NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NAGRADA GRADA KOPRIVNICE '09
Novi Marof, 19.07.2009.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Jan Pokos AK Speedy HR 4 5:21,647 0:00,000 -
2. 103 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR 4 5:25,493 0:03,846 -
3. 107 Adrian Sekulić AKK Podravina Koprivnica HR 4 5:38,429 0:16,782 -
4. 113 Jan Harc (SLO) FS 13 SLO 4 5:44,557 0:22,910 -
5. 108 Dorian Vargović AMKK Cobra HR 4 5:53,038 0:31,391 -
- 110 Matija Habek KU Novi Marof HR 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 206 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 8 9:08,389 0:00,000 20
2. 217 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR 8 9:10,282 0:01,893 15
3. 216 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 8 9:13,427 0:05,038 12
4. 211 Corina Lukša AMKK Cobra HR 8 9:22,418 0:14,029 10
5. 218 Dorijan Čargonja AKK Podravina Koprivnica HR 8 9:27,577 0:19,188 8
6. 212 Luka Moslavac AMKK Cobra HR 8 9:43,802 0:35,413 6
7. 219 Mihael Meretaj AMKK Cobra HR 7 8:48,045 1 krug 4
8. 220 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR 6 9:50,739 2 kruga 3
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 206 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 8 9:08,497 0:00,000 20
2. 217 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR 8 9:11,443 0:02,946 15
3. 216 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 8 9:14,382 0:05,885 12
4. 211 Corina Lukša AMKK Cobra HR 8 9:24,479 0:15,982 10
5. 218 Dorijan Čargonja AKK Podravina Koprivnica HR 8 9:25,855 0:17,358 8
6. 212 Luka Moslavac AMKK Cobra HR 7 8:54,090 1 krug 6
7. 219 Mihael Meretaj AMKK Cobra HR 7 8:59,768 1 krug 4
8. 220 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR 6 9:57,226 2 kruga 3
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 305 William Mucak KK 1 Zagreb HR 8 8:20,601 0:00,000 20
2. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 8 8:21,139 0:00,538 15
3. 303 Moni Petrović AK Speedy HR 8 8:29,540 0:08,939 12
4. 302 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 8 8:31,150 0:10,549 10
5. 304 Dino Paleka KK Koprivnica HR 8 8:37,742 0:17,141 8
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 8 8:20,514 0:00,000 20
2. 305 William Mucak KK 1 Zagreb HR 8 8:22,075 0:01,561 15
3. 303 Moni Petrović AK Speedy HR 8 8:22,894 0:02,380 12
4. 302 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 8 8:34,041 0:13,527 10
5. 304 Dino Paleka KK Koprivnica HR 8 8:34,785 0:14,271 8
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 501 Nikola Belohradski AKK Zanatlija HR 10 8:49,120 0:00,000 10
2. 509 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:51,699 0:02,579 7,5
3. 507 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 10 8:54,288 0:05,168 6
4. 504 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 10 8:59,533 0:10,413 5
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 501 Nikola Belohradski AKK Zanatlija HR 10 8:46,390 0:00,000 10
2. 509 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:48,934 0:02,544 7,5
3. 507 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 10 8:50,993 0:04,603 6
4. 504 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 10 8:56,473 0:10,083 5
 
KLASA VII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 717 Miroslav Šajnić KK 1 Zagreb HR 13 11:30,073 0:00,000 20
2. 719 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 13 11:40,455 0:10,382 15
3. 709 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 13 11:48,735 0:18,662 12
4. 705 Renato Dujmović AMK Buzet HR 13 11:49,611 0:19,538 10
5. 703 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb HR 12 11:22,146 1 krug 8
6. 704 Zlatko Banić SAK Split HR 12 11:30,680 1 krug 6
7. 716 Siniša Mišić AMKK Cobra HR 12 11:57,503 1 krug 4
- 720 Zlatko Kovačić KK Koprivnica HR 1 odustao

 

-
 
KLASA VII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 717 Miroslav Šajnić KK 1 Zagreb HR 13 11:28,947 0:00,000 20
2. 719 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 13 11:34,402 0:05,455 15
3. 705 Renato Dujmović AMK Buzet HR 13 11:44,096 0:15,149 12
4. 709 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 13 11:45,772 0:16,825 10
5. 704 Zlatko Banić SAK Split HR 12 11:48,407 1 krug 8
6. 716 Siniša Mišić AMKK Cobra HR 12 12:34,117 1 krug 6
- 703 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb HR 3 odustao -
- 720 Zlatko Kovačić KK Koprivnica HR 0 nije startao -
 
KLASA VIII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 804 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 10 8:52,195 0:00,000 20
2. 805 Sven Gorup AKK Zanatlija HR 10 8:59,090 0:06,895 15
3. 813 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:59,485 0:07,290 12
4. 807 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb HR 10 8:59,639 0:07,444 10
5. 818 Saša Stamenkovič AMK FS 13 SLO 10 9:00,122 0:07,927 8
6. 802 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 10 9:04,231 0:12,036 6
7. 812 Igor Vargović AMKK Cobra HR 10 9:17,407 0:25,212 4
8. 815 Lora Vukas AKK Podravina Koprivnica HR 8 9:08,274 2 kruga 3
- 808 Željko Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 3 odustao -
- 801 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 10 isključen -
 
KLASA VIII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 804 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 10 8:51,838 0:00,000 20
2. 818 Saša Stamenkovič AMK FS 13 SLO 10 8:59,482 0:07,644 15
3. 805 Sven Gorup AKK Zanatlija HR 10 9:00,769 0:08,931 12
4. 802 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 10 9:01,227 0:09,389 10
5. 807 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb HR 10 9:17,767 0:25,929 8
6. 815 Lora Vukas AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:23,914 0:32,076 6
7. 813 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica HR 6 6:24,103 4 kruga 4
- 812 Igor Vargović AMKK Cobra HR 2 odustao -
- 808 Željko Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 0 nije startao -
- 801 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 10 isključen -
 
KLASA IX - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 901 Samir Smailagić AK Info Kart HR 10 10:07,798 0:00,000 20
2. 908 Ivijan Rajnović AMKK Cobra HR 10 10:12,924 0:05,126 15
3. 904 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 10 10:13,029 0:05,231 12
4. 915 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 10 10:14,714 0:06,916 10
5. 903 Vladimir Vukobrat AK Info Kart HR 10 10:19,311 0:11,513 8
 
KLASA IX - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 901 Samir Smailagić AK Info Kart HR 10 10:03,703 0:00,000 20
2. 908 Ivijan Rajnović AMKK Cobra HR 10 10:04,205 0:00,502 15
3. 915 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 10 10:04,335 0:00,632 12
4. 904 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 10 10:08,903 0:05,200 10
5. 903 Vladimir Vukobrat AK Info Kart HR 10 10:18,269 0:14,566 8
 
PRVENSTVO HRVATSKE