štopericaciljna zastavica 1. 22.-24.05.08. - INA Croatia Delta
2. 04.-05.07.08. - Maribor (SLO)
3. 26.-27.09.08. - Admont (A)
4. 25.-26.10.08. - Pićan
5. 14.-15.11.08. - Poreč
6. 28.-29.11.08. - Novi Vinodolski
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Tomaž Kaučič Avto Foto Market 12 10 3 10 - - 35
2. Darko Peljhan AK MPI Racing 4,5 8 - - 8 8 28,5
3. Juraj Šebalj AK Sljeme 6 - - 8 4 10 28
4. Siniša Crnojević AK Sljeme 9 - - 5 6 5 25
5. Daniel Šaškin Istra Racing Team - 6 - - 10 - 16
6. Janos Szilagyi Stille ASE 3 - - 6 5 2 16
7. Corrado Fontana Corrado Fontana 15 - - - - - 15
8. Andreas Waldherr VW Motorsport Team Austria - - 15 - - - 15
9. Raimund Baumschlager Remus Racing - - 12 - - - 12
10. Sašo Vusič AMD Šentilj 0 4 - - 3 3 10
11. Kris Rosenberger Grizzly Power Racing Team - - 9 - - - 9
12. Luca Betti Luca Betti 7,5 - - - - - 7,5
13. Mario Saibel MSV Lischau - - 7,5 - - - 7,5
14. Marin Galić AMD Matulji Racing 1,5 od - 0 2 4 7,5
15. Aleks Humar ŠD Sec Racing Team - 2 1,5 2 1 0 6,5
16. Miha Rihtar ARC Lizzy-EZ Racing - od - - - 6 6
17. Waldemar Benedict Waldemar Benedict - - 6 - - - 6
18. Boštjan Logar AK Bencin Adrenalin - 3 - 3 - - 6
19. Ivan Goran Čibej AK Hermes Analitica od 5 - - - - 5
20. Walter Kovar Walter Kovar - - 4,5 - - - 4,5
21. Rok Turk ŠD Gas Kras - od od 4 0 - 4
22. Mitja Slejko ŠD Sec Racing Team 0 [od] od 1 od od 1
23. Nikola Dobrila Istra Racing Team - - - - 0 1 1
24. Marko Kavčič ŠD Gas Kras - 1 - - - - 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Tomaž Kaučič Avto Foto Market 12 10 3 10 - - 35
2. Darko Peljhan AK MPI Racing 4,5 8 - - 8 8 28,5
3. Juraj Šebalj AK Sljeme 6 - - 8 4 10 28
4. Siniša Crnojević AK Sljeme 9 - - 5 6 5 25
5. Janos Szilagyi Stille ASE 3 - - 6 5 3 17
6. Daniel Šaškin Istra Racing Team - 6 - - 10 - 16
7. Corrado Fontana Corrado Fontana 15 - - - - - 15
8. Andreas Waldherr VW Motorsport Team Austria - - 15 - - - 15
9. Raimund Baumschlager Remus Racing - - 12 - - - 12
10. Sašo Vusič AMD Šentilj 0 4 - - 3 4 11
11. Kris Rosenberger Grizzly Power Racing Team - - 9 - - - 9
12. Luca Betti Luca Betti 7,5 - - - - - 7,5
13. Mario Saibel MSV Lischau - - 7,5 - - - 7,5
14. Nenad Lončarić AK Astra 1,5 1 0 3 1 - 6,5
15. Miha Rihtar ARC Lizzy-EZ Racing - od - - - 6 6
16. Waldemar Benedict Waldemar Benedict - - 6 - - - 6
17. Ivan Goran Čibej AK Hermes Analitica od 5 - - - - 5
18. Walter Kovar Walter Kovar - - 4,5 - - - 4,5
19. Mitja Slejko ŠD Sec Racing Team 0 [od] od 4 od od 4
20. Marko Kavčič ŠD Gas Kras - 3 - - - - 3
21. Slavko Komel DAS Koleselj - 2 - - 0 - 2
22. Rajko Zakelj DAS Koleselj - - - - 0 2 2
23. Zsolt Penzes BA-RO Motorsport - - - - 2 - 2
24. Ivan Bahorić AK Delta - - 0 2 0 - 2
25. Alois Forstenlechner Alois Forstenlechner - - 1,5 - - - 1,5
26. Marinko Stanić AMD Matulji Racing - - 0 0 0 1 1
27. Siniša Milinković AK Delta 0 0 0 1 0 - 1
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki 0 0 0 0 0 - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija 0 0 - 0 0 - 0
- Juraj Combaj AMD Zanatlija 0 - - 0 od 0 0
- Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - 0 0 0 0
- David Pelicar AMK Skok Racing - - - 0 0 0 0
- Anđelko Košec AMD Zanatlija 0 - - 0 - - 0
- Gabor Takacs Aquincum Racing Team 0 - - - 0 - 0
- Reno Turk AK Delta od od - - 0 0 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - od 0 0 0
- Andrej Medić AK Dubrava 0 - - - - - 0
- Zakir Oković Pro Sport BIH 0 - - - - - 0
- Jan Medved DAS Koleselj - 0 - - - - 0
- Alan Troha AMD Zanatlija - 0 - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - 0 od - od 0
- Walter Danklmeier Walter Danklmeier - - 0 - - - 0
- Johann Drapela AK Rallysport Priluky - - 0 - - - 0
- Peter Ebner Remus Racing - - 0 - - - 0
- Alois Handler Alois Handler - - 0 - - - 0
- Michael Kogler Sebring Technology - - 0 - - - 0
- Lukas Langstadlinger Ford Racing Club - - 0 - - - 0
- Christoph Leitgeb Christoph Leitgeb - - 0 - - - 0
- Günther Müller Günther Müller - - 0 - - - 0
- Peter Ölsinger Peter Ölsinger - - 0 - - - 0
- Reinhard Pasteiner Stengg Motorsport - - 0 - - - 0
- Manuel Porzelt Ford Racing Club - - 0 - - - 0
- Patrik Winter Ford Racing Club - - 0 - - - 0
- Daniel Wollinger Daniel Wollinger - - 0 - - - 0
- Miran Jerman AK Olimpija od - - - 0 - 0
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - - 0 - 0
- Boris Požeg DD Acapulco - - - - 0 - 0
- Almir Vrpčić AMK Pro Sport - - - - 0 - 0
- Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - od - 0 0
- Igor Gauš AMD Zrinski - - - - od 0 0
- Neven Sušanj AMD Zrinski - - - - - 0 0
- Giovanni Manfinato 011 Racing od - - - - - 0
- Krešimir Ravenščak AK Delta od - - - - - 0
- Peter Marc DAS Koleselj - od - - - - 0
- Manuel Bauer Ford Racing Club - - od - - - 0
- Philipp Kipperer Philipp Kipperer - - od - - - 0
- Markus Kopp Stengg Motorsport - - od - - - 0
- Oliver Mayer Oliver Mayer - - od - - - 0
- Willi Stengg Stengg Motorsport - - od - - - 0
- Robert Zitta Team Versicherungsagenten - - od - - - 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - od - - 0
- Friderik Vajhandl AMD Šentilj - - - od - - 0
- Matteo Da Rin Spaletta Squadra Corse Trieste - - - - od - 0
- Tadej Miklavčič AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - -

- od - 0
- Franz Wittmann Stohl Racing - - ns - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Aleks Humar ŠD Sec Racing Team - 8 15 6 8 6 43
2. Marin Galić AMD Matulji Racing 15 od - 5 10 10 40
3. Branko Jemrić AK Astra 9 2 [1,5] 4 4 5 24
4. Boštjan Logar AK Bencin Adrenalin - 10 - 8 - - 18
5. Uroš Petrič AMD Slovenija Avto-IMOS - 6 12 0 - - 18
6. Rok Turk ŠD Gas Kras - od od 10 6 - 16
7. Robert Novosel AK Delta Timing [od] 3 3 3 3 4 16
8. Nikola Dobrila Istra Racing Team - - - - 5 8 13
9. Miha Prek AK Olimpija - 4 6 1 0 2 13
10. Željko Sopić AK Delta 12 - - - - - 12
11. Willi Rabl VW Rallyeteam Austria - - 9 - - - 9
12. Branko Labaš AMK Stubaki 4,5 0 4,5 0 0 - 9
13. Mićo Rajšić AK Delta 7,5 - - - - - 7,5
14. Massimo Pastrello Hawk Racing Team - - 7,5 - - - 7,5
15. Marin Koraca Istra Racing Team od - - 2 2 3 7
16. Rodolfo Cosimi Italy Rally Team 6 - - - - - 6
17. Borut Bratina AK Modri Dirkač - 5 - - - - 5
18. Davor Mihelić AMD Grobnik 3 od - - - - 3
19. Vedran Pisačić AK Dubrava 1,5 - - - - - 1,5
20. Matjaž Vogrič AK Modri Dirkač - 1 - - - - 1
21. Vedran Drndić Istra Racing Team od - - od 1 - 1
22. Gregor Rant AŠD Kamniška Bistrica - - - - - 1 1
- Lana Sutlović AK Delta [od] 0 0 0 0 0 0
- Paolo Petretić AMD Matulji Racing - - - od 0 0 0
- Saša Saksida AK Modri Dirkač - 0 - - - - 0
- Teo Žniderčič AK MPI Racing - 0 - - - - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing od - - 0 - od 0
- Sebastijan Rome Autosport Društvo Jazon - - - 0 od - 0
- Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - 0 - od 0
- Miran Kavčič AK MPI Racing - od - - 0 - 0
- Alessandro Cepek Alessandro Cepek - - - - 0 - 0
- Marko Đurković AK Dubrava - - - - 0 - 0
- Alberto Grassi Squadra Corse Trieste - - - - 0 - 0
- Zoltan Pryma Aquincum Racing Team - - - - 0 - 0
- Simon Trobec AK MPI Racing - - - - 0 - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - 0 0
- Dražen Pigl AK Delta od - - od - - 0
- Martin Prunk Športni Klub Mega - - - od od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Zsolt Penzes Baro Motorsport od - - - - - 0
- Tomaš Pletka V.D.K. Racing Team od - - - - - 0
- Dino Stelmah AK Delta od - - - - - 0
- Antonin Tlustak Czech National Team od - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki od - - - - - 0
- Primož Kačič ŠD Gas Kras - od - - - - 0
- Darko Lampe ŠD Sec Racing Team - od - - - - 0
- Danilo Likar AK MPI Racing - od - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Gašper Verbič DAS Koleselj - od - - - - 0
- Kurt Adam Kurt Adam - - od - - - 0
- Hannes Danzinger VW Rallyeteam Austria - - od - - - 0
- Rene Thiede Rene Thiede - - od - - - 0
- Danijel Babić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Tihomir Simon AK Astra - - - od - - 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - od - - 0
- Ales Antonic Speed Project - - - - od - 0
- Mitja Bratina AK Ajdovščina Motorsport - - - - od - 0
- Vasja Miklavčič AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Albert Ponikvar AK Hribar - - - - od - 0
- Denis Savič AMTK Koper - - - - od - 0
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 15 10 15 8 6 - 54
2. Ivan Bahorić AK Delta - - 12 10 8 - 30
3. Juraj Combaj AMD Zanatlija 12 - - 6 od 8 26
4. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - od 10 10 20
5. David Pelicar AMK Skok Racing - - - 5 5 6 16
6. Zakir Oković Pro Sport BIH 9 - - - - - 9
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - od - - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Siniša Milinković AK Delta 12 4 3 8 4 - 31
2. Mitja Slejko ŠD Sec Racing Team 15 [od] od 10 od od 25
3. Tomislav Postružin AMD Zanatlija 6 5 - 5 2 - 18
4. Slavko Komel DAS Koleselj - 8 - - 8 - 16
5. Christoph Leitgeb Christoph Leitgeb - - 15 - - - 15
6. Marinko Stanić AMD Matulji Racing - - 0 3 1 10 14
7. Reno Turk AK Delta od od - - 6 8 14
8. Gabor Takacs Aquincum Racing Team 9 - - - 5 - 14
9. Daniel Wollinger Daniel Wollinger - - 12 - - - 12
10. Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - 6 3 3 12
11. Anđelko Košec AMD Zanatlija 7,5 - - 4 - - 11,5
12. Marko Kavčič ŠD Gas Kras - 10 - - - - 10
13. Miran Jerman AK Olimpija od - - - 10 - 10
14. Alois Handler Alois Handler - - 9 - - - 9
15. Patrik Winter Ford Racing Club - - 7,5 - - - 7,5
16. Jan Medved DAS Koleselj - 6 - - - - 6
17. Igor Gauš AMD Zrinski - - - - od 6 6
18. Lukas Langstadlinger Ford Racing Club - - 6 - - - 6
19. Neven Sušanj AMD Zrinski - - - - - 5 5
20. Andrej Medić AK Dubrava 4,5 - - - - - 4,5
21. Manuel Porzelt Ford Racing Club - - 4,5 - - - 4,5
22. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - od - 4 4
23. Alan Troha AMD Zanatlija - 3 - - - - 3
24. Walter Danklmeier Walter Danklmeier - - 1,5 - - - 1,5
- Johann Drapela AK Rallysport Priluky - - 0 - - - 0
- Almir Vrpčić AMK Pro Sport - - - - 0 - 0
- Krešimir Ravenščak AK Delta od - - - - - 0
- Manuel Bauer Ford Racing Club - - od - - - 0
- Oliver Mayer Oliver Mayer - - od - - - 0
- Friderik Vajhandl AMD Šentilj - - - od - - 0
- Matteo Da Rin Spaletta Squadra Corse Trieste - - - - od - 0
- Tadej Miklavčič AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - -

- od - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Miha Prek AK Olimpija - 10 15 8 8 8 49
2. Branko Labaš AMK Stubaki 15 3 12 5 4 - 39
3. Marin Koraca Istra Racing Team od - - 10 10 10 30
4. Lana Sutlović AK Delta [od] 4 9 4 3 4 24
5. Vedran Pisačić AK Dubrava 12 - - - - - 12
6. Matjaž Vogrič AK Modri Dirkač - 8 - - - - 8
7. Paolo Petretić AMD Matulji Racing - - - od 2 6 8
8. Teo Žniderčič AK MPI Racing - 6 - - - - 6
9. Sebastijan Rome Autosport Društvo Jazon - - - 6 od - 6
10. Alessandro Cepek Alessandro Cepek - - - - 6 - 6
11. Saša Saksida AK Modri Dirkač - 5 - - - - 5
12. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - 5 5
13. Marko Đurković AK Dubrava - - - - 5 - 5
- Martin Prunk Športni Klub Mega - - - od od - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki od - - - - - 0
- Primož Kačič ŠD Gas Kras - od - - - - 0
- Darko Lampe ŠD Sec Racing Team - od - - - - 0
- Danilo Likar AK MPI Racing - od - - - - 0
- Gašper Verbič DAS Koleselj - od - - - - 0
- Danijel Babić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - od - - 0
- Mitja Bratina AK Ajdovščina Motorsport - - - - od - 0
- Vasja Miklavčič AMK ABC Sport - - - - od - 0
- Albert Ponikvar AK Hribar - - - - od - 0
- Denis Savič AMTK Koper - - - - od - 0
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Aleks Humar ŠD Sec Racing Team - 8 15 8 10 8 49
2. Uroš Petrič AMD Slovenija Avto-IMOS - 6 12 6 - - 24
3. Boštjan Logar AK Bencin Adrenalin - 10 - 10 - - 20
4. Nikola Dobrila Istra Racing Team - - - - 8 10 18
5. Željko Sopić AK Delta 15 - - - - - 15
6. Davor Mihelić AMD Grobnik 12 od - - - - 12
7. Zoltan Pryma Aquincum Racing Team - - - - 6 - 6
8. Borut Bratina AK Modri Dirkač - 5 - - - - 5
- Zsolt Penzes Baro Motorsport od - - - - - 0
- Tomaš Pletka V.D.K. Racing Team od - - - - - 0
- Antonin Tlustak Czech National Team od - - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Tihomir Simon AK Astra - - - od - - 0
- Ales Antonic Speed Project - - - - od - 0
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing 15 od - 8 10 10 43
2. Branko Jemrić AK Astra 12 8 7,5 [6] 6 8 41,5
3. Robert Novosel AK Delta Timing [od] 10 9 5 5 6 35
4. Rok Turk ŠD Gas Kras - od od 10 8 - 18
5. Willi Rabl VW Rallyeteam Austria - - 15 - - - 15
6. Massimo Pastrello Hawk Racing Team - - 12 - - - 12
7. Mićo Rajšić AK Delta 9 - - - - - 9
8. Rodolfo Cosimi Italy Rally Team 7,5 - - - - - 7,5
9. Gregor Rant AŠD Kamniška Bistrica - - - - - 5 5
10. Edi Milokanović AMK Skok Racing od - - 4 - od 4
11. Vedran Drndić Istra Racing Team od - - od 4 - 4
12. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - 3 - od 3
13. Simon Trobec AK MPI Racing - - - - 3 - 3
14. Alberto Grassi Squadra Corse Trieste - - - - 2 - 2
15. Miran Kavčič AK MPI Racing - od - - 1 - 1
- Dražen Pigl AK Delta od - - od - - 0
- Dino Stelmah AK Delta od - - - - - 0
- Kurt Adam Kurt Adam - - od - - - 0
- Hannes Danzinger VW Rallyeteam Austria - - od - - - 0
- Rene Thiede Rene Thiede - - od - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI