AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
UČKA '08
Učka, 07.-08.06.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 4:15,276 0:00,000 10
2. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 4:19,784 0:04,508 8
3. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:29,542 0:14,266 6
4. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:29,645 0:14,369 5
5. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:30,072 0:14,796 4
6. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:32,891 0:17,615 3
7. 25 N5 Neven Sušanj AMD Zrinski Subaru Impreza 4:33,556 0:18,280 2
8. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 4:34,521 0:19,245 1
9. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:35,151 0:19,875 -
10. 117 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 2.0 16V 4:37,114 0:21,838 -
11. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 4:37,516 0:22,240 -
12. 44 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Renault Clio 4:40,271 0:24,995 -
13. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:42,496 0:27,220 -
14. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:42,593 0:27,317 -
15. 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 4:42,890 0:27,614 -
16. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 4:43,188 0:27,912 -
17. 14 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:43,690 0:28,414 -
18. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:44,073 0:28,797 -
19. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:44,279 0:29,003 -
20. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:44,817 0:29,541 -
21. 99 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 4:45,401 0:30,125 -
22. 178 N3 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Renault Clio 2.0 Sport 4:46,087 0:30,811 -
23. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 4:48,984 0:33,708 -
24. 24 A7 Alen Perušić AMD Matulji Racing Peugeot 106 4:52,410 0:37,134 -
25. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 4:53,847 0:38,571 -
26. 58 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Citroën AX GTi 4:54,357 0:39,081 -
27. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 4:54,937 0:39,661 -
28. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 4:56,886 0:41,610 -
29. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:01,355 0:46,079 -
30. 110 23 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf 5:01,941 0:46,665 -
31. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 5:02,750 0:47,474 -
32. 137 23 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 5:02,848 0:47,572 -
33. 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 5:03,344 0:48,068 -
34. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 5:04,037 0:48,761 -
35. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 5:04,372 0:49,096 -
36. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 5:04,498 0:49,222 -
37. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 5:04,542 0:49,266 -
38. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio Sport 5:08,171 0:52,895 -
39. 37 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 5:08,546 0:53,270 -
40. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:08,766 0:53,490 -
41. 100 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 5:09,341 0:54,065 -
42. 185 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 5:11,307 0:56,031 -
43. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 5:11,907 0:56,631 -
44. 98 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 5:13,807 0:58,531 -
45. 149 H15 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 5:15,215 0:59,939 -
46. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 5:18,040 1:02,764 -
47. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:18,149 1:02,873 -
48. 125 H15 Goran Načinović AMD Opatija Yugo 1.6 5:20,156 1:04,880 -
49. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:21,606 1:06,330 -
50. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:24,366 1:09,090 -
51. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:26,617 1:11,341 -
52. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 5:27,068 1:11,792 -
53. 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 5:27,977 1:12,701 -
54. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 5:30,503 1:15,227 -
55. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 5:31,426 1:16,150 -
56. 148 H13 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 5:35,334 1:20,058 -
57. 153 21 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:41,399 1:26,123 -
58. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:57,784 1:42,508 -
59. 193 H13 Robert Lukašić AK Pula-Rovinj Yugo 1.1 6:31,764 2:16,488 -
60. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:47,763 2:32,487 -
- 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 31 H14 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.4 odustao -
- 39 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Renault Clio Sport odustao -
- 73 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi odustao -
- 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 odustao -
- 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 odustao -
- 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 4 H18 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 74 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 2.0 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:57,684 0:00,000 10
2. 30 E19 Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik Nissan Coloni 4:06,478 0:08,794 8
3. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:51,792 0:54,108 6
4. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 5:21,352 1:23,668 5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:08,766 0:00,000 20,5
2. 41 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:24,366 0:15,600 15
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 4:54,937 0:00,000 22,5
2. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 5:04,372 0:09,435 17
3. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 5:04,542 0:09,605 13,5
4. 98 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 5:13,807 0:18,870 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:35,151 0:00,000 24
2. 44 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka Renault Clio 4:40,271 0:05,120 18,5
3. 178 N3 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Renault Clio 2.0 Sport 4:46,087 0:10,936 15
4. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio Sport 5:08,171 0:33,020 11
5. 100 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 5:09,341 0:34,190 8
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 5:18,040 0:00,000 20
2. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:21,606 0:03,566 15
3. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 5:30,503 0:12,463 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N5 Valter Nežić AK Buzet Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:29,645 0:00,000 25
2. 25 N5 Neven Sušanj AMD Zrinski Subaru Impreza 4:33,556 0:03,911 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 4:43,188 0:00,000 22
2. 58 A6 Ivo Ivančević AK Speedy Citroën AX GTi 4:54,357 0:11,169 15
3. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 5:04,037 0:20,849 12
- 73 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:42,593 0:00,000 23
2. 52 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Citroën Saxo VTS 4:42,890 0:00,297 17,5
3. 99 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 4:45,401 0:02,808 13
4. 24 A7 Alen Perušić AMD Matulji Racing Peugeot 106 4:52,410 0:09,817 10
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 4:32,891 0:00,000 26,5
2. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 4:34,521 0:01,630 21
3. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 4:42,496 0:09,605 17,5
4. 19 A8 Denis Močibob AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:44,279 0:11,388 13,5
5. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 4:48,984 0:16,093 10,5
6. 37 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 1.8 5:08,546 0:35,655 8
- 39 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Renault Clio Sport odustao -
- 74 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 2.0 nije startao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 4:19,784 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:26,617 0:00,000 20
2. 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 5:27,977 0:01,360 15
3. 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 5:31,426 0:04,809 12
4. 148 H13 Elvis Kadunc AMD Opatija Zastava 750 5:35,334 0:08,717 10
5. 193 H13 Robert Lukašić AK Pula-Rovinj Yugo 1.1 6:31,764 1:05,147 8
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:01,355 0:00,000 20
2. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 5:11,907 0:10,552 15
3. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:47,763 1:46,408 12
- 31 H14 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.4 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:44,073 0:00,000 24
2. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 4:44,817 0:00,744 18,5
3. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 4:53,847 0:09,774 15
4. 145 H15 Igor Janko AMK Skok Racing Yugo 1.6 5:03,344 0:19,271 12
5. 149 H15 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 5:15,215 0:31,142 10
6. 125 H15 Goran Načinović AMD Opatija Yugo 1.6 5:20,156 0:36,083 8
- 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 4:15,276 0:00,000 15
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Renault Clio V6 Trophy 4:37,516 0:00,000 23
2. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 4:56,886 0:19,370 15,5
3. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 5:02,750 0:25,234 12
4. 185 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 5:11,307 0:33,791 10
- 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:29,542 0:00,000 24,5
2. 14 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 4:43,690 0:14,148 17,5
3. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 5:04,498 0:34,956 12
- 2 H18 Boris Durlen AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 4 H18 Zvonko Brkljačić AK Dubrava
Racing Team Dubrava
Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E19 Franjo Kunčer AK Mihovil Šibenik Nissan Coloni 4:06,478 0:00,000 24,5
2. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:51,792 0:45,314 19
3. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 5:21,352 1:14,874 15,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:57,684 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Dario Šamec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:18,149 0:00,000 20
2. 153 21 Tomislav Gredičak AMK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:41,399 0:23,250 15
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 5:27,068 0:00,000 20
2. 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:57,784 0:30,716 15
- 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:30,072 0:00,000 24
2. 117 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 2.0 16V 4:37,114 0:07,042 18,5
3. 110 23 Sanjin Soldatić AK Rijeka VW Golf 5:01,941 0:31,869 12
4. 137 23 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 5:02,848 0:32,776 10
- 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 25 Valter Nežić N5 22,5 Viliam Prodan N2 22 Manuel Kodelja A6 69,5
2. AK PULA-ROVINJ 24 Saša Radola N3 24 Kristian Marinić E1 21 Emanuel Mogorović A8 69
3. AMD ZRINSKI 26,5 Ivan Černeha A8 20 Filip Valjan 22 19,5 Neven Sušanj N5 66
4. AMD MATULJI RACING 24,5 Siniša Krainc H18 20 Dario Šamec 21 19 Rajko Vlah E19 63,5
5. ISTRA RACING TEAM 23 Nikola Dobrila A7 20,5 Kristijan Koraca N1 18,5 Lino Pauletić H15 62
6. AK RIJEKA 24 Dejan Kopajtić H15 18,5 Tomislav Šepić N3 13 Marin Petrić A7 55,5
7. AK DUBRAVA 23 Dejan Dimitrijević H17 15 Željko Kelečić N4 12 Tomislav Mikulić N4 50
8. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović H13 15 Vili Buršić H13 15 Riccardo Ala CN20 50
9. AK MIHOVIL ŠIBENIK 24,5 Franjo Kunčer E19 17,5 Boris Štrkalj A8 - 42
10. AK SB AUTO SPORT 15 Denis Nišević H15 11 Goran Sertić N3 10 Mato Dumenčić H17 36
11. AMD OPATIJA 10 Elvis Kadunc H13 10 Leo Černi H15 8 Goran Načinović H15 28
12. AMD ZANATLIJA 20 Igor Cossetto N4 - - 20
13. AK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 - - 15
14. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
15. AK SPEEDY 15 Ivo Ivančević A6 - - 15
16. AMK STUBAKI 15 Tomislav Gredičak 21 - - 15
17. AMK TROGIR 15 Nikola Rožić 22 - - 15
18. AK KLEK 12 Miroslav Ujdenica A6 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 22,5 Viliam Prodan N2 22 Manuel Kodelja A6 17,5 Alfio Štoković A7 62
2. RACING TEAM DUBRAVA 23 Dejan Dimitrijević H17 0 Zvonko Brkljačić H18 0 Boris Durlen H18 23
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA