štopericaciljna zastavica 1. 22.-24.05.08. - INA Croatia Delta
2. 04.-05.07.08. - Maribor (SLO)
3. 26.-27.09.08. - Admont (A)
4. 25.-26.10.08. - Pićan
5. 14.-15.11.08. - Poreč
6. 28.-29.11.08. - Novi Vinodolski
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Peter Zorenč Avto Foto Market 12 10 4,5 10 - - 36,5
2. Igor Kacin AK MPI Racing 4,5 8 - - 8 8 28,5
3. Toni Klinc AK Sljeme 6 - - 8 4 10 28
4. Martina Maretić AK Sljeme 9 - - 5 6 5 25
5. Damir Bruner Istra Racing Team - 6 - - 10 - 16
6. Renzo Casazza Corrado Fontana 15 - - - - - 15
7. Richard Jeitler VW Motorsport Team Austria - - 15 - - - 15
8. Babszi Dienes Stille ASE - - - 6 5 2 13
9. Tina Maria Monego Grizzly Power Racing Team - - 12 - - - 12
10. Daniela Weissengruber MSV Litschau - - 9 - - - 9
11. Edvard Čuk ŠD Sec Racing Team - 2 3 2 1 0 8
12. Maurizio Barone Luca Betti 7,5 - - - - - 7,5
13. Elisabeth Hellinger Waldemar Benedict - - 7,5 - - - 7,5
14. Goran Zlatar AK HBT Racing 1,5 od - 0 2 4 7,5
15. Robert Levstik AMD Šentilj - 4 - - 3 - 7
16. Jaka Cevc ARC Lizzy-EZ Racing - od - - - 6 6
17. Stefan Langthaler Walter Kovar - - 6 - - - 6
18. Matej Debeljak AK Bencin Adrenalin - 3 - 3 - - 6
19. Nenad Puzić AK Hermes Analitica od 5 - - - - 5
20. Tajda Turk ŠD Gas Kras - - - 4 - - 4
21. Tomaž Ipavec AK MPI Racing - - - - - 3 3
22. Jozsef Kerekes Stille ASE 3 - - - 0 - 3
23. Anita Fohs Alois Forstenlechner - - 1,5 - - - 1,5
24. Izidor Šavelj ŠD Sec Racing Team 0 [od] od 1 od od 1
25. Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - 0 1 1
26. Dejan Ščuka ŠD Gas Kras - 1 - - - - 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Peter Zorenč Avto Foto Market 12 10 4,5 10 - - 36,5
2. Igor Kacin AK MPI Racing 4,5 8 - - 8 8 28,5
3. Toni Klinc AK Sljeme 6 - - 8 4 10 28
4. Martina Maretić AK Sljeme 9 - - 5 6 5 25
5. Damir Bruner Istra Racing Team - 6 - - 10 - 16
6. Renzo Casazza Corrado Fontana 15 - - - - - 15
7. Richard Jeitler VW Motorsport Team Austria - - 15 - - - 15
8. Babszi Dienes Stille ASE - - - 6 5 3 14
9. Tina Maria Monego Grizzly Power Racing Team - - 12 - - - 12
10. Daniela Weissengruber MSV Litschau - - 9 - - - 9
11. Maurizio Barone Luca Betti 7,5 - - - - - 7,5
12. Elisabeth Hellinger Waldemar Benedict - - 7,5 - - - 7,5
13. Robert Levstik AMD Šentilj - 4 - - 3 - 7
14. Boris Beraković AMK Stubaki 1,5 1 0 3 1 - 6,5
15. Jaka Cevc ARC Lizzy-EZ Racing - od - - - 6 6
16. Stefan Langthaler Walter Kovar - - 6 - - - 6
17. Nenad Puzić AK Hermec Analitica od 5 - - - - 5
18. Tomaž Ipavec AK MPI Racing - - - - - 4 4
19. Izidor Šavelj ŠD Sec Racing 0 [od] od 4 od od 4
20. Dejan Ščuka ŠD Gas Kras - 3 - - - - 3
21. Jozsef Kerekes Stille ASE 3 - - - - - 3
22. Anita Fohs Alois Forstenlechner - - 3 - - - 3
23. Kristijan Širok DAS Koleselj - 2 - - 0 - 2
24. Primož Nagode DAS Koleselj - - - - 0 2 2
25. Andras Thurzo BA-RO Motorsport - - - - 2 - 2
26. Mario Bahorić AK Delta - - 0 2 0 - 2
27. Marco Hübler Remus Racing - - 1,5 - - - 1,5
28. Elvino Svetić AMD Matulji Racing - - 0 0 0 1 1
29. Zoran Harapin AK Delta 0 0 0 1 0 - 1
- Robert Vojvodić AMK Stubaki 0 0 0 0 0 - 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija 0 0 - 0 0 - 0
- Dražen Kappler AMD Zanatlija 0 - - 0 od 0 0
- Zdravko Kašner AMK Skok Racing - - - 0 0 0 0
- Krešimir Konjević AMD Matulji Racing - - - 0 0 0 0
- Alan Troha AMD Zanatlija 0 - - 0 - - 0
- Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team 0 - - - 0 - 0
- Denis Vidović AMD Matulji Racing od od - - 0 0 0
- Denis Močibob AMD Zrinski - - - od 0 0 0
- Maja Hribar ŠD Sec Racing 0 - - - - - 0
- Nenad Morić AMD Zanatlija 0 - - - - - 0
- Želimir Osenk Pro Sport BIH 0 - - - - - 0
- Nicol Baričević AMD Zanatlija - 0 - - - - 0
- Damjan Medved DAS Koleselj - 0 - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - 0 od - - 0
- Stefan Fehringer AK Rallysport Priluky - - 0 - - - 0
- Fredi Fuchs Stengg Motorsport - - 0 - - - 0
- Bettina Handler Alois Handler - - 0 - - - 0
- Thomas Kienzer Günther Müller - - 0 - - - 0
- Martin Kleibenzetl Daniel Wollinger - - 0 - - - 0
- Susanne Müller Walter Danklmeier - - 0 - - - 0
- Blanca Maria Porzelt Ford Racing Club - - 0 - - - 0
- Roland Rieben Sebring Technology - - 0 - - - 0
- Petra Seher Peter Ölsinger - - 0 - - - 0
- Daniela Stummer Ford Racing Club - - 0 - - - 0
- Gerald Winter Christoph Leitgeb - - 0 - - - 0
- Boris Tonejc AK Olimpija od - - - 0 - 0
- Enes Cviko AMK Pro Sport - - - - 0 - 0
- Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing - - - - 0 - 0
- Asja Zupanc DD Acapulco - - - - 0 - 0
- Andi Afrić AMD Zrinski - - - - od 0 0
- Sebastian Čepar AMD Zrinski - - - - - 0 0
- Igor Črnac AK Rijeka - - - - - 0 0
- Claudio Condotta 011 Racing od - - - - - 0
- Miljenko Mirić AMK Dugo Selo od - - - - - 0
- Zmago Logar DAS Koleselj - od - - - - 0
- Winfried Ertl Stengg Motorsport - - od - - - 0
- Bernhard Hainböck Ford Racing Club - - od - - - 0
- Jürgen Klinger Stengg Motorsport - - od - - - 0
- Benjamin Loidolt Philipp Kipperer - - od - - - 0
- Klaus Pröll Team Versicherungagenten - - od - - - 0
- Stefan Rinnerberger Oliver Mayer - - od - - - 0
- Damir Kuzmić AMD Opatija - - - od - - 0
- Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - od - - 0
- Timotej Šiker AMD Šentilj - - - od - - 0
- Lorenzo Micheletto Squadra Corse Trieste - - - - od - 0
- Zoran Novačić AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Petra Volk AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Matko Perharić AK Astra - - - - - od 0
- Bernhard Ettel Stohl Racing - - ns - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Edvard Čuk ŠD Sec Racing Team - 8 15 6 8 6 43
2. Goran Zlatar AK HBT Racing 15 od - 5 10 10 40
3. Matej Debeljak AK Bencin Adrenalin - 10 - 8 - - 18
4. Darko Lah AMD Slovenija Avto-IMOS - 6 12 0 - - 18
5. Zdravko Draženović AMD Zanatlija - - 1,5 4 4 5 14,5
6. Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - 5 8 13
7. Valter Mršnik AK Olimpija - 4 6 1 0 2 13
8. Tomislav Tomašković AMD Zanatlija od 3 - 3 3 4 13
9. Tin Mikulec AK Dubrava 12 - - - - - 12
10. Siniša Dereta AMD Opatija 9 2 - - - - 11
11. Tajda Turk ŠD Gas Kras - - - 10 - - 10
12. Uschi Breinessl VW Rallyeteam Austria - - 9 - - - 9
13. Darko Vujanić AK Delta 7,5 - - - - - 7,5
14. Gabriele Scognamiglio Hawk Racing Team - - 7,5 - - - 7,5
15. Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - 2 2 3 7
16. Enej Ložnar Kranjc ŠD Gas Kras - od od - 6 - 6
17. Nicola Angilletta Italy Rally Team 6 - - - - - 6
18. Andrej Mrak AK Modri Dirkač - 5 - - - - 5
19. Ivo Marinović AMK Stubaki 4,5 - - - - - 4,5
20. Alan Troha AMD Zanatlija - - 4,5 - - - 4,5
21. Antonio Butorac AMD Grobnik 3 od - - - - 3
22. Saniel Dabić AK Delta Timing - - 3 - - - 3
23. Tomislav Detelj AK Dubrava 1,5 - - - - - 1,5
24. Boštjan Gomizelj AK Modri Dirkač - 1 - - - - 1
25. Tomislav Hrvatin Istra Racing Team od - - od 1 - 1
26. Klemen Albreht AŠD Kamniška Bistrica - - - - - 1 1
- Kristijan Ozimec AMK Stubaki - - - 0 0 - 0
- Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - 0 0 0
- Robin Malinarić AMD Matulji Racing - - - - 0 0 0
- Anja Medved AK Delta Timing od 0 - - - - 0
- Tomislav Gredičak AMK Stubaki - 0 - - - - 0
- Anja Kolenc AK MPI Racing - 0 - - - - 0
- Aleš Ličen AK Modri Dirkač - 0 - - - - 0
- Zoran Novačić AMK Skok Racing od - - 0 - od 0
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - 0 - od 0
- Igor Črnac AK Rijeka - - - 0 - - 0
- Slavko Peterc Jazon Autosport Društvo - - - 0 - - 0
- Massimo Budoia Squadra Corse Trieste - - - - 0 - 0
- Fabrizio Colja Alessandro Cepek - - - - 0 - 0
- Simon Goja AK MPI Racing - - - - 0 - 0
- Jozsef Kerekes Aquincum Racing Team - - - - 0 - 0
- Lorena Nosić AK Dubrava - - - - 0 - 0
- Tadej Simčič AK MPI Racing - - - - 0 - 0
- Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - 0 0
- Karlo Bruči AK Delta od - - - - - 0
- Branimir Kučko AMK Stubaki od - - - - - 0
- Damir Meznarić AK Delta od - - - - - 0
- Denis Močibob AMD Zrinski od - - - - - 0
- Petr Novak V.D.K. Racing Team od - - - - - 0
- Jan Škaloud Czech National Team od - - - - - 0
- Andras Thurzo Baro Motorsport od - - - - - 0
- Nina Žmegač AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Tomaž Černe ŠD Sec Racing Team - od - - - - 0
- Marija Kogej AK MPI Racing - od - - - - 0
- Gregor Kruljec ŠD Gas Kras - od - - - - 0
- Matej Ozebek AK MPI Racing - od - - - - 0
- Blaž Selan DAS Koleselj - od - - - - 0
- Hanide Adam Kurt Adam - - od - - - 0
- Pia Maria Schirnhofer VW Rallyeteam Austria - - od - - - 0
- Michael Stern Rene Thiede - - od - - - 0
- Ivan Grubišić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Gorana Hunić AK Delta - - - od - - 0
- Marino Matijašić ASK Kastavac - - - od - - 0
- Tomislav Pazman AK Astra - - - od - - 0
- Tanja Prunk Šprtni Klub Mega - - - od - - 0
- Đani Varljen AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Martin Černigoj AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Vilijem Čibej AK Ajdovščina Motorsport - - - - od - 0
- Rok Lovšin Mega Racing Team - - - - od - 0
- Dražen Radovič AMTK Koper - - - - od - 0
- Matjaž Rebolj AK Hribar - - - - od - 0
- Christian Turina Speed Project - - - - od - 0
- Boštjan Uljančič Jazon Autosport Društvo - - - - od - 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo - - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Robert Vojvodić AMK Stubaki 15 10 15 8 6 - 54
2. Mario Bahorić AK Delta - - 12 10 8 - 30
3. Dražen Kappler AMD Zanatlija 12 - - 6 od 8 26
4. Denis Močibob AMD Zrinski - - - od 10 10 20
5. Zdravko Kašner AMK Skok Racing - - - 5 5 6 16
6. Želimir Osenk Pro Sport BIH 9 - - - - - 9
- Damir Kuzmić AMD Opatija - - - od - - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Zoran Harapin AK Delta 12 4 4,5 8 4 - 32,5
2. Izidor Šavelj ŠD Sec Racing 15 [od] od 10 od od 25
3. Tomislav Pospiš AMD Zanatlija 6 5 - 5 2 - 18
4. Kristijan Širok DAS Koleselj - 8 - - 8 - 16
5. Elvino Svetić AMD Matulji Racing - - 1,5 3 1 10 15,5
6. Gerald Winter Christoph Leitgeb - - 15 - - - 15
7. Denis Vidović AMD Matulji Racing od od - - 6 8 14
8. Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team 9 - - - 5 - 14
9. Martin Kleibenzetl Daniel Wollinger - - 12 - - - 12
10. Krešimir Konjević AMD Matulji Racing - - - 6 3 3 12
11. Alan Troha AMD Zanatlija 7,5 - - 4 - - 11,5
12. Dejan Ščuka ŠD Gas Kras - 10 - - - - 10
13. Boris Tonejc AK Olimpija od - - - 10 - 10
14. Bettina Handler Alois Handler - - 9 - - - 9
15. Daniela Stummer Ford Racing Club - - 7,5 - - - 7,5
16. Damjan Medved DAS Koleselj - 6 - - - - 6
17. Andi Afrić AMD Zrinski - - - - od 6 6
18. Blanca Maria Porzelt Ford Racing Club - - 6 - - - 6
19. Sebastian Čepar AMD Zrinski - - - - - 5 5
20. Nenad Morić AMD Zanatlija 4,5 - - - - - 4,5
21. Igor Črnac AK Rijeka - - - - - 4 4
22. Nicol Baričević AMD Zanatlija - 3 - - - - 3
23. Susanne Müller Walter Danklmeier - - 3 - - - 3
- Stefan Fehringer AK Rallysport Priluky - - 0 - - - 0
- Enes Cviko AMK Pro Sport - - - - 0 - 0
- Miljenko Mirić AMK Dugo Selo od - - - - - 0
- Bernhard Hainböck Ford Racing Club - - od - - - 0
- Stefan Rinnerberger Oliver Mayer - - od - - - 0
- Adrijano Radovan Istra Racing Team - - - od - - 0
- Timotej Šiker AMD Šentilj - - - od - - 0
- Lorenzo Micheletto Squadra Corse Trieste - - - - od - 0
- Zoran Novačić AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Petra Volk AMK ABC Sport - - - - od - 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Valter Mršnik AK Olimpija - 10 15 8 8 8 49
2. Ivan Sinčić AMK Ragusa Racing - - - 10 10 10 30
3. Ivo Marinović AMK Stubaki 15 - - - - - 15
4. Tomislav Detelj AK Dubrava 12 - - - - - 12
5. Alan Troha AMD Zanatlija - - 12 - - - 12
6. Dražen Kappler AMD Zanatlija - - 9 - - - 9
7. Kristijan Ozimec AMK Stubaki - - - 5 4 - 9
8. Boštjan Gomizelj AK Modri Dirkač - 8 - - - - 8
9. Robin Malinarić AMD Matulji Racing - - - - 2 6 8
10. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - - 3 4 7
11. Janja Kolenc AK MPI Racing - 6 - - - - 6
12. Fabrizio Colja Alessandro Cepek - - - - 6 - 6
13. Aleš Ličen AK Modri Dirkač - 5 - - - - 5
14. Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - 5 5
15. Lorena Nosić AK Dubrava - - - - 5 - 5
16. Anja Medved AK Delta Timing od 4 - - - - 4
17. Igor Črnac AK Rijeka - - - 4 - - 4
18. Tomislav Gredičak AMK Stubaki - 3 - - - - 3
- Branimir Kučko AMK Stubaki od - - - - - 0
- Denis Močibob AMD Zrinski od - - - - - 0
- Nina Žmegač AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Tomaž Černe ŠD Sec Racing Team - od - - - - 0
- Gregor Kruljec ŠD Gas Kras - od - - - - 0
- Matej Ozebek AK MPI Racing - od - - - - 0
- Blaž Selan DAS Koleselj - od - - - - 0
- Martin Černigoj AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Vilijem Čibej AK Ajdovščina Motorsport - - - - od - 0
- Rok Lovšin Mega Racing Team - - - - od - 0
- Dražen Radovič AMTK Koper - - - - od - 0
- Matjaž Rebolj AK Hribar - - - - od - 0
- Boštjan Uljančič Jazon Autosport Društvo - - - - od - 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo - - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Edvard Čuk ŠD Sec Racing Team - 8 15 8 10 8 49
2. Darko Lah AMD Slovenija Avto-IMOS - 6 12 6 - - 24
3. Matej Debeljak AK Bencin Adrenalin - 10 - 10 - - 20
4. Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - 8 10 18
5. Tin Mikulec AK Dubrava 15 - - - - - 15
6. Antonio Butorac AMD Grobnik 12 od - - - - 12
7. Slavko Peterc Jazon Autosport Društvo - - - 6 - - 6
8. Jozsef Kerekes Aquincum Racing Team - - - - 6 - 6
9. Andrej Mrak AK Modri Dirkač - 5 - - - - 5
- Petr Novak V.D.K. Racing Team od - - - - - 0
- Jan Škaloud Czech National Team od - - - - - 0
- Andras Thurzo Baro Motorsport od - - - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Ivan Grubišić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Marino Matijašić ASK Kastavac - - - od - - 0
- Tomislav Pazman AK Astra - - - od - - 0
- Tanja Prunk Šprtni Klub Mega - - - od - - 0
- Đani Varljen AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Christian Turina Speed Project - - - - od - 0
 
KLASA A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Goran Zlatar AK HBT Racing 15 od - 8 10 10 43
2. Zdravko Draženović AMD Zanatlija - - 7,5 6 6 8 27,5
3. Tomislav Tomašković AMD Zanatlija od 10 - 5 5 6 26
4. Siniša Dereta AMD Opatija 12 8 - - - - 20
5. Uschi Breinessl VW Rallyeteam Austria - - 15 - - - 15
6. Gabriele Scognamiglio Hawk Racing Team - - 12 - - - 12
7. Tajda Turk ŠD Gas Kras - - - 10 - - 10
8. Darko Vujanić AK Delta 9 - - - - - 9
9. Saniel Dabić AK Delta Timing - - 9 - - - 9
10. Enej Ložnar Kranjc ŠD Gas Kras - od od - 8 - 8
11. Nicola Angilletta Italy Rally Team 7,5 - - - - - 7,5
12. Klemen Albreht AŠD Kamniška Bistrica - - - - - 5 5
13. Zoran Novačić AMK Skok Racing od - - 4 - od 4
14. Tomislav Hrvatin Istra Racing Team od - - od 4 - 4
15. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - 3 - od 3
16. Simon Goja AK MPI Racing - - - - 3 - 3
17. Massimo Budoia Squadra Corse Trieste - - - - 2 - 2
18. Tadej Simčič AK MPI Racing - - - - 1 - 1
- Karlo Bruči AK Delta od - - - - - 0
- Damir Meznarić AK Delta od - - - - - 0
- Marija Kogej AK MPI Racing - od - - - - 0
- Hanide Adam Kurt Adam - - od - - - 0
- Pia Maria Schirnhofer VW Rallyeteam Austria - - od - - - 0
- Michael Stern Rene Thiede - - od - - - 0
- Gorana Hunić AK Delta - - - od - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI