AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
SUZUKI PUPEK 15. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '08
Stubičke Toplice, 13.-14.09.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 6:41,040 0:00,000 10
2. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 6:45,324 0:04,284 8
3. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:00,858 0:19,818 6
4. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 7:07,720 0:26,680 5
5. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 7:13,445 0:32,405 4
6. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 7:13,702 0:32,662 3
7. 227 N5 Nenad Lončarić AK Astra Mitsubishi Lancer Evo IX 7:16,451 0:35,411 2
8. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 7:19,092 0:38,052 1
9. 225 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Peugeot 206 7:19,270 0:38,230 -
10. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 7:23,743 0:42,703 -
11. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 7:24,401 0:43,361 -
12. 234 A7 Tihomir Simon AK Astra Citroën C2 R2 Max 7:25,253 0:44,213 -
13. 99 A7 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Citroën C2 R2 7:25,807 0:44,767 -
14. 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 7:28,756 0:47,716 -
15. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
VW Golf IV 7:28,971 0:47,931 -
16. 44 23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart Turbo 7:30,413 0:49,373 -
17. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 7:32,795 0:51,755 -
18. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 7:36,301 0:55,261 -
19. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 7:37,555 0:56,515 -
20. 75 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 7:38,559 0:57,519 -
21. 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 7:40,326 0:59,286 -
22. 237 N3 Anđelko Košec AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V 7:43,654 1:02,614 -
23. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 7:43,827 1:02,787 -
24. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,818 1:03,778 -
25. 187 N3 Zdravko Draženović AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V 7:48,322 1:07,282 -
26. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:50,442 1:09,402 -
27. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 7:50,745 1:09,705 -
28. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 7:51,457 1:10,417 -
29. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:54,530 1:13,490 -
30. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 7:59,024 1:17,984 -
31. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 8:00,223 1:19,183 -
32. 197 H16 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 8:02,901 1:21,861 -
33. 226 N4 Andrej Veronek AK Delta Seat Ibiza 1.9 TDi 8:03,729 1:22,689 -
34. 245 N3 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 8:04,291 1:23,251 -
35. 230 A6 Marko Đurković AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 8:08,148 1:27,108 -
36. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 8:09,161 1:28,121 -
37. 153 21 Zoran Hižak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:09,241 1:28,201 -
38. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 8:09,346 1:28,306 -
39. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 8:10,895 1:29,855 -
40. 52 H14 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 8:11,483 1:30,443 -
41. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 8:14,181 1:33,141 -
42. 231 A6 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija VW Polo 1.4 16V 8:14,990 1:33,950 -
43. 93 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC 8:15,376 1:34,336 -
44. 164 H15 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 8:18,460 1:37,420 -
45. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:19,090 1:38,050 -
46. 244 H17 Nenad Damarija AK Delta Timing Škoda Fabia 1.9 TDi 8:20,670 1:39,630 -
47. 223 N1 Danijel Vojvodić AMK Stubaki Peugeot 106 Rallye 1.3 8:20,718 1:39,678 -
48. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 8:20,889 1:39,849 -
49. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 8:21,865 1:40,825 -
50. 229 A6 Kristian Letner AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:25,760 1:44,720 -
51. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 8:26,573 1:45,533 -
52. 233 A6 Branko Labaš AMK Stubaki VW Polo 1.4 16V 8:26,605 1:45,565 -
53. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 8:29,129 1:48,089 -
54. 224 N1 Juraj Combaj AMD Zanatlija Suzuki Swift 1.3 GTi 8:29,551 1:48,511 -
55. 238 N3 Damir Meznarić AK Delta Renault Clio Williams 8:30,131 1:49,091 -
56. 172 22 Ivica Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 16V 8:33,424 1:52,384 -
57. 87 H14 Branimir Kučko AMK Stubaki Škoda Favorit 8:34,630 1:53,590 -
58. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:41,013 1:59,973 -
59. 221 21 Goran Šams AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:41,814 2:00,774 -
60. 240 H14 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 8:45,728 2:04,688 -
61. 173 22 Ivan Filakovac AK Delta Škoda Fabia 1.4 16V 8:46,029 2:04,989 -
62. 171 22 Mirna Ključariček AK Delta Škoda Fabia 1.4 16V 8:46,973 2:05,933 -
63. 235 A6 Hrvoje Radan AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 9:04,115 2:23,075 -
64. 232 A6 Lana Sutlović AK Delta Ford Ka 9:19,066 2:38,026 -
- 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
- 125 H15 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo odustao -
- 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport odustao -
- 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa odustao -
- 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX odustao -
- 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane odustao -
- 228 N5 Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 239 A10 Damir Habazin AK Delta Subaru Impreza odustao -
- 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 95 A8 Dražen Pigl AK Delta Peugeot 306 S16 nije startao -
- 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 nije startao -
- 163 22 Daniel Matešković AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
- 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 nije startao -
- 236 N3 Robert Novosel AK Delta Timing Honda Integra Type-R nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 7:11,515 0:00,000 10
2. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 7:29,178 0:17,663 8
3. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 7:39,242 0:27,727 6
- 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 N1 Danijel Vojvodić AMK Stubaki Peugeot 106 Rallye 1.3 8:20,718 0:00,000 20,5
2. 224 N1 Juraj Combaj AMD Zanatlija Suzuki Swift 1.3 GTi 8:29,551 0:08,833 15
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 7:36,301 0:00,000 24
2. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 8:10,895 0:34,594 16
- 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 nije startao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 225 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Peugeot 206 7:19,270 0:00,000 24,5
2. 237 N3 Anđelko Košec AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V 7:43,654 0:24,384 18,5
3. 187 N3 Zdravko Draženović AMD Zanatlija Opel Astra GSi 16V 7:48,322 0:29,052 15
4. 245 N3 Mario Šarik AK Dubrava Honda Civic Type-R 8:04,291 0:45,021 11,5
5. 238 N3 Damir Meznarić AK Delta Renault Clio Williams 8:30,131 1:10,861 8
- 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport odustao -
- 236 N3 Robert Novosel AK Delta Timing Honda Integra Type-R nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:50,442 0:00,000 22,5
2. 226 N4 Andrej Veronek AK Delta Seat Ibiza 1.9 TDi 8:03,729 0:13,287 17
3. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 8:29,129 0:38,687 12
4. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:41,013 0:50,571 10
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 227 N5 Nenad Lončarić AK Astra Mitsubishi Lancer Evo IX 7:16,451 0:00,000 25
- 228 N5 Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 230 A6 Marko Đurković AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 8:08,148 0:00,000 22,5
2. 231 A6 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija VW Polo 1.4 16V 8:14,990 0:06,842 17
3. 229 A6 Kristian Letner AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:25,760 0:17,612 14
4. 233 A6 Branko Labaš AMK Stubaki VW Polo 1.4 16V 8:26,605 0:18,457 12
5. 235 A6 Hrvoje Radan AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 9:04,115 0:55,967 10
6. 232 A6 Lana Sutlović AK Delta Ford Ka 9:19,066 1:10,918 8
- 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 7:13,445 0:00,000 24
2. 234 A7 Tihomir Simon AK Astra Citroën C2 R2 Max 7:25,253 0:11,808 17,5
3. 99 A7 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Citroën C2 R2 7:25,807 0:12,362 14
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 7:07,720 0:00,000 24,5
2. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 7:13,702 0:05,982 18,5
3. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 7:19,092 0:11,372 15
4. 75 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams 7:38,559 0:30,839 11,5
5. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 7:50,745 0:43,025 9
- 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX odustao -
- 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane odustao -
- 95 A8 Dražen Pigl AK Delta Peugeot 306 S16 nije startao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 239 A10 Damir Habazin AK Delta Subaru Impreza odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 6:45,324 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC 8:15,376 0:00,000 20
- 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 7:24,401 0:00,000 25,5
2. 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 7:28,756 0:04,355 20
3. 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 7:40,326 0:15,925 14,5
4. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 7:43,827 0:19,426 12
5. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:54,530 0:30,129 10
6. 52 H14 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 8:11,483 0:47,082 8
7. 87 H14 Branimir Kučko AMK Stubaki Škoda Favorit 8:34,630 1:10,229 6
8. 240 H14 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 8:45,728 1:21,327 5
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 7:23,743 0:00,000 24
2. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 7:51,457 0:27,714 15
3. 164 H15 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo 8:18,460 0:54,717 12
- 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 odustao -
- 125 H15 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 6:41,040 0:00,000 25
2. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 7:37,555 0:56,515 16
3. 197 H16 Ivan Stipetić AK Klek Škoda Octavia 8:02,901 1:21,861 12
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
VW Golf IV 7:28,971 0:00,000 22,5
2. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 7:59,024 0:30,053 15
3. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 8:00,223 0:31,252 12
4. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 8:09,161 0:40,190 10
5. 244 H17 Nenad Damarija AK Delta Timing Škoda Fabia 1.9 TDi 8:20,670 0:51,699 8
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa odustao -
- 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 7:11,515 0:00,000 25
2. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 7:39,242 0:27,727 19
- 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus odustao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 7:29,178 0:00,000 14,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,818 0:00,000 20
2. 153 21 Zoran Hižak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:09,241 0:24,423 15
3. 159 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 8:09,346 0:24,528 12
4. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:19,090 0:34,272 10
5. 221 21 Goran Šams AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:41,814 0:56,996 8
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 8:14,181 0:00,000 22
2. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 8:20,889 0:06,708 17
3. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 8:21,865 0:07,684 14
4. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 8:26,573 0:12,392 12
5. 172 22 Ivica Magdić AK Info Kart Škoda Fabia 1.4 16V 8:33,424 0:19,243 10
6. 173 22 Ivan Filakovac AK Delta Škoda Fabia 1.4 16V 8:46,029 0:31,848 8
7. 171 22 Mirna Ključariček AK Delta Škoda Fabia 1.4 16V 8:46,973 0:32,792 6
- 163 22 Daniel Matešković AK Pula-Rovinj Škoda Fabia 1.4 16V nije startao -
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:00,858 0:00,000 24,5
2. 44 23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart Turbo 7:30,413 0:29,555 17
3. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 7:32,795 0:31,937 13,5
- 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25,5 Sergio Miščenić H14 25 Igor Gauš E19 24,5 Ivan Černeha A8 75
2. AK DUBRAVA 22,5 Dejan Dimitrijević H17 22,5 Željko Kelečić N4 22,5 Marko Đurković A6 67,5
3. AMK STUBAKI 24,5 David Mrzljak N3 20,5 Daniel Vojvodić N1 15 Zoran Hižak 21 60
4. AK PULA-ROVINJ 24,5 Kristian Marinić 23 16 Toni Delbianco N2 12 Nenad Draganić H14 52,5
5. AMD ZANATLIJA 18,5 Anđelko Košec N3 17 Nedjeljko Poslončec A6 15 Zdravko Draženović N3 50,5
6. AK KLEK 18,5 Milan Brozinić A8 16 Jurica Majić H16 14,5 Renato Jaketić H14 49
7. AK ASTRA 25 Nenad Lončarić N5 17,5 Tihomir Simon A7 - 42,5
8. AMD MATULJI RACING 20 Dario Šamec 21 17 Robin Malinarić 22 - 37
9. AK DELTA 17 Andrej Veronek N4 8 Damir Meznarić N3 8 Ivan Filakovac 22 33
10. AK BUZET AUTOSPORT 24 Viliam Prodan N2 8 Alfio Štoković H14 - 32
11. AK RIJEKA 15 Zoran Grabović H17 11,5 Marin Čohar A8 - 26,5
12. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 - - 25
13. ISTRA RACING TEAM 24 Nikola Dobrila A7 - - 24
14. SAK SPLIT 22 Goran Rajčić 22 - - 22
15. AMK BUZET 20 Denis Sandalj H13 - - 20
16. AK MIHOVIL ŠIBENIK 10 Boris Belamarić 21 9 Boris Štrkalj A8 - 19
17. AK DUBROVNIK RACING 17 Niko Pulić 23 - - 17
18. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
19. AK SB AUTO SPORT 15 Denis Nišević H15 - - 15
20. AMK SKOK RACING 14,5 Riccardo Ala CN20 - - 14,5
21. AMK TROGIR 14 Nikola Rožić 22 - - 14
22. AK INA ZAGREB 12 Marko Pikula H15 - - 12
23. AK INFO KART 10 Ivica Magdić 22 - - 10
24. AK DELTA TIMING 8 Nenad Damarija H17 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RACING TEAM DUBRAVA 22,5 Dejan Dimitrijević H17 22,5 Željko Kelečić N4 0 Boris Durlen H18 45
2. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 24 Viliam Prodan N2 8 Alfio Štoković H14 0 Manuel Kodelja A6 32
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA