AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
11. NAGRADA GRADA OGULINA-MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '09
Ogulin, 29.-30.08.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 4:03,023 0:00,000 10
2. 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:06,384 0:03,361 8
3. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:20,436 0:17,413 6
4. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 4:21,855 0:18,832 5
5. 183 23 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett2.0 GSi 16V 4:23,337 0:20,314 4
6. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:25,925 0:22,902 3
7. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:27,482 0:24,459 2
8. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:28,562 0:25,539 1
9. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 4:28,676 0:25,653 -
10. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V 4:29,764 0:26,741 -
11. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 4:33,405 0:30,382 -
12. 18 H15 Cvetko Jaketić AK Klek Yugo 1.6 4:33,558 0:30,535 -
13. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:34,599 0:31,576 -
14. 212 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 4:34,849 0:31,826 -
15. 235 H15 Bojan Tomić SAK Split Opel Corsa 4:37,500 0:34,477 -
16. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:37,584 0:34,561 -
17. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 4:37,683 0:34,660 -
18. 69 H16 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 4:38,531 0:35,508 -
19. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 4:42,353 0:39,330 -
20. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:42,493 0:39,470 -
21. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:44,589 0:41,566 -
22. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 4:44,947 0:41,924 -
23. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 4:45,441 0:42,418 -
24. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 4:45,691 0:42,668 -
25. 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:46,305 0:43,282 -
26. 234 A7 Ivan Sinčić AK Zrinski Opel Corsa 4:46,931 0:43,908 -
27. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:47,192 0:44,169 -
28. 104 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 4:47,330 0:44,307 -
29. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 4:47,692 0:44,669 -
30. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:48,255 0:45,232 -
31. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:49,262 0:46,239 -
32. 217 A8 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 4:50,171 0:47,148 -
33. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 4:51,295 0:48,272 -
34. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 4:51,634 0:48,611 -
35. 67 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:51,823 0:48,800 -
36. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 4:52,847 0:49,824 -
37. 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 4:55,524 0:52,501 -
38. 214 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:59,522 0:56,499 -
39. 102 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 5:00,279 0:57,256 -
40. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 5:00,907 0:57,884 -
41. 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 5:03,099 1:00,076 -
42. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:03,673 1:00,650 -
43. 41 H15 Anđelko Košec AKK Zanatlija Suzuki Cultus 5:06,558 1:03,535 -
44. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:10,139 1:07,116 -
45. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:13,909 1:10,886 -
46. 100 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Yugo 1.1 5:16,298 1:13,275 -
47. 232 A6 Kristijan Ozimec AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:23,679 1:20,656 -
48. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 5:24,618 1:21,595 -
49. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:31,416 1:28,393 -
50. 159 N4 Goran Šams AK Stubaki Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:41,079 1:38,056 -
51. 222 A6 Mario Matak AK Solin VW Polo 1.4 16V 5:45,232 1:42,209 -
52. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 5:46,657 1:43,634 -
- 90 SP12 Alen Peruč AK Zrinski Renault Clio Sport odustao -
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 112 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 1.3 nije startao -
- 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:46,555 0:00,000 10
2. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 3:59,722 0:13,167 8
3. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 4:08,531 0:21,976 6
4. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:40,807 0:54,252 5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:46,305 0:00,000 22,5
2. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:48,255 0:01,950 17
3. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 5:24,618 0:38,313 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:37,584 0:00,000 24
2. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 4:37,683 0:00,099 18,5
3. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:42,493 0:04,909 15
4. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 4:51,295 0:13,711 11,5
5. 102 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 5:00,279 0:22,695 9
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:27,482 0:00,000 25
2. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 4:28,676 0:01,194 19,5
3. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 5:46,657 1:19,175 12
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:13,909 0:00,000 20,5
2. 159 N4 Goran Šams AK Stubaki Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:41,079 0:27,170 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:34,599 0:00,000 24
2. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:49,262 0:14,663 17
3. 67 A6 Miroslav Ujdenica AK Klek Suzuki Swift 1.3 GTi 4:51,823 0:17,224 13
4. 232 A6 Kristijan Ozimec AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 5:23,679 0:49,080 10,5
5. 222 A6 Mario Matak AK Solin VW Polo 1.4 16V 5:45,232 1:10,633 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:25,925 0:00,000 25
2. 234 A7 Ivan Sinčić AK Zrinski Opel Corsa 4:46,931 0:21,006 17,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 4:33,405 0:00,000 24,5
2. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 4:42,353 0:08,948 18,5
3. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 4:45,691 0:12,286 15
4. 217 A8 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 4:50,171 0:16,766 11,5
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 90 SP12 Alen Peruč AK Zrinski Renault Clio Sport odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 4:52,847 0:00,000 20
2. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 5:00,907 0:08,060 15
3. 100 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Yugo 1.1 5:16,298 0:23,451 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:03,673 0:00,000 20
2. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:31,416 0:27,743 15
- 112 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 1.3 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H15 Cvetko Jaketić AK Klek Yugo 1.6 4:33,558 0:00,000 23,5
2. 212 H15 Marko Pleše AK Klek Yugo 1.6 4:34,849 0:01,291 18
3. 235 H15 Bojan Tomić SAK Split Opel Corsa 4:37,500 0:03,942 14,5
4. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:47,192 0:13,634 12
5. 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 4:55,524 0:21,966 10
6. 41 H15 Anđelko Košec AKK Zanatlija Suzuki Cultus 5:06,558 0:33,000 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 4:21,855 0:00,000 25,5
2. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V 4:29,764 0:07,909 19
3. 69 H16 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 4:38,531 0:16,676 14
4. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 4:44,947 0:23,092 12
5. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 4:47,692 0:25,837 10
6. 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 5:03,099 0:41,244 8
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:20,436 0:00,000 24
2. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 4:45,441 0:25,005 15
3. 104 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 4:47,330 0:26,894 12
4. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 4:51,634 0:31,198 10
5. 214 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:59,522 0:39,086 8
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:06,384 0:00,000 24,5
2. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:28,562 0:22,178 17,5
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 3:59,722 0:00,000 24,5
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 4:08,531 0:08,809 19
3. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 4:40,807 0:41,085 15,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 3:46,555 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:44,589 0:00,000 10
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:10,139 5:10,139 10
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 4:03,023 0:00,000 25
2. 183 23 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett2.0 GSi 16V 4:23,337 0:20,314 18
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK KLEK 25,5 Milan Brozinić H16 24,5 Boris Štrkalj A8 23,5 Cvetko Jaketić H15 73,5
2. AK DUBRAVA 24 Dejan Dimitrijević H17 22,5 Enver Prodan N1 20,5 Željko Kelečić N4 67
3. AK BUZET AUTOSPORT 25 Viliam Prodan N3 24 Bojan Krota N2 11,5 Saša Černeka N2 60,5
4. AK ZRINSKI 24 Denis Močibob N1 19 Branimir Radić E19 17,5 Ivan Sinčić A7 60,5
5. AK ISTRA RACING TEAM 25 Nikola Dobrila A7 17 Darko Ladavac N1 15 Sandro Miskić N2 57
6. AK MATULJI RACING 24,5 Siniša Krainc H18 17 Robin Malinarić A6 15,5 Rajko Vlah E19 57
7. AK SOLIN 25 Robert Bradarić 23 19,5 Martino Bradarić N3 8 Mario Matak A6 52,5
8. AK PULA-ROVINJ 20 Mario Delmoro H14 18,5 Tomislav Muhvić N2 12 Miloš Juzbašić N1 50,5
9. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Niko Pulić E19 18 Đivo Franić 23 - 42,5
10. AMK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 12 Donald Milokanović H13 12 Zoran Novačić N3 39
11. AK TROGIR 20 Krešimir Sauerbrunn H13 10 Nikola Rožić 22 - 30
12. AK STUBAKI 15 Goran Šams N4 10,5 Kristijan Ozimec SP12 - 25,5
13. AK SB AUTO SPORT 18,5 Goran Sertić A8 - - 18,5
14. AK RAGUSA RACING 15 Miho Jozović H14 - - 15
15. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Mario Barović H13 - - 15
16. AMCD SVIGO 15 Lovro Badurina H17 - - 15
17. SAK SPLIT 14,5 Bojan Tomić H15 - - 14,5
18. AK RI AUTOSPORT 12 Zoran Grabović H17 - - 12
19. AK PELJEŠAC RACING 12 Petar Dajak H16 - - 12
20. AMD GROBNIK 10 Igor Anić H15 - - 10
21. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg H17 - - 10
22. AKK ZANATLIJA 8 Željko Košec H15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 25 Viliam Prodan N3 24 Bojan Krota N2 - 49
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA