NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA EUROLINE '08
Zagreb-Špansko, 19.10.2008.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Katja Pivk AK NPI Idrija SLO 5 5:39,968 0:00,000 -
2. 2 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR 5 5:41,963 0:01,995 -
3. 115 Tanya Mirt AKK Sportstil SLO 5 5:52,753 0:12,785 -
4. 7 Jan Pokos AK Speedy HR 5 5:52,890 0:12,922 -
5. 6 Leo Grdić Podravina Koprivnica HR 5 5:57,069 0:17,101 -
6. 3 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 5 5:59,978 0:20,010 -
7. 8 Mia Matrljan Podravina Koprivnica HR 5 6:06,323 0:26,355 -
8. 4 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR 5 6:27,073 0:47,105 -
- 21 Adrian Sekulić Podravina Koprivnica HR 1 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 10 9:31,211 0:00,000 20
2. 3 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 10 9:35,848 0:04,637 15
3. 6 Mislav Mikulec AK Info Kart HR 10 9:35,942 0:04,731 12
4. 15 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 10 9:36,757 0:05,546 10
5. 2 Moni Petrović AK Speedy HR 10 9:47,790 0:16,579 8
6. 21 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 10 9:56,839 0:25,628 6
7. 7 Petra Lesički Podravina Koprivnica HR 10 10:09,944 0:38,733 4
8. 12 Dino Paleka KK Koprivnica HR 10 10:22,478 0:51,267 3
9. 22 Luka Đurđ KK Koprivnica HR 10 10:22,621 0:51,410 2
10. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki HR 9 10.10.069 1 krug 1
 
KLASA II - 2. UTRKA
*-prerani start
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Mislav Mikulec AK Info Kart HR 10 9:34,666 0:00,000 20
2. 3 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 10 9:39,918 0:05,252 15
3. 15 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 10 9:43,928 0:09,262 12
4. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 10 9:44,040 0:09,374 10
5. 2 Moni Petrović AK Speedy HR 10 9:58,280 0:23,614 8
6. 7 Petra Lesički Podravina Koprivnica HR 10 10:17,980 0:43,314 6
7. 12 Dino Paleka KK Koprivnica HR 10 10:29,674 0:55,008 4
8. 22 Luka Đurđ KK Koprivnica HR 10 10:29,852 0:55,186 3
9. 21 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 9 9:48,770 1 krug 2*
10. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki HR 9 10:16,548 1 krug 1
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 405 Borna Vlašić Podravina Koprivnica HR 8 6:38,263 0:00,000 20
2. 7 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 8 6:42,812 0:04,549 15
3. 424 Sanjin Trope AK Quickly HR 8 6:44,049 0:05,786 12
4. 22 Nikola Belohradski Klakson HR 8 7:36,247 0:57,984 10
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 8 6:33,839 0:00,000 20
2. 405 Borna Vlašić Podravina Koprivnica HR 8 6:36,612 0:02,773 15
3. 424 Sanjin Trope AK Quickly HR 8 6:41,379 0:07,540 12
4. 22 Nikola Belohradski Klakson HR 8 6:41,742 0:07,903 10
 
KLASA VII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 10 7:54,675 0:00,000 -
2. 2 Damir Nakić KK 1 Zagreb HR 10 7:55,552 0:00,877 20
3. 1 Ratko Medenec KK 1 Zagreb HR 10 8:06,834 0:12,159 15
4. 33 Renato Dujmović AMK Buzet HR 10 8:08,042 0:13,367 12
5. 3 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb HR 10 8:16,907 0:22,232 10
6. 10 Zlatko Banić SAK Split HR 10 8:20,559 0:25,884 8
 
KLASA VII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 10 7:54,554 0:00,000 -
2. 2 Damir Nakić KK 1 Zagreb HR 10 7:55,476 0:00,922 20
3. 1 Ratko Medenec KK 1 Zagreb HR 10 8:08,863 0:14,309 15
4. 33 Renato Dujmović AMK Buzet HR 10 8:09,266 0:14,712 12
5. 3 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb HR 10 8:10,067 0:15,513 10
6. 10 Zlatko Banić SAK Split HR 10 8:22,516 0:27,962 8
 
KLASA VIII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 14 11:09,836 0:00,000 20
2. 74 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 14 11:13,720 0:03,884 15
3. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 14 11:15,438 0:05,602 12
4. 2 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb HR 14 11:25,068 0:15,232 10
5. 617 Hinko Pavlec KU Novi Marof HR 14 11:38,021 0:28,185 8
6. 19 Željko Lovrenc AMK Cobra HR 13 12:04,344 1 krug 6
- 13 Matija Momčilović Podravina Koprivnica HR 14 isključen -
- 1 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 6 odustao -
 
KLASA VIII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 14 11:07,717 0:00,000 20
2. 74 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 14 11:11,909 0:04,192 15
3. 1 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 14 11:20,216 0:12,499 12
4. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 14 11:26,064 0:18,347 10
5. 617 Hinko Pavlec KU Novi Marof HR 14 11:41,818 0:34,101 8
6. 19 Željko Lovrenc AMK Cobra HR 13 11.41,383 1 krug 6
- 13 Matija Momčilović Podravina Koprivnica HR 14 isključen -
- 2 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb HR 5 odustao -
 
KLASA IX - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Samir Smailagić AK Info Kart HR 8 7:18,851 0:00,000 20
2. 34 Marko Živković KK 1 Zagreb HR 8 7:23,598 0:04,747 15
3. 20 Ivijan Rajnović AMK Cobra HR 8 7:23,981 0:05,130 12
4. 5 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 8 7:26,148 0:07,297 10
5. 17 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 8 7:27,889 0:09,038 8
6. 22 Miljenko Šimunić AMK Stubaki HR 8 7:52,958 0:34,107 6
 
KLASA IX - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Samir Smailagić AK Info Kart HR 8 7:21,984 0:00,000 20
2. 17 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 8 7:24,747 0:02,763 15
3. 5 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 8 7:24,876 0:02,892 12
4. 20 Ivijan Rajnović AMK Cobra HR 8 7:25,883 0:03,899 10
5. 34 Marko Živković KK 1 Zagreb HR 8 7:26,844 0:04,860 8
6. 22 Miljenko Šimunić AMK Stubaki HR 8 7:52,820 0:30,836 6
 
PRVENSTVO HRVATSKE