AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
7. NAGRADA RABAC-LABIN '09
Rabac-Labin, 18.-19.04.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:08,226 0:00,000 10
2. 5 23 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:11,006 0:02,780 8
3. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:26,741 0:18,515 6
4. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Octavia 4:26,878 0:18,652 5
5. 66 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 4:30,184 0:21,958 4
6. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:34,322 0:26,096 3
7. 76 A8 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio Williams 4:40,039 0:31,813 2
8. 207 N3 Matteo Hrvatin AK Zrinski Peugeot 306 S16 4:40,637 0:32,411 1
9. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 4:43,915 0:35,689 -
10. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:46,729 0:38,503 -
11. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:46,755 0:38,529 -
12. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 4:52,604 0:44,378 -
13. 35 N3 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:53,487 0:45,261 -
14. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:56,411 0:48,185 -
15. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:58,324 0:50,098 -
16. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 S16 4:58,991 0:50,765 -
17. 90 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 5:00,498 0:52,272 -
18. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 5:04,305 0:56,079 -
19. 15 N1 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 5:05,056 0:56,830 -
20. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:06,771 0:58,545 -
21. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 5:09,102 1:00,876 -
22. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 5:11,997 1:03,771 -
23. 43 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 5:15,526 1:07,300 -
24. 88 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:17,857 1:09,631 -
25. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:22,011 1:13,785 -
26. 206 N2 Đani Varljen AK Matulji Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 5:26,216 1:17,990 -
27. 132 N3 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 5:29,277 1:21,051 -
28. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:29,704 1:21,478 -
29. 42 N3 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 5:35,777 1:27,551 -
30. 184 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:39,440 1:31,214 -
31. 209 N4 Roman Vučilovski AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:00,934 1:52,708 -
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi odustao -
- 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 odustao -
- 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi odustao -
- 20 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett GSi odustao -
- 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R odustao -
- 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia odustao -
- 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V odustao -
- 98 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 odustao -
- 104 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E odustao -
- 107 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 109 H18 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 GTR 4WD odustao -
- 112 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 115 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale odustao -
- 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 odustao -
- 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 odustao -
- 127 H13 Goran Načinović AMD Opatija Yugo Koral 1.1 odustao -
- 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta odustao -
- 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia odustao -
- 147 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 179 H14 Miho Jozović AMK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I odustao -
- 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 odustao -
- 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 odustao -
- 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 65 odustao -
- 213 H16 Željko Pavičić AMD Zanatlija Opel Kadett odustao -
- 214 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GTi odustao -
- 56 N2 Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team Peugeot 106 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E19 Igor Gauš AK Zrinski Formula Opel Lotus 4:34,737 0:00,000 10
- 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 nije startao

 

-
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N1 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.3 5:05,056 0:00,000 21,5
2. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:06,771 0:01,715 16
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:46,729 0:00,000 26,5
2. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 S16 4:58,991 0:12,262 20
3. 90 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 5:00,498 0:13,769 16,5
4. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 5:04,305 0:17,576 14
5. 43 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 5:15,526 0:28,797 10,5
6. 206 N2 Đani Varljen AK Matulji Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 5:26,216 0:39,487 8
- 56 N2 Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team Peugeot 106 nije startao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 207 N3 Matteo Hrvatin AK Zrinski Peugeot 306 S16 4:40,637 0:00,000 25
2. 35 N3 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:53,487 0:12,850 19
3. 132 N3 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 5:29,277 0:48,640 12
4. 42 N3 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 5:35,777 0:55,140 10
5. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:58,324 0:00,000 23,5
2. 209 N4 Roman Vučilovski AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:00,934 1:02,610 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:46,755 0:00,000 22,5
2. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 4:56,411 0:09,656 16,5
3. 88 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:17,857 0:31,102 12,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 4:30,184 0:00,000 24,5
2. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:34,322 0:04,138 19
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:26,741 0:00,000 25
2. 76 A8 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio Williams 4:40,039 0:13,298 18,5
3. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 4:43,915 0:17,174 15
4. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 4:52,604 0:25,863 12
5. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 5:09,102 0:42,361 9
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 184 SP12 Đivo Burđelez AK Dubrovnik Racing Ford Focus 2.0 16V 5:39,440 0:00,000 10
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 odustao -
- 127 H13 Goran Načinović AMD Opatija Yugo Koral 1.1 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia odustao -
- 98 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 odustao -
- 112 H14 Renato Jaketič AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 179 H14 Miho Jozović AMK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 odustao -
- 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 odustao -
- 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 odustao -
- 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 65 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi odustao -
- 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi odustao -
- 20 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett GSi odustao -
- 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V odustao -
- 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia odustao -
- 147 H16 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf odustao -
- 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I odustao -
- 213 H16 Željko Pavičić AMD Zanatlija Opel Kadett odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 odustao -
- 104 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett GT/E odustao -
- 107 H17 Petar Fable AK Pula-Rovinj Fiat Uno 1.6 Turbo odustao -
- 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta odustao -
- 214 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GTi odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:08,226 0:00,000 25
- 109 H18 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 GTR 4WD odustao -
- 115 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E19 Igor Gauš AK Zrinski Formula Opel Lotus 4:34,737 0:00,000 15
- 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 nije startao -
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 5:11,997 0:00,000 20
2. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:22,011 0:10,014 15
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:29,704 0:00,000 10
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 23 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:11,006 0:00,000 24,5
2. 11 23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Octavia 4:26,878 0:15,872 19
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 25 Matteo Hrvatin N3 21,5 Denis Močibob N1 71,5
2. AK DUBRAVA 24,5 Boris Durlen 23 23,5 Željko Kelečić N4 20 Marko Šnidaršić 21 68
3. AK MATULJI RACING 25 Siniša Krainc H18 22,5 Robin Malinarić A6 15 Dario Šamec 21 62,5
4. AK ISTRA RACING TEAM 26,5 Sandro Miskić N2 19 Nikola Dobrila A7 16 Darko Ladavac N1 61,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Manuel Kodelja A7 20 Bojan Krota N2 16,5 Alfio Štoković A6 61
6. AK KLEK 12 Denis Nišević A8 9 Boris Štrkalj A8 - 21
7. AK PULA-ROVINJ 19 Tomislav Muhvić N3 - - 19
8. AK RI AUTOSPORT 18,5 Marin Čohar A8 - - 18,5
9. AK SB AUTO SPORT 15 Goran Sertić A8 - - 15
10. AK DUBROVNIK RACING 10 Đivo Burđelez SP12 - - 10
11. AK TROGIR 10 Nikola Rožić 22 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 20 Bojan Krota N2 16,5 Alfio Štoković A6 0 Viliam Prodan N3 36,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA