AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
28. BUZETSKI DANI '09
Buzet, 18.-20.09.2009.
www.buzetski-dani.net

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 92 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:29,685 0:00,000 10
2. 61 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:29,995 0:00,310 8
3. 80 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:48,686 0:19,001 6
4. 180 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 5:50,023 0:20,338 5
5. 185 A8 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Renault Clio R3 5:51,512 0:21,827 4
6. 137 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 5:59,905 0:30,220 3
7. 70 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:00,119 0:30,434 2
8. 37 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 6:02,658 0:32,973 1
9. 96 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:04,562 0:34,877 -
10. 52 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 55 6:05,090 0:35,405 -
11. 77 H16 Marijan Rubelj AK Mihovil VW Golf GTi 6:06,458 0:36,773 -
12. 175 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 6:07,016 0:37,331 -
13. 183 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 6:07,267 0:37,582 -
14. 154 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 6:07,510 0:37,825 -
15. 41 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:08,845 0:39,160 -
16. 74 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V 6:08,868 0:39,183 -
17. 71 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 6:09,335 0:39,650 -
18. 181 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 6:09,580 0:39,895 -
19. 82 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 6:10,119 0:40,434 -
20. 68 23 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett2.0 GSi 16V 6:10,940 0:41,255 -
21. 129 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:10,990 0:41,305 -
22. 155 A6 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 6:12,717 0:43,032 -
23. 136 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 6:13,096 0:43,411 -
24. 132 N2 Filip Valjan AK Zrinski Peugeot 106 6:13,858 0:44,173 -
25. 141 N3 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio Williams 6:15,090 0:45,405 -
26. 48 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 6:15,834 0:46,149 -
27. 35 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 6:17,971 0:48,286 -
28. 127 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 6:18,061 0:48,376 -
29. 53 H15 Bojan Tomić SAK Split Yugo 6:18,632 0:48,947 -
30. 126 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:20,022 0:50,337 -
31. 130 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 6:20,066 0:50,381 -
32. 73 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 6:24,727 0:55,042 -
33. 188 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 6:25,188 0:55,503 -
34. 128 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:25,238 0:55,553 -
35. 84 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 6:25,965 0:56,280 -
36. 156 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:26,038 0:56,353 -
37. 81 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 6:28,796 0:59,111 -
38. 116 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:29,595 0:59,910 -
39. 69 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 6:31,108 1:01,423 -
40. 117 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 6:32,408 1:02,723 -
41. 85 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:34,946 1:05,261 -
42. 131 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 6:35,622 1:05,937 -
43. 36 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:37,938 1:08,253 -
44. 58 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 1.6 6:37,967 1:08,282 -
45. 205 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 6:38,941 1:09,256 -
46. 54 H15 Anđelko Košec AKK Zanatlija Suzuki Cultus 6:39,746 1:10,061 -
47. 119 N1 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 6:39,771 1:10,086 -
48. 204 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 6:40,537 1:10,852 -
49. 169 A6 Sanjin Sirotić AMK Buzet Suzuki Swift 1.3 GTi 6:41,048 1:11,363 -
50. 30 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 6:42,169 1:12,484 -
51. 170 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:44,539 1:14,854 -
52. 88 H17 Igor Cossetto AKK Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 6:45,582 1:15,897 -
53. 146 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:46,745 1:17,060 -
54. 32 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 Pro 6:48,200 1:18,515 -
55. 120 N1 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:50,410 1:20,725 -
56. 49 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 6:51,682 1:21,997 -
57. 118 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 6:52,364 1:22,679 -
58. 147 N4 Goran Šams AK Stubaki Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:57,680 1:27,995 -
59. 38 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:57,781 1:28,096 -
60. 59 23 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 SC 7:00,188 1:30,503 -
61. 138 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:06,481 1:36,796 -
62. 174 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 7:07,418 1:37,733 -
63. 42 H14 Neven Ukota AMK Buzet Yugo 1.3 7:08,940 1:39,255 -
64. 86 H17 Matija Žic AMCD Svigo BMW 325i 7:22,298 1:52,613 -
- 51 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 odustao -
- 72 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia odustao -
- 75 H16 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia odustao -
- 76 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 87 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo odustao -
- 91 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 157 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V odustao -
- 182 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
- 189 A8 Nenad Damarija AK Delta Timing Honda Civic Type-R odustao -
- 31 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 nije startao -
- 39 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi nije startao -
- 184 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:04,274 0:00,000 10
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:09,999 0:05,725 8
3. 9 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:14,357 0:10,083 6
4. 11 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:40,221 0:35,947 5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 116 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:29,595 0:00,000 20,5
2. 117 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 6:32,408 0:02,813 15
3. 119 N1 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 6:39,771 0:10,176 12
4. 120 N1 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:50,410 0:20,815 10
5. 118 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 6:52,364 0:22,769 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 129 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 6:10,990 0:11,085 26,5
2. 132 N2 Filip Valjan AK Zrinski Peugeot 106 6:13,858 0:13,953 20,5
3. 127 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 6:18,061 0:18,156 16,5
4. 126 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:20,022 0:20,117 14
5. 130 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 6:20,066 0:20,161 11,5
6. 128 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:25,238 0:25,333 9
7. 131 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 6:35,622 0:35,717 6
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 137 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 5:59,905 0:00,000 25
2. 136 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 6:13,096 0:13,191 19
3. 141 N3 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio Williams 6:15,090 0:15,185 15
4. 138 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:06,481 1:06,576 10
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 146 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:46,745 0:00,000 20
2. 147 N4 Goran Šams AK Stubaki Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:57,680 0:10,935 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 154 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 6:07,510 0:00,000 23
2. 155 A6 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 6:12,717 0:05,207 17
3. 156 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:26,038 0:18,528 13
4. 169 A6 Sanjin Sirotić AMK Buzet Suzuki Swift 1.3 GTi 6:41,048 0:33,538 10
5. 170 A6 Marsel Katić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:44,539 0:37,029 8
- 157 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 175 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 6:07,016 0:00,000 24
2. 174 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 7:07,418 1:00,402 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 180 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 5:50,023 0:00,000 25
2. 185 A8 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Renault Clio R3 5:51,512 0:01,489 19,5
3. 183 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 6:07,267 0:17,244 15,5
4. 181 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 6:09,580 0:19,557 12,5
5. 188 A8 Vedran Radović AK Buzet Autosport Škoda Octavia 6:25,188 0:35,165 9,5
- 182 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
- 189 A8 Nenad Damarija AK Delta Timing Honda Civic Type-R odustao -
- 184 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara nije startao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 6:38,941 0:00,000 20,5
2. 204 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 6:40,537 0:01,596 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 6:17,971 0:00,000 20
2. 30 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 6:42,169 0:24,198 15
3. 32 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 Pro 6:48,200 0:30,229 12
- 31 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 6:02,658 0:00,000 23
2. 41 H14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:08,845 0:06,187 16
3. 36 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:37,938 0:35,280 12
4. 38 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:57,781 0:55,123 10
5. 42 H14 Neven Ukota AMK Buzet Yugo 1.3 7:08,940 1:06,282 8
- 39 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 55 6:05,090 0:00,000 24
2. 48 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 6:15,834 0:10,744 17
3. 53 H15 Bojan Tomić SAK Split Yugo 6:18,632 0:13,542 14
4. 58 H15 Miroslav Poljak AMK Buzet Citroën AX 1.6 6:37,967 0:32,877 12
5. 54 H15 Anđelko Košec AKK Zanatlija Suzuki Cultus 6:39,746 0:34,656 10
6. 49 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 6:51,682 0:46,592 8
- 51 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 70 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:00,119 0:00,000 25,5
2. 77 H16 Marijan Rubelj AK Mihovil VW Golf GTi 6:06,458 0:06,339 18,5
3. 74 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V 6:08,868 0:08,749 14,5
4. 71 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 6:09,335 0:09,216 12
5. 73 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 6:24,727 0:24,608 10
6. 69 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 6:31,108 0:30,989 8
- 72 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia odustao -
- 75 H16 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia odustao -
- 76 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 5:48,686 0:00,000 26
2. 82 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 6:10,119 0:21,433 17
3. 84 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 6:25,965 0:37,279 14
4. 81 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 6:28,796 0:40,110 12
5. 85 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:34,946 0:46,260 10
6. 88 H17 Igor Cossetto AKK Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 6:45,582 0:56,896 8
7. 86 H17 Matija Žic AMCD Svigo BMW 325i 7:22,298 1:33,612 6
- 87 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 92 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:29,685 0:00,000 25
2. 96 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 6:04,562 0:34,877 17,5
- 91 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 5:09,999 0:00,000 25
2. 9 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:14,357 0:04,358 19,5
3. 11 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:40,221 0:30,222 16
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:04,274 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:29,995 0:00,000 24,5
2. 68 23 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett2.0 GSi 16V 6:10,940 0:40,945 15
3. 59 23 Leo Černi AK Opatija Fiat 128 SC 7:00,188 1:30,193 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 26,5 Saša Černeka N2 25 Viliam Prodan N3 24 Zoran Vidmar H15 75,5
2. AK MATULJI RACING 25 Siniša Krainc H18 23 Robin Malinarić A6 20,5 Danijel Vitezica SP12 68,5
3. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 23 Željko Hitrec H14 20,5 Filip Valjan N2 68,5
4. AK DUBRAVA 26 Dejan Dimitrijević H17 20 Željko Kelečić N4 15 Enver Prodan N1 61
5. AK ISTRA RACING TEAM 20,5 Darko Ladavac N1 19,5 Nikola Dobrila A8 17 Igor Janko H15 57
6. AK KLEK 25,5 Milan Brozinić H16 15,5 Denis Nišević A8 14,5 Ivica Majić H16 55,5
7. AK SOLIN 24,5 Robert Bradarić 23 19 Martino Bradarić N3 - 43,5
8. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 15 Maro Franić 23 - 40
9. AK PULA-ROVINJ 16,5 Tomislav Muhvić N2 12 Mario Delmoro H14 10 Dionello Vidalli H16 38,5
10. AMK BUZET 12 Miroslav Poljak H15 12 Denis Sandalj H13 10 Sanjin Sirotić A6 34
11. AKK ZANATLIJA 12 Željko Pavičić H16 10 Željko Košec H15 8 Igor Cossetto H17 30
12. AK RI AUTOSPORT 15 Marin Čohar N3 14 Zoran Grabović H17 - 29
13. AMK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 10 Zoran Novačić N3 - 25
14. AMCD SVIGO 17 Lovro Badurina H17 6 Matija Žic H17 - 23
15. AK TROGIR 20 Krešimir Sauerbrunn H13 - - 20
16. AK MIHOVIL 18,5 Marijan Rubelj H16 - - 18,5
17. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Mario Barović H13 - - 15
18. AK STUBAKI 15 Goran Šams N4 - - 15
19. SAK SPLIT 14 Bojan Tomić H15 - - 14
20. AK SB AUTO SPORT 12,5 Goran Sertić A8 - - 12,5
21. AK INFO KART 12 Filip Magdić N1 - - 12
22. AK OPATIJA 12 Leo Černi 23 - - 12
23. AK SPLIT MOTORSPORT 12 Đani Alajbeg H17 - - 12
24. AK RAGUSA RACING 10 Miho Jozović H14 - - 10
25. AK PELJEŠAC RACING 8 Petar Dajak H16 - - 8
26. AMD GROBNIK 8 Igor Anić H15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 25 Viliam Prodan N3 14 Bojan Krota N2 13 Alfio Štoković A6 52
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA