štopericaciljna zastavica 1.-2. 06.04.08. - Nagrada Liqui Molly
3.-4. 20.04.08. - Nagrada Filtron-a
5.-6. 25.05.08. - Nagrada Continental
  7.-  8. 22.06.08. - Nagrada Multiconsult
  9.-10. 21.09.08. - Nagrada Vin.jeseni
11.-12. 19.10.08. - Nagrada Euroline
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA I - MINI 50-BIODIESEL
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 2 Muhammad Pličanić AK Info Kart + - + - + - + - + - + - -
- 3 Fran Tisaj KK Koprivnica + - - - + - + - + - + - -
- 4 Matija Kovačić KK 1 Zagreb + - + - + - + - + - + - -
- 6 Leo Grdić Podravina Koprivnica + - + - + - + - + - + - -
- 7 Jan Pokos AK Speedy - - - - + - + - - - + - -
- 8 Mia Matrljan Podravina Koprivnica - - - - - - + - + - + - -
- 21 Adrian Sekulić Podravina Koprivnica - - - - - - + - + - + - -
 
KLASA II - KADET COMER 60-BIODIESEL
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 25 Martin Kodrić KK 1 Zagreb 20 20 12 12 12 20 20 [od] 20 15 20 [10] 171
2. 6 Mislav Mikulec AK Info Kart 15 15 15 [3] 20 12 15 15 [10] 12 12 20 151
3. 3 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb 12 12 20 20 [10] 10 [8] 10 15 20 15 15 149
4. 2 Moni Petrović AK Speedy [4] 6 [2] 15 15 15 10 20 6 6 8 8 109
5. 15 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb 10 10 10 [8] [6] 8 12 12 12 10 10 12 106
6. 21 Damian Sekulić KU Novi Marof 8 8 8 10 8 [od] 6 8 8 8 6 [2] 78
7. 12 Dino Paleka KK Koprivnica 3 3 3 6 4 4 [2] 6 [2] 3 3 4 39
8. 22 Luka Đurđ KK Koprivnica - - 6 2 3 6 4 4 4 4 2 3 38
9. 7 Petra Lesički Podravina Koprivnica 6 4 4 4 - - od ns - - 4 6 28
10. 8 Ivica Šimunić AMK Stubaki 2 2 1 1 2 3 3 3 - - 1 1 19
11. 26 Corina Lukša AMK Cobra - - - - - - - - 3 2 - - 5
12. 24 Luka Moslavac AMK Cobra - - - - - - ns 2 1 1 - - 4
- 23 Edi Žilić AMK Cobra - - - - - - ns ns 0 0 - - 0
- 14 Šime Hošnjak Podravina Koprivnica - - 0 od - - - - - - - - 0
 
KLASA V - ROTAX JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 22 Nikola Belohradski Klakson 20 [8] 20 20 20 20 20 20 [8] 15 10 10 175
2. 405 Borna Vlašić Podravina Koprivnica 15 20 [10] [12] 15 15 15 12 12 20 20 15 159
3. 424 Sanjin Trope AK Quickly 12 15 15 15 [od] 12 12 15 15 [10] 12 12 135
4. 7 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb [10] 12 12 [10] 12 10 10 10 20 12 15 20 133
5. 25 Antun Bošnjak KK Koprivnica 8 10 8 8 - - 8 8 10 8 - - 68
- 17 Dominik Đurđ KK Koprivnica - - - - od od - - - - - - 0
 
KLASA VII - C 125 SENIOR B
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 2 Damir Nakić KK 1 Zagreb 20 20 20 [15] 20 20 15 [3] 20 20 20 20 195
2. 1 Ratko Medenec KK 1 Zagreb 15 15 15 8 6 [6] [od] 20 12 15 15 15 136
3. 3 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb 12 12 8 12 12 10 [od] [6] 10 12 10 10 108
4. 10 Zlatko Banić SAK Split 10 10 10 10 [3] [2] 12 10 8 8 8 8 94
5. 33 Renato Dujmović AMK Buzet - - - - 8 4 10 8 - - 12 12 54
6. 5 Tomislav Lovrenc AMK Cobra 8 8 6 6 2 ns 8 4 6 ns - - 48
7. 11 Igor Cvetko SAK Split - - - - 10 12 - - 15 10 - - 47
8. 15 Neven Perčić AMD Matulji Racing - - - - 15 15 od 15 - - - - 45
9. 7 Branimir Rojko KK Koprivnica - - - - od 8 20 12 - - - - 40
10. 22 Branimir Radić AMD Zrinski - - 12 20 - - - - - - - - 32
11. 6 Mario Spaija SAK Split - - - - 4 3 od isk - - - - 7
12. 96 Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - od 1 - - - - - - 1
- 18 Ivan Putnik SAK Split - - - - ns od - - - - - - 0
- 22 Krešimir Poljak KK 1 Zagreb - - - - - - isk isk - - - - 0
 
KLASA VIII - ROTAX SENIOR
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 6 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 20 10 - - 20 15 20 20 15 15 20 20 175
2. 74 Renco Majdak KK 1 Zagreb 15 15 12 12 [8] 10 15 [8] 10 12 15 15 131
3. 13 Matija Momčilović Podravina Koprivnica [10] isk 20 20 [6] 20 12 15 20 20 isk isk 127
4. 4 Karlo Golub KK 1 Zagreb 12 [od] 15 10 15 [6] 10 12 12 10 12 10 118
5. 1 Sven Gorup AMD Zanatlija 8 12 8 15 12 12 8 10 8 [4] [od] 12 105
6. 617 Hinko Pavlec KU Novi Marof [4] 10 6 6 10 8 6 isk [4] 6 8 8 68
7. 2 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb 6 8 10 8 - - od 6 6 8 10 od 62
8. 19 Željko Lovrenc AMK Cobra - - - - - - - - - - 6 6 12
9. 35 Konrad Mulvaj Podravina Koprivnica - - - - od 4 4 4 - - - - 12
10. 7 Miroslav Šajnić KK 1 Zagreb 3 6 - - - - - - - - - - 9
 
KLASA IX - ECO KART
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 3 Samir Smailagić AK Info Kart 20 20 20 20 [15] 20 [15] 20 20 15 20 20 195
2. 5 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica 15 15 12 [2] [6] 10 20 15 15 20 10 12 144
3. 1 Vladimir Vukobrat AK Info Kart 10 12 15 15 20 15 12 od - - - - 99
4. 17 Alan Vorkapić KK Koprivnica - - 2 od 10 12 od 12 10 10 8 15 79
5. 7 Ninoslav Banić KK 1 Zagreb 6 3 od 12 12 8 - - 8 8 - - 57
6. 4 Tihomir Špek KK 1 Zagreb 2 2 8 10 8 4 8 8 - - - - 50
7. 13 Tomislav Kelbl KK Koprivnica 4 4 6 6 2 3 od ns 12 12 - - 49
8. 20 Ivijan Rajnović AMK Cobra - - - - - - 10 10 - - 12 10 42
9. 22 Miljenko Šimunić AMK Stubaki 1 1 3 4 3 2 6 6 - - 6 6 38
10. 9 Davor Šipek AK Siget 12 10 4 8 - - - - - - - - 34
11. 18 Nino Kovačić KK 1 Zagreb 3 6 10 4 4 6 - - - - - - 33
12. 34 Marko Živković KK 1 Zagreb - - - - - - - - - - 15 8 23
13. 2 Marko Marović AK Siget 8 8 - - - - - - - - - - 16
14. 15 Siniša Kozjak KK Koprivnica - - - - - - - - 6 6 - - 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. KK 1 ZAGREB 60 50 55 45 52 55 55 52 55 55 60 60 654
2. AK INFO KART 45 47 50 38 55 47 50 35 30 27 32 40 496
3. PODRAVINA KOPRIVNICA 31 24 34 36 41 35 42 31 32 40 24 21 391
4. KK KOPRIVNICA 27 29 26 16 31 22 52 39 37 42 21 31 373
5. KLAKSON 20 8 20 20 20 20 20 20 8 15 10 10 191
6. KU NOVI MAROF 12 18 14 16 18 8 12 8 12 14 14 10 156
7. SAK SPLIT 10 10 10 10 17 17 12 10 23 18 8 8 153
8. AK QUICKLY 12 15 15 15 0 12 12 15 15 10 12 12 145
9. AK SPEEDY 4 6 2 15 25 15 20 20 6 6 8 8 135
10. AMK COBRA 8 8 6 6 2 0 18 16 10 3 18 16 111
11. AMD ZANATLIJA 8 12 8 15 12 12 8 10 8 4 0 12 109
12. AMK STUBAKI 3 3 4 4 5 5 9 9 - - 7 7 56
13. AMK BUZET - - - - 8 5 10 8 - - 12 12 55
14. AK SIGET 20 18 4 8 - - - - - - - - 50
15. AMD MATULJI RACING - - - - 15 15 0 15 - - - - 45
16. AMD ZRINSKI - - 12 20 - - - - - - - - 32