R 4:15,543 0:44,747 -
24. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 4:16,909 0:46,113 -
25. 237 N3 Anđelko Košec AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V 4:17,082 0:46,286 -
26. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 4:17,752 0:46,956 -
27. 90 A6 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 4:18,913 0:48,117 -
28. 157 H14 Neven Križanac AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:19,084 0:48,288 -
29. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:19,831 0:49,035 -
30. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,835 0:49,039 -
31. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,959 0:49,163 -
32. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:20,885 0:50,089 -
33. 197 H16 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 4:23,509 0:52,713 -
34. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:23,942 0:53,146 -
35. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 4:24,456 0:53,660 -
36. 43 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 4:27,322 0:56,526 -
37. 15 H17 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Renault 5 GT Turbo 4:27,388 0:56,592 -
38. 176 A9 Tomislav Tuk AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:28,679 0:57,883 -
39. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,761 0:58,965 -
40. 136 21 Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,762 0:59,966 -
41. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 4:31,033 1:00,237 -
42. 423 A6 Željko Tokić AMD Zanatlija VW Polo 1.4 16V 4:31,382 1:00,586 -
43. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 4:34,788 1:03,992 -
44. 50 N1 Alen Kapusta AMK Trogir Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,874 1:09,078 -
45. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:42,222 1:11,426 -
46. 171 22 Stipe Todorović AK Mihovil Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 4:43,007 1:12,211 -
47. 141 21 Neven Škugor AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:43,537 1:12,741 -
48. 172 22 Josip Todorović AK Mihovil Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 4:47,691 1:16,895 -
49. 134 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 4:51,544 1:20,748 -
50. 153 21 Zoran Hižak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:02,525 1:31,729 -
51. 155 H15 Marina Miše AMK Trogir Yugo 1.6 5:02,968 1:32,172 -
52. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 6:04,944 2:34,148 -
53. 144 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 8:32,715 5:01,919 -
- 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 101 H16 Renato Jaketič AK Klek Mazda 323 F odustao -
- 124 H14 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Favorit odustao -
- 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX odustao -
- 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia nije startao -
- 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 nije startao -
- 142 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:52,745 0:00,000 10
- 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,835 0:00,000 21
2. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:19,959 0:00,124 15,5
3. 50 N1 Alen Kapusta AMK Trogir Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,874 0:20,039 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 4:07,109 0:00,000 24,5
2. 52 N2 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:14,712 0:07,603 18,5
3. 192 N2 Marko Ćoza AMD Grobnik Peugeot 106 1.6 4:15,476 0:08,367 15
4. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 4:16,909 0:09,800 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:00,619 0:00,000 25
2. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 4:13,841 0:13,222 19
3. 86 N3 Martin Mustapić SAK Split Honda Civic Type-R 4:15,543 0:14,924 14,5
4. 237 N3 Anđelko Košec AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V 4:17,082 0:16,463 11,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:20,885 0:00,000 20
2. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 4:24,456 0:03,571 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 A6 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 4:18,913 0:00,000 22,5
2. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:19,831 0:00,918 17
3. 43 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 4:27,322 0:08,409 13,5
4. 423 A6 Željko Tokić AMD Zanatlija VW Polo 1.4 16V 4:31,382 0:12,469 10,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 3:56,827 0:00,000 24
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 3:52,589 0:00,000 24,5
2. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:04,958 0:12,369 18,5
3. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 4:06,454 0:13,865 15
- 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX odustao -
- 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 nije startao -
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 176 A9 Tomislav Tuk AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:28,679 0:00,000 21
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 3:32,926 0:00,000 25
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 4:34,788 0:00,000 20
2. 134 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 4:51,544 0:16,756 15
- 142 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:03,591 0:00,000 22
2. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Peugeot 106 XSI 4:08,267 0:04,676 15,5
3. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:11,107 0:07,516 12
4. 157 H14 Neven Križanac AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:19,084 0:15,493 10
- 124 H14 Antun Vrbanović AMK Stubaki Škoda Favorit odustao -
- 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:56,559 0:00,000 23
2. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:04,507 0:07,948 16,5
3. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 4:08,041 0:11,482 13
4. 155 H15 Marina Miše AMK Trogir Yugo 1.6 5:02,968 1:06,409 10
5. 144 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 8:32,715 4:36,156 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 3:30,796 0:00,000 25
2. 91 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 3:55,063 0:24,267 18,5
3. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:01,023 0:30,227 14,5
4. 197 H16 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 4:23,509 0:52,713 10
- 101 H16 Renato Jaketič AK Klek Mazda 323 F odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV 3:44,018 0:00,000 24,5
2. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 4:10,013 0:25,995 15
3. 15 H17 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Renault 5 GT Turbo 4:27,388 0:43,370 12
4. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 6:04,944 2:20,926 10
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 4:17,752 0:00,000 20
- 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:52,745 0:00,000 25
- 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 nije startao -
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:23,942 0:00,000 20
2. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,761 0:05,819 15
3. 136 21 Jure Gašperov AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,762 0:06,820 12
4. 141 21 Neven Škugor AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:43,537 0:19,595 10
5. 153 21 Zoran Hižak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:02,525 0:38,583 8
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 4:31,033 0:00,000 20
2. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:42,222 0:11,189 15
3. 171 22 Stipe Todorović AK Mihovil Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 4:43,007 0:11,974 12
4. 172 22 Josip Todorović AK Mihovil Šibenik Škoda Fabia 1.4 16V 4:47,691 0:16,658 10
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:49,958 0:00,000 24
- 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 24,5 Tomislav Muhvić N2 24 Kristian Marinić 23 22 Nenad Draganić H14 70,5
2. AMD ZRINSKI 24,5 Ivan Černeha A8 23 Sebastijan Čepar H15 18,5 Denis Močibob A8 66
3. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 21 Tomislav Tuk A9 20 Željko Kelečić N4 65,5
4. ISTRA RACING TEAM 24 Nikola Dobrila A7 21 Kristijan Koraca N1 16,5 Lino Pauletić H15 61,5
5. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 22,5 Robert Nikpalj A6 - 47,5
6. AK KLEK 17 Miroslav Ujdenica A6 15 Milan Brozinić A8 14,5 Jurica Majić H16 46,5
7. AK BUZET AUTOSPORT 25 Viliam Prodan N3 18,5 Alfio Štoković N2 - 43,5
8. AK MIHOVIL ŠIBENIK 15 Boris Belamarić 21 12 Ivica Radić H17 12 Jure Gašperov 21 39
9. AMD ZANATLIJA 15 Igor Cossetto N4 11,5 Anđelko Košec N3 10,5 Željko Tokić A6 37
10. AMK TROGIR 15 Nikola Rožić 22 12 Alen Kapusta N1 10 Marina Miše H15 37
11. AK RIJEKA 20 Igor Krišto H18 15 Zoran Grabović H17 - 35
12. SAK SPLIT 20 Goran Rajčić 22 14,5 Martin Mustapić N5 - 34,5
13. AK SB AUTO SPORT 19 Goran Sertić N3 13 Denis Nišević H15 - 32
14. AMK SOLIN 25 Robert Bradarić ST11 - - 25
15. AMD MATULJI RACING 25 Rajko Vlah E19 - - 25
16. AMK RAGUSA RACING 13,5 Ante Alduk A6 10 Neven Križanac H14 - 23,5
17. AK DUBROVNIK RACING 18,5 Maro Franić H16 - - 18,5
18. AMD GROBNIK 15 Marko Ćoza N2 - - 15
19. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Mario Barović H13 - - 15
20. AMK STUBAKI 8 Zoran Hižak 21 - - 8
21. AMK BUZET 8 Miroslav Poljak H15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 25 Viliam Prodan N3 18,5 Alfio Štoković N2 - 43,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA