štopericaciljna zastavica 1.-2. 26.04.09. - Nagrada Virovitice
3.-4. 07.06.09. - Nagrada Zanatlija
5.-6. 21.06.09. - Nagrada VIMA-Samobor
    7.-8. 19.07.09. - Nag.grada Koprivnice
  9.-10. 30.08.09. - Nag.Vinkovačkih jes.
11.-12. 04.10.09. - Nagrada Virovitice
PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX MAX CHALLENGE CRO KUP
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA I - 50
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 103 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 105 Jan Pokos AK Speedy HR 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 107 Adrian Sekulić AKK Podravina Koprivnica HR 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - - - 0
- 108 Dorian Vargović AMKK Cobra HR od - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0
- 109 Tin Grdić AK Zrinski HR - - - - 0 - - - - - - - 0
- 110 Matija Habek KU Novi Marof HR 0 - 0 - 0 - od - - - 0 - 0
- 111 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR - - 0 - 0 - - - 0 - 0 - 0
- 112 Filip Vuković AMKK Cobra HR - - - - - - - - - - 0 - 0
- 113 Jan Harc (SLO) FS 13 SLO - - - - - - 0 - - - - - 0
- 115 Tanya Mirt (SLO) AMD Krško SLO - - - - - - - - - - 0 - 0
 
KLASA II - KADET COMER 60
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 206 Damian Sekulić KU Novi Marof HR [20] [20] 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 200
2. 217 Muhammad Pličanić AK Info Kart HR 15 15 [8] 8 15 12 15 15 15 15 [od] 12 137
3. 216 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 12 [10] 15 [10] isk 15 12 12 12 12 15 15 120
4. 211 Corina Lukša AMKK Cobra HR 10 12 10 15 12 10 10 10 - - 8 8 105
5. 212 Luka Moslavac AMKK Cobra HR 4 6 6 6 10 6 6 6 - - 6 6 62
6. 219 Mihael Meretaj AMKK Cobra HR - - - - 6 3 4 4 10 10 12 10 59
7. 209 Petra Lesički AKK Podravina Koprivnica HR 8 8 12 12 4 8 - - - - - - 52
8. 218 Dorijan Čargonja AKK Podravina Koprivnica HR - - - - 8 4 8 8 8 od - - 36
9. 220 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR - - - - - - 3 3 - - 10 4 20
10. 215 Borna Romić AMKK Cobra HR 6 4 - - - - - - - - - - 10
 
KLASA III - MINI KART
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 20 20 [0] [0] 10 10 15 20 20 20 20 20 175
2. 303 Moni Petrović AK Speedy HR 15 12 [0] [0] 7,5 7,5 12 12 15 15 12 12 120
3. 305 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 8 [0] [0] 6 6 20 15 12 12 15 15 119
4. 302 Benjamin Žganec KK 1 Zagreb HR 12 15 - - - - 10 10 8 8 10 10 83
5. 304 Dino Paleka KK Koprivnica HR 8 10 [0] [0] 5 5 8 8 10 10 8 8 80
 
KLASA V - ROTAX JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 501 Nikola Belohradski AKK Zanatlija HR 15 15 15 15 20 20 [10] [10] 20 20 20 20 180
2. 507 Martin Kodrić KK 1 Zagreb HR 20 20 20 10 12 15 [6] [6] 12 15 12 15 151
3. 509 Mislav Mikulec AKK Podravina Koprivnica HR [od] 8 8 20 15 12 [7,5] 7,5 15 12 15 12 124,5
4. 504 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR 12 12 10 12 10 10 5 5 - - - - 76
5. 506 Dominik Đurđ KK Koprivnica HR 8 6 - - 8 8 - - 10 10 8 8 66
6. 505 Antun Bošnjak KK Koprivnica HR 6 4 - - - - - - 8 8 - - 26
7. 508 Filip Romić AMKK Cobra HR od ns - - - - - - - - 10 10 20
8. 502 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica HR 10 10 - - - - - - - - - - 20
9. 510 Luka Đurđ KK Koprivnica HR - - 12 isk - - - - - - - - 12
 
KLASA VII - C 125 SENIOR B
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 717 Miroslav Šajnić KK 1 Zagreb HR - - 15 15 20 20 20 20 15 20 10 12 167
2. 709 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 15 12 20 12 12 15 12 [10] 12 15 12 [10] 137
3. 719 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 12 15 12 10 10 10 15 15 [od] [ns] 15 15 129
4. 715 Ivan Kodrić KK 1 Zagreb HR 20 20 8 20 15 8 - - - - - - 91
5. 704 Zlatko Banić SAK Split HR 10 10 6 6 [4] [4] 6 8 8 10 4 8 76
6. 721 Marko Sitarić KK Koprivnica HR - - - - - - - - 20 12 20 20 72
7. 705 Renato Dujmović AMK Buzet HR - - 10 8 8 12 10 12 - - - - 60
8. 716 Siniša Mišić AMKK Cobra HR 8 8 4 [3] 3 3 4 6 [od] 6 6 4 52
9. 720 Zlatko Kovačić KK Koprivnica HR - - ns 4 od 2 od ns 10 8 8 6 38
10. 718 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR - - - - 6 6 - - - - - - 12
11. 703 Miljenko Antolić KK 1 Zagreb HR - - - - 2 ns 8 od - - - - 10
 
KLASA VIII - ROTAX SENIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 804 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR - - 10 10 6 15 20 20 15 20 20 20 156
2. 805 Sven Gorup AKK Zanatlija HR 15 15 6 [od] 15 12 15 12 20 12 15 [od] 137
3. 813 Borna Vlašić AKK Podravina Koprivnica HR - - 15 15 12 8 12 4 12 15 8 12 113
4. 811 Sanjin Trope AK Quickly HR 12 12 8 12 10 6 - - 10 4 6 10 90
5. 801 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR - - 12 20 20 20 isk isk - - - - 72
6. 807 Tomislav Srbljinović KK 1 Zagreb HR - - - - 4 10 10 8 - - 12 15 59
7. 812 Igor Vargović AMKK Cobra HR 8 8 4 8 [3] 3 4 [od] 6 6 4 6 57
8. 802 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR - - 20 od 8 4 6 10 - - - - 48
9. 803 Matija Momčilović AKK Podravina Koprivnica HR 20 20 - - - - - - - - - - 40
10. 816 Tomislav Pavlić KK 1 Zagreb HR - - - - - - - - 8 10 10 8 36
11. 818 Saša Stamenkovič AMK FS 13 SLO - - - - - - 8 15 - - - - 23
12. 806 Hinko Pavlec KU Novi Marof HR 10 10 - - - - - - - - - - 20
13. 817 Antun Kovač AKK Podravina Koprivnica HR - - - - - - - - 4 8 3 4 19
14. 815 Lora Vukas AKK Podravina Koprivnica HR - - - - - - 3 6 - - - - 9
- 808 Željko Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR - - - - - - od ns - - - - 0
 
KLASA IX - ECO KART
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 901 Samir Smailagić AK Info Kart HR 20 [15] [ns] 20 20 20 20 20 20 20 20 20 200
2. 908 Ivijan Rajnović AMKK Cobra HR 15 20 [0] [10] 10 12 15 15 12 10 15 15 139
3. 904 Alan Vorkapić KK Koprivnica HR 12 10 [0] [6] 15 15 12 10 15 12 12 8 121
4. 915 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 10 12 [0] 15 12 10 10 12 10 15 [6] 6 112
5. 903 Vladimir Vukobrat AK Info Kart HR 8 8 ns od - - 8 8 - - 8 12 52
6. 907 Tomislav Kelbel KK Koprivnica HR - - ns 12 8 8 - - 8 8 - - 44
7. 916 Tarik Pličanić AK Info Kart HR - - 0 8 - - - - - - 10 10 28