AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ČABAR-JANAF '08
Čabar, 30.-31.08.2008.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 6:08,470 0:00,000 10
2. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 6:13,125 0:04,655 8
3. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:23,495 0:15,025 6
4. 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 6:28,420 0:19,950 5
5. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf 6:33,966 0:25,496 4
6. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:36,617 0:28,147 3
7. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 6:38,011 0:29,541 2
8. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:38,381 0:29,911 1
9. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 6:39,658 0:31,188 -
10. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:41,142 0:32,672 -
11. 99 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 6:41,578 0:33,108 -
12. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:42,681 0:34,211 -
13. 117 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 2.0 16V 6:44,410 0:35,940 -
14. 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 6:45,002 0:36,532 -
15. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 6:47,713 0:39,243 -
16. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 6:47,782 0:39,312 -
17. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:48,477 0:40,007 -
18. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:49,770 0:41,300 -
19. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:50,699 0:42,229 -
20. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:51,170 0:42,700 -
21. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 6:51,924 0:43,454 -
22. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:52,038 0:43,568 -
23. 91 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 6:52,039 0:43,569 -
24. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 6:52,526 0:44,056 -
25. 31 H14 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.4 6:53,984 0:45,514 -
26. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:55,574 0:47,104 -
27. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:55,779 0:47,309 -
28. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 6:57,532 0:49,062 -
29. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 6:57,740 0:49,270 -
30. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 6:58,603 0:50,133 -
31. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 7:01,329 0:52,859 -
32. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 7:01,673 0:53,203 -
33. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 7:02,295 0:53,825 -
34. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 7:04,661 0:56,191 -
35. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:10,100 1:01,630 -
36. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 7:12,715 1:04,245 -
37. 142 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC 7:14,716 1:06,246 -
38. 100 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:16,420 1:07,950 -
39. 196 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:16,585 1:08,115 -
40. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 7:19,270 1:10,800 -
41. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 7:23,600 1:15,130 -
42. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:23,726 1:15,256 -
43. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:27,226 1:18,756 -
44. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:27,624 1:19,154 -
45. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:30,843 1:22,373 -
46. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 7:33,132 1:24,662 -
47. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:35,235 1:26,765 -
48. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:36,651 1:28,181 -
49. 98 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 7:43,965 1:35,495 -
50. 89 A7 Nikola Mijandrušić Istra Racing Team Opel Corsa 1.6 7:46,060 1:37,590 -
51. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 7:51,308 1:42,838 -
52. 423 A6 Željko Tokić AMD Zanatlija VW Polo 1.4 16V 7:57,175 1:48,705 -
53. 160 21 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:29,411 2:20,941 -
54. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 9:15,252 3:06,782 -
- 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 185 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta odustao -
- 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:51,644 0:00,000 10
2. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 6:02,380 0:10,736 8
3. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 6:11,814 0:20,170 6
4. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:29,191 0:37,547 5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N1 Kristijan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:23,726 0:00,000 11,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 195 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 1.6 6:57,532 0:00,000 24,5
2. 32 N2 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 XSi 7:01,673 0:04,141 19
3. 196 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:16,585 0:19,053 15
4. 120 N2 Toni Delbianco AK Pula-Rovinj Citroën Saxo VTS 7:19,270 0:21,738 12,5
5. 98 N2 Ozren Vitezica AMD Matulji Racing Peugeot 106 7:43,965 0:46,433 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:49,770 0:00,000 25
2. 100 N3 Danijel Vitezica AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:16,420 0:26,650 18,5
3. 138 N3 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio RS Sport 7:51,308 1:01,538 12
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 N4 Igor Cossetto AMD Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 7:23,600 0:00,000 22
2. 165 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:30,843 0:07,243 16
3. 78 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:36,651 0:13,051 12,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Suzuki Swift 1.3 GTi 6:51,924 0:00,000 21,5
2. 36 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 7:12,715 0:20,791 15,5
3. 423 A6 Željko Tokić AMD Zanatlija VW Polo 1.4 16V 7:57,175 1:05,251 12
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 183 A7 Nikola Dobrila Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:41,142 0:00,000 23,5
2. 99 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 R2 6:41,578 0:00,436 18
3. 89 A7 Nikola Mijandrušić Istra Racing Team Opel Corsa 1.6 7:46,060 1:04,918 12
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 A8 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R 6:38,381 0:00,000 24,5
2. 109 A8 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault Megane 6:39,658 0:01,277 19
3. 104 A8 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:48,477 0:10,096 14,5
4. 77 A8 Boris Štrkalj AK Mihovil Šibenik Opel Calibra 2.0 6:50,699 0:12,318 12
5. 175 A8 Matija Čelhar AMD Matulji Racing Škoda Octavia 1.8 GLX 6:52,038 0:13,657 9
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 ST11 Robert Bradarić AMK Solin Vauxhall Vectra 6:13,125 0:00,000 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 142 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 SEC 7:14,716 0:00,000 20
2. 102 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 7:27,226 0:12,510 15
- 122 H13 Vili Buršić AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 194 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H14 Željko Hitrec AMD Zrinski Škoda Felicia 6:45,002 0:00,000 21
2. 114 H14 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 6:47,713 0:02,711 15,5
3. 115 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 6:51,170 0:06,168 12
4. 31 H14 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.4 6:53,984 0:08,982 10
5. 106 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:10,100 0:25,098 8
- 101 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 6:38,011 0:00,000 22,5
2. 20 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:42,681 0:04,670 17
3. 108 H15 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6 6:55,574 0:17,563 12
4. 126 H15 Denis Nišević AK SB Auto Sport Yugo 1.6 7:01,329 0:23,318 10
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 H16 Branko Krstulović AK Split Motorsport Opel Vectra 2.0 6:08,470 0:00,000 25
2. 91 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 6:52,039 0:43,569 15
3. 94 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 6:55,779 0:47,309 12
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf 6:33,966 0:00,000 23,5
2. 121 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo 6:57,740 0:23,774 15
3. 111 H17 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.1 16V 6:58,603 0:24,637 12
4. 105 H17 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 16V 7:02,295 0:28,329 10
5. 103 H17 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 2.1 7:04,661 0:30,695 8
- 185 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H18 Siniša Krainc AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:23,495 0:00,000 24,5
2. 150 H18 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 6:52,526 0:29,031 15
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 E19 Branimir Radić AMD Zrinski VW F-2002 6:02,380 0:00,000 24,5
2. 43 E19 Igor Gauš AMD Zrinski Formula Opel Lotus 6:11,814 0:09,434 19
3. 22 E19 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:29,191 0:26,811 15,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:51,644 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 21 Ivica Radić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 8:29,411 0:00,000 20
2. 152 21 Boris Belamarić AK Mihovil Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 9:15,252 0:45,841 15
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 22 Robin Malinarić AMD Matulji Racing Škoda Fabia 1.4 16V 7:27,624 0:00,000 20
2. 161 22 Filip Valjan AMD Zrinski Škoda Fabia 1.4 16V 7:33,132 0:05,508 15
3. 170 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:35,235 0:07,611 12
- 167 22 Nikola Rožić AMK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 119 23 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.8 6:28,420 0:00,000 24
2. 11 23 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 6:36,617 0:08,197 18
3. 117 23 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf 2.0 16V 6:44,410 0:15,990 13,5
4. 5 23 Cvetko Jaketič AK Klek Škoda Octavia 6:47,782 0:19,362 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 24,5 Ivan Černeha A8 24,5 Branimir Radić E19 22,5 Sebastijan Čepar H15 71,5
2. AK PULA-ROVINJ 25 Saša Radola N3 24,5 Tomislav Muhvić N2 19 Emanuel Mogorović A8 68,5
3. AMD MATULJI RACING 24,5 Siniša Krainc H18 20 Robin Malinarić 22 18,5 Danijel Vitezica N3 63
4. AK BUZET AUTOSPORT 21,5 Manuel Kodelja A6 19 Viliam Prodan N2 15 Saša Černeka N2 55,5
5. AK DUBRAVA 23,5 Dejan Dimitrijević H17 16 Tomislav Mikulić N4 12,5 Željko Kelečić N4 52
6. AK RIJEKA 18 Marin Petrić A7 17 Dejan Kopajtić H15 15 Igor Krišto H18 50
7. ISTRA RACING TEAM 23,5 Nikola Dobrila A7 12 Nikola Mijandrušić A7 12 Lino Pauletić H15 47,5
8. AK MIHOVIL ŠIBENIK 20 Ivica Radić 21 15 Boris Belamarić 21 12 Boris Štrkalj A8 47
9. AK KLEK 15,5 Miroslav Ujdenica A6 14,5 Milan Brozinić A8 12 Jurica Majić H16 42
10. AMD ZANATLIJA 22 Igor Cossetto N4 12 Željko Tokić A6 - 34
11. AMK SKOK RACING 15 Donald Milokanović H13 15 Riccardo Ala CN20 - 30
12. AK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H16 - - 25
13. AK DELTA 24 Mladen Šekoranja 23 - - 24
14. AK SB AUTO SPORT 12 Goran Sertić N3 10 Denis Nišević H15 - 22
15. AMK BUZET 20 Denis Sandalj H13 - - 20
16. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić ST11 - - 15
17. AK DUBROVNIK RACING 15 Maro Franić H16 - - 15
18. SAK SPLIT 12 Goran Rajčić 22 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 21,5 Manuel Kodelja A6 19 Viliam Prodan N2 - 40,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA