štopericaciljna zastavica 1.-2. 06.04.08. - Nagrada Liqui Molly
3.-4. 20.04.08. - Nagrada Filtron-a
5.-6. 25.05.08. - Nagrada Continental
  7.-  8. 22.06.08. - Nagrada Multiconsult
  9.-10. 21.09.08. - Nagrada Vin.jeseni
11.-12. 19.10.08. - Nagrada Euroline
PRVENSTVO HRVATSKE
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA I - MINI 50-BIODIESEL
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 2 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR + - + - + - + - + - + - -
- 3 Fran Tisaj KK Koprivnica HR + - - - + - + - + - + - -
- 4 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR + - + - + - + - + - + - -
- 6 Leo Grdić Podravina Koprivnica HR + - + - + - + - + - + - -
- 7 Jan Pokos AK Speedy HR - - - - + - + - - - + - -
- 8 Mia Matrljan Podravina Koprivnica HR - - - - - - + - + - + - -
- 21 Adrian Sekulić Podravina Koprivnica HR - - - - - - + - + - + - -
- 102 Katja Pivk AK NPI Idrija SLO - - - - - - - - - - + - -
- 115 Katya Mirt AKK Sportstil SLO - - - - - - - - - - + - -
 
KLASA II - KADET COMER 60-BIODIESEL
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 20 20 12 12 12 20 20 [od] 20 15 20 [10] 171
2. 6 Mislav Mikulec AK Info Kart HR 15 15 15 [3] 20 12 15 15 [10] 12 12 20 151
3. 3 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 12 12 20 20 [10] 10 [8] 10 15 20 15 15 149
4. 2 Moni Petrović AK Speedy HR [4] 6 [2] 15 15 15 10 20 6 6 8 8 109
5. 15 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 10 10 10 [8] [6] 8 12 12 12 10 10 12 106
6. 21 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 8 8 8 10 8 [od] 6 8 8 8 6 [2] 78
7. 12 Dino Paleka KK Koprivnica HR 3 3 3 6 4 4 [2] 6 [2] 3 3 4 39
8. 22 Luka Đurđ KK Koprivnica HR - - 6 2 3 6 4 4 4 4 2 3 38
9. 7 Petra Lesički Podravina Koprivnica HR 6 4 4 4 - - od ns - - 4 6 28
10. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki HR 2 2 1 1 2 3 3 3 - - 1 1 19
11. 26 Corina Lukša AMK Cobra HR - - - - - - - - 3 2 - - 5
12. 24 Luka Moslavac AMK Cobra HR - - - - - - ns 2 1 1 - - 4
- 23 Edi Žilić AMK Cobra HR - - - - - - ns ns 0 0 - - 0
- 14 Šime Hošnjak Podravina Koprivnica HR - - 0 od - - - - - - - - 0
 
KLASA V - ROTAX JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 22 Nikola Belohradski Klakson HR 15 [3] 20 20 20 20 20 20 [8] 15 10 10 170
2. 405 Borna Vlašić Podravina Koprivnica HR [10] [10] 10 12 15 15 15 12 12 20 20 15 146
3. 7 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR [6] [6] 12 10 12 10 10 10 20 12 15 20 131
4. 424 Sanjin Trope AK Quickly HR [8] 8 15 15 [od] 12 12 15 15 10 12 12 126
5. 25 Antun Bošnjak KK Koprivnica HR 3 4 8 8 - - 8 8 10 8 - - 57
6. 26 Matija Jurkovič AKK Sportsteam SLO 20 15 - - - - - - - - - - 35
7. 121 Urban Lan AKK Sportstil SLO 12 20 - - - - - - - - - - 32
8. 46 Martin Mihič AKK Sportstil SLO 4 12 - - - - - - - - - - 16
- 17 Dominik Đurđ KK Koprivnica HR - - - - od od - - - - - - 0
 
KLASA VII - C 125 SENIOR B
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 2 Damir Nakić KK 1 Zagreb HR 20 20 20 [15] 20 20 15 [3] 20 20 20 20 195
2. 1 Ratko Medenec KK 1 Zagreb HR 15 15 15 8 [6] 6 [od] 20 12 15 15 15 136
3. 3 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb HR 12 12 8 12 12 10 [od] [6] 10 12 10 10 108
4. 10 Zlatko Banić SAK Split HR 10 10 10 10 [3] [2] 12 10 8 8 8 8 94
5. 33 Renato Dujmović AMK Buzet HR - - - - 8 4 10 8 - - 12 12 54
6. 5 Tomislav Lovrenc AMK Cobra HR 8 8 6 6 2 ns 8 4 6 ns - - 48
7. 11 Igor Cvetko SAK Split HR - - - - 10 12 - - 15 10 - - 47
8. 15 Neven Perčić AMD Matulji Racing HR - - - - 15 15 od 15 - - - - 45
9. 7 Branimir Rojko KK Koprivnica HR - - - - od 8 20 12 - - - - 40
10. 22 Branimir Radić AMD Zrinski HR - - 12 20 - - - - - - - - 32
11. 6 Mario Spaija SAK Split HR - - - - 4 3 od isk - - - - 7
12. 96 Sanjin Sirotić AMK Buzet HR - - - - od 1 - - - - - - 1
- 18 Ivan Putnik SAK Split HR - - - - ns od - - - - - - 0
- 22 Krešimir Poljak KK 1 Zagreb HR - - - - - - isk isk - - - - 0
 
KLASA VIII - ROTAX SENIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 6 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 20 10 - - 20 15 20 20 15 15 20 20 175
2. 74 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 15 15 12 12 [8] 10 15 [8] 10 12 15 15 131
3. 13 Matija Momčilović Podravina Koprivnica HR [10] isk 20 20 [6] 20 12 15 20 20 isk isk 127
4. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 12 [od] 15 10 15 [6] 10 12 12 10 12 10 118
5. 1 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 8 12 8 15 12 12 8 10 8 [4] [od] 12 105
6. 617 Hinko Pavlec KU Novi Marof HR [4] 10 6 6 10 8 6 isk [4] 6 8 8 68
7. 2 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb HR 6 8 10 8 - - od 6 6 8 10 od 62
8. 19 Željko Lovrenc AMK Cobra HR - - - - - - - - - - 6 6 12
9. 35 Konrad Mulvaj Podravina Koprivnica HR - - - - od 4 4 4 - - - - 12
10. 7 Miroslav Šajnić KK 1 Zagreb HR 3 6 - - - - - - - - - - 9
 
KLASA IX - ECO KART
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 3 Samir Smailagić AK Info Kart HR 20 20 20 20 [15] 20 [15] 20 20 15 20 20 195
2. 5 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 15 15 12 [2] [6] 10 20 15 15 20 10 12 144
3. 1 Vladimir Vukobrat AK Info Kart HR 10 12 15 15 20 15 12 od - - - - 99
4. 17 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR - - 2 od 10 12 od 12 10 10 8 15 79
5. 7 Ninoslav Banić KK 1 Zagreb HR 6 3 od 12 12 8 - - 8 8 - - 57
6. 4 Tihomir Špek KK 1 Zagreb HR 2 2 8 10 8 4 8 8 - - - - 50
7. 13 Tomislav Kelbl KK Koprivnica HR 4 4 6 6 2 3 od ns 12 12 - - 49
8. 20 Ivijan Rajnović AMK Cobra HR - - - - - - 10 10 - - 12 10 42
9. 22 Miljenko Šimunić AMK Stubaki HR 1 1 3 4 3 2 6 6 - - 6 6 38
10. 9 Davor Šipek AK Siget HR 12 10 4 8 - - - - - - - - 34
11. 18 Nino Kovačić KK 1 Zagreb HR 3 6 10 4 4 6 - - - - - - 33
12. 34 Marko Živković KK 1 Zagreb HR - - - - - - - - - - 15 8 23
13. 2 Marko Marović AK Siget HR 8 8 - - - - - - - - - - 16
14. 15 Siniša Kozjak KK Koprivnica HR - - - - - - - - 6 6 - - 12