štopericaciljna zastavica 1. 09.05.-10.05.09. - Rupa
2. 23.05.-24.05.09. - Tunjice (SLO)
3. 06.06.-07.06.09. - Kastav
4. 20.06.-21.06.09. - Srijane
5. 18.07.-19.07.09. - Varaždin
6. 12.09.-13.09.09. - Srijane
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Robert Grbac ASK Kastavac 20 x 10 x 20 20 70
2. Zoran Srok AMCD Svigo 17 x 17 x 12 17 63
3. Igor Nikolaus AK Ozalj 13 x 20 x 17 10 60
4. Zoran Pavić AMK Gornja Poljica - x 9 x 13 15 37
5. Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče - x 12 x 11 12 35
6. Goran Jakić AK Ozalj 15 x 8 x - 11 34
7. Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica - x 7 x 10 13 30
8. Marino Čargonja AK Matulji Racing 11 x - x 15 - 26
9. Danijel Turković AK Ozalj - x 15 x - - 15
10. Ivan Jandri AK Ozalj - x 13 x - - 13
11. Ferdinand Pađen AMCD Svigo 12 x - x - - 12
12. Romeo Vivoda AK Buzet Autosport - x 11 x - - 11
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Danijel Bezjak AMCD Svigo 20 x 20 x 20 10 70
2. Sven Katić AK Ozalj 15 x 17 x 17 13 62
3. Dražen Lipka AK Ozalj 13 x 15 x 11 20 59
4. Dragan Sergo AK Buzet Autosport 9 x 12 x 15 15 51
5. Joško Tomić AK Oneum 10 x 11 x - 17 38
6. Filip Bilota AK Trogir - x 10 x 12 12 34
7. Robert Čulina AK RI Autosport 17 x - x 13 - 30
8. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport 12 x 13 x - - 25
9. Kristijan Klarić AK Buzet Autosport 11 x - x - - 11
10. Maja Barbir AMK Racing Team Ploče - x - x - 11 11
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 1B
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Zoran Srok AMCD Svigo 10 x 17 x 13 20 60
2. Igor Nikolaus AK Ozalj 7,5 x 20 x 20 11 58,5
3. Zoran Pavić AMK Gornja Poljica - x 11 x 15 17 43
4. Ivica Ujdur AMK Racing Team Ploče - x 12 x 12 13 37
5. Tomislav Pavić AMK Gornja Poljica - x 9 x 11 15 35
6. Goran Jakić AK Ozalj 8,5 x 10 x - 12 30,5
7. Marino Čargonja AK Matulji Racing 6,5 x - x 17 - 23,5
8. Danijel Turković AK Ozalj - x 15 x - - 15
9. Ivan Jandri AK Ozalj - x 13 x - - 13
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Vigor Grbac ASK Kastavac 8,5 x 10 x 20 17 55,5
2. Robert Vuradin AKK Varaždin 10 x 8,5 x 17 15 50,5
3. Marijan Cukor AKK Varaždin - x - x 15 20 35
4. Moreno Komar AK Buzet Autosport 7,5 x 7,5 x - - 15
  
REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA 3A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Moreno Komar AK Buzet Autosport 10 x 10 x - - 20
  
REDOSLIJED VOZAČA - JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Danijel Bezjak AMCD Svigo 20 x 20 x 20 13 73
2. Sven Katić AK Ozalj 17 x 17 x 17 15 66
3. Dražen Lipka AK Ozalj 13 x 12 x 13 20 58
4. Zoran Pavić AMK Gornja Poljica - x 10 x 15 17 42
5. Moreno Komar AK Buzet Autosport 15 x 13 x - - 28
6. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport 12 x 11 x - - 23
7. Danijel Turković AK Ozalj - x 15 x - - 15
  
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. AK OZALJ 43 x 52 x 45 44 184
2. AMCD SVIGO 49 x 37 x 32 27 145
3. ASK KASTAVAC 28,5 x 20 x 40 37 125,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 32 x 36 x 15 15 98
5. AKK VARAŽDIN 10 x 8,5 x 32 35 85,5
6. AMK GORNJA POLJICA - x 16 x 23 28 67
7. AMK RACING TEAM PLOČE - x 12 x 11 23 46
8. AK ONEUM 10 x 11 x - 17 38
9. AK TROGIR - x 10 x 12 12 34
10. AK RI AUTOSPORT 17 x - x 13 - 30
11. AK MATULJI RACING 11 x - x 15 - 26