AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
UČKA '09
Učka, 06.-07.06.2009.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 4:36,918 0:00,000 10
2. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:40,562 0:03,644 8
3. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:46,961 0:10,043 6
4. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:48,889 0:11,971 5
5. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:52,259 0:15,341 4
6. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:58,978 0:22,060 3
7. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:59,973 0:23,055 2
8. 115 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 5:01,591 0:24,673 1
9. 18 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 5:01,798 0:24,880 -
10. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 5:02,255 0:25,337 -
11. 69 A8 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 5:02,342 0:25,424 -
12. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 5:05,577 0:28,659 -
13. 213 H16 Željko Pavičić AMD Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 5:06,101 0:29,183 -
14. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 5:08,432 0:31,514 -
15. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 5:08,597 0:31,679 -
16. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 SXi 5:08,676 0:31,758 -
17. 90 SP12 Alen Peruč AK Zrinski Renault Clio Sport 5:08,699 0:31,781 -
18. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 5:11,116 0:34,198 -
19. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 5:12,749 0:35,831 -
20. 207 N3 Matteo Hrvatin AK Zrinski Peugeot 306 S16 5:12,802 0:35,884 -
21. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:14,484 0:37,566 -
22. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 5:14,929 0:38,011 -
23. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 5:16,139 0:39,221 -
24. 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 5:17,623 0:40,705 -
25. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 5:20,222 0:43,304 -
26. 43 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 5:21,835 0:44,917 -
27. 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 1.6 5:25,601 0:48,683 -
28. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Uno 5:27,185 0:50,267 -
29. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 5:27,713 0:50,795 -
30. 206 N2 Đani Varljen AK Matulji Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 5:27,853 0:50,935 -
31. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 5:28,379 0:51,461 -
32. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 5:30,411 0:53,493 -
33. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:30,998 0:54,080 -
34. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 5:31,452 0:54,534 -
35. 56 A7 Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team Peugeot 106 5:31,858 0:54,940 -
36. 227 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 5:32,030 0:55,112 -
37. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 5:32,461 0:55,543 -
38. 104 H17 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 5:33,838 0:56,920 -
39. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:34,492 0:57,574 -
40. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 GTi 5:35,565 0:58,647 -
41. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:36,314 0:59,396 -
42. 217 N2 Dino Nekić AK Matulji Racing Peugeot 106 16S 5:38,491 1:01,573 -
43. 109 H18 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 GTR 4WD 5:40,113 1:03,195 -
44. 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 5:41,112 1:04,194 -
45. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 5:48,020 1:11,102 -
46. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:48,521 1:11,603 -
47. 214 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 5:49,416 1:12,498 -
48. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:49,732 1:12,814 -
49. 100 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:52,923 1:16,005 -
50. 222 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 5:53,155 1:16,237 -
51. 102 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 6:10,238 1:33,320 -
52. 226 H17 Matija Žic AMCD Svigo BMW 325i 6:17,276 1:40,358 -
53. 209 N4 Roman Vučilovski AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:41,810 2:04,892 -
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 42 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
- 88 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
- 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 nije startao -
- 127 H13 Goran Načinović AMD Opatija Yugo Koral 1.1 nije startao -
- 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E19 Igor Gauš AK Zrinski Formula Opel Lotus 4:46,246 0:00,000 10
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:04,304 0:18,058 8
3. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 5:20,328 0:34,082 6
4. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:20,645 0:34,399 5
- 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 5:36,314 0:00,000 20
2. 58 N1 Enver Prodan AK Dubrava Peugeot 106 Rallye 1.3 5:41,112 0:04,798 15
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Bojan Krota AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.6 5:11,116 0:00,000 26
2. 35 N2 Tomislav Muhvić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 1.6 5:12,749 0:01,633 20,5
3. 54 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 5:14,484 0:03,368 16,5
4. 43 N2 Ozren Vitezica AK Matulji Racing Peugeot 106 5:21,835 0:10,719 14
5. 206 N2 Đani Varljen AK Matulji Racing Peugeot 106 Rallye 1.6 5:27,853 0:16,737 11,5
6. 45 N2 Saša Černeka AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 5:30,411 0:19,295 9
7. 217 N2 Dino Nekić AK Matulji Racing Peugeot 106 16S 5:38,491 0:27,375 6
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N3 Viliam Prodan AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Honda Civic Type-R 4:59,973 0:00,000 25
2. 196 N3 Martino Bradarić AK Solin Honda Civic Type-R 5:08,432 0:08,459 19,5
3. 207 N3 Matteo Hrvatin AK Zrinski Peugeot 306 S16 5:12,802 0:12,829 15
4. 208 N3 Zoran Novačić AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 5:32,461 0:32,488 10,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 5:34,492 0:00,000 20
2. 209 N4 Roman Vučilovski AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 6:41,810 1:07,318 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 A6 Robin Malinarić AK Matulji Racing Citroën AX GTi 4:58,978 0:00,000 24
2. 15 A6 Denis Močibob AK Zrinski Peugeot 106 SXi 5:08,676 0:09,698 17
3. 39 A6 Alfio Štoković AK Buzet Autosport
Automatic Servis R.T.
Peugeot 106 Rallye 1.3 5:16,139 0:17,161 13
- 88 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi nije startao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Nikola Dobrila AK Istra Racing Team Honda Civic 1.6 4:52,259 0:00,000 24,5
2. 56 A7 Nikola Mijandrušić AK Istra Racing Team Peugeot 106 5:31,858 0:39,599 15
3. 222 A7 Dalibor Franolić AK Buzet Autosport Opel Corsa 1.6 GSi 5:53,155 1:00,896 12
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 A8 Sebastian Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 4:48,889 0:00,000 27
2. 68 A8 Boris Štrkalj AK Klek Opel Calibra 2.0 16V 5:02,255 0:13,366 20,5
3. 69 A8 Matija Čelhar AK Matulji Racing Škoda Octavia 5:02,342 0:13,453 17
4. 24 A8 Goran Sertić AK SB Auto Sport Renault Clio R3 Sport 5:05,577 0:16,688 14,5
5. 105 A8 Denis Nišević AK Klek Renault Megane 2.0 5:20,222 0:31,333 10,5
6. 62 A8 Danko Skorić AK Zrinski Citroën Xsara 5:27,713 0:38,824 8
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 SP12 Alen Peruč AK Zrinski Renault Clio Sport 5:08,699 0:00,000 21,5
2. 89 SP12 Karlo Vučić AK Dubrava Ford Focus 2.0 16V 5:31,452 0:22,753 15
- 42 SP12 Danijel Vitezica AK Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 119 H13 Mario Barović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.1 5:48,020 0:00,000 20
2. 100 H13 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 5:52,923 0:04,903 15
3. 102 H13 Daniel Šarić AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 6:10,238 0:22,218 12
- 127 H13 Goran Načinović AMD Opatija Yugo Koral 1.1 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H14 Željko Hitrec AK Zrinski Škoda Felicia 1.4 LXi 5:08,597 0:00,000 22
2. 36 H14 Toni Delbianco AK Buzet Autosport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:30,998 0:22,401 15
3. 103 H14 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 5:48,521 0:39,924 12
4. 179 H14 Miho Jozović AK Ragusa Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:49,732 0:41,135 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 H15 Marijan Rubelj AK Mihovil Yugo 1.6 5:25,601 0:00,000 20,5
2. 227 H15 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 5:32,030 0:06,429 15
- 117 H15 Igor Janko AK Istra Racing Team Yugo 1.6 nije startao -
- 210 H15 Igor Anić AMD Grobnik Fiat 127 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H16 Cvetko Jaketič AK Klek VW Golf 5:01,798 0:00,000 23
2. 213 H16 Željko Pavičić AMD Zanatlija Opel Kadett 2.0 GSI 16V 5:06,101 0:04,303 17
3. 180 H16 Petar Dajak AK Pelješac Racing Renault Clio I 2.0 5:14,929 0:13,131 13,5
4. 137 H16 Ivan Kiršić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 5:17,623 0:15,825 11
5. 118 H16 Dionello Vidalli AK Pula-Rovinj VW Golf 5:28,379 0:26,581 8
- 4 H16 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf GTi 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H17 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV V6 4:46,961 0:00,000 26
2. 215 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Uno 5:27,185 0:40,224 17
2. 104 H17 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Kadett GT/E 5:33,838 0:46,877 14
4. 228 H17 Lovro Badurina AMCD Svigo Suzuki Swift 1.3 GTi 5:35,565 0:48,604 12
5. 214 H17 Mario Korijan AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 5:49,416 1:02,455 10
6. 226 H17 Matija Žic AMCD Svigo BMW 325i 6:17,276 1:30,315 8
 
KLASA H18
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H18 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:40,562 0:00,000 24,5
2. 115 H18 Dujko Grčić AK Buzet Autosport Lancia Delta HF Integrale 5:01,591 0:21,029 18,5
3. 109 H18 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 GTR 4WD 5:40,113 0:59,551 12
- 6 H18 Siniša Krainc AK Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 E19 Igor Gauš AK Zrinski Formula Opel Lotus 4:46,246 0:00,000 25
2. 28 E19 Branimir Radić AK Zrinski Formula VW 2002 5:04,304 0:18,058 19,5
3. 44 E19 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Dallara F3 5:20,328 0:34,082 16
4. 29 E19 Rajko Vlah AK Matulji Racing Formula Opel Lotus 5:20,645 0:34,399 13,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 26 CN20 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0 nije startao -
 
KLASA 23 - E1,GT
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra 2.0 4:36,918 0:00,000 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 27 Sebastian Čepar A8 25 Igor Gauš E19 22 Željko Hitrec H14 74
2. AK DUBRAVA 26 Dejan Dimitrijević H17 24,5 Boris Durlen H18 20 Željko Kelečić N4 70,5
3. AK BUZET AUTOSPORT 26 Bojan Krota N2 25 Viliam Prodan N3 18,5 Dujko Grčić H18 69,5
4. AK ISTRA RACING TEAM 24,5 Nikola Dobrila A7 20 Darko Ladavac N1 16,5 Sandro Miskić N2 61
5. AK MATULJI RACING 24 Robin Malinarić A6 17 Matija Čelhar A8 14 Ozren Vitezica N2 55
6. AK KLEK 23 Cvetko Jaketić H16 20,5 Boris Štrkalj A8 10,5 Denis Nišević A8 54
7. AK PULA-ROVINJ 20,5 Tomislav Muhvić N3 12 Danijel Šarić H13 12 Mario Delmoro H14 44,5
8. AK SOLIN 19,5 Martino Bradarić N3 15 Robert Bradarić 23 - 34,5
9. AK RI AUTOSPORT 14 Mario Jurišić H17 12 Igor Krišto H18 - 26
10. AMK SKOK RACING 15 Donald Milokanović H13 10,5 Zoran Novačić N3 - 25,5
11. AK MIHOVIL 20,5 Marijan Rubelj H15 - - 20,5
12. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20 Mario Barović H13 - - 20
13. AMCD SVIGO 12 Lovro Badurina H17 8 Matija Žic H17 - 20
14. AMD ZANATLIJA 17,5 Željko Pavičić H16 - - 17,5
15. AK SPLIT MOTORSPORT 17 Đani Alajbeg H17 - - 17
16. AK DUBROVNIK RACING 16 Niko Pulić E19 - - 16
17. AK SB AUTO SPORT 14,5 Goran Sertić A8 - - 14,5
18. AK PELJEŠAC RACING 13,5 Petar Dajak H16 - - 13,5
19. AK RAGUSA RACING 10 Miho Jozović H14 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOMATIC SERVIS RACING TEAM 26 Bojan Krota N2 25 Viliam Prodan N3 13 Alfio Štoković A6 64
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA