štopericaciljna zastavica 1. 18.-19.04.09. - Rabac-Labin
2. 23.-24.05.09. - Malačka
3. 06.-07.06.09. - Učka
4. 11.-12.07.09. - Čabar
5. 29.-30.08.09. - Ogulin
6. 12.-13.09.09. - Sljeme
7. 18.-20.09.09. - Buzet
8. 03.-04.10.09. - Skradin
9. 17.-18.10.09. - Konavle
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Robert Bradarić AK Solin - 10 10 8 10 - 8 10 ns 56
2. Boris Durlen AK Dubrava 8 6 8 10 1 [od] [od] 6 10 49
3. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [od] 8 6 6 6 [od] 6 8 6 46
4. Siniša Krainc AK Matulji Racing 10 od [ns] od 8 10 10 [ns] od 38
5. Sebastijan Čepar AK Zrinski 6 5 5 5 - 6 5 5 [1] 37
6. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team [3] 4 4 4 3 8 4 4 [0] 31
7. Viliam Prodan AK Buzet Autosport od - 2 od 2 - 3 2 8 17
8. Milan Brozinić AK Klek od - - 2 5 5 2 0 3 17
9. Jurica Majić AK Klek od - - od 0 3 0 1 4 8
10. Boris Štrkalj AK Klek 0 [od] 0 3 0 0 [od] 3 0 6
11. Mladen Šekoranja AK Dubrava 5 0 - 0 - - - - - 5
12. Martino Bradarić AK Solin - 0 0 0 0 - 0 0 5 5
13. Željko Hitrec AK Zrinski - 0 0 od - 4 1 0 0 5
14. Goran Sertić AK SB Auto Sport 0 3 0 0 0 2 0 - [0] 5
15. Robin Malinarić AK Matulji Racing 0 1 3 1 0 - 0 0 - 5
16. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 4 - - - - - 0 - - 4
17. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - 0 - - 4 - - od 0 4
18. Marin Čohar AK RI Autosport 2 - - - - - 0 - - 2
19. Denis Nišević AK Klek 0 2 0 - - - 0 0 - 2
20. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj 0 0 0 0 0 0 [0] [0] 2 2
21. Matteo Hrvatin AK Zrinski 1 - 0 - - - - - - 1
22. Dujko Grčić AK Buzet Autosport od - 1 - - - 0 - - 1
23. Sandro Miskić AK Istra Racing Team 0 - 0 0 0 1 0 0 [0] 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - 8 6 10 8 [od] 8 10 10 60
2. Branimir Radić AK Zrinski [ns] 6 8 8 6 8 6 - 8 50
3. Riccardo Ala AMK Skok Racing - 10 ns - 10 10 10 - - 40
4. Rajko Vlah AK Matulji Racing - - 5 5 5 6 5 8 6 40
5. Igor Gauš AK Zrinski 10 - 10 6 - - - - - 26
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AK ZRINSKI 71,5 67,5 74 62,5 60,5 70 68,5 70,5 73,5 618,5
2. AK DUBRAVA 68 71,5 70,5 65,5 67 67,5 61 66,5 72 609,5
3. AK ISTRA RACING TEAM 61,5 39,5 61 68,5 57 74,5 57 55,5 63 537,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 61 47 69,5 51 60,5 43,5 75,5 67,5 56 531,5
5. AK MATULJI RACING 62,5 39 55 64,5 57 64 68,5 48,5 19 478
6. AK KLEK 21 15,5 54 65,5 73,5 58,5 55,5 55 58,5 457
7. AK PULA-ROVINJ 19 24,5 44,5 57,5 50,5 39,5 38,5 48 47,5 369,5
8. AK SOLIN - 60 34,5 49,5 52,5 - 43,5 40 29,5 309,5
9. AK DUBROVNIK RACING 10 53,5 16 25 42,5 0 40 35 65 287
10. AK SB AUTO SPORT 15 29 14,5 26,5 18,5 42 12,5 - 12,5 170,5
11. AK TROGIR 10 27 - 22 30 12 20 41 - 162
12. AMK SKOK RACING - 15 25,5 16 39 15 25 25 - 160,5
13. AK RAGUSA RACING 0 49 10 - 15 - 10 20 47,5 151,5
14. AKK ZANATLIJA 0 16,5 17,5 8 8 40,5 30 31 - 151,5
15. AK SPLIT MOTORSPORT 0 28,5 17 10 10 18 12 32,5 23 151
16. SAK SPLIT - 49 - - 14,5 - 14 28,5 28 134
17. AK MIHOVIL 0 41 20,5 0 - - 18,5 45 0 125
18. AK PELJEŠAC RACING 0 22,5 13,5 16 12 10 8 12 29,5 123,5
19. AK STUBAKI - - - 12 25,5 57,5 15 10 - 120
20. AMCD SVIGO - - 20 15 15 33 23 - - 106
21. AK RI AUTOSPORT 18,5 - 26 8 12 - 29 12 - 105,5
22. AK ŽUPA DUBROVAČKA 0 10 20 - 15 - 15 12 15 87
23. AMK BUZET - - - 15 - - 34 - - 49
24. AK DELTA - - - - - 40,5 - - - 40,5
25. AMD GROBNIK 0 - 0 15 10 - 8 - - 33
26. AK INFO KART - - - - - 16 12 - - 28
27. AMD OPATIJA 0 - 0 - - - 12 - - 12
- AK INA ZAGREB - - - - - 0 - - - 0
- AK DELTA TIMING - - - - - - 0 - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 36,5 31 64 34,5 49 - 52 43 40 350
 
UKUPNO GRUPE KLASE