štopericaciljna zastavica 1. 22.-24.05.08. - INA Croatia Delta
2. 04.-05.07.08. - Maribor (SLO)
3. 26.-27.09.08. - Admont (A)
4. 25.-26.10.08. - Pićan
5. 14.-15.11.08. - Poreč
6. 28.-29.11.08. - Novi Vinodolski
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Siniša Crnojević AK Sljeme 15 - - 8 8 8 39
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 12 - - 10 6 10 38
3. Nenad Lončarić AK Astra 7,5 6 12 5 4 - 34,5
4. Marin Galić AMD Matulji Racing 9 od - 6 5 6 26
5. Daniel Šaškin Istra Racing Team - 10 - - 10 - 20
6. Branko Jemrić AK Astra 4,5 4 [0] 4 2 4 18,5
7. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - od 15 od - od 15
8. Robert Novosel AK Delta Timing [od] 5 3 3 1 1 13
9. Siniša Milinković AK Delta 1,5 2 9 0 0 - 12,5
10. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 0 1 7,5 0 0 [od] 8,5
11. Ivan Goran Čibej AK Hermes Analitica od 8 - - - - 8
12. Nikola Dobrila Istra Racing Team - - - - 3 5 8
13. Ivan Bahorić AK Delta - - 6 1 0 - 7
14. Željko Sopić AK Delta 6 - - - - - 6
15. Marinko Stanić AMD Matulji Racing - - 1,5 0 0 3 4,5
16. Branko Labaš AMK Stubaki 0 0 4,5 0 0 - 4,5
17. Tomislav Postružin AMD Zanatlija 0 3 - 0 0 - 3
18. Mićo Rajšić AK Delta 3 - - - - - 3
19. Marin Koraca Istra Racing Team od - - 2 0 0 2
20. Reno Turk AK Delta od od - - 0 2 2
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Siniša Crnojević AK Sljeme 15 - - 8 8 8 39
2. Juraj Šebalj AK Sljeme 12 - - 10 6 10 38
3. Nenad Lončarić AK Astra 9 6 12 6 5 - 38
4. Siniša Milinković AK Delta 7,5 4 9 4 0 - 24,5
5. Daniel Šaškin Istra Racing Team - 10 - - 10 - 20
6. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 6 3 7,5 1 0 - 17,5
7. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - 15 od - od 15
8. Ivan Bahorić AK Delta - - 6 5 1 - 12
9. Marinko Stanić AMD Matulji Racing - - 4,5 0 0 6 10,5
10. Tomislav Postružin AMD Zanatlija 3 5 - 2 0 - 10
11. Ivan Goran Čibej AK Hermes Analitica od 8 - - - - 8
12. Reno Turk AK Delta od od - - 3 5 8
13. Anđelko Košec AMD Zanatlija 4,5 - - 0 - - 4,5
14. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - - 4 - 4
15. Igor Gauš AMD Zrinski - - - - od 4 4
16. Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - 3 0 0 3
17. Neven Sušanj AMD Zrinski - - - - - 3 3
18. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - od 2 1 3
19. Alan Troha AMD Zanatlija - 2 - - - - 2
20. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - od - 2 2
21. Andrej Medić AK Dubrava 1,5 - - - - - 1,5
- Juraj Combaj AMD Zanatlija 0 - - 0 od 0 0
- David Pelicar AMK Skok Racing - - - 0 0 0 0
- Krešimir Ravenščak AK Delta od - - - - - 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - od - - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing 15 od - 10 10 10 45
2. Branko Jemrić AK Astra 9 8 9 8 [6] 6 40
3. Robert Novosel AK Delta Timing [od] 10 12 6 5 5 38
4. Branko Labaš AMK Stubaki 6 5 15 3 1 - 30
5. Nikola Dobrila Istra Racing Team - - - - 8 8 16
6. Lana Sutlović AK Delta [od] 6 7,5 1 0 1 15,5
7. Marin Koraca Istra Racing Team od - - 5 4 4 13
8. Željko Sopić AK Delta 12 - - - - - 12
9. Mićo Rajšić AK Delta 7,5 - - - - - 7,5
10. Davor Mihelić AMD Grobnik 4,5 od - - - - 4,5
11. Edi Milokanović AMK Skok Racing od - - 4 - od 4
12. Vedran Drndić Istra Racing Team od - - od 3 - 3
13. Paolo Petretić AMD Matulji Racing - - - od 0 3 3
14. Vedran Pisačić AK Dubrava 3 - - - - - 3
15. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - 2 - od 2
16. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - 2 2
17. Marko Đurković AK Dubrava - - - - 2 - 2
- Dražen Pigl AK Delta od - - od - - 0
- Marko Cavor AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Dino Stelmah AK Delta od - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki od - - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Danijel Babić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Tihomir Simon AK Astra - - - od - - 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - od - - 0
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Daniel Vojvodić AMK Stubaki x 10 15 8 6 - 39
2. Ivan Bahorić AK Delta - - 12 10 8 - 30
3. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - od 10 10 20
4. David Pelicar AMK Skok Racing - - - 5 5 6 16
5. Juraj Combaj AMD Zanatlija x - - 6 od 8 14
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - od - - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Siniša Milinković AK Delta 15 8 15 10 8 - 56
2. Marinko Stanić AMD Matulji Racing - - 12 4 4 10 30
3. Tomislav Postružin AMD Zanatlija 9 10 - 6 5 - 30
4. Reno Turk AK Delta od od - - 10 8 18
5. Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - 8 6 3 17
6. Anđelko Košec AMD Zanatlija 12 - - 5 - - 17
7. Andrej Medić AK Dubrava 7,5 - - - - - 7,5
8. Igor Gauš AMD Zrinski - - - - od 6 6
9. Alan Troha AMD Zanatlija - 6 - - - - 6
10. Neven Sušanj AMD Zrinski - - - - - 5 5
11. Muhamedali Maksuti Istra Racing Team - - - od - 4 4
- Krešimir Ravenščak AK Delta od - - - - - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Branko Labaš AMK Stubaki 15 8 15 8 6 - 52
2. Lana Sutlović AK Delta [od] 10 12 6 5 5 38
3. Marin Koraca Istra Racing Team od - - 10 10 10 30
4. Paolo Petretić AMD Matulji Racing - - - od 4 8 12
5. Vedran Pisačić AK Dubrava 12 - - - - - 12
6. Marko Đurković AK Dubrava - - - - 8 - 8
7. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - 6 6
- Marko Cavor AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki od - - - - - 0
- Danijel Babić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - od - - 0
- Daniel Vojvodić AMK Stubaki - - - - - od 0
 
KLASA A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nikola Dobrila Istra Racing Team - - - - 10 10 20
- Željko Sopić AK Delta x - - - - - 0
- Tihomir Simon AK Astra - - - x - - 0
- Davor Mihelić AMD Grobnik x od - - - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
 
KLASA A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra 12 [8] 12 8 8 8 48
2. Marin Galić AMD Matulji Racing 15 od - 10 10 10 45
3. Robert Novosel AK Delta Timing [od] 10 15 6 6 6 43
4. Mićo Rajšić AK Delta 9 - - - - - 9
5. Edi Milokanović AMK Skok Racing od - - 5 - od 5
6. Vedran Drndić Istra Racing Team od - - od 5 - 5
7. Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - 4 - od 4
- Dražen Pigl AK Delta od - - od - - 0
- Dino Stelmah AK Delta od - - - - - 0
 
SKUPINA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Daniel Vojvodić AMK Stubaki 12 10 15 5 5 [od] 47
2. Branko Labaš AMK Stubaki 15 6 9 6 3 - 39
3. Marin Koraca Istra Racing Team od - - 10 10 10 30
4. Ivan Bahorić AK Delta - - 12 8 6 - 26
5. Lana Sutlović AK Delta od 8 7,5 2 1 2 20,5
6. Juraj Combaj AMD Zanatlija 9 - - 4 od 5 18
7. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - od 8 8 16
8. David Pelicar AMK Skok Racing - - - 3 2 3 8
9. Vedran Pisačić AK Dubrava 7,5 - - - - - 7,5
10. Paolo Petretić AMD Matulji Racing - - - od 0 6 6
11. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - 4 4
12. Marko Đurković AK Dubrava - - - - 4 - 4
- Marko Cavor AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Antun Vrbanović AMK Stubaki od - - - - - 0
- Danijel Babić AMD Zanatlija - - - od - - 0
- Boris Seccareccia AMD Opatija - - - od - - 0
- Claudio Visintin AMD Zrinski - - - od - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI