AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA KONEL-KONAVLE - MEMORIJAL ŽELJKO ĐURATOVIĆ '09
Gruda, 17.-18.10.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:15,707 0:00,000 10
2. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:27,267 0:11,560 8
3. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:27,880 0:12,173 6
4. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 4:27,974 0:12,267 5
5. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:28,683 0:12,976 4
6. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 4:28,942 0:13,235 3
7. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 4:29,461 0:13,754 2
8. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:31,915 0:16,208 1
9. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:33,077 0:17,370 -
10. 183 A8 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:33,201 0:17,494 -
11. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:34,042 0:18,335 -
12. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 4:35,428 0:19,721 -
13. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 4:36,423 0:20,716 -
14. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 4:37,543 0:21,836 -
15. 15 H15 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:37,686 0:21,979 -
16. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:39,155 0:23,448 -
17. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,629 0:23,922 -
18. 20 23 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:43,362 0:27,655 -
19. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:44,714 0:29,007 -
20. 90 SP12 Alen Peruč AK Zrinski Renault Clio Sport 4:45,138 0:29,431 -
21. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:48,518 0:32,811 -
22. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 4:48,656 0:32,949 -
23. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:49,125 0:33,418 -
24. 7 A6 Ivan Černeha AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:49,829 0:34,122 -
25. 149 H15 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 4:50,103 0:34,396 -
26. 175 N3 Maro Slade AK Ragusa Racing Peugeot 206 RC 4:50,469 0:34,762 -
27. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:53,446 0:37,739 -
28. 174 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio 4:53,624 0:37,917 -
29. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:55,628 0:39,921 -
30. 200 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth 4:57,882 0:42,175 -
31. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:58,646 0:42,939 -
32. 120 H14 Neven Križanac AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,146 0:43,439 -
33. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 4:59,250 0:43,543 -
34. 205 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 1.8 4:59,320 0:43,613 -
35. 181 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:02,151 0:46,444 -
36. 162 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 5:07,872 0:52,165 -
37. 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 5:08,980 0:53,273 -
38. 199 A6 Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 5:09,353 0:53,646 -
39. 190 SP12 Mario Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:12,429 0:56,722 -
40. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 1.3 5:16,017 1:00,310 -
41. 57 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 5:16,343 1:00,636 -
42. 185 H15 Teo Katić AK Dubrovnik Racing Fiat 128 5:22,917 1:07,210 -
43. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 5:23,133 1:07,426 -
44. 189 22 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 5:26,226 1:10,519 -
45. 176 21 Mario Serden AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:26,796 1:11,089 -
46. 177 H15 Nikša Blažević AK Ragusa Racing Yugo 1.6 5:27,532 1:11,825 -
47. 233 N3 Mario Matak AK Solin Škoda Fabia 1.9 TDi 5:46,730 1:31,023 -
48. 197 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 5:56,397 1:40,690 -
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 odustao -
- 184 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 186 H16 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Alfa 33 odustao -
- 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 nije startao -
- 201 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi nije startao -
- 211 H16 Marijan Rubelj AK Mihovil VW Golf GTi 2.0 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Lola F3000 4:17,833 0:00,000 10
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 4:43,840 0:26,007 8
3. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:47,418 0:29,585 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:58,646 0:00,000 21
2. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 5:23,133 0:24,487 15,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 4:29,461 0:00,000 24
2. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:33,077 0:03,616 18,5
3. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:34,042 0:04,581 15
4. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:49,125 0:19,664 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:27,267 0:00,000 25
2. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 4:27,974 0:00,707 19,5
3. 175 N3 Maro Slade AK Ragusa Racing Peugeot 206 RC 4:50,469 0:23,202 13,5
4. 233 N3 Mario Matak AK Solin Škoda Fabia 1.9 TDi 5:46,730 1:19,463 10
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:48,518 0:00,000 22,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 A6 Ivan Černeha AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:49,829 0:00,000 22
2. 199 A6 Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 5:09,353 0:19,524 15,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:44,714 0:00,000 23,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:31,915 0:00,000 25
2. 183 A8 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:33,201 0:01,286 19,5
3. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 4:35,428 0:03,513 16
4. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 4:48,656 0:16,741 12,5
- 201 A8 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.9 TDi nije startao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 SP12 Alen Peruč AK Zrinski Renault Clio Sport 4:45,138 0:00,000 23
2. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:55,628 0:10,490 16,5
3. 181 SP12 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:02,151 0:17,013 13
4. 190 SP12 Mario Gavranović AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:12,429 0:27,291 10
5. 57 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 5:16,343 0:31,205 8
- 184 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 4:36,423 0:00,000 23
2. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,629 0:03,206 16
3. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:53,446 0:17,023 12
4. 120 H14 Neven Križanac AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,146 0:22,723 10
5. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 1.3 5:16,017 0:39,594 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 H15 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:37,686 0:00,000 24
2. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:39,155 0:01,469 18,5
3. 149 H15 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 4:50,103 0:12,417 14
4. 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 5:08,980 0:31,294 12
5. 185 H15 Teo Katić AK Dubrovnik Racing Fiat 128 5:22,917 0:45,231 10
6. 177 H15 Nikša Blažević AK Ragusa Racing Yugo 1.6 5:27,532 0:49,846 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 4:28,683 0:00,000 24
2. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 4:28,942 0:00,259 18,5
3. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 4:37,543 0:08,860 14,5
4. 174 H16 Dario Serden AK Ragusa Racing Renault Clio 4:53,624 0:24,941 10
5. 205 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 1.8 4:59,320 0:30,637 8
- 186 H16 Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing Alfa 33 odustao -
- 211 H16 Marijan Rubelj AK Mihovil VW Golf GTi 2.0 nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:27,880 0:00,000 24,5
2. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 4:59,250 0:31,370 15
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:15,707 0:00,000 25
2. 200 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth 4:57,882 0:42,175 15
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 4:43,840 0:00,000 24,5
2. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:47,418 0:03,578 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Lola F3000 4:17,833 0:00,000 25
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 176 21 Mario Serden AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:26,796 0:00,000 20
2. 197 21 Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 5:56,397 0:29,601 15
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 5:07,872 0:00,000 20
2. 189 22 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 5:26,226 0:18,354 15
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 23 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:43,362 0:00,000 20,5
- 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 24,5 Branimir Radić E19 24 Denis Močibob N1 73,5
2. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H18 24,5 Dejan Dimitrijević H17 22,5 Željko Kelečić N4 72
3. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E20 20,5 Maro Franić 23 19,5 Đivo Franić A8 65
4. AK ISTRA RACING TEAM 23,5 Nikola Dobrila A7 21 Darko Ladavac N1 18,5 Sandro Miskić N2 63
5. AK KLEK 24 Ivica Majić H16 18,5 Milan Brozinić H16 16 Boris Štrkalj A8 58,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 25 Viliam Prodan N3 16 Toni Delbianco H14 15 Bojan Krota N2 56
7. AK PULA-ROVINJ 24 Tomislav Muhvić N2 15,5 Miloš Juzbašić N1 8 Mario Delmoro H14 47,5
8. AK RAGUSA RACING 20 Mario Serden 21 14 Mate Milković H15 13,5 Maro Slade N3 47,5
9. AK PELJEŠAC RACING 15 Božo Prnić H18 14,5 Petar Dajak H16 - 29,5
10. AK SOLIN 19,5 Martino Bradarić N3 10 Mario Matak N3 - 29,5
11. SAK SPLIT 20 Goran Rajčić 22 8 Duje Čulić SP12 - 28
12. AK SPLIT MOTORSPORT 15 Đani Alajbeg H17 8 Konstantin Visković H16 - 23
13. AK MATULJI RACING 19 Rajko Vlah E19 - - 19
14. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Stijepo Petrušić 21 - - 15
15. AK SB AUTO SPORT 12,5 Goran Sertić A8 - - 12,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 25 Viliam Prodan N3 15 Bojan Krota N2 - 40
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA