OCJENSKI RALLY ZA PRVENSTVO HRVATSKE
MRZLI AUTO RALLY BIODIESEL-FUEL SET '08
Zagreb, 08.03.2008.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 10 Antun Laušin
Lana Lušin
SAK Samobor Honda Civic 18.363 0 20
2. 1 26 Toni Cerin
Edi Milokanović
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Autobianchi A112 19.792 1.429 15
3. 2 16 Vedran Rustić
Filip Agić
AMD Zanatlija Peugeot 106 19.871 1.508 12
4. 3 3 Igor Janko
Slavko Janko
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 19.872 1.509 10
5. 1 22 Luisa Božičević
Nensi Lučić-Kinkela
AK Rijeka Autobianchi A112 19.964 1.601 8
6. 1 21 Hrvoje Čižmek
Domagoj Bračić
AMK Dugo Selo Yugo 19.991 1.628 6
7. 2 6 Vlado Božičević
Helena Božičević
AK Rijeka Opel Corsa 20.074 1.711 4
8. 1 23 Alen Sekula
Tomislav Malec
AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 20.123 1.760 3
9. 2 15 Donald Milokanović
Ivan Božac
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Renault Clio 20.372 2.009 2
10. 1 17 Danijel Babić
Ivan Grubišić
AMD Zanatlija Citroën AX 20.394 2.031 1
11. 1 32 Dejan Ciglenečki
Krešimir Ležaić
AK SB Auto Sport Autobianchi A112 20.513 2.150 -
12. 1 29 Arsen Ćiković
Dubravka Zaharija
AK Rijeka Autobianchi A112 20.513 2.150 -
13. 2 12 Ivan Pavlović
Marko Pavlović
AK Rijeka Renault Clio 20.666 2.303 -
14. 2 11 Marko Popović
Zlatan Dželilović
AMD Zanatlija Citroën Saxo 20.730 2.367 -
15. 3 2 Nenad Morić
Zdravko Draženović
AMD Zanatlija Opel Astra 20.859 2.496 -
16. 2 9 Zoran Vlahović
Iva Peruško
AK Pula-Rovinj Renault Clio 21.170 2.807 -
17. 1 30 Bojan Ciglenečki
Čedo Ciglenečki
AK SB Auto Sport Renault Twingo 21.462 3.099 -
18. 1 31 Silvije Krajač
Adrijana Krajač
AMD Zanatlija Yugo 21.684 3.321 -
19. 2 8 Ante Ujević
Zoran Raštegorac
AMD Zanatlija Renault Clio 22.120 3.757 -
20. 3 1 Dragan Vodopija
Hrvoje Vukoje
AK SB Auto Sport Renault Laguna 22.959 4.596 -
21. 1 19 Denis Hernaut
Mario Hernaut
AMD Zanatlija Yugo 23.397 5.034 -
22. 1 18 Elena Golojka
Tamara Dobša
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 23.466 5.103 -
23. 1 27 Saša Čaklović
Tomislav Brajković
AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 750 23.625 5.262 -
24. 3 5 Dario Nišević
Ivan Fakin
AK Dubrava Mercerdes C 24.238 5.875 -
25. 2 13 Ivica Magdić
Danijel Magdić
AK Info Kart VW Polo 25.269 6.906 -
26. 1 28 Željko Despinić
Tini Benčić
AK Buzet Autosport Citroën C1 25.767 7.404 -
27. 3 4 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 28.074 9.711 -
28. 1 24 Marko Cavor
Nina Žmegač
AMD Zanatlija Zastava 850 28.379 10.016 -
- 1 20 Krešo Merlić
Igor Jankek
AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo odustali -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica/Suvozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 22 Luisa Božičević
Nensi Lučić-Kinkela
AK Rijeka Autobianchi A112 19.964 0 20
2. 1 18 Elena Golojka
Tamara Dobša
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 23.466 3.502 15
3. 3 4 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 28.074 8.110 12
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 16 Vedran Rustić
Filip Agić
AMD Zanatlija Peugeot 106 19.871 0 20
2. 2 15 Donald Milokanović
Ivan Božac
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Renault Clio 20.372 501 15
3. 2 12 Ivan Pavlović
Marko Pavlović
AK Rijeka Renault Clio 20.666 795 12
4. 2 11 Marko Popović
Zlatan Dželilović
AMD Zanatlija Citroën Saxo 20.730 859 10
5. 1 30 Bojan Ciglenečki
Čedo Ciglenečki
AK SB Auto Sport Renault Twingo 21.462 1.591 8
6. 1 19 Denis Hernaut
Mario Hernaut
AMD Zanatlija Yugo 23.397 3.526 6
7. 3 4 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 28.074 8.203 4
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 26 Toni Cerin
Edi Milokanović
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Autobianchi A112 19.792 0 20
2. 1 22 Luisa Božičević
Nensi Lučić-Kinkela
AK Rijeka Autobianchi A112 19.964 172 15
3. 1 21 Hrvoje Čižmek
Domagoj Bračić
AMK Dugo Selo Yugo 19.991 199 12
4. 1 23 Alen Sekula
Tomislav Malec
AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo 20.123 331 10
5. 1 17 Danijel Babić
Ivan Grubišić
AMD Zanatlija Citroën AX 20.394 602 8
6. 1 32 Dejan Ciglenečki
Krešimir Ležaić
AK SB Auto Sport Autobianchi A112 20.513 721 6
7. 1 29 Arsen Ćiković
Dubravka Zaharija
AK Rijeka Autobianchi A112 20.513 721 4
8. 1 30 Bojan Ciglenečki
Čedo Ciglenečki
AK SB Auto Sport Renault Twingo 21.462 1.670 3
9. 1 31 Silvije Krajač
Adrijana Krajač
AMD Zanatlija Yugo 21.684 1.892 2
10. 1 19 Denis Hernaut
Mario Hernaut
AMD Zanatlija Yugo 23.397 3.605 1
11. 1 18 Elena Golojka
Tamara Dobša
AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 23.466 3.674 -
12. 1 27 Saša Čaklović
Tomislav Brajković
AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Zastava 750 23.625 3.833 -
13. 1 28 Željko Despinić
Tini Benčić
AK Buzet Autosport Citroën C1 25.767 5.975 -
14. 1 24 Marko Cavor
Nina Žmegač
AMD Zanatlija Zastava 850 28.379 8.587 -
- 1 20 Krešo Merlić
Igor Jankek
AMD Zanatlija
Fuel Set Team
Yugo odustali -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 10 Antun Laušin
Lana Lušin
SAK Samobor Honda Civic 18.363 0 20
2. 2 16 Vedran Rustić
Filip Agić
AMD Zanatlija Peugeot 106 19.871 1.508 15
3. 2 6 Vlado Božičević
Helena Božičević
AK Rijeka Opel Corsa 20.074 1.711 12
4. 2 15 Donald Milokanović
Ivan Božac
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Renault Clio 20.372 2.009 10
5. 2 12 Ivan Pavlović
Marko Pavlović
AK Rijeka Renault Clio 20.666 2.303 8
6. 2 11 Marko Popović
Zlatan Dželilović
AMD Zanatlija Citroën Saxo 20.730 2.367 6
7. 2 9 Zoran Vlahović
Iva Peruško
AK Pula-Rovinj Renault Clio 21.170 2.807 4
8. 2 8 Ante Ujević
Zoran Raštegorac
AMD Zanatlija Renault Clio 22.120 3.757 3
9. 2 13 Ivica Magdić
Danijel Magdić
AK Info Kart VW Polo 25.269 6.906 2
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 3 Igor Janko
Slavko Janko
AMK Skok Racing
Skok Racing Team
Ford Focus 19.872 0 20
2. 3 2 Nenad Morić
Zdravko Draženović
AMD Zanatlija Opel Astra 20.859 987 15
3. 3 1 Dragan Vodopija
Hrvoje Vukoje
AK SB Auto Sport Renault Laguna 22.959 3.087 12
4. 3 5 Dario Nišević
Ivan Fakin
AK Dubrava Mercerdes C 24.238 4.366 10
5. 3 4 Matea Makek
Zvjezdana Bužan
AK INA Zagreb Opel Astra 28.074 8.202 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMK SKOK RACING 20 Toni Cerin K1 20 Igor Janko K3 10 Donald Milokanović K2 50
2. AMD ZANATLIJA 15 Vedran Rustić K2 15 Nenad Morić K3 10 Alen Sekula K1 40
3. AK RIJEKA 15 Luisa Bložičević K1 12 Vlado Bložičević K2 8 Ivan Pavlović K2 35
4. AK SB AUTO SPORT 12 Dragan Vodopija K3 6 Dejan Ciglenečki K1 3 Bojan Ciglenečki K1 21
5. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
6. AMK DUGO SELO 12 Hrvoje Čižmek K1 - - 12
7. AK DUBRAVA 10 Dario Nišević K3 - - 10
8. AK INA ZAGREB 8 Matea Makek K3 - - 8
9. AK PULA-ROVINJ 4 Zoran Vlahović K2 - - 4
10. AK INFO KART 2 Ivica Magdić K2 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SKOK RACING TEAM 20 Toni Cerin K1 20 Igor Janko K3 10 Donald Milokanović K2 50
2. FUEL SET TEAM 10 Alen Sekula K1 0 Saša Čaklović K1 0 Krešo Merlić K1 10