NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA VIROVITICE '09
Virovitica, 26.04.2009.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 Adrian Sekulić Podravina Koprivnica HR 5 4:45,897 0:00,000 -
2. 103 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR 5 4:53,472 0:07,575 -
3. 110 Matija Habek KU Novi Marof HR 5 4:58,482 0:12,585 -
4. 105 Jan Pokos AK Speedy HR 5 5:18,922 0:33,025 -
- 108 Dorian Vargović AMKK Cobra HR 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 206 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 10 8:14,436 0:00,000 20
2. 217 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR 10 8:30,502 0:16,066 15
3. 216 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 10 8:31,261 0:16,825 12
4. 211 Corina Lukša AMKK Cobra HR 10 8:33,452 0:19,016 10
5. 209 Petra Lesički Podravina Koprivnica HR 10 8:41,600 0:27,164 8
6. 215 Borna Romić AMKK Cobra HR 9 8:34,715 1 krug 6
7. 212 Luka Moslavac AMKK Cobra HR 6 6:02,842 4 kruga 4
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 206 Damian Sekulić KU Novi Marof HR 10 8:13,374 0:00,000 20
2. 217 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR 10 8:27,448 0:14,074 15
3. 209 Petra Lesički Podravina Koprivnica HR 10 8:30,059 0:16,685 12
4. 211 Corina Lukša AMKK Cobra HR 10 8:33,353 0:19,979 10
5. 216 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 10 8:41,410 0:28,036 8
6. 212 Luka Moslavac AMKK Cobra HR 9 8:11,180 1 krug 6
7. 215 Borna Romić AMKK Cobra HR 9 8:43,055 1 krug 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 10 7:37,999 0:00,000 20
2. 303 Moni Petrović AK Speedy HR 10 7:45,486 0:07,487 15
3. 302 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 10 7:45,802 0:07,803 12
4. 305 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 7:51,242 0:13,243 10
5. 304 Dino Paleka KK Koprivnica HR 10 7:57,090 0:19,091 8
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 10 7:33,566 0:00,000 20
2. 302 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 10 7:41,896 0:08,330 15
3. 303 Moni Petrović AK Speedy HR 10 7:42,318 0:08,752 12
4. 304 Dino Paleka KK Koprivnica HR 10 7:48,740 0:15,174 10
5. 305 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 7:51,526 0:17,960 8
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 15 10:06,008 0:00,000 20
2. 501 Nikola Belohradski AMD Zanatlija HR 15 10:07,863 0:01,855 15
3. 504 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 15 10:15,153 0:09,145 12
4. 502 Borna Vlašić Podravina Koprivnica HR 15 10:16,796 0:10,788 10
5. 506 Dominik Đurđ KK Koprivnica HR 15 10:44,013 0:38,005 8
6. 505 Antun Bošnjak KK Koprivnica HR 14 10:09,000 1 krug 6
- 509 Mislav Mikulec Podravina Koprivnica HR 3 odustao -
- 508 Filip Romić AMKK Cobra HR 0 odustao -
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 15 10:07,263 0:00,000 20
2. 501 Nikola Belohradski AMD Zanatlija HR 15 10:07,675 0:00,412 15
3. 504 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 15 10:11,886 0:04,623 12
4. 502 Borna Vlašić Podravina Koprivnica HR 15 10:18,079 0:10,816 10
5. 509 Mislav Mikulec Podravina Koprivnica HR 15 10:19,668 0:12,405 8
6. 506 Dominik Đurđ KK Koprivnica HR 15 10:45,526 0:38,263 6
7. 505 Antun Bošnjak KK Koprivnica HR 14 10:10,291 1 krug 4
- 508 Filip Romić AMKK Cobra HR 0 nije startao -
 
KLASA VII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 715 Ivan Kodrić KK 1 Zagreb HR 12 8:06,080 0:00,000 20
2. 709 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 12 8:24,597 0:18,517 15
3. 719 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 12 8:25,435 0:19,355 12
4. 704 Zlatko Banić SAK Split HR 11 8:07,625 1 krug 10
5. 716 Siniša Mišić AMKK Cobra HR 11 8:36,394 1 krug 8
 
KLASA VII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 715 Ivan Kodrić KK 1 Zagreb HR 12 8:05,445 0:00,000 20
2. 719 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 12 8:18,620 0:13,175 15
3. 709 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 12 8:25,960 0:20,515 12
4. 704 Zlatko Banić SAK Split HR 11 8:16,602 1 krug 10
5. 716 Siniša Mišić AMKK Cobra HR 11 8:49,616 1 krug 8
 
KLASA VIII - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 803 Matija Momčilović Podravina Koprivnica HR 10 6:39,171 0:00,000 20
2. 805 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 10 6:46,474 0:07,303 15
3. 811 Sanjin Trope AK Quickly HR 10 6:52,140 0:12,969 12
4. 806 Hinko Pavlec KU Novi Marof HR 10 7:08,835 0:29,664 10
5. 812 Igor Vargović AMKK Cobra HR 10 7:19,298 0:40,127 8
 
KLASA VIII - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 803 Matija Momčilović Podravina Koprivnica HR 10 6:37,999 0:00,000 20
2. 805 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 10 6:46,573 0:08,574 15
3. 811 Sanjin Trope AK Quickly HR 10 6:51,199 0:13,200 12
4. 806 Hinko Pavlec KU Novi Marof HR 10 7:03,404 0:25,405 10
5. 812 Igor Vargović AMKK Cobra HR 10 7:11,505 0:33,506 8
 
KLASA IX - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 901 Samir Smailagić AK Info Kart HR 9 6:52,816 0:00,000 20
2. 908 Ivijan Rajnović AMKK Cobra HR 9 6:55,401 0:02,585 15
3. 904 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 9 6:59,840 0:07,024 12
4. 915 Tomislav Lovrenc Podravina Koprivnica HR 9 7:01,540 0:08,724 10
5. 903 Vladimir Vukobrat AK Info Kart HR 9 7:05,112 0:12,296 8
 
KLASA IX - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 908 Ivijan Rajnović AMKK Cobra HR 9 6:43,409 0:00,000 20
2. 901 Samir Smailagić AK Info Kart HR 9 6:43,582 0:00,173 15
3. 915 Tomislav Lovrenc Podravina Koprivnica HR 9 6:53,292 0:09,883 12
4. 904 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 9 6:54,168 0:10,759 10
5. 903 Vladimir Vukobrat AK Info Kart HR 9 7:03,262 0:19,853 8
 
PRVENSTVO HRVATSKE