AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA GRADA VARAŽDINA '09
Kučan Gornji, 18.-19.07.2009.

UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 301 Robert Grbac ASK Kastavac Subaru Impreza 2.0 Turbo 4x4 20
2. 2 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 17
3. 1 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 15
4. 10 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 13
5. 11 Zoran Srok AMCD Svigo VW Golf 2.0 12
6. 14 Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 11
7. 8 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 10
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1A
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 59 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 20
2. 53 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 61 Dragan Sergo AK Buzet Autosport Yugo 1.3 15
4. 63 Robert Čulina AK RI Autosport Renault 5 1.4 13
5. 65 Filip Bilota AK Trogir Yugo 1.3 12
6. 51 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 11
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 1B
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 2 Igor Nikolaus AK Ozalj VW Golf 2.0 20
2. 1 Marino Čargonja AK Matulji Racing Seat Ibiza 2.0 17
3. 10 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 15
4. 11 Zoran Srok AMCD Svigo VW Golf 2.0 13
5. 14 Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče VW Golf 1.8 12
6. 8 Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 11
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac Buggy VW 2.0 4x4 20
2. 85 Robert Vuradin AKK Varaždin Buggy RV-1 Lancia 2.0T 4x4 17
3. 81 Marijan Cukor AKK Varaždin Buggy Audi 3.6 4x4 15
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 59 Danijel Bezjak AMCD Svigo VW Golf 1.3 20
2. 53 Sven Katić AK Ozalj Renault 5 1.4 17
3. 10 Zoran Pavić AMK Gornja Poljica VW Golf 1.8 15
4. 51 Dražen Lipka AK Ozalj VW Golf 1.4 13
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OZALJ 17 Igor Nikolaus D1B 17 Sven Katić D1A 11 Dražen Lipka D1A 45
2. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac D3 20 Robert Grbac D1 - 40
3. AMCD SVIGO 20 Danijel Bezjak D1A 12 Zoran Srok D1B - 32
4. AKK VARAŽDIN 17 Robert Vuradin D3 15 Marijan Cukor D3 - 32
5. AMK GORNJA POLJICA 13 Zoran Pavić D1B 10 Tomislav Pavić D1B - 23
6. AK MATULJI RACING 15 Marino Čargonja D1B - - 15
7. AK BUZET AUTOSPORT 15 Dragan Sergo D1A - - 15
8. AK RI AUTOSPORT 13 Robert Čulina D1A - - 13
9. AK TROGIR 12 Filip Bilota D1A - - 12
10. AMK RACING TEAM PLOČE 11 Ivica Ujdur D1B - - 11
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE