AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
16. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '09
Sljeme, 12.-13.09.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:43,900 0:00,000 10
2. 16 A8 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Renault Clio R3 6:57,710 0:13,810 8
3. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:58,533 0:14,633 6
4. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:59,975 0:16,075 5
5. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 7:06,991 0:23,091 4
6. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V 7:11,424 0:27,524 3
7. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 7:12,942 0:29,042 2
8. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:22,973 0:39,073 1
9. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 7:26,100 0:42,200 -
10. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 7:27,193 0:43,293 -
11. 84 N3 Zvonko Mrzljak AK Stubaki Renault Clio 7:30,178 0:46,278 -
12. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:31,153 0:47,253 -
13. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 7:36,204 0:52,304 -
14. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 7:38,752 0:54,852 -
15. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 7:42,416 0:58,516 -
16. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 7:42,473 0:58,573 -
17. 77 A6 Marko Đurković AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,097 1:01,197 -
18. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:45,155 1:01,255 -
19. 242 A8 Mićo Rajšić AK Delta Seat Ibiza 7:45,469 1:01,569 -
20. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 7:46,316 1:02,416 -
21. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 7:47,096 1:03,196 -
22. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 7:49,228 1:05,328 -
23. 102 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 7:49,463 1:05,563 -
24. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:52,862 1:08,962 -
25. 87 A6 Branko Labaš AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:53,994 1:10,094 -
26. 244 H17 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 1.4 Turbo 7:54,022 1:10,122 -
27. 241 A6 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 1.3 7:54,200 1:10,300 -
28. 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 2.003 7:54,655 1:10,755 -
29. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:56,377 1:12,477 -
30. 141 H14 Branimir Kučko AK Stubaki Škoda Favorit 7:57,439 1:13,539 -
31. 229 H15 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 7:58,108 1:14,208 -
32. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 8:01,087 1:17,187 -
33. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 8:01,598 1:17,698 -
34. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 8:07,313 1:23,413 -
35. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 8:07,913 1:24,013 -
36. 237 N1 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 8:08,467 1:24,567 -
37. 239 N3 Dino Stelmah AK Delta Renault Clio Sport 8:09,425 1:25,525 -
38. 238 N3 Denis Šroler AK SB Auto Sport Renault Clio 1.8 16S 8:10,760 1:26,860 -
39. 148 A6 Antun Vrbanović AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:14,789 1:30,889 -
40. 34 H17 Igor Cossetto AKK Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 8:21,606 1:37,706 -
41. 226 H17 Matija Žic AMCD Svigo BMW 325i 8:25,284 1:41,384 -
42. 38 21 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 8:26,815 1:42,915 -
43. 41 H15 Anđelko Košec AKK Zanatlija Suzuki Cultus 8:26,818 1:42,918 -
44. 159 N4 Goran Šams AK Stubaki Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:28,020 1:44,120 -
45. 232 A6 Kristijan Ozimec AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:28,694 1:44,794 -
46. 153 21 Tomislav Gredičak AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:32,529 1:48,629 -
47. 243 H15 Gordan Sau AKK Zanatlija Yugo 8:55,408 2:11,508 -
48. 231 A6 Nenad Javorina AK Dubrava VW Polo 1.4 16V 8:56,970 2:13,070 -
49. 96 SP12 Dražen Pigl AK Delta Peugeot 306 S16 9:02,517 2:18,617 -
50. 236 22 Danijel Babić AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 9:11,767 2:27,867 -
- 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 odustao -
- 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 501 H15 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 7:10,157 0:00,000 10
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 7:33,785 0:23,628 8
3. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 8:02,968 0:52,811 6
- 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 8:07,913 0:00,000 21,5
2. 237 N1 Filip Magdić AK Info Kart VW Polo 1.4 16V 8:08,467 0:00,554 16
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 7:22,973 0:00,000 25
2. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 7:26,100 0:03,127 19,5
3. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.6 7:31,153 0:08,180 15,5
4. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Honda Civic 1.6 VTi 7:42,473 0:19,500 13
5. 102 N2 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 7:49,463 0:26,490 10
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 N3 Zvonko Mrzljak AK Stubaki Renault Clio 7:30,178 0:00,000 24
2. 239 N3 Dino Stelmah AK Delta Renault Clio Sport 8:09,425 0:39,247 15,5
3. 238 N3 Denis Šroler AK SB Auto Sport Renault Clio 1.8 16S 8:10,760 0:40,582 12
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 7:45,155 0:00,000 22,5
2. 159 N4 Goran Šams AK Stubaki Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 8:28,020 0:42,865 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 A6 Marko Đurković AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 7:45,097 0:00,000 24,5
2. 87 A6 Branko Labaš AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:53,994 0:08,897 18,5
3. 241 A6 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 1.3 7:54,200 0:09,103 15
4. 148 A6 Antun Vrbanović AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:14,789 0:29,692 12
5. 232 A6 Kristijan Ozimec AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:28,694 0:43,597 10
6. 231 A6 Nenad Javorina AK Dubrava VW Polo 1.4 16V 8:56,970 1:11,873 8
- 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A8 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Renault Clio R3 6:57,710 0:00,000 27
2. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 6:58,533 0:00,823 21,5
3. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 7:12,942 0:15,232 18
4. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 7:27,193 0:29,483 15,5
5. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 7:36,204 0:38,494 13
6. 242 A8 Mićo Rajšić AK Delta Seat Ibiza 7:45,469 0:47,759 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 8:01,087 0:00,000 20,5
2. 96 SP12 Dražen Pigl AK Delta Peugeot 306 S16 9:02,517 1:01,430 15
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Trogir Škoda Felicia 1.1 7:46,316 0:00,000 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 7:06,991 0:00,000 24
2. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:56,377 0:49,386 15
3. 141 H14 Branimir Kučko AK Stubaki Škoda Favorit 7:57,439 0:50,448 12
4. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 8:07,313 1:00,322 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 7:42,416 0:00,000 22,5
2. 229 H15 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 7:58,108 0:15,692 15
3. 41 H15 Anđelko Košec AKK Zanatlija Suzuki Cultus 8:26,818 0:44,402 12
4. 243 H15 Gordan Sau AKK Zanatlija Yugo 8:55,408 1:12,992 10
- 501 H15 Marko Pikula AK INA Zagreb Yugo odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H16 Milan Brozinić AK Klek VW Golf IV GTi 6:59,975 0:00,000 24,5
2. 93 H16 Jurica Majić AK Klek VW Golf GTi 16V 7:11,424 0:11,449 18,5
3. 213 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 7:47,096 0:47,121 13,5
4. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 8:01,598 1:01,623 10
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 Turbo 7:38,752 0:00,000 25
2. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 7:49,228 0:10,476 18
3. 244 H17 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 1.4 Turbo 7:54,022 0:15,270 14,5
4. 133 H17 Mato Dumenčić AK SB Auto Sport Ford Fiesta 2.003 7:54,655 0:15,903 12
5. 34 H17 Igor Cossetto AKK Zanatlija Mercedes 190 E 2.3-16 8:21,606 0:42,854 10
6. 226 H17 Matija Žic AMCD Svigo BMW 325i 8:25,284 0:46,532 8
- 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 odustao -
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:43,900 0:00,000 25
- 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 7:33,785 0:00,000 24,5
2. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 8:02,968 0:29,183 19
- 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 393 odustao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 7:10,157 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 21 Dario Šamec AK Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:52,862 0:00,000 20
2. 38 21 Tomislav Mikulić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi 8:26,815 0:33,953 15
3. 153 21 Tomislav Gredičak AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 8:32,529 0:39,667 12
- 151 21 Marko Šnidaršić AK Dubrava Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 22 - FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 236 22 Danijel Babić AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 9:11,767 0:00,000 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ISTRA RACING TEAM 27 Nikola Dobrila A8 25 Sandro Miskić N2 22,5 Igor Janko H15 74,5
2. AK ZRINSKI 24,5 Branimir Radić E19 24 Željko Hitrec H14 21,5 Sebastian Čepar A8 70
3. AK DUBRAVA 24,5 Marko Đurković A6 22,5 Željko Kelečić N4 20,5 Karlo Vučić SP12 67,5
4. AK MATULJI RACING 25 Siniša Krainc H18 20 Dario Šamec 21 19 Rajko Vlah E19 64
5. AK KLEK 24,5 Milan Brozinić H16 18,5 Ivica Majić H16 15,5 Boris Štrkalj A8 58,5
6. AK STUBAKI 24 Zvonko Mrzljak N3 18,5 Branko Labaš A6 15 Goran Šams N4 57,5
7. AK BUZET AUTOSPORT 15,5 Bojan Krota N2 15 Toni Delbianco H14 13 Saša Černeka N2 43,5
8. AK SB AUTO SPORT 18 Goran Sertić A8 12 Mato Dumenčić H17 12 Denis Šroler N3 42
9. AK DELTA 15,5 Dino Stelmah N3 15 Dražen Pigl SP12 10 Mićo Rajšić A8 40,5
10. AKK ZANATLIJA 15 Marko Cavor A6 13,5 Željko Pavičić H16 12 Željko Košec H15 40,5
11. AK PULA-ROVINJ 19,5 Tomislav Muhvić N2 10 Danijel Šarić H13 10 Mario Delmoro H14 39,5
12. AMCD SVIGO 25 Lovro Badurina H17 8 Matija Žic H17 - 33
13. AK SPLIT MOTORSPORT 18 Đani Alajbeg H17 - - 18
14. AK INFO KART 16 Filip Magdić N1 - - 16
15. AMK SKOK RACING 15 Riccardo Ala CN20 - - 15
16. AK TROGIR 12 Krešimir Sauerbrunn H13 - - 12
17. AK PELJEŠAC RACING 10 Petar Dajak H16 - - 10
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA