štopericaciljna zastavica 1. 18.-19.04.09. - Rabac-Labin
2. 23.-24.05.09. - Malačka
3. 06.-07.06.09. - Učka
4. 04.-05.07.09. - Bor (SRB)
5. 11.-12.07.09. - Čabar
6. 25.-26.07.09. - Cazin (BIH)
  7. 08.-09.08.09. - Lučine (SLO)
  8. 29.-30.08.09. - Ogulin
  9. 12.-13.09.09. - Sljeme
10. 18.-20.09.09. - Buzet
11. 03.-04.10.09. - Skradin
12. 17.-18.10.09. - Konavle  
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Laszlo Hernadi (H) Rich Motorsport 0 - - 5 4 8 0 - - 6 - - 23
2. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj 0 0 0 2 0 0 ns 0 0 - 0 2 4
3. Goran Sertić AK SB Auto Sport 0 1 0 1 0 0 0 0 2 - - 0 4
4. Sandro Miskić AK Istra Racing Team 0 - 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 1
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj [5] 8 [5] 10 8 6 [ns] [5] 8 [0] 6 6 52
2. Sandro Miskić AK Istra Racing Team 6 - 3 - 2 3 - 4 10 [0] [2] 5 33
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Laszlo Hernadi (H) Rich Motorsport [3] - - 10 10 10 8 - - 10 - - 48
2. Goran Sertić AK SB Auto Sport 4 6 [3] 8 [1] 4 [4] 5 6 [0] - 3 36
3. Denis Močibob AK Zrinski - 2 2 - 2 5 - 6 od 0 - - 17
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Krešimir Sauerbrunn AK Trogir - - - - 0 2 0 0 2 0 [0] - 4
- Mario Delmoro AK Pula-Rovinj od - 0 0 0 - - 0 0 0 [0] [0] 0
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nemogu ispunili uvjete iz Članka 5. Dopune Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima-MRPH
(nastup na minimalno 6 natjecanja od kojih je barem jedno izvan države koja mu je izdala licencu)
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Robert Bradarić AK Solin - 10 10 - 5 - - 10 - 8 10 ns 53
- Boris Durlen AK Dubrava 8 5 8 - 8 - - 1 od - 6 10 46
- Siniša Krainc AK Matulji Racing 10 od ns - od - - 8 10 10 ns od 38
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava od 6 6 - 3 - - 6 od - 8 6 35
- Sebastijan Čepar AK Zrinski 4 4 5 - 2 - - - 6 - 5 1 27
- Dragan Milić (CG) Rokšped Group - - - 10 - 10 5 - - - - - 25
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 0 3 4 - 1 - - 3 8 - 4 0 23
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport od - 2 - od - - 2 - - 1 8 13
- Milan Brozinić AK Klek od - - - 0 - - 5 5 - 0 3 13
- Krste Trajkovski (MK) AKK Nikola Karev Skopje 0 - - 8 - 4 0 - - - - - 12
- Peter Jurena (SK) Magic Trading Corporation 6 - - - - 5 - - - - - - 11
- Dan Michl (CZ) Czech National Team - - - - 10 - - - - - - - 10
- Andreas Marko (A) Andreas Marko - - - - - - 10 - - - - - 10
- Suad Hota (BIH) AK Hota Racing - 0 - - - 6 - - - 3 - - 9
- Miroslav Josipović (BIH) AK Optima Modriča - 8 - - - - - - - - - - 8
- Felix Pailer (A) Felix Pailer - - - - - - 8 - - - - - 8
- Sašo Horvat (SLO) DAK Magnum - - - - - - 4 - - 4 - - 8
- Jurica Majić AK Klek od - - - od - - 0 3 - 0 4 7
- Vitomir Cvetić (SRB) ASK Partizan - - - 6 - - - - - - - - 6
- Milan Kasparek (CZ) Czech National Team - - - - 6 - - - - - - - 6
- Hanspeter Laber (A) Hanspeter Laber - - - - - - 6 - - - - - 6
- Daniele Trani (SLO) AMTK Koper 5 - - - - - 0 - - - - - 5
- Milan Bubnič (SLO) AMD Slovenija Avto IMOS - - - - - - - - - 5 - - 5
- Martino Bradarić AK Solin - 0 0 - 0 - - 0 - 0 0 5 5
- Nebojša Atanacković (SRB) ASK Centar Boban - - - 4 - - - - - - - - 4
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - 0 - - - - - 4 - - od 0 4
- Željko Hitrec AK Zrinski - 0 0 - od - - - 4 - 0 0 4
- Davor Domazet (BIH) AMK Pro Sport - - - - - 2 - - - - 2 - 4
- Mladen Šekoranja AK Dubrava 3 0 - - 0 - - - - - - - 3
- Robin Malinarić AK Matulji Racing 0 0 3 - 0 - - 0 - - 0 - 3
- Momir Subotić (SRB) ASK Herc - - - 3 - - - - - - - - 3
- Vladan Mašanović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 3 0 - - - - - 3
- Reinhard Schlegl (A) Reinhard Schlegl - - - - - - 3 - - - - - 3
- Boris Štrkalj AK Klek 0 od 0 - 0 - - 0 0 od 3 0 3
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 2 - - - - - - - - - - - 2
- Bakir Hadžić (BIH) AK Hota Racing - 2 - - 0 0 - - - - 0 - 2
- Michael Jelinek (A) Michael Jelinek - - - - - - 2 - - - - - 2
- Igor Dekleva (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 0 - - 2 - - 2
- Peter Ambruz (SK) EMS Motorsport Slovakia 1 - - - - 0 0 - - - - - 1
- Dujko Grčić AK Buzet Autosport od - 1 - - - - - - - - - 1
- Dejan Bulatović (CG) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - 1 0 - - - - - 1
- Cristian Schweiger (A) Cristian Schweiger - - - - - - 1 - - - - - 1
- Jiri Voves (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 1 - - 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - 8 6 - 6 - - 8 od 0 10 10 48
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver 10 - - 10 - 10 3 - - - 6 - 39
- Branimir Radić AK Zrinski ns 6 8 - 4 - - 6 8 0 - 6 38
- Riccardo Ala AMK Skok Racing - 10 ns - - - - 10 10 0 - - 30
- Rajko Vlah AK Matulji Racing - - 5 - 2 - - 4 6 0 5 5 27
- Vladimir Stankovič (SLO) Vama Šport - - - - 8 - 10 - - 4 - - 22
- Igor Gauš AK Zrinski 8 - 10 - 3 - - - - - - - 21
- Laszlo Szasz (H) Szasz Motorsport - - - - - - - - - 8 - 8 16
- Marjan Smrdelj (SLO) AK Lamko

- - - 5 - - 5 - 1 od - 11
- Jaroslav Krajči (CZ) Jaroslav Krajči

 

- - - 10 - - - - - - - 10
- Renzo Napione (I) Renzo Napione - - - - - - - - - 10 - - 10
- Hermann Walldy (A) MSC Rottenegg - - - - - - 8 - - - - - 8
- Franjo Kunčer (CG) - - - - - - - - - - - 8 - 8
- Marietto Nalon (I) Eurokart - - - - - - 6 - - 0 - - 6
- Milan Svoboda (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 6 - - 6
- Andreas Stollnberger (A) Andreas Stollnberger - - - - - - 5 - - - - - 5
- Otakar Kramsky (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 5 - - 5
- Gabriela Pedroni (I) Scuderia Veregra - - - - - - 4 - - - - - 4
- Fausto Bormolini (I) Fausto Bormolini - - - - - - - - - 3 - - 3
- Hubert Galli (A) Hubert Galli - - - - - - 2 - - - - - 2
- David Kostruh (CZ) Speedmaster Racing Team - - - - - - - - - 2 - - 2
- Gianfranco Sfiligoj (I) Gianfranco Sfiligoj - - - - - - 1 - - 0 - - 1
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Martino Bradarić AK Solin - 10 8 - 10 - - 8 - [1] 3 8 47
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport od - 10 - od - - 10 [6] - 8 10 38
- Bojan Krota AK Buzet Autosport 3 5 6 - 6 - - 6 5 [0] 5 [4] 36
- Davor Domazet (BIH) AMK Pro Sport - - - - - 8 - - - 3 10 - 21
- Peter Jurena (SK) Magic Trading Corporation 10 - - - - 10 - - - - - - 20
- Aleš Prek (SLO) AMK Atom - - - - - - 10 - 8 - - - 18
- Saša Černeka AK Buzet Autosport 1 - 0 - 4 - - [1] 4 2 4 [2] 15
- Peter Marc (SLO) DAS Koleselj - - - - - - 8 - 5 - - - 13
- Željko Kelečić AK Dubrava 4 3 0 - - - - 0 3 [0] [0] 3 13
- Matteo Hrvatin AK Zrinski 8 - 4 - - - - - - - - - 12
- Jiri Voves (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 10 - - 10
- Radmilo Vojnović (SRB) ASK Tron - - - 8 - - - - - - - - 8
- Maro Slade AK Ragusa Racing - 6 - - - - - - - - - 1 7
- Aleksandar Marinković (SRB) ASK M Motor sport - - - 6 - - - - - - - - 6
- Sandi Sedej (SLO) AK Cerkno Racing - - - - - - 6 - - - - - 6
- Zvonko Mrzljak AK Stubaki - - - - - - - - 6 - - - 6
- Đani Varljen AK Matulji Racing 0 - 1 - 5 - - - - - - - 6
- Uroš Brkić (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 5 - - - - - - - - 5
- Samir Kržalić (BIH) AMK Extra Sport Cazin - - - - - 5 - - - - - - 5
- Hermann Walldy Jun. (A) Hermann Walldy Jun. - - - - - - 5 - - - - - 5
- Ozren Vitezica AK Matulji Racing 0 - 2 - 3 - - - - 0 - - 5
- Krešimir Bodnaruk (BIH) AK Autosport - 4 - - - - - - - - - - 4
- Saša Janković (SRB) ASK Avala Racing Team - - - 4 - - - - - - - - 4
- Dalibor Šobot (BIH) AMK Banja Luka - - - - - 4 - - - - - - 4
- Domen Menard (SLO) DAS Koleselj - - - - - - 4 - - 0 - - 4
- Lucio Stolli (I) VI Motorsport - - - - - - - - - 4 - - 4
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team 0 - 0 - 1 - - 2 1 0 [0] [0] 4
- Stefan Janković (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 3 - - - - - - - - 3
- Uroš Papež (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - - - 3 - - - - - 3
- Enver Prodan AK Dubrava - - 0 - ns - - 3 - 0 0 - 3
- Alen Peruč AK Zrinski 2 - - - - - - - - - 1 - 3
- Branimir Sučec AK Dubrava - 2 - - - - - - - - - - 2
- Slobodan Milić (SRB) ASK Fox Racing - - - 2 - - - - - - - - 2
- Željko Rebac (BIH) AK Optima Modriča - - - - - 2 - - - - - - 2
- Daniel Šarić AK Pula-Rovinj - - - - - - - 0 2 0 [0] - 2
- Dino Nekić AK Matulji Racing - 1 0 - - - - - - - - - 1
- Ivan Simić (SRB) ASK Vojnović Racing Team - - - 1 - - - - - - - - 1
- Zoran Novačić AMK Skok Racing - - 0 - 0 - - 0 - 0 0 - 0
- Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj - - - - 0 - - 0 - 0 0 [0] 0
- Goran Šams AK Stubaki - - - - - - - 0 0 0 - - 0
- Roman Vučilovski AK Dubrava 0 - 0 - - - - - - - - - 0
- Filip Magdić AK Info Kart - - - - - - - - 0 0 - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski 0 - - - - - - - - - - - 0
- Danijel Vitezica AK Matulji Racing 0 - - - - - - - - - - - 0
- Karlo Vučić AK Dubrava 0 - - - - - - - - - - - 0
- Dino Stelmah AK Delta - - - - - - - - 0 - - - 0
- Denis Šroler AK SB Auto Sport - - - - - - - - 0 - - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - - - - - - - 0 - - 0
- Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport - - - - - - - - - 0 - - 0
- Filip Valjan AK Zrinski - - - - - - - - - 0 - - 0
- Engin Beširević (BIH) AK ARC Racing - - - - - - - - - - 0 - 0
- Azer Kurtović (BIH) AK ARC Racing - - - - - - - - - - 0 - 0
- Tomislav Mikulić AK Dubrava - - - - - - - - - - 0 - 0
- Mario Matak AK Solin - - - - - - - - - - - 0 0
- Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team ns - - - - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Sebastijan Čepar AK Zrinski 10 10 10 - 8 - - - 8 [8] 10 10 66
- Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 6 8 8 - 6 - - 10 10 [6] 8 [5] 56
- Boris Štrkalj AK Klek 0 od 5 - 5 - - 8 [5] [od] 6 6 30
- Robin Malinarić AK Matulji Racing 2 4 6 - 3 - - 2 - 1 3 - 21
- Vladan Mašanović (CG) AMSK Lovćen - - - - - 8 5 - - - - - 13
- Denis Nišević AK Klek 1 5 0 - - - - - - 2 5 - 13
- Dejan Bulatović (CG) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - 6 6 - - - - - 12
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 8 - - - - - - - - 3 - - 11
- Cristian Schweiger (A) Cristian Schweiger - - - - - - 10 - - - - - 10
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - 0 - - - - - - - - - 8 8
- Danko Skorić AK Zrinski - - 0 - 0 - - 4 4 ns - - 8
- Aleksandar Pantelić (SRB) AMK Zastava Racing Team - - - 6 - - - - - - - - 6
- Ivan Černeha AK Zrinski - - - - - - - - - - 4 2 6
- Marin Čohar AK RI Autosport 5 - - - - - - - - - - - 5
- Vladimir Šekularac (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 5 - - - - - - - - 5
- Slavko Zorman (SLO) ŠD Gas Kras - - - - - - - - - 5 - - 5
- Alen Peruč AK Zrinski - - 1 - - - - od - - - 4 5
- Matija Čelhar AK Matulji Racing - - 4 - od - - - - - - - 4
- Darko Božilović (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 4 - - - - - - - - 4
- Bakir Hadžić (BIH) AK Hota Racing - - - - 4 - - - - - - - 4
- Lukaš Vojaček (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 4 - - 4
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - 3 - - - - - - - - - - 3
- Milutin Milić (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 3 - - - - - - - - 3
- Miodrag Božović (CG) AMSK Kilkas - - - - - 3 - - - - - - 3
- Franjo Merkač (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - - 3 - - 0 - - 3
- Ivan Sinčić AK Zrinski - - - - - - - 3 - - - - 3
- Marko Đurković AK Dubrava - - - - - - - - 3 - - - 3
- Karlo Vučić AK Dubrava - 0 0 - 0 - - - 0 [0] 2 1 3
- Branko Zirojević (SRB) ASK Avala Racing Team - - - 2 - - - - - - - - 2
- Martin Črtalić (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 2 - - - - - 2
- Mićo Rajšić AK Delta - - - - - - - - 2 - - - 2
- Robert Nikpalj AK Split Motorsport - 1 - - - - - - - - - - 1
- Mile Cvjetičanin (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 1 - - - - - - - - 1
- Miha Prek (SLO) AMK Atom - - - - - - 1 - - 0 - - 1
- Silvio Stefanović AK Klek - - - - - - - 1 - - - - 1
- Branko Labaš AK Stubaki - - - - - - - - 1 - - - 1
- Danijel Vitezica AK Matulji Racing - - ns - 0 - - - - 0 1 - 1
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport 0 0 0 - 0 - - - - 0 - - 0
- Dalibor Franolić AK Buzet Autosport - 0 0 - 0 - - - - 0 - - 0
- Kristijan Ozimec AK Stubaki - - - - 0 - - 0 0 - 0 - 0
- Duje Čulić SAK Split - 0 - - - - - - - - 0 0 0
- Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing 0 0 - - - - - - - - - od 0
- Nenad Javorina AK Dubrava - - - 0 - - - - 0 - - - 0
- Blaž Jenko (SLO) AŠD Kamniška Bistrica - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Bojan Makarovič (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Toni Novak (SLO) AŠD Kamniška Bistrica - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Denis Savič (SLO) AMTK Koper - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Sanja Smrdelj (SLO) AK Lamko - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Janja Štrekelj (SLO) AŠD Kamniška Bistrica - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Marko Vouk (SLO) ŠD Carst 04 - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Paulo Petretić AK Matulji Racing 0 - ns - - - - - - od - - 0
- Ante Alduk AK Ragusa Racing - 0 - - - - - - - - - - 0
- Goran Dojčinović (BIH) AMK Banja Luka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Alen Lovrić AK Solin - 0 - - - - - - - - - - 0
- Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team - - 0 - - - - - - - - - 0
- Nikola Đurić (SRB) ASK Avala Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Marjan Mitričević (SRB) ASK Fokus Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Aleksandar Mladenović (SRB) ASK Bambi - - - 0 - - - - - - - - 0
- Goran Nešić (SRB) ASK Pašalić Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Vladimir Panić (SRB) ASK MTS Glass Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Goran Pašalić (SRB) ASK Pašalić Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Dragoslav Stanojević (SRB) ASK Zvezdara - - - 0 - - - - - - - - 0
- Vladica Živković (SRB) ASK Pašalić Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Jernej Koder (SLO) AK MPI Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Jaka Mivšek (SLO) Autosport Jazon - - - - - - 0 - - - - - 0
- Nejc Štrous (SLO) EZ Racing - - - - - - 0 - - - - - 0
- Klemen Trček (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - - - 0
- Andrej Velkavrh (SLO) Motoklub Buhc - - - - - - 0 - - - - - 0
- Matjaž Vogrič (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - - 0 - - - - - 0
- Aleš Žakelj (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - - - 0
- Mario Matak AK Solin - - - - - - - 0 - - - - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - - - 0 - - - - 0
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - - - 0 - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - - - - 0 - - - 0
- Antun Vrbanović AK Stubaki - - - - - - - - 0 - - - 0
- Davide Chermaz (I) Davide Chermaz - - - - - - - - - 0 - - 0
- Manuel Dessardo (SLO) Mega Racing Team - - - - - - - - - 0 - - 0
- Marsel Katić AK Matulji Racing - - - - - - - - - 0 - - 0
- Karel Patočka (CZ) Dekra Racing Team - - - - - - - - - 0 - - 0
- Andrej Prelc (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - - - - - - - 0 - - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - - - - - - 0 - - 0
- Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - - - - - 0 - - 0
- Alen Vidmar (SLO) AMD Slovenija Avto IMOS - - - - - - - - - 0 - - 0
- Petr Vojaček (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 0 - - 0
- Vedran Vujević AK Split Motorsport - - - - - - - - - - 0 - 0
- Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Mario Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Alfred Fischer (A) MSC Rottenegg - - - - - - od - - - - - 0
- Nenad Damarija AK Delta Timing - - - - - - - - - od - - 0
- Jiri Los jun. (CZ) 3L Racing Team - - - - - - - - - od - - 0
- Martin Rybniček (CZ) 3L Racing Team - - - - - - - - - od - - 0
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Robert Bradarić AK Solin - 10 10 - 5 - - 10 - 8 10 [ns] 53
- Boris Durlen AK Dubrava 8 5 8 - 8 - - 3 [od] [od] 6 10 48
- Siniša Krainc AK Matulji Racing 10 od ns - od - - 8 10 10 [ns] [od] 38
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava od 6 6 - 4 - - 6 [od] [2] 8 8 38
- Dragan Milić (CG) Rokšped Group - - - 10 - 10 5 - - - - - 25
- Milan Brozinić AK Klek od - - - 3 - - 5 8 [0] [0] 5 21
- Krste Trajkovski (MK) AKK Nikola Karev Skopje 3 - - 8 - 6 0 - - - - - 17
- Jurica Majić AK Klek od - - - od - - [2] 5 [0] 5 6 16
- Suad Hota (BIH) AK Hota Racing - 2 - - - 8 - - - 4 - - 14
- Željko Hitrec AK Zrinski - 0 2 - od - - - 6 [0] 2 4 14
- Bakir Hadžić (BIH) AK Hota Racing - 4 - - - 5 - - - ns 3 - 12
- Dan Michl (CZ) Czech National Team - - - - 10 - - - - - - - 10
- Andreas Marko (A) Andreas Marko - - - - - - 10 - - - - - 10
- Sašo Horvat (SLO) DAK Magnum - - - - - - 4 - - 5 - - 9
- Miroslav Josipović (BIH) AK Optima Modriča - 8 - - - - - - - - - - 8
- Felix Pailer (A) Felix Pailer - - - - - - 8 - - - - - 8
- Daniele Trani (SLO) AMTK Koper 6 - - - - - 0 - - 1 - - 7
- Peter Ambruz (SK) EMS Motorsport Slovakia 4 - - - - 3 0 - - - - - 7
- Vitomir Cvetić (SRB) ASK Partzian - - - 6 - - - - - - - - 6
- Milan Kasparek (CZ) Czech National Team - - - - 6 - - - - - - - 6
- Hanspeter Laber (A) Hanspeter Laber - - - - - - 6 - - - - - 6
- Milan Bubnič (SLO) AMD Slovenija Avto IMOS - - - - - - - - - 6 - - 6
- Mladen Šekoranja AK Dubrava 5 1 - - 0 - - - - - - - 6
- Dujko Grčić AK Buzet Autosport od - 5 - - - - - - 0 - - 5
- Nebojša Atanacković (SRB) ASK Centar Boban - - - 5 - - - - - - - - 5
- Cvetko Jaketič AK Klek - - 4 - od - - 1 - - - - 5
- Dario Biloš (BIH) SAK Prodriver - 0 - 1 - 4 - - - - od - 5
- Željko Pavičić AKK Zanatlija od 0 3 - 0 - - [ns] 1 0 1 - 5
- Igor Janko AK Istra Racing Team od 0 ns - 1 - - 0 3 [0] [0] 1 5
- Momir Subotić (SRB) ASK Herc - - - 4 - - - - - - - - 4
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 4 - - od - 4
- Lovro Badurina AMCD Svigo - - 0 - 0 - - 0 4 0 - - 4
- Marijan Rubelj AK Mihovil od 0 0 - od - - - - 0 4 ns 4
- Petar Dajak AK Pelješac Racing od 0 1 - 0 - - 0 0 [0] [0] 3 4
- Mladen Šoljić (BIH) AK Optima Modriča - 3 - - - - - - - - - - 3
- Aleksand.Vidosavljević (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 3 - - - - - - - - 3
- Reinhard Schlegl (A) Reinhard Schlegl - - - - - - 3 - - - - - 3
- Igor Dekleva (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 0 - - 3 - - 3
- Dejan Radoičić (SRB) ASK MTS Glass Racing Team - - - 2 - - - - - - - - 2
- Renato Jaketič AK Klek od - - - 2 - - ns - - - - 2
- Michael Jelinek (A) Michael Jelinek - - - - - - 2 - - - - - 2
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - - - - - - - 0 2 2
- Nenad Lehpaner (BIH) ARC Racing - - - - - 1 - - - - - - 1
- Martin Fischer (A) MSC Rottenegg - - - - - - 1 - - - - - 1
- Đani Alajbeg AK Split Motorsport od 0 0 - 0 - - 0 0 0 [0] [0] 0
- Mario Barović AK Župa Dubrovačka od 0 0 - - - - 0 - 0 0 [0] 0
- Miho Jozović AK Ragusa Racing od 0 0 - - - - 0 - 0 0 [0] 0
- Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj od - 0 - 0 - - 0 - 0 0 - 0
- Toni Delbianco AK Buzet Autosport od ns 0 - 0 - - - 0 ns 0 [0] 0
- Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj od - 0 - 0 - - 0 - od - - 0
- Mato Dumenčić AK SB Auto Sport od 0 - - 0 - - - 0 - - - 0
- Mario Korijan AK Pula-Rovinj od - 0 - - - - 0 - 0 - - 0
- Igor Anić AMD Grobnik od - ns - 0 - - 0 - 0 - - 0
- Zoran Grabović AK RI Autosport od - - - 0 - - 0 - 0 - - 0
- Matija Žic AMCD Svigo - - 0 - - - - - 0 0 - - 0
- Anđelko Košec AKK Zanatlija - - - - - - - 0 0 0 - - 0
- Donald Milokanović AMK Skok Racing - - 0 - - - - 0 - ns 0 - 0
- Daniel Šarić AK Pula-Rovinj - - 0 - 0 - - - - - - - 0
- Dejan Vujasin SAK Prodriver - 0 - - - 0 - - - - - - 0
- Ivan Stričević SAK Split - 0 - - - - - - - - 0 - 0
- Josip Todorović AK Mihovil - 0 - - - - - - - - 0 - 0
- Zoran Vidmar AK Buzet Autosport - - 0 - - - - - - 0 - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - 0 - - - - 0 - - 0
- Leon Vodopivec (SLO) DAS Koleselj - - - - - - 0 - - 0 - - 0
- Bojan Tomić SAK Split - - - - - - - 0 - 0 od - 0
- Igor Cossetto AKK Zanatlija - - - - ns - - - 0 0 - - 0
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing od od - - - - - - - 0 od 0 0
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing od ns - - - - - - - - 0 0 0
- Konstantin Visković AK Split Motorsport - - - - - - - - - - 0 0 0
- Damir Bilić SAK Split - 0 - - - - - - - - - - 0
- Marina Miše AK Trogir - 0 - - - - - - - - - - 0
- Ivica Radić AK Mihovil - 0 - - - - - - - - - - 0
- Mišel Radošević (BIH) AK Brkić Servis - 0 - - - - - - - - - - 0
- Bojan Simić (BIH) AMK Banja Luka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport od - 0 - - - - - - - - - 0
- Mario Jurišić AK RI Autosport - - 0 - - - - - - - - - 0
- Dragan Balačikić (SRB) ASK Hajduk Veljko - - - 0 - - - - - - - - 0
- Branko Dukić (SRB) ASK Oplenac Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Srđan Đorđević (SRB) ASK Gaga Serbian Rac.Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Mladen Đukanović (SRB) ASK Fokus Racing Team - - - 0 - - - - - - - - 0
- Dejan Jakovljević (SRB) ASK Marker - - - 0 - - - - - - - - 0
- Saša Jovanović (SRB) ASK Jagodina - - - 0 - - - - - - - - 0
- Vančo Mizovski (MK) AK Power Sport Skopje - - - 0 - - - - - - - - 0
- Mario Narodović (SRB) ASK Centar Boban - - - 0 - - - - - - - - 0
- Dejan Petković (SRB) ASK Jagodina - - - 0 - - - - - - - - 0
- Goran Toroman (SRB) ASK Manaus 011 - - - 0 - - - - - - - - 0
- Sanja Smrdelj (SLO) AK Lamko - - - - 0 - - - - - - - 0
- Mahir Bubregović (BIH) AMK Pro Sport - - - - - 0 - - - - - - 0
- Emir Musić (BIH) AK Hota Racing - - - - - 0 - - - - - - 0
- Urban Kropivšek (SLO) AMK Feštajn - - - - - - 0 - - od - - 0
- Heiko Fiausch (A) Alexander Forcher - - - - - - 0 - - - - - 0
- Andraž Hribar (SLO) AK Hribar - - - - - - 0 - - - - - 0
- Nejc Juhant (SLO) AK Elektrodekleva - - - - - - 0 - - - - - 0
- Marko Mlakar (SLO) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - - - 0
- Angel Oblak (SLO) Motoklub Buhc - - - - - - 0 - - - - - 0
- Patrick Orasche (A) 1. C.A.R. Team Ferlach - - - - - - 0 - - - - - 0
- Andrej Prelc (SLO) AK Ajdovščina Motorsport - - - - - - 0 - - - - - 0
- Matija Čelhar AK Matulji Racing - - - - - - - 0 - od - - 0
- Marko Pleše AK Klek - - - - - - - 0 - od - - 0
- Davor Čosić AK Dubrava - - - - od - - - 0 - - - 0
- Nenad Kolman AK Dubrava - - - - - - - - 0 - - - 0
- Branimir Kučko AK Stubaki - - - - - - - - 0 - - - 0
- Gordan Sau AKK Zanatlija - - - - - - - - 0 - - - 0
- Leo Černi AK Opatija - - - - - - - - - 0 - - 0
- Sergio Miščenić AK Zrinski - - - - - - - - - 0 - - 0
- Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - - - - 0 - - 0
- Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - - - - 0 - - 0
- Nenad Draganić AK Pula-Rovinj od - - - - - - - - - 0 - 0
- Josip Gašperov AK Mihovil - - - - - - - - - - 0 - 0
- Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - - - - - - - 0 - 0
- Neven Križanac AK Ragusa Racing - od - - - - - - - - ns 0 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - od - - - - - - - - - 0 0
- Nikša Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Teo Katić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Damir Ljubić (BIH) AMK Rebac - - - - - - - - - - - 0 0
- Mato Milković AK Ragusa Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Dario Serden AK Ragusa Racing - - - - - - - - - - - 0 0
- Kristian Marinić AK Pula-Rovinj od od ns - - - - ns - - - - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj od - - - - - - - - od - - 0
- Jure Gašperov AK Mihovil - od - - - - - - - od ns - 0
- Goran Načinović AMD Opatija od - ns - - - - - - - - - 0
- Petar Fable AK Pula-Rovinj od - - - - - - - - - - - 0
- Marko Pikula AK INA Zagreb - - - - - - - - od - - - 0
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - - - - - od - - - - - - 0
- Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - - - od 0
- Tomaž Gorenc (SLO) T.G. Racing - - - - - - ns - - - - - 0
- Thomas Holzmann (A) Thomas Holzmann - - - - - - ns - - - - - 0
- Jan Mrak (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - - ns - - - - - 0
- Erich Nomayr (A) Nomayr Team - - - - - - ns - - - - - 0
- željko Gulin AK Mihovil - - - - - - - - - - ns - 0
- Zdravko Horvat AK Mihovil - - - - - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Riccardo Ala AMK Skok Racing - 10 ns - - - - 10 10 10 - - 40
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - 10 6 - 6 - - 10 [od] [0] 10 10 52
- Branimir Radić AK Zrinski ns 8 8 - 4 - - 8 10 [0] - 6 44
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver 10 - - 10 - 10 3 - - - 6 - 39
- Rajko Vlah AK Matulji Racing - - 5 - 2 - - 5 8 [0] 5 [5] 25
- Vladimir Stankovič (SLO) Vama Šport - - - - 8 - 10 - - 4 - - 22
- Igor Gauš AK Zrinski 8 - 10 - 3 - - - - - - - 21
- Laszlo Szasz (H) Szasz Motorsport - - - - - - - - - 8 - 8 16
- Marjan Smrdelj (SLO) AK Lamko - - - - 5 - - 6 - 1 od - 12
- Jaroslav Krajči (CZ) Jaroslav Krajči - - - - 10 - - - - - - - 10
- Renzo Napione (I) Renzo Napione - - - - - - - - - 10 - - 10
- Hermann Walldy (A) MSC Rottenegg - - - - - - 8 - - - - - 8
- Franjo Kunčer (CG) - - - - - - - - - - - 8 - 8
- Marietto Nalon (I) Eurokart od - - - - - 6 - - 0 - - 6
- Milan Svoboda (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 6 - - 6
- Andreas Sollnberger (A) Andreas Stollnberger - - - - - - 5 - - - - - 5
- Otakar Kramsky (CZ) Czech National Team - - - - - - - - - 5 - - 5
- Gabriella Pedroni (I) Scuderia Veregra - - - - - - 4 - - - - - 4
- Fausto Bormolini (I) Fausto Bormolini - - - - - - - - - 3 - - 3
- Hubert Galli (A) Hubert Galli - - - - - - 2 - - - - - 2
- David Kostruh (CZ) Speedmaster Racing Team - - - - - - - - - 2 - - 2
- Gianfranco Sfiligoj (I) Gianfranco Sfiligoj - - - - - - 1 - - 0 - - 1
- Petr Rokyta (CZ) Alfa Klub VAČR - - - - - - - - - ns - - 0