AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
3. NAGRADA GRADA SKRADINA '09
Skradin, 03.-04.10.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:35,563 0:00,000 10
2. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:37,783 0:02,220 8
3. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:47,378 0:11,815 6
4. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 3:48,072 0:12,509 5
5. 16 A8 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Renault Clio R3 3:48,134 0:12,571 4
6. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 3:54,319 0:18,756 3
7. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 3:56,580 0:21,017 2
8. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:56,766 0:21,203 1
9. 35 N3 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:57,408 0:21,845 -
10. 211 H16 Marijan Rubelj AK Mihovil VW Golf GTi 2.0 3:57,688 0:22,125 -
11. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 4:01,188 0:25,625 -
12. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 4:02,002 0:26,439 -
13. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 4:02,573 0:27,010 -
14. 98 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:04,049 0:28,486 -
15. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 4:04,413 0:28,850 -
16. 194 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 4:04,560 0:28,997 -
17. 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 4:05,176 0:29,613 -
18. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:05,453 0:29,890 -
19. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 4:05,469 0:29,906 -
20. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:06,545 0:30,982 -
21. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:06,725 0:31,162 -
22. 145 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 16V 4:07,840 0:32,277 -
23. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 4:08,348 0:32,785 -
24. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:08,443 0:32,880 -
25. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 4:09,005 0:33,442 -
26. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:11,287 0:35,724 -
27. 15 H15 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:11,606 0:36,043 -
28. 90 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 4:11,766 0:36,203 -
29. 7 A6 Ivan Černeha AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:13,246 0:37,683 -
30. 102 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 4:13,454 0:37,891 -
31. 170 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 1.8 16S 4:13,492 0:37,929 -
32. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:15,118 0:39,555 -
33. 100 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 1.0 4:15,702 0:40,139 -
34. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:18,381 0:42,818 -
35. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 1.3 4:19,052 0:43,489 -
36. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:19,909 0:44,346 -
37. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 4:20,421 0:44,858 -
38. 42 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 4:21,898 0:46,335 -
39. 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:21,913 0:46,350 -
40. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,584 0:47,021 -
41. 38 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:25,719 0:50,156 -
42. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:26,426 0:50,863 -
43. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:28,665 0:53,102 -
44. 57 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:31,411 0:55,848 -
45. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:32,096 0:56,533 -
46. 205 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 1.8 4:32,397 0:56,834 -
47. 152 21 Boris Belamarić AKK Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 4:32,753 0:57,190 -
48. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:36,910 1:01,347 -
49. 139 A6 Vedran Vujević AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 4:38,719 1:03,156 -
50. 232 A6 Kristijan Ozimec AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:40,710 1:05,147 -
51. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:41,194 1:05,631 -
52. 176 21 Mario Serden AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:44,555 1:08,992 -
53. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 4:48,372 1:12,809 -
54. 192 22 Ivica Radić AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 4:51,632 1:16,069 -
55. 167 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 5:16,031 1:40,468 -
56. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 8:08,089 4:32,526 -
- 20 23 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett2.0 GSi 16V odustao -
- 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 183 23 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia odustao -
- 235 H15 Bojan Tomić SAK Split Yugo 1.6 odustao -
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 120 H14 Neven Križanac AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi nije startao -
- 154 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo nije startao -
- 193 H13 Željko Gulin AK Mihovil Yugo 1.1 nije startao -
- 225 H16 Zdravko Horvat AK Mihovil Opel Vectra nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 CN20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Lola F3000 3:13,701 0:00,000 10
2. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:50,163 0:36,462 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 4:18,381 0:00,000 21
2. 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 4:21,913 0:03,532 15,5
3. 230 N1 Miloš Juzbašić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.3 4:32,096 0:13,715 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 4:05,453 0:00,000 24
2. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 4:06,545 0:01,092 18,5
3. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:08,443 0:02,990 14,5
4. 90 N2 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 Rallye 1.6 4:11,766 0:06,313 12
5. 102 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 4:13,454 0:08,001 9,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 3:56,580 0:00,000 25
2. 35 N3 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:57,408 0:00,828 19,5
3. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 4:08,348 0:11,768 15
4. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 4:41,194 0:44,614 10
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 N4 Tomislav Mikulić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:25,719 0:00,000 20
2. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:26,426 0:00,707 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 A6 Ivan Černeha AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 4:13,246 0:00,000 23
2. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:15,118 0:01,872 17,5
3. 139 A6 Vedran Vujević AK Split Motorsport VW Polo 1.4 16V 4:38,719 0:25,473 12,5
4. 232 A6 Kristijan Ozimec AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:40,710 0:27,464 10
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 3:48,072 0:00,000 25
2. 16 A8 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Renault Clio R3 3:48,134 0:00,062 19,5
3. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 3:54,319 0:06,247 16
4. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 4:01,188 0:13,116 13,5
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 4:19,909 0:00,000 22
2. 42 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 4:21,898 0:01,989 16,5
3. 57 SP12 Duje Čulić SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:31,411 0:11,502 13
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 4:04,413 0:00,000 21
2. 100 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 1.0 4:15,702 0:11,289 15
3. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 4:20,421 0:16,008 12
4. 167 H13 Josip Gašperov AK Mihovil Fiat Uno 5:16,031 1:11,618 10
- 193 H13 Željko Gulin AK Mihovil Yugo 1.1 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 4:02,002 0:00,000 22,5
2. 98 H14 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 4:04,049 0:02,047 16,5
3. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 4:11,287 0:09,285 12
4. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 1.3 4:19,052 0:17,050 10
5. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:28,665 0:26,663 8
- 120 H14 Neven Križanac AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 187 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 4:05,176 0:00,000 20
2. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 4:06,725 0:01,549 15
3. 145 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 16V 4:07,840 0:02,664 12
4. 15 H15 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:11,606 0:06,430 10
- 235 H15 Bojan Tomić SAK Split Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 2.0 16V 3:56,766 0:00,000 25,5
2. 211 H16 Marijan Rubelj AK Mihovil VW Golf GTi 2.0 3:57,688 0:00,922 20
3. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 4:02,573 0:05,807 16
4. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 4:05,469 0:08,703 12
5. 170 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 1.8 16S 4:13,492 0:16,726 10
6. 205 H16 Konstantin Visković AK Split Motorsport Renault 5 1.8 4:32,397 0:35,631 8
7. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 4:48,372 0:51,606 6
8. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 8:08,089 4:11,323 5
- 225 H16 Zdravko Horvat AK Mihovil Opel Vectra nije startao

-
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 3:37,783 0:00,000 24,5
2. 194 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 4:04,560 0:26,777 15,5
3. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 4:09,005 0:31,222 12
- 154 H17 Jure Gašperov AK Mihovil Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:47,378 0:00,000 14
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 3:50,163 0:00,000 14,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Lola F3000 3:13,701 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,584 0:00,000 20
2. 152 21 Boris Belamarić AKK Zanatlija Škoda Felicia 1.3 LXi 4:32,753 0:10,169 15
3. 176 21 Mario Serden AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:44,555 0:21,971 12
- 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 163 22 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 4:36,910 0:00,000 20
2. 192 22 Ivica Radić AK Mihovil Škoda Fabia 1.4 16V 4:51,632 0:14,722 15
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 3:35,563 0:00,000 25
- 20 23 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett2.0 GSi 16V odustao -
- 183 23 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 25 Sebastian Čepar A8 23 Ivan Černeha A6 22,5 Željko Hitrec H14 70,5
2. AK BUZET AUTOSPORT 25 Viliam Prodan N3 24 Bojan Krota N2 18,5 Saša Černeka N2 67,5
3. AK DUBRAVA 24,5 Dejan Dimitrijević H17 22 Karlo Vučić SP12 20 Marko Šnidaršić 21 66,5
4. AK ISTRA RACING TEAM 21 Darko Ladavac N1 19,5 Nikola Dobrila A8 15 Igor Janko H15 55,5
5. AK KLEK 25,5 Ivica Majić H16 16 Boris Štrkalj A8 13,5 Denis Nišević A8 55
6. AK MATULJI RACING 17,5 Robin Malinarić A6 16,5 Danijel Vitezica SP12 14,5 Rajko Vlah E19 48,5
7. AK PULA-ROVINJ 19,5 Tomislav Muhvić N3 16,5 Nenad Draganić H14 12 Miloš Juzbašić N1 48
8. AK MIHOVIL 20 Marijan Rubelj H16 15 Ivica Radić 22 10 Josip Todorović H16 45
9. AK TROGIR 21 Krešimir Sauerbrunn H13 20 Nikola Rožić 22 - 41
10. AK SOLIN 25 Robert Bradarić 23 15 Martino Bradarić N3 - 40
11. AK DUBROVNIK RACING 20 Nikša Šabadin H15 15 Niko Pulić E20 - 35
12. AK SPLIT MOTORSPORT 12,5 Vedran Vujević A6 12 Đani Alajbeg H17 8 Konstantin Visković H16 32,5
13. AKK ZANATLIJA 16 Željko Pavičić H16 15 Boris Belamarić 21 - 31
14. SAK SPLIT 15,5 Ivan Stričević H17 13 Duje Čulić SP12 - 28,5
15. AMK SKOK RACING 15 Donald Milokanović H13 10 Zoran Novačić N3 - 25
16. AK RAGUSA RACING 12 Mario Serden 21 8 Miho Jozović H14 - 20
17. AK RI AUTOSPORT 12 Ivan Jaranović H15 - - 12
18. AK ŽUPA DUBROVAČKA 12 Mario Barović H13 - - 12
19. AK PELJEŠAC RACING 12 Petar Dajak H16 - - 12
20. AK STUBAKI 10 Kristijan Ozimec A6 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 23,5 Bojan Krota N2 19,5 Viliam Prodan N3 - 43
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA