AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ČABAR '09
Čabar, 11.-12.07.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:26,896 0:00,000 10
2. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 6:35,253 0:08,357 8
3. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:48,356 0:21,460 6
4. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:50,368 0:23,472 5
5. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:58,572 0:31,676 4
6. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 6:59,496 0:32,600 3
7. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 7:00,512 0:33,616 2
8. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 7:00,989 0:34,093 1
9. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 SXi 7:06,051 0:39,155 -
10. 112 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 1.3 7:06,884 0:39,988 -
11. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 7:08,947 0:42,051 -
12. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 7:10,574 0:43,678 -
13. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 S16 7:13,768 0:46,872 -
14. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 7:14,024 0:47,128 -
15. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 7:14,234 0:47,338 -
16. 206 N2 Đani Varljen AK Matulji Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 7:16,522 0:49,626 -
17. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 7:18,356 0:51,460 -
18. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Opel Astra 7:19,620 0:52,724 -
19. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 7:20,036 0:53,140 -
20. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 7:20,972 0:54,076 -
21. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 7:21,221 0:54,325 -
22. 43 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 7:24,239 0:57,343 -
23. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:24,397 0:57,501 -
24. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 7:25,016 0:58,120 -
25. 106 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 Pro 7:25,567 0:58,671 -
26. 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 7:29,514 1:02,618 -
27. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 7:30,174 1:03,278 -
28. 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 2.003 7:30,632 1:03,736 -
29. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:31,047 1:04,151 -
30. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:31,366 1:04,470 -
31. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 7:33,295 1:06,399 -
32. 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 7:34,174 1:07,278 -
33. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:34,513 1:07,617 -
34. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 7:34,665 1:07,769 -
35. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 7:35,020 1:08,124 -
36. 42 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:35,317 1:08,421 -
37. 104 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 7:37,060 1:10,164 -
38. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,466 1:12,570 -
39. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:41,058 1:14,162 -
40. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 7:41,564 1:14,668 -
41. 222 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 7:54,278 1:27,382 -
42. 102 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 8:00,627 1:33,731 -
43. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 8:05,266 1:38,370 -
44. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 8:06,782 1:39,886 -
45. 38 21 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 8:27,753 2:00,857 -
46. 232 SP12 Kristijan Ozimec AMK Stubaki Renault Clio 8:31,301 2:04,405 -
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 18 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
- 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R odustao -
- 69 A8 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia odustao -
- 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V odustao -
- 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi odustao -
- 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 1.6 odustao -
- 229 H15 Davor Čosić AK Dubrava Yugo odustao -
- 34 H17 Igor Cossetto AKK Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 nije startao -
- 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 6:08,387 0:00,000 10
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 6:14,567 0:06,180 8
3. 27 E19 Igor Gauš AK Zrinski Formula Opel Lotus 6:21,275 0:12,888 6
4. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:24,612 0:16,225 5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 7:34,513 0:00,000 21,5
2. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 8:06,782 0:32,269 15,5
- 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 7:10,574 0:00,000 26,5
2. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 S16 7:13,768 0:03,194 21
3. 206 N2 Đani Varljen AK Matulji Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 7:16,522 0:05,948 17,5
4. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 7:20,972 0:10,398 15
5. 43 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 7:24,239 0:13,665 12,5
6. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:31,047 0:20,473 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 7:08,947 0:00,000 25
2. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 8:05,266 0:56,319 16
- 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 7:00,989 0:00,000 23,5
2. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 SXi 7:06,051 0:05,062 18
3. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 7:25,016 0:24,027 13,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:58,572 0:00,000 24,5
2. 222 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 7:54,278 0:55,706 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:50,368 0:00,000 25
2. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 6:59,496 0:09,128 19
3. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 7:14,234 0:23,866 14,5
4. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 7:21,221 0:30,853 12
- 69 A8 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia odustao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:35,317 0:00,000 21
2. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 7:41,564 0:06,247 15,5
3. 232 SP12 Kristijan Ozimec AMK Stubaki Renault Clio 8:31,301 0:55,984 12
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 7:18,356 0:00,000 22
2. 106 H13 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 750 Pro 7:25,567 0:07,211 15
3. 102 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 8:00,627 0:42,271 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 1.3 7:06,884 0:00,000 23
2. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:24,397 0:17,513 15,5
3. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:41,058 0:34,174 12
- 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 7:14,024 0:00,000 22,5
2. 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 7:34,174 0:20,150 15
- 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 1.6 odustao -
- 229 H15 Davor Čosić AK Dubrava Yugo odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 7:00,512 0:00,000 23,5
2. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 7:20,036 0:19,524 16
3. 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 7:29,514 0:29,002 12
4. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 7:33,295 0:32,783 10
5. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 7:34,665 0:34,153 8
- 18 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 2.0 16V odustao -
- 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:48,356 0:00,000 24
2. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 7:30,174 0:41,818 15
3. 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 2.003 7:30,632 0:42,276 12
4. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 7:35,020 0:46,664 10
5. 104 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 7:37,060 0:48,704 8
- 34 H17 Igor Cossetto AKK Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:26,896 0:00,000 25
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 6:08,387 0:00,000 25
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 6:14,567 0:06,180 19,5
3. 27 E19 Igor Gauš AK Zrinski Formula Opel Lotus 6:21,275 0:12,888 16
4. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 6:24,612 0:16,225 13,5
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:31,366 0:00,000 20
2. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,466 0:08,100 15
3. 38 21 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 8:27,753 0:56,387 12
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 6:35,253 0:00,000 24,5
2. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Opel Astra 7:19,620 0:44,367 16,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ISTRA RACING TEAM 24,5 Nikola Dobrila A7 22,5 Igor Janko H15 21,5 Darko Ladavac N1 68,5
2. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H18 24 Dejan Dimitrijević H17 16,5 Mladen Šekoranja 23 65,5
3. AK KLEK 23,5 Milan Brozinić H16 23 Renato Jaketić H14 19 Boris Štrkalj A8 65,5
4. AK MATULJI RACING 23,5 Robin Malinarić A6 21 Danijel Vitezica SP12 20 Dario Šamec 21 64,5
5. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 19,5 Branimir Radić E19 18 Denis Močibob N1 62,5
6. AK PULA-ROVINJ 26,5 Tomislav Muhvić N3 15,5 Miloš Juzbašić N1 15,5 Mario Delmoro H14 57,5
7. AK BUZET AUTOSPORT 21 Bojan Krota N2 15 Dalibor Franolić A7 15 Saša Černeka N2 51
8. AK SOLIN 25 Martino Bradarić N3 24,5 Robert Bradarić 23 - 49,5
9. AK SB AUTO SPORT 14,5 Goran Sertić A8 12 Mato Dumenčić H17 - 26,5
10. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 - - 25
11. AK TROGIR 22 Krešimir Sauerbrunn H13 - - 22
12. AMK SKOK RACING 16 Zoran Novačić N3 - - 16
13. AK PELJEŠAC RACING 16 Petar Dajak H16 - - 16
14. AMD GROBNIK 15 Igor Anić H15 - - 15
15. AMCD SVIGO 15 Lovro Badurina H17 - - 15
16. AMK BUZET 15 Denis Sandalj H13 - - 15
17. AMK STUBAKI 12 Kristijan Ozimec SP12 - - 12
18. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg H17 - - 10
19. AK RI AUTOSPORT 8 Zoran Grabović H17 - - 8
20. AKK ZANATLIJA 8 Željko Pavičić H16 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 21 Bojan Krota N2 13,5 Alfio Štoković A6 0 Viliam Prodan N3 34,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA