AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOCROSS RUPA-NAGRADA MATULJA '09
Rupa, 09.-10.05.2009.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 20
2. 11 Zoran Srok AMCD Svigo VW Golf 2.0 17
3. 4 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf 2.0 15
4. 2 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 13
5. 303 Ferdinand Pađen AMCD Svigo Audi 80 2.2 Turbo 4x4 12
6. 1 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 11
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 59 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 20
2. 63 Robert Čulina AK RI Autosport Renault 5 1.4 17
3. 53 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 15
4. 51 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 13
5. 60 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Zastava 101 1.3 12
6. 62 Kristijan Klarić AK Buzet Autosport Yugo 1.3 11
7. 52 Joško Tomić AK Oneum Peugeot 205 1.3 10
8. 61 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 9
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 11 Zoran Srok AMCD Svigo VW Golf 2.0 10
2. 4 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf 2.0 8,5
3. 2 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 7,5
4. 1 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 6,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 85 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy RV-1 Lancia 2.0T 4x4 10
2. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 8,5
3. 84 Moreno Komar AK Buzet Autosport Buggy VW VR6 2.8 7,5
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 84 Moreno Komar AK Buzet Autosport Buggy VW VR6 2.8 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 59 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 20
2. 53 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 84 Moreno Komar AK Buzet Autosport Buggy VW VR6 2.8 15
4. 51 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.3 13
5. 60 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Zastava 101 1.3 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMCD SVIGO 20 Danijel Bezjak D1A 17 Zoran Srok D1B 12 Ferdinand Pađen D1 49
2. AK OZALJ 15 Sven Katić D1A 15 Goran Jakić D1B 13 Dražen Lipka D1A 43
3. AK BUZET AUTOSPORT 12 Patrik Vivoda D1A 11 Kristijan Klarić D1A 9 Dragan Sergo D1A 32
4. ASK KASTAVAC 20 Robert Grbac D1 8,5 Vigor Grbac D3 - 28,5
5. AK RI AUTOSPORT 17 Robert Čulina D1A - - 17
6. AK MATULJI RACING 11 Marino Čargonja D1B - - 11
7. AKK VARAŽDIN 10 Robert Vuradin D3 - - 10
8. AK ONEUM 10 Joško Tomić D1A - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE