AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
12. NAGRADA MALAČKE - SV. DUJAM '09
Lećevica, 23.-24.09.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:50,727 0:00,000 10
2. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:04,133 0:13,406 8
3. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:10,881 0:20,154 6
4. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:12,447 0:21,720 5
5. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:20,239 0:29,512 4
6. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 6:25,524 0:34,797 3
7. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 6:26,361 0:35,634 2
8. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 6:27,546 0:36,819 1
9. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Octavia 1.8 6:29,855 0:39,128 -
10. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 6:31,917 0:41,190 -
11. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 6:31,994 0:41,267 -
12. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 6:34,646 0:43,919 -
13. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 6:36,874 0:46,147 -
14. 194 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 6:37,700 0:46,973 -
15. 175 N3 Maro Slade AK Ragusa Racing Peugeot 206 RC 6:42,137 0:51,410 -
16. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 SXi 6:42,248 0:51,521 -
17. 213 H16 Željko Pavičić AMD Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 6:42,608 0:51,881 -
18. 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 1.6 6:45,478 0:54,751 -
19. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 6:46,013 0:55,286 -
20. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 6:47,705 0:56,978 -
21. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:48,003 0:57,276 -
22. 78 A6 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 6:48,691 0:57,964 -
23. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:49,065 0:58,338 -
24. 73 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 6:54,512 1:03,785 -
25. 170 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 1.8 16S 6:55,136 1:04,409 -
26. 184 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:00,091 1:09,364 -
27. 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 2.003 7:00,303 1:09,576 -
28. 183 A6 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:00,392 1:09,665 -
29. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:00,964 1:10,237 -
30. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 7:02,202 1:11,475 -
31. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 7:03,774 1:13,047 -
32. 57 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:08,905 1:18,178 -
33. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:13,189 1:22,462 -
34. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:14,549 1:23,822 -
35. 221 SP12 Alen Lovrić AK Solin VW Polo 1.4 16V 7:15,787 1:25,060 -
36. 122 H17 Ivica Radić AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 7:17,164 1:26,437 -
37. 162 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:24,752 1:34,025 -
38. 219 N4 Branimir Sučec AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:30,537 1:39,810 -
39. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:31,685 1:40,958 -
40. 217 N2 Dino Nekić AK Matulji Racing Peugeot 106 16S 7:33,362 1:42,635 -
41. 121 H15 Marina Miše AK Trogir Yugo 1.6 7:43,334 1:52,607 -
42. 176 21 Mario Serden AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,069 1:53,342 -
43. 222 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 7:56,480 2:05,753 -
44. 224 H14 Damir Bilić SAK Split Yugo 1.4 8:12,327 2:21,600 -
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 20 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 2.0 GSI 16V odustao -
- 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
- 120 H14 Neven Križanac AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 152 21 Boris Belamarić AMD Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 154 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo odustao -
- 200 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi nije startao -
- 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:25,349 0:00,000 10
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 5:33,394 0:08,045 8
3. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:40,410 0:15,061 6
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 6:36,874 0:00,000 24,5
2. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 6:48,003 0:11,129 18,5
3. 217 N2 Dino Nekić AK Matulji Racing Peugeot 106 16S 7:33,362 0:56,488 14
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 6:31,994 0:13,185 25
2. 175 N3 Maro Slade AK Ragusa Racing Peugeot 206 RC 6:42,137 0:23,328 19
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:14,549 0:00,000 23
2. 219 N4 Branimir Sučec AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:30,537 0:15,988 17,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 6:27,546 0:00,000 25
2. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 SXi 6:42,248 0:14,702 19,5
3. 78 A6 Robert Nikpalj AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 6:48,691 0:21,145 16
4. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 6:49,065 0:21,519 13,5
5. 73 A6 Ante Alduk AMK Ragusa Racing VW Polo 1.4 16V 6:54,512 0:26,966 11
6. 183 A6 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:00,392 0:32,846 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 6:20,239 0:00,000 24,5
2. 222 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 7:56,480 1:36,241 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:12,447 0:00,000 25
2. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 6:25,524 0:13,077 19
3. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 6:26,361 0:13,914 15,5
- 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V odustao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 184 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 7:00,091 0:00,000 20,5
2. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 7:03,774 0:03,683 15
3. 57 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 7:08,905 0:08,814 12
4. 221 SP12 Alen Lovrić AK Solin VW Polo 1.4 16V 7:15,787 0:15,696 10
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 7:02,202 0:00,000 10
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 6:31,917 0:00,000 23
2. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:13,189 0:41,272 15
3. 224 H14 Damir Bilić SAK Split Yugo 1.4 8:12,327 1:40,410 12
- 120 H14 Neven Križanac AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 1.6 6:45,478 0:00,000 21
2. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 6:47,705 0:02,227 15
3. 121 H15 Marina Miše AK Trogir Yugo 1.6 7:43,334 0:57,856 12
- 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 6:34,646 0:00,000 22,5
2. 213 H16 Željko Pavičić AMD Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 6:42,608 0:07,962 16,5
3. 170 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 1.8 16S 6:55,136 0:20,490 12
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 20 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 2.0 GSI 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 6:04,133 0:00,000 24,5
2. 194 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 6:37,700 0:33,567 17
3. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 6:46,013 0:41,880 12,5
4. 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 2.003 7:00,303 0:56,170 210
5. 122 H17 Ivica Radić AK Mihovil Renault 5 GT Turbo 7:17,164 1:13,031 8
- 154 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:10,881 0:00,000 24
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 200 H18 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 5:33,394 0:00,000 25
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:40,410 0:07,016 19,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 5:25,349 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 7:00,964 0:00,000 20
2. 176 21 Mario Serden AMK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:44,069 0:43,105 15
- 152 21 Boris Belamarić AMD Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 22 Goran Rajčić SAK Split Škoda Fabia 1.4 16V 7:24,752 0:00,000 20
2. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 7:31,685 0:06,933 15
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 5:50,727 0:00,000 25
2. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Octavia 1.8 6:29,855 0:39,128 18,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 24 Boris Durlen H18 23 Željko Kelečić N4 71,5
2. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 23 Željko Hitrec H14 19,5 Branimir Radić E19 67,5
3. AK SOLIN 25 Robert Bradarić 23 25 Martino Bradarić N3 10 Alen Lovrić SP12 60
4. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić E19 20,5 Đivo Burđelez SP12 8 Đivo Franić A6 53,5
5. SAK SPLIT 20 Goran Rajčić 22 17 Ivan Stričević H17 12 Duje Čulić SP12 49
6. AMK RAGUSA RACING 19 Maro Slade N3 15 Miho Jozović H14 15 Mario Serden 21 49
7. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 Bojan Krota N2 15 Dalibor Franolić A7 13,5 Alfio Štoković A6 47
8. AK MIHOVIL 21 Marijan Rubelj H15 12 Josip Todorović H16 8 Ivica Radić H17 41
9. AK ISTRA RACING TEAM 24,5 Nikola Dobrila A7 15 Igor Janko H15 - 39,5
10. AK MATULJI RACING 25 Robin Malinarić A6 14 Dino Nekić N2 - 39
11. AK SB AUTO SPORT 19 Goran Sertić A8 10 Mato Dumenčić H17 - 29
12. AK SPLIT MOTORSPORT 16 Robert Nikpalj A6 12,5 Đani Alajbeg H17 - 28,5
13. AK TROGIR 15 Nikola Rožić 22 12 Marina Miše H15 - 27
14. AK PULA-ROVINJ 24,5 Tomislav Muhvić N2 - - 24,5
15. AK PELJEŠAC RACING 22,5 Petar Dajak H16 - - 22,5
16. AMD ZANATLIJA 16,5 Željko Pavičić H16 - - 16,5
17. AK KLEK 15,5 Denis Nišević A8 - - 15,5
18. AMK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 - - 15
19. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Mario Barović H13 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 18 Bojan Krota N2 13 Alfio Štoković A6 - 31
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA