AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. NAGRADA ASSDŽ '09
Srijane, 12.-13.09.2009.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 20
2. 11 Zoran Srok AMCD Svigo VW Golf 2.0 17
3. 10 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 15
4. 8 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 13
5. 14 Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 12
6. 4 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 1.8 11
7. 2 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 51 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 52 Joško Tomić AK Oneum Peugeot 205 1.3 17
3. 61 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 15
4. 53 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 13
5. 65 Filip Bilota AK Trogir Yugo 1.3 12
6. 57 Maja Barbir AMK Racing Team Ploče VW Polo 1.3 11
7. 59 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 11 Zoran Srok AMCD Svigo VW Golf 2.0 20
2. 10 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 17
3. 8 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 15
4. 14 Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 13
5. 4 Goran Jakić AK Ozalj Opel Ascona 1.8 12
6. 2 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 11
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 82 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 20
2. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 17
3. 85 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy RV-1 Lancia 2.0T 4x4 15
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 51 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 20
2. 10 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 17
3. 53 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 15
4. 59 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 13
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 20 Dražen Lipka D1A 13 Sven Katić D1A 11 Goran Jakić D1B 44
2. ASK KASTAVAC 20 Robert Grbac D1 17 Vigor Grbac D3 - 37
3. AKK VARAŽDIN 20 Marijan Cukor D3 15 Robert Vuradin D3 - 35
4. AMK GORNJA POLJICA 15 Zoran Pavić D1B 13 Tomislav Pavić D1B - 28
5. AMCD SVIGO 17 Zoran Srok D1B 10 Danijel Bezjak D1A - 27
6. AMK RACING TEAM PLOČE 12 Ivica Ujdur D1B 11 Maja Barbir 1A - 23
7. AK ONEUM 17 Joško Tomić D1A - - 17
8. AK BUZET AUTOSPORT 15 Dragan Sergo D1A - - 15
9. AK TROGIR 12 Filip Bilota D1A - - 12