štopericaciljna zastavica 1. 18.-19.04.09. - Rabac-Labin
2. 23.-24.05.09. - Malačka
3. 06.-07.06.09. - Učka
4. 11.-12.07.09. - Čabar
5. 29.-30.08.09. - Ogulin
6. 12.-13.09.09. - Sljeme
7. 18.-20.09.09. - Buzet
8. 03.-04.10.09. - Skradin
9. 17.-18.10.09. - Konavle
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Darko Ladavac AK Istra Racing Team [16] - 20 21,5 17 21,5 20,5 21 21 142,5
2. Enver Prodan AK Dubrava - - 15 ns 22,5 - 15 15,5 - 68
3. Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj - - - 15,5 12 - 8 12 15,5 63
4. Filip Magdić AK Info Kart - - - - - 16 12 - - 28
5. Denis Močibob AK Zrinski 21,5 - - - - - - - - 21,5
6. Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport - - - - - - 10 - - 10
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj - 24,5 20,5 26,5 18,5 19,5 16,5 - 24 150
2. Bojan Krota AK Buzet Autosport 20 18,5 26 21 24 15,5 [14] 24 [15] 149
3. Sandro Miskić AK Istra Racing Team 26,5 - 16,5 10 15 25 [9] 14,5 18,5 126
4. Saša Černeka AK Buzet Autosport 14 - [9] 15 11,5 13 26,5 18,5 12 110,5
5. Ozren Vitezica AK Matulji Racing 10,5 - 14 12,5 - - 11,5 - - 48,5
6. Đani Varljen AK Matulji Racing 8 - 11,5 17,5 - - - - - 37
7. Daniel Šarić AK Pula-Rovinj - - - - 9 10 6 9,5 - 34,5
8. Alen Peruč AK Zrinski 16,5 - - - - - - 12 - 28,5
9. Filip Valjan AK Zrinski - - - - - - 20,5 - - 20,5
10. Dino Nekić AK Matulji Racing - 14 6 - - - - - - 20
- Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team ns - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Martino Bradarić AK Solin - 25 19,5 25 19,5 - 19 15 19,5 142,5
2. Viliam Prodan AK Buzet Autosport od - 25 od 25 - 25 25 25 125
3. Zoran Novačić AMK Skok Racing - - 10,5 16 12 - 10 10 - 58,5
4. Matteo Hrvatin AK Zrinski 25 - 15 - - - - - - 40
5. Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj 19 - - - - - - 19,5 - 38,5
6. Maro Slade AK Ragusa Racing - 19 - - - - - - 13,5 32,5
7. Zvonko Mrzljak AK Stubaki - - - - - 24 - - - 24
8. Dino Stelmah AK Delta - - - - - 15,5 - - - 15,5
9. Marin Čohar AK RI Autosport - - - - - - 15 - - 15
10. Karlo Vučić AK Dubrava 12 - - - - - - - - 12
11. Denis Šroler AK SB Auto Sport - - - - - 12 - - - 12
12. Danijel Vitezica AK Matulji Racing 10 - - - - - - - - 10
13. Mario Matak AK Solin - - - - - - - - 10 10
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Željko Kelečić AK Dubrava 23,5 23 20 - 20,5 22,5 20 [15] 22,5 152
2. Goran Šams AK Stubaki - - - - 15 15 15 - - 45
3. Roman Vučilovski AK Dubrava 15 - 15 - - - - - - 30
4. Tomislav Mikulić AK Dubrava - - - - - - - 20 - 20
5. Branimir Sučec AK Dubrava - 17,5 - - - - - - - 17,5
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Robin Malinarić AK Matulji Racing 22,5 25 24 23,5 17 - 23 17,5 - 152,5
2. Denis Močibob AK Zrinski - 19,5 17 18 24 od 17 - - 95,5
3. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 16,5 13,5 13 13,5 - - 13 - - 69,5
4. Ivan Černeha AK Zrinski - - - - - - - 23 22 45
5. Kristijan Ozimec AK Stubaki - - - - 10,5 10 - 10 - 30,5
6. Marko Đurković AK Dubrava - - - - - 24,5 - - - 24,5
7. Branko Labaš AK Stubaki - - - - - 18,5 - - - 18,5
8. Robert Nikpalj AK Split Motorsport - 16 - - - - - - - 16
9. Jakša Vlahušić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 15,5 15,5
10. Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - 15 - - - 15
11. Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - 13 - - - - 13
12. Paulo Petretić AK Matulji Racing 12,5 - ns - - - od - - 12,5
13. Vedran Vujević AK Split Motorsport - - - - - - - 12,5 - 12,5
14. Antun Vrbanović AK Stubaki - - - - - 12 - - - 12
15. Ante Alduk AK Ragusa Racing - 11 - - - - - - - 11
16. Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - - 10 - - 10
17. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - 8 - - - - - - - 8
18. Mario Matak AK Solin - - - - 8 - - - - 8
19. Nenad Javorina AK Dubrava - - - - - 8 - - - 8
20. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - - - - 8 - - 8
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team 19 24,5 24,5 24,5 25 - - - 23,5 141
2. Dalibor Franolić AK Buzet Autosport - 15 12 15 - - 15 - - 57
3. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 24,5 - - - - - 24 - - 48,5
4. Ivan Sinčić AK Zrinski - - - - 17,5 - - - - 17,5
5. Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team - - 15 - - - - - - 15
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Sebastian Čepar AK Zrinski 25 25 27 25 - [21,5] 25 25 25 177
2. Boris Štrkalj AK Klek 9 [od] 20,5 19 24,5 15,5 [od] 16 16 120,5
3. Goran Sertić AK SB Auto Sport 15 19 14,5 14,5 18,5 18 12,5 - [12,5] 112
4. Denis Nišević AK Klek 12 15,5 10,5 - - - 15,5 13,5 - 67
5. Nikola Dobrila AK Istra Racing Team - - - - - 27 19,5 19,5 - 66
6. Danko Skorić AK Zrinski - - 8 12 15 13 ns - - 48
7. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 19,5 19,5
8. Marin Čohar AK RI Autosport 18,5 - - - - - - - - 18,5
9. Matija Čelhar AK Matulji Racing - - 17 od - - - - - 17
10. Silvio Stefanović AK Klek - - - - 11,5 - - - - 11,5
11. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - 10 - - - 10
12. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - - - 9,5 - - 9,5
- Nenad Damarija AK Delta Timing - - - - - - od - - 0
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED KLASE SP12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Karlo Vučić AK Dubrava - 15 15 15,5 - 20,5 15 22 16,5 119,5
2. Danijel Vitezica AK Matulji Racing - - ns 21 - - 20,5 16,5 - 58
3. Alen Peruč AK Zrinski - - 21,5 - od - - - 23 44,5
4. Duje Čulić SAK Split - 12 - - - - - 13 8 33
5. Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing 10 20,5 - - - - - - od 30,5
6. Dražen Pigl AK Delta - - - - - 15 - - - 15
7. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 13 13
8. Kristijan Ozimec AK Stubaki - - - 12 - - - - - 12
9. Alen Lovrić AK Solin - 10 - - - - - - - 10
10. Mario Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 10 10
 
REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Krešimir Sauerbrunn AK Trogir - - - 22 20 12 20 21 - 95
2. Mario Barović AK Župa Dubrovačka od 10 20 - 15 - 15 12 od 72
3. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - 15 - 12 - ns 15 - 42
4. Denis Sandalj AMK Buzet - - - 15 - - 12 - - 27
5. Daniel Šarić AK Pula-Rovinj - - 12 12 - - - - - 24
6. Josip Gašperov AK Mihovil - - - - - - - 10 - 10
- Goran Načinović AMD Opatija od - ns - - - - - - 0
- Željko Gulin AK Mihovil - - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Željko Hitrec AK Zrinski - 23 22 od - 24 23 22,5 23 137,5
2. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj [od] - 12 15,5 20 10 12 10 8 87,5
3. Toni Delbianco AK Buzet Autosport od ns 15 12 - 15 [ns] 12 16 70
4. Miho Jozović AK Ragusa Racing od 15 10 - 15 - 10 8 12 70
5. Renato Jaketič AK Klek od - - 23 ns - - - - 23
6. Nenad Draganić AK Pula-Rovinj od - - - - - - 16,5 - 16,5
7. Sergio Miščenić AK Zrinski - - - - - - 16 - - 16
8. Damir Bilić SAK Split - 12 - - - - - - - 12
9. Branimir Kučko AK Stubaki - - - - - 12 - - - 12
10. Neven Križanac AK Ragusa Racing - od - - - - - ns 10 10
11. Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - 8 - - 8
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Igor Janko AK Istra Racing Team [od] 15 [ns] 22,5 12 22,5 17 15 18,5 122,5
2. Marijan Rubelj AK Mihovil od 21 20,5 od - - - - - 41,5
3. Zoran Vidmar AK Buzet Autosport - - 15 - - - 24 - - 39
4. Denis Močibob AK Zrinski - - - - - - - 10 24 34
5. Igor Anić AMD Grobnik od - ns 15 10 - 8 - - 33
6. Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing od ns - - - - - 20 12 32
7. Anđelko Košec AKK Zanatlija - - - - 8 12 10 - - 30
8. Bojan Tomić SAK Split - - - - 14,5 - 14 od - 28,5
9. Cvetko Jaketič AK Klek - - - - 23,5 - - - - 23,5
10. Marko Pleše AK Klek - - - - 18 - od - - 18
11. Davor Čosić AK Dubrava - - - od - 15 - - - 15
12. Mato Milković AK Ragusa Racing - - - - - - - - 14 14
13. Marina Miše AK Trogir - 12 - - - - - - - 12
14. Miroslav Poljak AMK Buzet - - - - - - 12 - - 12
15. Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - - - - 12 - 12
16. Gordan Sau AKK Zanatlija - - - - - 10 - - - 10
17. Teo Katić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 10 10
18. Nikša Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - - 8 8
- Marko Pikula AK INA Zagreb - - - - - od - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Milan Brozinić AK Klek od - - 23,5 25,5 24,5 25,5 5 18,5 122,5
2. Jurica Majić AK Klek od - - od 19 18,5 14,5 25,5 24 101,5
3. Petar Dajak AK Pelješac Racing [od] 22,5 13,5 16 12 10 [8] 12 14,5 100,5
4. Željko Pavičić AKK Zanatlija od 16,5 17,5 8 [ns] 13,5 12 16 - 83,5
5. Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj od - 8 10 10 - 10 6 - 44
6. Marijan Rubelj AK Mihovil - - - - - - 18,5 20 ns 38,5
7. Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj od - 11 12 8 - od - - 31
8. Cvetko Jaketič AK Klek - - 23 od - - - - - 23
9. Josip Todorović AK Mihovil - 12 - - - - - 10 - 22
10. Konstantin Visković AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 8 8 16
11. Matija Čelhar AK Matulji Racing - - - - 14 - od - - 14
12. Dario Serden AK Ragusa Racing - - - - - - - - 10 10
- Kristian Marinić AK Pula-Rovinj od od ns - ns - - - - 0
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing od od - - - - - - - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj od - - - - - od - - 0
- Tihomir Pažin AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - od 0
- Zdravko Horvat AK Mihovil - - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED KLASE H17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [od] 24,5 26 24 24 [od] 26 24,5 24,5 173,5
2. Đani Alajbeg AK Split Motorsport [od] 12,5 17 10 [10] 18 12 12 15 96,5
3. Lovro Badurina AMCD Svigo - - 12 15 15 25 17 - - 84
4. Mato Dumenčić AK SB Auto Sport od 10 - 12 - 12 - - - 34
5. Zoran Grabović AK RI Autosport od - - 8 12 - 14 - - 34
6. Ivan Stričević SAK Split - 17 - - - - - 15,5 - 32,5
7. Mario Korijan AK Pula-Rovinj od - 10 - 8 - 10 - - 28
8. Matija Žic AMCD Svigo - - 8 - - 8 6 - - 22
9. Igor Cosetto AKK Zanatlija - - - ns - 10 8 - - 18
10. Nenad Kolman AK Dubrava - - - - - 14,5 - - - 14,5
11. Mario Jurišić AK RI Autosport - - 14 - - - - - - 14
12. Ivica Radić AK Mihovil - 8 - - - - - - - 8
- Jure Gašperov AK Mihovil - od - - - - od ns - 0
- Petar Fable AK Pula-Rovinj od - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H18
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Boris Durlen AK Dubrava - 24 24,5 25 17,5 od [od] 14 25 130
2. Siniša Krainc AK Matulji Racing 25 od [ns] od 24,5 25 25 [ns] od 99,5
3. Dujko Grčić AK Buzet Autosport od - 18,5 - - - 17,5 - - 36
4. Božo Prnić AK Pelješac Racing - od - - - - - - 15 15
5. Igor Krišto AK RI Autosport od - 12 - - - - - - 12
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Branimir Radić AK Zrinski [ns] 19,5 19,5 19,5 19 24,5 19,5 - 24,5 146
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - 25 16 25 24,5 od 25 - - 115,5
3. Rajko Vlah AK Matulji Racing - - 13,5 13,5 15,5 19 16 14,5 19 111
4. Igor Gauš AK Zrinski 15 - 25 16 - - - - - 56
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Riccardo Ala AMK Skok Racing - 15 ns - 15 15 15 - - 60
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 15 25 40
 
REDOSLIJED KLASE 21 - FELICIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Marko Šnidaršić AK Dubrava 20 20 - 15 - od - 20 - 75
2. Dario Šamec AK Matulji Racing 15 - - 20 10 20 - od - 65
3. Mario Serden AK Ragusa Racing - 15 - - - - - 12 20 47
4. Tomislav Mikulić AK Dubrava - - - 12 - 15 - - - 27
5. Boris Belamarić AKK Zanatlija - od - - - - - 15 - 15
6. Stijepo Petrušić AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - 15 15
7. Tomislav Gredičak AK Stubaki - - - - - 12 - - - 12
 
REDOSLIJED KLASE 22 - FABIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Nikola Rožić AK Trogir 10 15 - - 10 - - 20 - 55
2. Goran Rajčić SAK Split - 20 - - - - - - 20 40
3. Ivica Radić AK Mihovil - - - - - - - 15 - 15
4. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 15 15
5. Danijel Babić AKK Zanatlija - - - - - 10 - - - 10
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Robert Bradarić AK Solin - 25 15 24,5 25 - 24,5 25 ns 139
2. Mladen Šekoranja AK Dubrava 19 18,5 - 16,5 - - - - - 54
3. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 15 od 20,5 35,5
4. Boris Durlen AK Dubrava 24,5 - - - - - - - - 24,5
5. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 18 - - od - 18
6. Leo Černi AK Opatija - - - - - - 12 - - 12
 
UKUPNO GRUPE KLASE